Takeo Takahashi

Всього фільмів (на сайті): 12

Ролі: режисер ★ 7 (10), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 12 результатів

Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю
Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю (2024) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.2
Сюжет Лоуренс — мандрівний торговець, який продає різні товари з брички, запряженої кіньми. Одного разу він приїжджає в село і зустрічає красиву дівчину з вухами і хвостом! Її звуть Холо Мудра Вовчиця, і вона приносить рясні врожаї. Вона хоче повернутися на батьківщину, і Лоуренс пропонує її взяти з собою. Тепер незодавно самотній торговець і нещодавно самотня мудра вовчиця починають свою подорож на північ.
Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю Трейлер

Вовчиця та спеції: Торговець зустрічає мудру вовчицю (2024)

Spice and Wolf: MERCHANT MEETS THE WISE WOLF

Серіал 1 сезон, 25 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія
Читати опис Лоуренс — мандрівний торговець, який продає різні товари з брички, запряженої кіньми. Одного разу він приїжджає в село і зустрічає красиву дівчину з вухами і хвостом! Її звуть Холо Мудра Вовчиця, і вона приносить рясні врожаї. Вона хоче повернутися на батьківщину, і Лоуренс пропонує її взяти з собою. Тепер незодавно самотній торговець і нещодавно самотня мудра вовчиця починають свою подорож на північ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (277)
Моя оцінка:
/10
Ishura (2024) режисер 7.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A group of superhuman warriors who once fought together to end the reign of a demon king, now fight each other to see who is the strongest warrior.
Трейлер

Ishura (2024)

Ishura

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія   23 хв
Читати опис (англ.) A group of superhuman warriors who once fought together to end the reign of a demon king, now fight each other to see who is the strongest warrior.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.3 (428)
Моя оцінка:
/10
Оселя зла: Нескінченна темрява
Оселя зла: Нескінченна темрява (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 5.8
Сюжет Історія розповість про Клер Редфілд та Леона Кеннеді, що випадково зустрілися у Білому домі. Спочатку, вони знаходять дивні малюнки малого хлопчика, потім різко пропадає електрика. І все це знаменує прихід темряви.
Оселя зла: Нескінченна темрява Трейлер

Оселя зла: Нескінченна темрява (2021)

Resident Evil: Infinite Darkness

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
продюсер
США, Японія
Читати опис Історія розповість про Клер Редфілд та Леона Кеннеді, що випадково зустрілися у Білому домі. Спочатку, вони знаходять дивні малюнки малого хлопчика, потім різко пропадає електрика. І все це знаменує прихід темряви.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (23)  IMDb: 5.8 (11957)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Оселя зла: Нескінченна темрява
Оселя зла: Нескінченна темрява (2021) продюсер 5.6 imdb 5.8
Сюжет Історія розповість про Клер Редфілд та Леона Кеннеді, що випадково зустрілися в Білому домі. Спочатку, вони знаходять дивні малюнки малого хлопчика, потім різко пропадає електрика. І все це знаменує прихід темряви.
Оселя зла: Нескінченна темрява

Оселя зла: Нескінченна темрява (2021)

Resident Evil: Infinite Darkness

Серіал 1 сезон, 4 епізоди Мінісеріал Завершений
продюсер
Японія, США   26 хв
Читати опис Історія розповість про Клер Редфілд та Леона Кеннеді, що випадково зустрілися в Білому домі. Спочатку, вони знаходять дивні малюнки малого хлопчика, потім різко пропадає електрика. І все це знаменує прихід темряви.
КіноБаза: 5.6 (6)  IMDb: 5.8 (12714)
Моя оцінка:
/10
The Island of Giant Insects (2020) режисер  ✓ укр. субтитри 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Students from Hosho Academy High School were aboard a plane when it crash lands under mysterious circumstances. The heroine, Oribe Mutsumi and her classmates wash ashore on an island. The ...
Трейлер

The Island of Giant Insects (2020)

The Island of Giant Insects

режисер
Японія   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) Students from Hosho Academy High School were aboard a plane when it crash lands under mysterious circumstances. The heroine, Oribe Mutsumi and her classmates wash ashore on an island. The ...
Є українські субтитри
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (317)
Моя оцінка:
/10
Безтурботні дні старшокласниць
Безтурботні дні старшокласниць (2019) режисер  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.4
Сюжет Збираючись на церемонію вступу до жіночої середньої школи Сайнотама, Акане Кікучі розмірковує про свою першу шкільну мрію - стати художницею манґи. Коли вона нарешті приходить до школи, вона з подивом дізнається, що знову в тому ж класі, що й двоє її найкращих друзів: незворушна й беземоційна Шиорі Саґіномія та гіперактивний й кумедна Нодзому Танака...
Безтурботні дні старшокласниць Трейлер

Безтурботні дні старшокласниць (2019)

Wasteful Days of High School Girls

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Збираючись на церемонію вступу до жіночої середньої школи Сайнотама, Акане Кікучі розмірковує про свою першу шкільну мрію - стати художницею манґи. Коли вона нарешті приходить до школи, вона з подивом дізнається, що знову в тому ж класі, що й двоє її найкращих друзів: незворушна й беземоційна Шиорі Саґіномія та гіперактивний й кумедна Нодзому Танака...
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (340)
Моя оцінка:
/10
Rinshi!! Ekoda-chan (2019) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Ekoda-chan is from the countryside, living alone in the city. She's a temp worker and a strong, carefree soul, with no solid plan for the future, who doesn't care much about guys. She talks about how she lives her life and provide...

Rinshi!! Ekoda-chan (2019)

Rinshi!! Ekoda-chan

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   4 хв
Читати опис (англ.) Ekoda-chan is from the countryside, living alone in the city. She's a temp worker and a strong, carefree soul, with no solid plan for the future, who doesn't care much about guys. She talks about how she lives her life and provide...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (20)
Моя оцінка:
/10
Цитрус
Цитрус (2018) режисер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.5
Сюжет Аіхара Юзу - школярка-гяру, якій довелося змінити місто після повторного одруження її мами. Та перший день в новій школі вона уявляла зовсім по-іншому - замість звичайної, вона потрапила до ультра-консервативної дівочої школи, де замість традиційної шкільної романтики її чекають стосунки між любов'ю та ненавистю з президентом шкільної ради, яка, до того ж, виявилась її зведеною сестрою.
Цитрус Трейлер

Цитрус (2018)

Citrus

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Аіхара Юзу - школярка-гяру, якій довелося змінити місто після повторного одруження її мами. Та перший день в новій школі вона уявляла зовсім по-іншому - замість звичайної, вона потрапила до ультра-консервативної дівочої школи, де замість традиційної шкільної романтики її чекають стосунки між любов'ю та ненавистю з президентом шкільної ради, яка, до того ж, виявилась її зведеною сестрою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (9)  IMDb: 6.5 (2744)
Моя оцінка:
/10
Герої шести квітів
Герої шести квітів (2015) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 6.9
Сюжет Історія про впевненого у собі головного героя, який вважає себе найсильнішим парубком на селі — Адлета. Він став одним із героїв шести квітів. Проте стає одразу підозрюваним, адже із шести очікуваних героїв, з’являється сім. Хто з них зайвий? Хто ворог?
Герої шести квітів

Герої шести квітів (2015)

Rokka: Braves of the Six Flowers

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Історія про впевненого у собі головного героя, який вважає себе найсильнішим парубком на селі — Адлета. Він став одним із героїв шести квітів. Проте стає одразу підозрюваним, адже із шести очікуваних героїв, з’являється сім. Хто з них зайвий? Хто ворог?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (4)  IMDb: 6.9 (2223)
Моя оцінка:
/10
Dakara Boku wa, H ga Dekinai.
Dakara Boku wa, H ga Dekinai. (2012) режисер 5.7 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Never make a deal with a wet goddess you've only just met. That's a lesson Ryosuke Kaga learns the hard way when he foolishly agrees to let Lisara Restole use some of his "essence" to stay ...
Dakara Boku wa, H ga Dekinai. Трейлер

Dakara Boku wa, H ga Dekinai. (2012)

So, I Cant Play H!

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія   25 хв
Читати опис (англ.) Never make a deal with a wet goddess you've only just met. That's a lesson Ryosuke Kaga learns the hard way when he foolishly agrees to let Lisara Restole use some of his "essence" to stay ...
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 6.2 (1131)
Моя оцінка:
/10
Вовчиця й прянощі
Вовчиця й прянощі (2008—2009) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.8
Сюжет Любить людина перемагати матір-природу. Навіть селяни із чергового фентезійної глушини зволіли нові посівні технології надії на богиню-вовчицю по ім'ю Хоро,що тисячі років оберігала їхній урожай. Зовсім занудьгувала богиня, але древній договір скасувати могли тільки люди,що давно про нього забули. І отут неочиковано її звільнив хтось Лоуренс - хлопець видний, спритний й кмітливий, адже іншими бродячі торговці й не бувають.
Вовчиця й прянощі Трейлер

Вовчиця й прянощі (2008—2009)

Spice and Wolf

0+
Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Любить людина перемагати матір-природу. Навіть селяни із чергового фентезійної глушини зволіли нові посівні технології надії на богиню-вовчицю по ім'ю Хоро,що тисячі років оберігала їхній урожай. Зовсім занудьгувала богиня, але древній договір скасувати могли тільки люди,що давно про нього забули. І отут неочиковано її звільнив хтось Лоуренс - хлопець видний, спритний й кмітливий, адже іншими бродячі торговці й не бувають.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (18)  IMDb: 7.8 (5064)
Моя оцінка:
/10
Моя Ризельміна
Моя Ризельміна (2002) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет Томонорі Івакі - третьокурсник старшої школи. Один раз, повернувшись додому, він зустрічає там 12-літню штучну дівчинку Різель, на якій японський уряд женив його без усякого на те згоди. Чи прийме Томонорі Різель її як дружину?
Моя Ризельміна

Моя Ризельміна (2002)

Rizelmine

0+
Серіал 2 сезони, 36 епізодів Завершений
режисер
Японія   15 хв
Читати опис Томонорі Івакі - третьокурсник старшої школи. Один раз, повернувшись додому, він зустрічає там 12-літню штучну дівчинку Різель, на якій японський уряд женив його без усякого на те згоди. Чи прийме Томонорі Різель її як дружину?
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (74)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: