Ryan Kennedy

Дата народження: 6 грудня 1982 (41 рік)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Вінніпеґ, Манітоба, Канада

Зріст: 188 см

Всього фільмів (на сайті): 46

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 46 результатів

Roswell Delirium (2023) актор у ролі Elliot Malone 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) During the 1980s the US is hit by a wave of nuclear attacks, and after the fallout those who remain pretend like everything is normal even though they are all experiencing radiation poisoning. A young girl named Mayday tries to ma...

Roswell Delirium (2023)

Roswell Delirium

актор у ролі Elliot Malone
США   1 год 50 хв
Читати опис (англ.) During the 1980s the US is hit by a wave of nuclear attacks, and after the fallout those who remain pretend like everything is normal even though they are all experiencing radiation poisoning. A young girl named Mayday tries to ma...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Біллі Малюк
Біллі Малюк (2022) актор у ролі Ash Upson  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 7.3
Сюжет Серіал, заснований на житті відомого американського злочинця Біллі Кіда, також відомого як Вільям Х. Бонні, — від його скромного ірландського коріння до його перших днів як ковбой і стрілець на американському кордоні, а також його ключової ролі у війні округу Лінкольн.
Біллі Малюк Трейлер

Біллі Малюк (2022)

Billy the Kid

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Ash Upson
США
Читати опис Серіал, заснований на житті відомого американського злочинця Біллі Кіда, також відомого як Вільям Х. Бонні, — від його скромного ірландського коріння до його перших днів як ковбой і стрілець на американському кордоні, а також його ключової ролі у війні округу Лінкольн.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (7180)
Моя оцінка:
/10
Вони
Вони (2021) актор у ролі Gary  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.4
Сюжет У 1953 році темноношкіра сім'я переїжджає у передмістя Лос-Анджелеса. У цьому ідилічному на перший погляд місці їм доведеться зіткнутися з ненавистю - як реальною, так і надприродною.
Вони Трейлер

Вони (2021)

Them

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Gary
США   45 хв
Читати опис У 1953 році темноношкіра сім'я переїжджає у передмістя Лос-Анджелеса. У цьому ідилічному на перший погляд місці їм доведеться зіткнутися з ненавистю - як реальною, так і надприродною.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (5)  IMDb: 7.4 (23523)
Моя оцінка:
/10
Заради всього людства
Заради всього людства (2019—) актор у ролі Michael Collins  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 8.1
Сюжет Уявіть собі світ, де космічні перегони між США та СРСР так і не закінчилися. У такому варіанті розвитку історії розповідається про життя астронавтів НАСА — героїв і зірок свого часу.
Заради всього людства Трейлер

Заради всього людства (2019—)

For All Mankind

Серіал 4 сезони, 40 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Michael Collins
США   60 хв
Читати опис Уявіть собі світ, де космічні перегони між США та СРСР так і не закінчилися. У такому варіанті розвитку історії розповідається про життя астронавтів НАСА — героїв і зірок свого часу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (32)  IMDb: 8.1 (68429)
Моя оцінка:
/10
Гадсон і Рекс
Гадсон і Рекс (2019—) актор у ролі Coach Reid Armstrong  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 7.3
Сюжет Детектив Чарлі Гадсон працює у парі з ідеальним напарником, своєю професійно навченою службовою німецькою вівчаркою на ім'я Рекс.
Гадсон і Рекс Трейлер

Гадсон і Рекс (2019—)

Hudson & Rex

Серіал 5 сезонів, 84 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Coach Reid Armstrong
Канада   45 хв
Читати опис Детектив Чарлі Гадсон працює у парі з ідеальним напарником, своєю професійно навченою службовою німецькою вівчаркою на ім'я Рекс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.3 (3483)
Моя оцінка:
/10
Хороший лікар
Хороший лікар (2017) актор у ролі Brendan Lewis  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.0
Сюжет Історія молодого талановитого лікаря з синдромом саванта, що володіє унікальними здібностями - неймовірною пам'яттю і фантастичною чутливістю до проблем, що спалахує всередині людського організму. Герой стає блискучим хірургом, незважаючи на те, що в особистісному плані його розвиток відповідає розвитку десятирічного дитини.
Хороший лікар Трейлер

Хороший лікар (2017)

The Good Doctor

Серіал 7 сезонів, 122 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Brendan Lewis
США   41 хв
Читати опис Історія молодого талановитого лікаря з синдромом саванта, що володіє унікальними здібностями - неймовірною пам'яттю і фантастичною чутливістю до проблем, що спалахує всередині людського організму. Герой стає блискучим хірургом, незважаючи на те, що в особистісному плані його розвиток відповідає розвитку десятирічного дитини.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (67)  IMDb: 8.0 (112132)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Сталева зірка
Сталева зірка (2017—2020) актор у ролі Constable Nick McGillen  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Ex undercover UK cop turned police chief of a small town in the Canadian Rockies does what he must to defend his family from those in power whether it's the oilmen, the preachers or the gangsters.
Сталева зірка Трейлер

Сталева зірка (2017—2020)

Tin Star

Серіал 3 сезони, 25 епізодів Завершений
актор у ролі Constable Nick McGillen
Велика Британія, Канада, США   60 хв
Читати опис (англ.) Ex undercover UK cop turned police chief of a small town in the Canadian Rockies does what he must to defend his family from those in power whether it's the oilmen, the preachers or the gangsters.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (9)  IMDb: 7.2 (15964)
Моя оцінка:
/10
Twist of Fate (2016) актор у ролі Jeff 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) When a temporary auto call worker rescues an interior designer by talking with her to calm her down the two believe that they should explore the spark they felt during the call, however due...

Twist of Fate (2016)

Twist of Fate

актор у ролі Jeff
Канада   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) When a temporary auto call worker rescues an interior designer by talking with her to calm her down the two believe that they should explore the spark they felt during the call, however due...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (615)
Моя оцінка:
/10
Звільнити містера Дарсі
Звільнити містера Дарсі (2016) актор у ролі Henry Robson  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 6.2
Сюжет Головна героїня фільму “Звільнити містера Дарсі” Елізабет Скотт - молода дівчина, яка шукає своє місце у цьому світі. Тож, коли їй випадає шанс показати свого кокер-спаніеля на виставці у Нью-Йорку, вона без роздумів хапається за неї. На конкурсі вона знайомиться з суддею - містером Дарсі, що показує себе як пихатий сноб, що призводить до взаємної неприязні обох героїв.

Однак, чим більше вони перетинаються, тим зрозумілішим стає, що вони обидва помилялись на рахунок один одного. Елізабет розуміє, що містер Дарсі значно добріший та вихованіший, ніж вона спершу про нього подумала. Тож, поступово між героями виникає симпатія.

Та на Донавана Дарсі вже має плани його сестра, яка встигла підшукати йому наречену з елітних кіл…

Чи вийде у закоханих бути разом?
Звільнити містера Дарсі Трейлер

Звільнити містера Дарсі (2016)

Unleashing Mr. Darcy

актор у ролі Henry Robson
США, Канада   1 год 24 хв
Читати опис Головна героїня фільму “Звільнити містера Дарсі” Елізабет Скотт - молода дівчина, яка шукає своє місце у цьому світі. Тож, коли їй випадає шанс показати свого кокер-спаніеля на виставці у Нью-Йорку, вона без роздумів хапається за неї. На конкурсі вона знайомиться з суддею - містером Дарсі, що показує себе як пихатий сноб, що призводить до взаємної неприязні обох героїв.

Однак, чим більше вони перетинаються, тим зрозумілішим стає, що вони обидва помилялись на рахунок один одного. Елізабет розуміє, що містер Дарсі значно добріший та вихованіший, ніж вона спершу про нього подумала. Тож, поступово між героями виникає симпатія.

Та на Донавана Дарсі вже має плани його сестра, яка встигла підшукати йому наречену з елітних кіл…

Чи вийде у закоханих бути разом?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 6.2 (3403)
Моя оцінка:
/10
The Unauthorized Melrose Place Story (2015) актор у ролі Larry 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) Launched in 1992 as a companion for "Beverly Hills, 90210," "Melrose Place" quickly became a giant television hit in its own right. Originally designed to be an authentic, grounded look at ...

The Unauthorized Melrose Place Story (2015)

The Unauthorized Melrose Place Story

актор у ролі Larry
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) Launched in 1992 as a companion for "Beverly Hills, 90210," "Melrose Place" quickly became a giant television hit in its own right. Originally designed to be an authentic, grounded look at ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (284)
Моя оцінка:
/10
Пощастить у коханні
Пощастить у коханні (2014) актор у ролі Liam  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.7
Сюжет Міра постійно фантазує над тим, яким ідеальним може бути її життя: гідна цікава робота, комфортний будинок, ідеальний чоловік. Коли мрії Міри починають збуватися вона підозрює, що все не може бути так гладко, що десь має бути той самий недолік, яка вона шукає.
Пощастить у коханні Трейлер

Пощастить у коханні (2014)

Lucky in Love

актор у ролі Liam
Канада   1 год 27 хв
Читати опис Міра постійно фантазує над тим, яким ідеальним може бути її життя: гідна цікава робота, комфортний будинок, ідеальний чоловік. Коли мрії Міри починають збуватися вона підозрює, що все не може бути так гладко, що десь має бути той самий недолік, яка вона шукає.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (1403)
Моя оцінка:
/10
Обійми вампіра
Обійми вампіра (2013) актор у ролі Chris 5.0 imdb 4.1
Сюжет Будучи новенькою в цьому містечку і коледжі, Шарлотта не особливо виділяється чимось серед своїх однолітків. Однак з нею відбуваються загадкові речі. Її мучать страшні сновидіння, а потім вона може прокинутися не в своєму ліжку, а де-небудь за межами будинку. Можливо, це пов’язано з її захворюванням крові…
Обійми вампіра Трейлер

Обійми вампіра (2013)

Embrace of the Vampire

актор у ролі Chris
Канада   1 год 31 хв
Читати опис Будучи новенькою в цьому містечку і коледжі, Шарлотта не особливо виділяється чимось серед своїх однолітків. Однак з нею відбуваються загадкові речі. Її мучать страшні сновидіння, а потім вона може прокинутися не в своєму ліжку, а де-небудь за межами будинку. Можливо, це пов’язано з її захворюванням крові…
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 4.1 (2713)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Коханки
Коханки (2013—2016) актор у ролі Dean 6.0 imdb 7.1
Сюжет Історії з життя чотирьох подруг, кожна з яких знаходиться в складних і небезпечних відносинах.
Коханки

Коханки (2013—2016)

Mistresses

16+
Серіал 4 сезони, 52 епізоди Скасований
актор у ролі Dean
США, Велика Британія   43 хв
Читати опис Історії з життя чотирьох подруг, кожна з яких знаходиться в складних і небезпечних відносинах.
КіноБаза: 6.0 (8)  IMDb: 7.1 (13994)
Моя оцінка:
/10
Виклик. Непокірна земля
Виклик. Непокірна земля (2013—2015) актор у ролі Josef  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.0
Сюжет Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Виклик. Непокірна земля Трейлер

Виклик. Непокірна земля (2013—2015)

Defiance

16+
Серіал 3 сезони, 39 епізодів Скасований
актор у ролі Josef
США   43 хв
Читати опис Сюжет серіалу розповідає про Землю, якою вона стала після Блідих воєн: протистояння землян і прилетівших "на поселення" інопланетян, чия система бінарних сонць перетворилася в наднову. Після того, як втрати з обох сторін досягли жахливих розмірів і на Землю помилково потрапили терраформуючі машини інопланетян, жменька солдатів усвідомила безглуздість взаємного знищення і кидає виклик своїм командирам. Ланцюгова реакція призвела до перемир'я між землянами і вотанцями. На початку серіалу з часів оголошення перемир'я пройшло 15 років. Колишній солдат Джозеф Нолан зі своєю прийомною дочкою-інопланетянкою Айриссою потрапляє в колись рідний Сент-Луїс, і вимушено стає захисником місцевих жителів на посаді шерифа. Йому належить жити в місті, яке нині носить горду назву Виклик, населеному представниками 6 рас, і боротися з силами, які намагаються стерти його з лиця Землі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (22)  IMDb: 7.0 (44448)
Моя оцінка:
/10
Motive (2013—2016) актор у ролі Cam Riley 5.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) A Vancouver based murder has just occurred and been discovered. At the beginning of each episode, not only is the victim(s) identified to the viewer, but also the killer(s). The disparate group of Vancouver Homicide detectives, with help from the Coroner's office, have to wade through the evidence which will lead them through the more often than not less than straightforward path to discovering the killer(s) and his/her/their motive. That motive often is not fully understood by the detectives until they catch the killer(s). One of those detectives, quick witted and acerbic tongued Angie Flynn, often has the competing priority of raising her son, Manny, as a single mother.

Motive (2013—2016)

Motive

Серіал 4 сезони, 52 епізоди Завершений
актор у ролі Cam Riley
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) A Vancouver based murder has just occurred and been discovered. At the beginning of each episode, not only is the victim(s) identified to the viewer, but also the killer(s). The disparate group of Vancouver Homicide detectives, with help from the Coroner's office, have to wade through the evidence which will lead them through the more often than not less than straightforward path to discovering the killer(s) and his/her/their motive. That motive often is not fully understood by the detectives until they catch the killer(s). One of those detectives, quick witted and acerbic tongued Angie Flynn, often has the competing priority of raising her son, Manny, as a single mother.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 7.4 (5904)
Моя оцінка:
/10
Майже заміжня
Майже заміжня (2013) актор у ролі David  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 5.7
Сюжет Коли три подруги — Ерін, Кейсі і Стелла — дізнаються, що через бюрократичну помилку шлюб кожної з них тепер вважається недійсним, вони розуміють — настав час оцінити своє сімейне життя і своїх «майже-чоловіків» заново. І дійсно, їм є про що задуматися: Ерін б’ється зі свекрухою за увагу чоловіка; Кейсі намагається з’ясувати, чи серйозно ставиться її чоловік до життя в шлюбі; а Стелла повинна визначитися, що для неї важливіше — кар’єра чи роль берегині домашнього вогнища. Тепер дівчатам доведеться зробити нелегкий вибір — знову піти під вінець або…
Майже заміжня

Майже заміжня (2013)

Nearlyweds

актор у ролі David
США   1 год 30 хв
Читати опис Коли три подруги — Ерін, Кейсі і Стелла — дізнаються, що через бюрократичну помилку шлюб кожної з них тепер вважається недійсним, вони розуміють — настав час оцінити своє сімейне життя і своїх «майже-чоловіків» заново. І дійсно, їм є про що задуматися: Ерін б’ється зі свекрухою за увагу чоловіка; Кейсі намагається з’ясувати, чи серйозно ставиться її чоловік до життя в шлюбі; а Стелла повинна визначитися, що для неї важливіше — кар’єра чи роль берегині домашнього вогнища. Тепер дівчатам доведеться зробити нелегкий вибір — знову піти під вінець або…
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 5.7 (1582)
Моя оцінка:
/10
Особливо тяжкі злочини
Особливо тяжкі злочини (2012—2018) актор у ролі Ricky Raydor 6.0 imdb 7.8
Сюжет Продовження серіалу «Шукач». Після звільнення Бренди Лі Джонсон керівництво Відділом особливо небезпечних злочинів поліції Лос-Анджелеса бере в свої руки капітан Рейдор. Однак героїні належить працювати в команді, яка заздалегідь відчуває до неї антипатію - адже антипатію до неї завжди відчувала шеф Джонсон.
Особливо тяжкі злочини

Особливо тяжкі злочини (2012—2018)

Major Crimes

Серіал 6 сезонів, 105 епізодів Завершений
актор у ролі Ricky Raydor
США   43 хв
Читати опис Продовження серіалу «Шукач». Після звільнення Бренди Лі Джонсон керівництво Відділом особливо небезпечних злочинів поліції Лос-Анджелеса бере в свої руки капітан Рейдор. Однак героїні належить працювати в команді, яка заздалегідь відчуває до неї антипатію - адже антипатію до неї завжди відчувала шеф Джонсон.
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 7.8 (16017)
Моя оцінка:
/10
Hannah's Law (2012) актор у ролі Doc Holliday 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Hannah keeps the law in "the wickedest city on earth:" Dodge City, Kansas. with the help of young Wyatt Earp, Doc Holliday and Stagecoach Mary.
Трейлер

Hannah's Law (2012)

Hannah's Law

актор у ролі Doc Holliday
США, Канада   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Hannah keeps the law in "the wickedest city on earth:" Dodge City, Kansas. with the help of young Wyatt Earp, Doc Holliday and Stagecoach Mary.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (608)
Моя оцінка:
/10
Лонґмайр
Лонґмайр (2012—2017) актор у ролі Paul 8.0 imdb 8.3
Сюжет (англ.) Walt Longmire is the dedicated and unflappable sheriff of Absaroka County, Wyoming. Widowed only a year, he is a man in psychic repair but buries his pain behind his brave face, unassuming grin and dry wit.
Лонґмайр Трейлер

Лонґмайр (2012—2017)

Longmire

Серіал 6 сезонів, 63 епізоди Завершений
актор у ролі Paul
США   60 хв
Читати опис (англ.) Walt Longmire is the dedicated and unflappable sheriff of Absaroka County, Wyoming. Widowed only a year, he is a man in psychic repair but buries his pain behind his brave face, unassuming grin and dry wit.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 8.3 (39905)
Моя оцінка:
/10
The Bend (2011) актор у ролі Mike Campbell 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) 17yo Jason Campbell thinks he's losing his mind...and he could be right. His brother Mike killed himself on prom night exactly one year ago, and Jason knows that bipolar disorder is ...

The Bend (2011)

The Bend

актор у ролі Mike Campbell
Канада   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) 17yo Jason Campbell thinks he's losing his mind...and he could be right. His brother Mike killed himself on prom night exactly one year ago, and Jason knows that bipolar disorder is ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (40)
Моя оцінка:
/10
Все законно
Все законно (2011—2012) актор у ролі Tim Hemmond 7.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) A woman, who quit being an attorney at her father's law firm to become a mediator, copes after her father's death.
Все законно

Все законно (2011—2012)

Fairly Legal

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Скасований
актор у ролі Tim Hemmond
США   41 хв
Читати опис (англ.) A woman, who quit being an attorney at her father's law firm to become a mediator, copes after her father's death.
КіноБаза: 7.0 (4)  IMDb: 7.3 (8938)
Моя оцінка:
/10
Пекельні кішки
Пекельні кішки (2010—2011) актор у ролі Jake Harrow  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.7
Сюжет Вчора у Марті були красиві шмотки, репутація самої класної дівчини коледжу і право знущатися над чирлідершами. Сьогодні вона позбулася стипендії. Так що завтра вона або вилетить зі школи, або стане спортивною вболівальницею з цієї лузерскої команди «Пекельні кішки».
Пекельні кішки

Пекельні кішки (2010—2011)

Hellcats

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
актор у ролі Jake Harrow
США   60 хв
Читати опис Вчора у Марті були красиві шмотки, репутація самої класної дівчини коледжу і право знущатися над чирлідершами. Сьогодні вона позбулася стипендії. Так що завтра вона або вилетить зі школи, або стане спортивною вболівальницею з цієї лузерскої команди «Пекельні кішки».
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (10)  IMDb: 6.7 (10912)
Моя оцінка:
/10
Каприка
Каприка (2009—2010) актор у ролі Odin Sinclair 6.6 imdb 7.1
Сюжет 12 колоній Кобола. Планета Каприка. 58 років до руйнування. Релігійний фанатизм знову звів долі сімей Адама і Грейстоуна. Узагальнені горем втрати своїх дочок, видний правозахисник Джозеф Адама і багатий технолог Деніеел Грейстоун, розуміють, що ледь знаходять в собі сили жити.
Каприка

Каприка (2009—2010)

Caprica

Серіал 1 сезон, 19 епізодів Завершений
актор у ролі Odin Sinclair
Канада, США   60 хв
Читати опис 12 колоній Кобола. Планета Каприка. 58 років до руйнування. Релігійний фанатизм знову звів долі сімей Адама і Грейстоуна. Узагальнені горем втрати своїх дочок, видний правозахисник Джозеф Адама і багатий технолог Деніеел Грейстоун, розуміють, що ледь знаходять в собі сили жити.
КіноБаза: 6.6 (13)  IMDb: 7.1 (26147)
Моя оцінка:
/10
Гібрид
Гібрид (2010) актор у ролі Bobby  ✓ укр. аудіо 3.5 imdb 4.1
Сюжет У Чиказькому поліцейському гаражі стоїть розбита машина, яку привезли після дорожньої аварії. Усередині машини таїться щось, що управляє нею і перетворює в будь-який транспорт в мить ока.
Гібрид Трейлер

Гібрид (2010)

Super Hybrid

актор у ролі Bobby
США, Німеччина   1 год 34 хв
Читати опис У Чиказькому поліцейському гаражі стоїть розбита машина, яку привезли після дорожньої аварії. Усередині машини таїться щось, що управляє нею і перетворює в будь-який транспорт в мить ока.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 4.1 (1949)
Моя оцінка:
/10
Крижаний смерч
Крижаний смерч (2009) актор у ролі Gary  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 4.1
Сюжет Відомий автор науково-фантастичних романів в сьогоденні, а в минулому талановитий вчений Чарлі Прайс відправляється в рекламний тур по США. В одному з глухих містечок він стикається зі своїми колишніми колегами (провідними вченими) , засекречений експеримент, націлений на пошук методів управління погодою. Але втручання у вищі сфери призводить до різкого похолодання і утворення найсильніших смерчів ...
Крижаний смерч Трейлер

Крижаний смерч (2009)

Ice Twisters

актор у ролі Gary
Канада, США   1 год 26 хв
Читати опис Відомий автор науково-фантастичних романів в сьогоденні, а в минулому талановитий вчений Чарлі Прайс відправляється в рекламний тур по США. В одному з глухих містечок він стикається зі своїми колишніми колегами (провідними вченими) , засекречений експеримент, націлений на пошук методів управління погодою. Але втручання у вищі сфери призводить до різкого похолодання і утворення найсильніших смерчів ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 4.1 (1909)
Моя оцінка:
/10
Візитери
Візитери (2009—2011) актор у ролі David  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 6.8
Сюжет Серіал є рімейком оригінального серіалу 1983 року.

Сьогодні весь світ прокинувся і побачив, що над кожним містом ширяють космічні кораблі. Прибульці стверджують, що прийшли з миром, і пропонують подарунки у вигляді медичних відкриттів і технологічних удосконалень. Вони обіцяють, що не зашкодять. Більшість людства вірить, що чужі прибули якраз тоді, коли в них потребували. Люди з радістю приймають їх допомогу.

Під час розслідування терористичного осередку агент держбезпеки Еріка Еванс виявляє щось зовсім не нешкідливе. Коли її напарник намагається її вбити, Еріка дізнається, що прибульці планують потрапити до уряду і великих корпорацій, щоб у майбутньому захопити все людство. Але переконати в цьому інших практично неможливо, адже в руках прибульців два потужних козиря. По-перше, вони завоювали віру і любов людей, завдяки своїм подарункам. По-друге, вони взяли під контроль майже всіх підлітків.

Тисячі підлітків, включаючи сина Еріки, були призначені «послами миру», але насправді вони шпигують для прибульців, не підозрюючи про це. Еріка вимушена вступити до руху опору, де вона знайомиться з Райаном, прибульцем, який хоче врятувати людство. Еріці доведеться знаходити рівновагу між опором, роботою, і турботою про свого сина, який став на бік ворогів...
Візитери Трейлер

Візитери (2009—2011)

V

16+
Серіал 2 сезони, 22 епізоди Скасований
актор у ролі David
США   42 хв
Читати опис Серіал є рімейком оригінального серіалу 1983 року.

Сьогодні весь світ прокинувся і побачив, що над кожним містом ширяють космічні кораблі. Прибульці стверджують, що прийшли з миром, і пропонують подарунки у вигляді медичних відкриттів і технологічних удосконалень. Вони обіцяють, що не зашкодять. Більшість людства вірить, що чужі прибули якраз тоді, коли в них потребували. Люди з радістю приймають їх допомогу.

Під час розслідування терористичного осередку агент держбезпеки Еріка Еванс виявляє щось зовсім не нешкідливе. Коли її напарник намагається її вбити, Еріка дізнається, що прибульці планують потрапити до уряду і великих корпорацій, щоб у майбутньому захопити все людство. Але переконати в цьому інших практично неможливо, адже в руках прибульців два потужних козиря. По-перше, вони завоювали віру і любов людей, завдяки своїм подарункам. По-друге, вони взяли під контроль майже всіх підлітків.

Тисячі підлітків, включаючи сина Еріки, були призначені «послами миру», але насправді вони шпигують для прибульців, не підозрюючи про це. Еріка вимушена вступити до руху опору, де вона знайомиться з Райаном, прибульцем, який хоче врятувати людство. Еріці доведеться знаходити рівновагу між опором, роботою, і турботою про свого сина, який став на бік ворогів...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (63)  IMDb: 6.8 (58817)
Моя оцінка:
/10
Зоряна брама: Всесвіт
Зоряна брама: Всесвіт (2009—2011) актор у ролі Dr. Williams  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.6
Сюжет Третій серіал знаменитої фантастичної саги "Зоряна брама" розповідає про долю групи військових, вчених і цивільних, які намагаються врятуватися через Зоряну браму від раптового нападу на їхню секретну базу. Вцілілі опиняються на борту корабля Древніх "Доля", який летить невідомим курсом далеко за межами Чумацького Шляху, без можливості повернутися на Землю. Їм бракує найнеобхіднішого: їжі, води і навіть повітря - але ці люди повинні розкрити секрети корабельних Брам, щоби вижити. Небезпеки, пригоди і надії, які вони пізнають на борту "Долі", покажуть, хто з них є героєм, а хто - лиходієм.
Зоряна брама: Всесвіт Трейлер

Зоряна брама: Всесвіт (2009—2011)

Stargate Universe

12+
Серіал 2 сезони, 40 епізодів Скасований
актор у ролі Dr. Williams
Канада, США   43 хв
Читати опис Третій серіал знаменитої фантастичної саги "Зоряна брама" розповідає про долю групи військових, вчених і цивільних, які намагаються врятуватися через Зоряну браму від раптового нападу на їхню секретну базу. Вцілілі опиняються на борту корабля Древніх "Доля", який летить невідомим курсом далеко за межами Чумацького Шляху, без можливості повернутися на Землю. Їм бракує найнеобхіднішого: їжі, води і навіть повітря - але ці люди повинні розкрити секрети корабельних Брам, щоби вижити. Небезпеки, пригоди і надії, які вони пізнають на борту "Долі", покажуть, хто з них є героєм, а хто - лиходієм.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (36)  IMDb: 7.6 (53202)
Моя оцінка:
/10
The Break-Up Artist (2009) актор у ролі Mike 0.0 imdb 4.8
Сюжет (англ.) A professional couple-breaker is forced to become a matchmaker when new competition muscles her out of the break-up business. In order to save her company (and keep her high-priced wardrobe) she'll have to rely on her old nemesis: lo
Трейлер

The Break-Up Artist (2009)

The Break-Up Artist

актор у ролі Mike
США   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) A professional couple-breaker is forced to become a matchmaker when new competition muscles her out of the break-up business. In order to save her company (and keep her high-priced wardrobe) she'll have to rely on her old nemesis: lo
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.8 (1605)
Моя оцінка:
/10
Притулок
Притулок (2008—2011) актор у ролі Darrin Wilson  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 7.3
Сюжет Вродлива й загадкова доктор Хелен Магнус і її вірні помічники: колишній судовий психіатр Вілл Зіммерман, технічний геній Генрі та безстрашна дочка Ешлі – члени таємної організації "Притулок". День у день вони займаються пошуками, вивченням і захистом "абнормалів" – дивних і часто по-справжньому моторошних істот, які потай живуть серед людей.

Багато хто з постояльців "Притулку" – справжні породження пекла, але ж і в доктора Хелен Магнус теж є свій секрет. У 157 років Хелен виглядає не старшою за 35 і на власному досвіді знає, як непросто бути не такою, як усі. Допомагати тим, чиє існування бояться визнати люди – головна мета життя доктора Магнус.
Притулок Трейлер

Притулок (2008—2011)

Sanctuary

16+
Серіал 4 сезони, 59 епізодів Завершений
актор у ролі Darrin Wilson
Канада   44 хв
Читати опис Вродлива й загадкова доктор Хелен Магнус і її вірні помічники: колишній судовий психіатр Вілл Зіммерман, технічний геній Генрі та безстрашна дочка Ешлі – члени таємної організації "Притулок". День у день вони займаються пошуками, вивченням і захистом "абнормалів" – дивних і часто по-справжньому моторошних істот, які потай живуть серед людей.

Багато хто з постояльців "Притулку" – справжні породження пекла, але ж і в доктора Хелен Магнус теж є свій секрет. У 157 років Хелен виглядає не старшою за 35 і на власному досвіді знає, як непросто бути не такою, як усі. Допомагати тим, чиє існування бояться визнати люди – головна мета життя доктора Магнус.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (17)  IMDb: 7.3 (22605)
Моя оцінка:
/10
Отруйний плющ: Таємне суспільство
Отруйний плющ: Таємне суспільство (2008) актор у ролі Blake 6.0 imdb 4.2
Сюжет Деніель Брукес, для друзів просто Дейзі — сирота. Покинувши ранчо своїх знайомих, на якому вона виросла, Дейзі вступає у коледж. Для неї починається нове й гарне життя: на неї звернув увагу красень коледжу, син декана, вона одержує довгоочікувану стипендію, а ще її запрошують у закрите студентське суспільство «Плющі». Але це суспільство щось більше, ніж просто секретна співдружність.
Отруйний плющ: Таємне суспільство Трейлер

Отруйний плющ: Таємне суспільство (2008)

Poison Ivy: The Secret Society

18+
актор у ролі Blake
США, Канада   1 год 35 хв
Читати опис Деніель Брукес, для друзів просто Дейзі — сирота. Покинувши ранчо своїх знайомих, на якому вона виросла, Дейзі вступає у коледж. Для неї починається нове й гарне життя: на неї звернув увагу красень коледжу, син декана, вона одержує довгоочікувану стипендію, а ще її запрошують у закрите студентське суспільство «Плющі». Але це суспільство щось більше, ніж просто секретна співдружність.
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 4.2 (2378)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: