No Image

Джон Ватчер

John Vatcher

Всього фільмів (на сайті): 10

Ролі: продюсер (9), режисер ★ 5.2 (6), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 10 результатів

Astrid and Lilly Save the World (2022) продюсер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) High school is hard enough when you're different, but when outcast BFFs Astrid and Lilly accidentally crack open a portal to a terrifyingly quirky monster dimension, it gets a lot more complicated. It's up to them to vanquish the ...
Трейлер

Astrid and Lilly Save the World (2022)

Astrid and Lilly Save the World

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
продюсер
США   42 хв
Читати опис (англ.) High school is hard enough when you're different, but when outcast BFFs Astrid and Lilly accidentally crack open a portal to a terrifyingly quirky monster dimension, it gets a lot more complicated. It's up to them to vanquish the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (979)
Моя оцінка:
/10
Son of a Critch (2022—) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) It's a heartfelt window into the life of a child - much older inside than his 11 years - using comedy and self-deprecation to win friends and connect with the small collection of people in his limited world.
Трейлер

Son of a Critch (2022—)

Son of a Critch

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) It's a heartfelt window into the life of a child - much older inside than his 11 years - using comedy and self-deprecation to win friends and connect with the small collection of people in his limited world.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (1246)
Моя оцінка:
/10
Привиди на продаж
Привиди на продаж (2021) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.1
Сюжет Пригодницько-містична драма з елементами трилеру про мисливців за привидами, що борються з демонами та паралельно сприяють розвитку ринку вторинної нерухомості. Як відомо репутація – невід’ємна складова успіху. Це стосується і ринку нерухомості. Будинки з поганою репутацією вартують менше, тому ріелторська компанія Ніка Романа наймає елітну команду спеціалістів-дослідників паранормальних явищ аби ті очищали від нечистої сили прокляті будинки з привидами та потойбічними демонами, які буквально відлякують потенційних покупців...
Привиди на продаж Трейлер

Привиди на продаж (2021)

SurrealEstate

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Поновлений серіал
продюсер
США
Читати опис Пригодницько-містична драма з елементами трилеру про мисливців за привидами, що борються з демонами та паралельно сприяють розвитку ринку вторинної нерухомості. Як відомо репутація – невід’ємна складова успіху. Це стосується і ринку нерухомості. Будинки з поганою репутацією вартують менше, тому ріелторська компанія Ніка Романа наймає елітну команду спеціалістів-дослідників паранормальних явищ аби ті очищали від нечистої сили прокляті будинки з привидами та потойбічними демонами, які буквально відлякують потенційних покупців...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (10)  IMDb: 7.1 (4758)
Моя оцінка:
/10
Гадсон і Рекс
Гадсон і Рекс (2019—) режисер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 7.3
Сюжет Детектив Чарлі Гадсон працює у парі з ідеальним напарником, своєю професійно навченою службовою німецькою вівчаркою на ім'я Рекс.
Гадсон і Рекс Трейлер

Гадсон і Рекс (2019—)

Hudson & Rex

Серіал 5 сезонів, 84 епізоди Поновлений серіал
режисер
Канада   45 хв
Читати опис Детектив Чарлі Гадсон працює у парі з ідеальним напарником, своєю професійно навченою службовою німецькою вівчаркою на ім'я Рекс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.3 (3652)
Моя оцінка:
/10
Little Dog (2018—) режисер, продюсер 4.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Five years after quitting a match, boxer Tommy "Little Dog" Ross begins a quest for redemption.

Little Dog (2018—)

Little Dog

Серіал 2 сезони, 15 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Канада   22 хв
Читати опис (англ.) Five years after quitting a match, boxer Tommy "Little Dog" Ross begins a quest for redemption.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.4 (187)
Моя оцінка:
/10
Caught (2018) режисер, продюсер 5.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) David Slaney escapes from prison tries to hook up with his partner for one more drug deal and while being hunted by police. Based on the novel by Lisa Moore.
Трейлер

Caught (2018)

Caught

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Поновлений серіал
режисер, продюсер
Канада   1 хв
Читати опис (англ.) David Slaney escapes from prison tries to hook up with his partner for one more drug deal and while being hunted by police. Based on the novel by Lisa Moore.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.2 (588)
Моя оцінка:
/10
Кордон
Кордон (2016—2018) режисер, продюсер 5.3 imdb 7.1
Сюжет Серіал розповість про жорстоку і криваву боротьбу за багатство і владу в торгівлі хутром на просторах Північної Америки в XVIII столітті. Бізнес доводиться вести в дуже складних умовах жорстокого протистояння корінних племен і понаїхавших на континент європейців.
Кордон Трейлер

Кордон (2016—2018)

Frontier

16+
Серіал 3 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер, продюсер
Канада   60 хв
Читати опис Серіал розповість про жорстоку і криваву боротьбу за багатство і владу в торгівлі хутром на просторах Північної Америки в XVIII столітті. Бізнес доводиться вести в дуже складних умовах жорстокого протистояння корінних племен і понаїхавших на континент європейців.
КіноБаза: 5.3 (8)  IMDb: 7.1 (24256)
Моя оцінка:
/10
Cast No Shadow (2014) продюсер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) One wild and tumultuous summer in the life of young Jude Traynor as he attempts to navigate his way through a life of delinquency and petty crime.

Cast No Shadow (2014)

Cast No Shadow

продюсер
Канада   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) One wild and tumultuous summer in the life of young Jude Traynor as he attempts to navigate his way through a life of delinquency and petty crime.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (257)
Моя оцінка:
/10
Mutual Friends (2013) продюсер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) Surprise parties rarely go well. This one is no different, as a group of 30-somethings head through life, love and a day in New York City.
Трейлер

Mutual Friends (2013)

Mutual Friends

продюсер
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) Surprise parties rarely go well. This one is no different, as a group of 30-somethings head through life, love and a day in New York City.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (118)
Моя оцінка:
/10
Справа Дойлів
Справа Дойлів (2010—2014) режисер, продюсер, актор у ролі Crane Operator  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 7.6
Сюжет Приватний детектив Джейк Дойл відмінно справляється зі своєю роботою, адже у нього був найкращий вчитель - це його батько. Мелек Дойл став для сина зразком для наслідування, ввічливий і шляхетний, але як справа стосується справедливості, то тут Мелек невблаганний і ось саме в такі моменти прокидається його жорсткий характер. Агентство з нехитрою назвою «Дойл і Дойл» береться за будь-яку роботу, будь це просто подружня зрада чи серйозна крадіжка творів мистецтва, а найголовнішим є те, що «Дойл і Дойл», завжди знаходить розв'язку навіть в дуже загадкових і дивних на перший погляд справах
Справа Дойлів Трейлер

Справа Дойлів (2010—2014)

Republic of Doyle

Серіал 6 сезонів, 77 епізодів Завершений
режисер, продюсер, актор у ролі Crane Operator
Канада   60 хв
Читати опис Приватний детектив Джейк Дойл відмінно справляється зі своєю роботою, адже у нього був найкращий вчитель - це його батько. Мелек Дойл став для сина зразком для наслідування, ввічливий і шляхетний, але як справа стосується справедливості, то тут Мелек невблаганний і ось саме в такі моменти прокидається його жорсткий характер. Агентство з нехитрою назвою «Дойл і Дойл» береться за будь-яку роботу, будь це просто подружня зрада чи серйозна крадіжка творів мистецтва, а найголовнішим є те, що «Дойл і Дойл», завжди знаходить розв'язку навіть в дуже загадкових і дивних на перший погляд справах
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 7.6 (4640)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: