No Image

Жером Салль

Jérôme Salle

Дата народження: 11 травня 1967 (56 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Париж

Всього фільмів (на сайті): 17

Ролі: сценарист ★ 6.81 (10), режисер ★ 6.92 (8), продюсер (5), актор (3)

Фільмографія

Знайдено 17 результатів

Компромат
Компромат (2022) режисер, продюсер, сценарист 7.0 imdb 6.4
Сюжет Росія, 2017. Матьє Руссель заарештований і ув'язнений на очах дочки. Французький емігрант став жертвою «компромату», які компрометують фальшиві документи, які використовуються російськими спецслужбами для заподіяння шкоди ворогові держави. Будучи під загрозою довічного ув'язнення, він вибирає єдиний варіант: бігти і дістатися Франції своїм ходом.
Компромат Трейлер

Компромат (2022)

Kompromat

режисер, продюсер, сценарист
Франція   2 год 7 хв
Читати опис Росія, 2017. Матьє Руссель заарештований і ув'язнений на очах дочки. Французький емігрант став жертвою «компромату», які компрометують фальшиві документи, які використовуються російськими спецслужбами для заподіяння шкоди ворогові держави. Будучи під загрозою довічного ув'язнення, він вибирає єдиний варіант: бігти і дістатися Франції своїм ходом.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.4 (2554)
Моя оцінка:
/10
A Change of Heart (2021) продюсер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Béatrice, a widow, lives with her family. As she encounters Mokhtar, an Iranian teacher who fled in Europe illegally, her life and beliefs wreak havoc. For love, she has to face the prejudices of her relatives and the laws of her cou

A Change of Heart (2021)

A Change of Heart

продюсер
Франція   1 год 52 хв
Читати опис (англ.) Béatrice, a widow, lives with her family. As she encounters Mokhtar, an Iranian teacher who fled in Europe illegally, her life and beliefs wreak havoc. For love, she has to face the prejudices of her relatives and the laws of her cou
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (236)
Моя оцінка:
/10
Тотеми
Тотеми (2021—) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.2
Сюжет 1965 року у розпал холодної війни, французького вченого-ракетника відправляють для виконання майже неможливого шпигунського завдання. Під час якого він закохується у радянську жінку, яка таємно працювала на КДБ.
Тотеми Трейлер

Тотеми (2021—)

Totems

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Франція
Читати опис 1965 року у розпал холодної війни, французького вченого-ракетника відправляють для виконання майже неможливого шпигунського завдання. Під час якого він закохується у радянську жінку, яка таємно працювала на КДБ.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (963)
Моя оцінка:
/10
Small Country: An African Childhood (2020) продюсер 5.3 imdb 6.6
Сюжет (англ.) A touching childhood set during the conflict in Rwanda between ethnicities Hutu and Tutsi - adapted from the book of Gaël Faye.

Small Country: An African Childhood (2020)

Small Country: An African Childhood

продюсер
Франція, Бельгія   1 год 51 хв
Читати опис (англ.) A touching childhood set during the conflict in Rwanda between ethnicities Hutu and Tutsi - adapted from the book of Gaël Faye.
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 6.6 (803)
Моя оцінка:
/10
Одіссея
Одіссея (2016) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.6
Сюжет Кожен з нас сам обирає свій шлях. Вибір Жака-Іва Кусто визначив долі багатьох і задав напрямок розвитку науки. Океанографічні дослідження Кусто незмінно фіксувалися на камеру. За його експедиціями затамувавши подих, спостерігав весь світ. Але яким він був поза кадром мало хто бачив. Як ніхто інший знав батька молодший син Філіп, який брав участь в експедиціях, а також дружина Сімона.
Одіссея Трейлер

Одіссея (2016)

The Odyssey

режисер, сценарист, продюсер
Франція, Бельгія   2 год 2 хв
Читати опис Кожен з нас сам обирає свій шлях. Вибір Жака-Іва Кусто визначив долі багатьох і задав напрямок розвитку науки. Океанографічні дослідження Кусто незмінно фіксувалися на камеру. За його експедиціями затамувавши подих, спостерігав весь світ. Але яким він був поза кадром мало хто бачив. Як ніхто інший знав батька молодший син Філіп, який брав участь в експедиціях, а також дружина Сімона.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (33)  IMDb: 6.6 (6183)
Моя оцінка:
/10
Зулу. Теорія змови
Зулу. Теорія змови (2013) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.7
Сюжет Південна Африка. Кейптаун. 2012 рік. Відділ серійних вбивств поліції Кейптауна починає розслідування звірячого вбивства білої дівчини. Те, що здавалося тривіальним злочин, швидко перетворюється в круговерть стрілянини і смертей, бо в справі виявляються замішані спочатку торговці наркотиками, потім банди абсолютно відморожених головорізів, а далі поліцейські виходять на інтереси могутньої транснаціональної корпорації. У жорсткому, динамічному і безкомпромісному кримінальному трилері, де кров ллється рікою, героям важко вижити і не всім це вдається. Але детективи Алі Сокіл і Браян Іпкін йдуть до кінця, яку б ціну їм не довелося за це заплатити.
Зулу. Теорія змови Трейлер

Зулу. Теорія змови (2013)

Zulu

16+
режисер, сценарист
Франція, ПАР   1 год 50 хв
Читати опис Південна Африка. Кейптаун. 2012 рік. Відділ серійних вбивств поліції Кейптауна починає розслідування звірячого вбивства білої дівчини. Те, що здавалося тривіальним злочин, швидко перетворюється в круговерть стрілянини і смертей, бо в справі виявляються замішані спочатку торговці наркотиками, потім банди абсолютно відморожених головорізів, а далі поліцейські виходять на інтереси могутньої транснаціональної корпорації. У жорсткому, динамічному і безкомпромісному кримінальному трилері, де кров ллється рікою, героям важко вижити і не всім це вдається. Але детективи Алі Сокіл і Браян Іпкін йдуть до кінця, яку б ціну їм не довелося за це заплатити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (18)  IMDb: 6.7 (19839)
Моя оцінка:
/10
Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі
Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі (2011) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.1
Сюжет Після вбивства названого батька Ларґо Вінч стає президентом групи компаній "W Group". Та роль управлінця величезної корпорації не підходить Ларґо. Він оголошує про продаж "W Group" і створення гуманітарного фонду, який очолить давній друг його батька. В день, коли угоду підписано, Ларґо обвинувачують у злочинах проти людства і фінансуванні режиму бірманського генерала Міна. Щоб дізнатися, хто стоїть за брехливими обвинуваченнями, Ларґо Вінч вирушає у Бірму та зустрічає там свою колишню кохану Малунай, яка допоможе розкрити змову.
Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі Трейлер

Ларґо Вінч 2: Змова в Бірмі (2011)

The Burma Conspiracy

режисер, сценарист
Франція, Бельгія, Німеччина   1 год 54 хв
Читати опис Після вбивства названого батька Ларґо Вінч стає президентом групи компаній "W Group". Та роль управлінця величезної корпорації не підходить Ларґо. Він оголошує про продаж "W Group" і створення гуманітарного фонду, який очолить давній друг його батька. В день, коли угоду підписано, Ларґо обвинувачують у злочинах проти людства і фінансуванні режиму бірманського генерала Міна. Щоб дізнатися, хто стоїть за брехливими обвинуваченнями, Ларґо Вінч вирушає у Бірму та зустрічає там свою колишню кохану Малунай, яка допоможе розкрити змову.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (41)  IMDb: 6.1 (8245)
Моя оцінка:
/10
Турист
Турист (2010) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.0
Сюжет Американський турист Френк приїжджає до Італії, щоб залікувати душевну рану. У Венеції він знайомиться з незвичайною жінкою на ім'я Еліза. Поранене серце, схоже, готове здатися новій коханій. Проте плани Френка і Елізи грубим чином порушує вир інтриг і небезпек.
Турист Трейлер

Турист (2010)

The Tourist

16+
сценарист
США, Франція, Італія   1 год 43 хв
Читати опис Американський турист Френк приїжджає до Італії, щоб залікувати душевну рану. У Венеції він знайомиться з незвичайною жінкою на ім'я Еліза. Поранене серце, схоже, готове здатися новій коханій. Проте плани Френка і Елізи грубим чином порушує вир інтриг і небезпек.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (234)  IMDb: 6.0 (256249)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

C à vous (2009—) зіграв самого себе 0.0 imdb 5.1
Сюжет C à vous (франц.: [se a vu]) — телешоу, яке веде Анн-Елізабет Лемуан на каналі France 5 з 7 вересня 2009 року з понеділка по п'ятницю о 19:00. Назва — каламбур, французькою вислів «C'est à vous» (англійською, приблизно, «The floor is yours»). Шоу неформальне і фільмується у паризькому лофті. Лемуан та її глядачі обговорюють поточні події з гостем(ями) за столом, а шеф-кухар (іноді відомий) готує для них страву.
Трейлер

C à vous (2009—)

C à vous

Серіал 5 сезонів, 88 епізодів Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
Франція
Читати опис C à vous (франц.: [se a vu]) — телешоу, яке веде Анн-Елізабет Лемуан на каналі France 5 з 7 вересня 2009 року з понеділка по п'ятницю о 19:00. Назва — каламбур, французькою вислів «C'est à vous» (англійською, приблизно, «The floor is yours»). Шоу неформальне і фільмується у паризькому лофті. Лемуан та її глядачі обговорюють поточні події з гостем(ями) за столом, а шеф-кухар (іноді відомий) готує для них страву.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (77)
Моя оцінка:
/10
Ларго Вінч: Початок
Ларго Вінч: Початок (2008) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.4
Сюжет Ларго Вінч — сирота, усиновлений мільярдером, його названий батько гине за загадкових обставин. В 26 років Ларго успадковує величезну корпорацію і мільярдний статок. Тепер він — власник заводів, газет, пароплавів. Але, великі гроші — великі проблеми. Ларго Вінч потрапляє в перші списки Форбс, і в чорні списки конкурентів, на нього гострять зуб компаньйони і навіть найвірніші друзі готові зрадити. Ларго Вінч — приймає бій.
Ларго Вінч: Початок Трейлер

Ларго Вінч: Початок (2008)

The Heir Apparent: Largo Winch

16+
режисер, сценарист
Франція, Бельгія   1 год 48 хв
Читати опис Ларго Вінч — сирота, усиновлений мільярдером, його названий батько гине за загадкових обставин. В 26 років Ларго успадковує величезну корпорацію і мільярдний статок. Тепер він — власник заводів, газет, пароплавів. Але, великі гроші — великі проблеми. Ларго Вінч потрапляє в перші списки Форбс, і в чорні списки конкурентів, на нього гострять зуб компаньйони і навіть найвірніші друзі готові зрадити. Ларго Вінч — приймає бій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (58)  IMDb: 6.4 (14769)
Моя оцінка:
/10
Невловимий
Невловимий (2005) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Інтерпол переслідує невловимого шахрая Ентоні Зіммера, який спеціалізується на відмиванні грошей для російської мафії. Але піймати Зіммера тепер удесятеро важче – він зробив пластичну операцію і змінив зовнішність. Тепер єдина ниточка до злочинця – чарівна красуня К’яра, Зіммерова коханка.
Але К’яра розуміє, що її спробують використати, і заводить інтрижку з простаком Франсуа. Певна схожість Франсуа та Зіммера є достатньою підставою і для спецслужб, і для мафії, щоб спробувати убити хлопця...
Невловимий Трейлер

Невловимий (2005)

Anthony Zimmer

16+
режисер, сценарист
Франція   1 год 29 хв
Читати опис Інтерпол переслідує невловимого шахрая Ентоні Зіммера, який спеціалізується на відмиванні грошей для російської мафії. Але піймати Зіммера тепер удесятеро важче – він зробив пластичну операцію і змінив зовнішність. Тепер єдина ниточка до злочинця – чарівна красуня К’яра, Зіммерова коханка.
Але К’яра розуміє, що її спробують використати, і заводить інтрижку з простаком Франсуа. Певна схожість Франсуа та Зіммера є достатньою підставою і для спецслужб, і для мафії, щоб спробувати убити хлопця...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (23)  IMDb: 6.5 (8551)
Моя оцінка:
/10
Роздвоєння
Роздвоєння (2005) сценарист  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 5.7
Сюжет Живучи цілком ідилічним життям, молодий фотограф Матіас весь час вважав себе сиротою, аж тут раптом виявляється, що його мати померла лише недавно... Мало того, у нього є брат-близнюк Тома! Матіас намагається відновити втрачені роки і налагодити зв'язок з братом, проте, чим далі він занурюється в минуле, тим більше туманним і похмурим стає майбутнє...
Роздвоєння

Роздвоєння (2005)

Trouble

12+
сценарист
Франція, Бельгія   1 год 38 хв
Читати опис Живучи цілком ідилічним життям, молодий фотограф Матіас весь час вважав себе сиротою, аж тут раптом виявляється, що його мати померла лише недавно... Мало того, у нього є брат-близнюк Тома! Матіас намагається відновити втрачені роки і налагодити зв'язок з братом, проте, чим далі він занурюється в минуле, тим більше туманним і похмурим стає майбутнє...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (2)  IMDb: 5.7 (520)
Моя оцінка:
/10
The Prince of the Pacific (2000) сценарист 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) N/A
Трейлер

The Prince of the Pacific (2000)

The Prince of the Pacific

сценарист
Іспанія, Франція   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) N/A
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (728)
Моя оцінка:
/10
The Ideal Man (1997) сценарист 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) It takes three to fill Marie. These three lovers form the ideal man. When they discover the pot of roses, Marie decides to leave them. After the time of anger, the three accomplices decide to join forces to win back the beautiful.

The Ideal Man (1997)

The Ideal Man

сценарист
Франція   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) It takes three to fill Marie. These three lovers form the ideal man. When they discover the pot of roses, Marie decides to leave them. After the time of anger, the three accomplices decide to join forces to win back the beautiful.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (64)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) актор у ролі Self - Interviewee 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Self - Interviewee
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10
La nuit des Césars (1976—) актор у ролі Self - Nominee 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) The César is the national film prize of France. He is named after the French sculptor César Baldaccini.

La nuit des Césars (1976—)

La nuit des Césars

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Self - Nominee
Франція
Читати опис (англ.) The César is the national film prize of France. He is named after the French sculptor César Baldaccini.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (231)
Моя оцінка:
/10
Gentleman Cambrioleur () режисер 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Meet the real Arsène Lupin.

Gentleman Cambrioleur ()

Gentleman Cambrioleur

режисер
Франція
Читати опис (англ.) Meet the real Arsène Lupin.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: