Рейчел Йорк

Rachel York

Дата народження: 7 серпня 1971 (52 роки)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Орландо, Флорида, США

Зріст: 175 см

Всього фільмів (на сайті): 36

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 36 результатів

Непристойно багаті
Непристойно багаті (2020) актриса у ролі Tina Sweet  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 6.3
Сюжет Історія про одну з найбагатших сімей США, яка володіє найбільшою релігійною медіакорпорацією. Коли глава сім'ї Юджин гине в авіакатастрофі, його спадщиною починає розпоряджатися вдова Маргарет, свої частки отримають дочка Роуз і син Ерік. Однак тут на порозі сімейного маєтку з'являються троє незаконнонароджених дітей Юджина, які теж вписані в заповіт. Після цього, зрозуміло, почнеться війна за гроші покійного патріарха.
Непристойно багаті Трейлер

Непристойно багаті (2020)

Filthy Rich

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актриса у ролі Tina Sweet
США   42 хв
Читати опис Історія про одну з найбагатших сімей США, яка володіє найбільшою релігійною медіакорпорацією. Коли глава сім'ї Юджин гине в авіакатастрофі, його спадщиною починає розпоряджатися вдова Маргарет, свої частки отримають дочка Роуз і син Ерік. Однак тут на порозі сімейного маєтку з'являються троє незаконнонароджених дітей Юджина, які теж вписані в заповіт. Після цього, зрозуміло, почнеться війна за гроші покійного патріарха.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (3)  IMDb: 6.3 (1936)
Моя оцінка:
/10
ФБР: найбільш розшукувані
ФБР: найбільш розшукувані (2020) актриса у ролі Marie Smith  ✓ укр. аудіо 4.3 imdb 6.9
Сюжет Серіал є спін-оффом доволі успішного проекту «ФБР», що стартував у 2018. Нам покажуть роботу команди суперпрофесіоналів, які вистежують та ловлять злочинців зі списку найрозшукуваніших.
ФБР: найбільш розшукувані Трейлер

ФБР: найбільш розшукувані (2020)

FBI: Most Wanted

Серіал 5 сезонів, 86 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Marie Smith
  45 хв
Читати опис Серіал є спін-оффом доволі успішного проекту «ФБР», що стартував у 2018. Нам покажуть роботу команди суперпрофесіоналів, які вистежують та ловлять злочинців зі списку найрозшукуваніших.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.3 (3)  IMDb: 6.9 (10744)
Моя оцінка:
/10
Блудний син
Блудний син (2019—2021) актриса у ролі Birdie Milton 7.7 imdb 7.7
Сюжет Син сумнозвісного серійного вбивці стає відомим кримінальним психологом, який використовує своє унікальне розуміння того, як думають вбивці, щоб допомогти поліції Нью-Йорка.
Блудний син Трейлер

Блудний син (2019—2021)

Prodigal Son

Серіал 2 сезони, 33 епізоди Скасований
актриса у ролі Birdie Milton
США   44 хв
Читати опис Син сумнозвісного серійного вбивці стає відомим кримінальним психологом, який використовує своє унікальне розуміння того, як думають вбивці, щоб допомогти поліції Нью-Йорка.
КіноБаза: 7.7 (17)  IMDb: 7.7 (23526)
Моя оцінка:
/10
Підміна в колисці
Підміна в колисці (2017) актриса у ролі Mrs. Burnett  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 5.2
Сюжет Молода пара перемагає загадкову хворобу своєї нової дитини, щоб пізніше виявити, що дитина, яку вони привезли з лікарні, не належить їм. Так чия це дитина?
Підміна в колисці Трейлер

Підміна в колисці (2017)

Cradle Swapping

актриса у ролі Mrs. Burnett
США   1 год 28 хв
Читати опис Молода пара перемагає загадкову хворобу своєї нової дитини, щоб пізніше виявити, що дитина, яку вони привезли з лікарні, не належить їм. Так чия це дитина?
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (350)
Моя оцінка:
/10
Мік
Мік (2017—2018) актриса у ролі Dr. Goodby 7.1 imdb 7.8
Сюжет Мік, по вуха в боргах та проблемах, відвідує свою багату сестру Памелу Пембертон у Грінвічі. Підчас візиту Мік, Памелу та її чоловіка Крістофера заарештовує ФБР за завинуваченням в шахрайстві та несплаті податків, і Памела прохає її подивится за дітьми. Невдовзі Пембертони втікають з країни, щоб уникнити суду, а Мік вимушена залишитися доглядати за трьома розпещеними та примхливими двтьми сестри.
Мік Трейлер

Мік (2017—2018)

The Mick

Серіал 2 сезони, 37 епізодів Скасований
актриса у ролі Dr. Goodby
США   30 хв
Читати опис Мік, по вуха в боргах та проблемах, відвідує свою багату сестру Памелу Пембертон у Грінвічі. Підчас візиту Мік, Памелу та її чоловіка Крістофера заарештовує ФБР за завинуваченням в шахрайстві та несплаті податків, і Памела прохає її подивится за дітьми. Невдовзі Пембертони втікають з країни, щоб уникнити суду, а Мік вимушена залишитися доглядати за трьома розпещеними та примхливими двтьми сестри.
КіноБаза: 7.1 (11)  IMDb: 7.8 (19734)
Моя оцінка:
/10
It Had to Be You (2015) актриса у ролі Lori, The Mystery Woman 0.0 imdb 5.6
Сюжет (англ.) Sonia is a neurotic jingle writer who's always dreamt of a big and exciting life. Surprised by a sudden proposal and subsequent ultimatum from her easy-going boyfriend, Chris, Sonia has to ...
Трейлер

It Had to Be You (2015)

It Had to Be You

актриса у ролі Lori, The Mystery Woman
США   1 год 25 хв
Читати опис (англ.) Sonia is a neurotic jingle writer who's always dreamt of a big and exciting life. Surprised by a sudden proposal and subsequent ultimatum from her easy-going boyfriend, Chris, Sonia has to ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.6 (1453)
Моя оцінка:
/10
Влада у нічному місті
Влада у нічному місті (2014—2020) актриса у ролі Tina Schulman 7.2 imdb 8.1
Сюжет Захоплива кримінальна драма про успішного власника популярного нічного клубу, який також продає наркотики нью-йоркським зіркам.
Влада у нічному місті Трейлер

Влада у нічному місті (2014—2020)

Power

16+
Серіал 6 сезонів, 63 епізоди Завершений
актриса у ролі Tina Schulman
США   50 хв
Читати опис Захоплива кримінальна драма про успішного власника популярного нічного клубу, який також продає наркотики нью-йоркським зіркам.
КіноБаза: 7.2 (10)  IMDb: 8.1 (52299)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Home & Family (2012—2020) зіграла саму себе 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) Show will focus on home improvements, crafts, parenting tips, and lifestyle, health and fitness enhancements.

Home & Family (2012—2020)

Home & Family

Серіал 9 сезонів, 247 епізодів Ток-шоу Завершений
зіграла саму себе
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) Show will focus on home improvements, crafts, parenting tips, and lifestyle, health and fitness enhancements.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (518)
Моя оцінка:
/10
Елементарно
Елементарно (2012—2019) актриса у ролі Carla Giovanni  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.9
Сюжет Сучасна історія про дует, що розкриває злочини, Шерлока Голмса й доктора Ватсона, який допомагає поліції Нью-Йорка у найскладніших справах. Після лікування від алкоголізму й наркоманії Шерлок тікає з Лондону на Мангеттен, а його багатий батько змушує його взяти «компаньйонку по тверезості» — Джоан Ватсон. Для Джоан це можливість надолужити минулі гріхи — вона була успішним хірургом до того, як з її провини загинув пацієнт, і вона втратила ліцензію. Але Шерлок не такий, як її попередні клієнти. Він одразу ж повідомляє, що підтримувати тверезість він буде за допомогою роботи консультантом у поліції Нью-Йорка. У Ватсон не залишається вибору крім як іти за ним усюди. Шерлок вбачає її медичні знання корисними, а вона раптово знаходить у собі таланти слідчої. Застосувавши дедуктивний метод, легко здогадатися, що ексцентричний Шерлок Голмс не довго протягне в Нью-Йорку, розкриваючи злочини. Його пориви повинен стримувати вірний друг. Хто б це міг бути? Елементарно! Ватсон!
Елементарно Трейлер

Елементарно (2012—2019)

Elementary

16+
Серіал 7 сезонів, 154 епізоди Завершений
актриса у ролі Carla Giovanni
США   60 хв
Читати опис Сучасна історія про дует, що розкриває злочини, Шерлока Голмса й доктора Ватсона, який допомагає поліції Нью-Йорка у найскладніших справах. Після лікування від алкоголізму й наркоманії Шерлок тікає з Лондону на Мангеттен, а його багатий батько змушує його взяти «компаньйонку по тверезості» — Джоан Ватсон. Для Джоан це можливість надолужити минулі гріхи — вона була успішним хірургом до того, як з її провини загинув пацієнт, і вона втратила ліцензію. Але Шерлок не такий, як її попередні клієнти. Він одразу ж повідомляє, що підтримувати тверезість він буде за допомогою роботи консультантом у поліції Нью-Йорка. У Ватсон не залишається вибору крім як іти за ним усюди. Шерлок вбачає її медичні знання корисними, а вона раптово знаходить у собі таланти слідчої. Застосувавши дедуктивний метод, легко здогадатися, що ексцентричний Шерлок Голмс не довго протягне в Нью-Йорку, розкриваючи злочини. Його пориви повинен стримувати вірний друг. Хто б це міг бути? Елементарно! Ватсон!
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (101)  IMDb: 7.9 (118869)
Моя оцінка:
/10
Веселі ніжки
Веселі ніжки (2006) актриса  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.4
Сюжет Імператорські пінґвіни – напрочуд музично обдаровані істоти. Той з їхнього племені, хто не вміє гарно співати, приречений на загальне презирство та самотність. Малюку Мамблу не пощастило – полярний ведмідь явно відтоптав йому вухо. Зате Мамбл чудово танцює чечітку. Залишилось лише довести усім навколо, що цей талант нічим не гірший від співочого дару.
Веселі ніжки Трейлер

Веселі ніжки (2006)

Happy Feet

0+
актриса
США, Австралія   1 год 48 хв
Читати опис Імператорські пінґвіни – напрочуд музично обдаровані істоти. Той з їхнього племені, хто не вміє гарно співати, приречений на загальне презирство та самотність. Малюку Мамблу не пощастило – полярний ведмідь явно відтоптав йому вухо. Зате Мамбл чудово танцює чечітку. Залишилось лише довести усім навколо, що цей талант нічим не гірший від співочого дару.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (129)  IMDb: 6.4 (199776)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Ганна Монтана
Ганна Монтана (2006) актриса у ролі Isis  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 5.3
Сюжет Серіал про чотирнадцятирічну американську дівчинку-підлітку Майлі Стуарт, яка веде подвійне життя. Удень вона звичайна американська учениця Майлі, але ввечері вона перетворюється у Ганну Монтану, знамениту поп-зірку, кумира всіх своїх однокурсників. При цьому Майлі уважно приховує своє друге я від усіх, крім своєї сім'ї та декількох найближчих друзів.
Ганна Монтана Трейлер

Ганна Монтана (2006)

Hannah Montana

0+
Серіал 4 сезони, 101 епізод Завершений
актриса у ролі Isis
США   23 хв
Читати опис Серіал про чотирнадцятирічну американську дівчинку-підлітку Майлі Стуарт, яка веде подвійне життя. Удень вона звичайна американська учениця Майлі, але ввечері вона перетворюється у Ганну Монтану, знамениту поп-зірку, кумира всіх своїх однокурсників. При цьому Майлі уважно приховує своє друге я від усіх, крім своєї сім'ї та декількох найближчих друзів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (32)  IMDb: 5.3 (43681)
Моя оцінка:
/10
4исла
4исла (2005—2010) актриса у ролі Marla Kinkirk  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.9
Сюжет Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
4исла Трейлер

4исла (2005—2010)

Numb3rs

16+
Серіал 6 сезонів, 119 епізодів Скасований
актриса у ролі Marla Kinkirk
США   43 хв
Читати опис Щодня ми використовуємо числа, щоб прогнозувати погоду, визначати час, рахувати гроші...
За допомогою математики ми можемо аналізувати злочини, виявляти закономірності, передбачати поведінку...
Використовуючи числа, ми можемо вирішити найбільші загадки.
Цей серіал про агента ФБР, якому брат-математик допомагає розкрити серію злочинів в Лос-Анжелесі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (18)  IMDb: 6.9 (45685)
Моя оцінка:
/10
Close to Home (2005—2007) актриса у ролі Dr. Jennifer Taylor 6.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Close to Home is a legal drama that tears away the facade of suburbia to reveal that sometimes quiet and tranquil streets can hide the darkest of crimes. Annabeth Chase is a young, aggressive prosecutor with a perfect conviction record who tries the cases that come out of her own neighborhood. Returning to work after having her first child, Annabeth is ready to take on the most difficult cases, fueled by her passion to protect her community and her family. Challenging Annabeth's legal strategies is her new boss, Maureen Scofield, a no-nonsense lawyer not afraid to push her hard. Leading the team is Steve Sharpe, who is one of Annabeth's biggest supporters but is concerned about how her cases will play in the media. Annabeth's husband, Jack, is devoted to their family and is a rock for her to lean on when the challenges of her job start to infringe on their home life.

Close to Home (2005—2007)

Close to Home

Серіал 2 сезони, 44 епізоди Скасований
актриса у ролі Dr. Jennifer Taylor
США   60 хв
Читати опис (англ.) Close to Home is a legal drama that tears away the facade of suburbia to reveal that sometimes quiet and tranquil streets can hide the darkest of crimes. Annabeth Chase is a young, aggressive prosecutor with a perfect conviction record who tries the cases that come out of her own neighborhood. Returning to work after having her first child, Annabeth is ready to take on the most difficult cases, fueled by her passion to protect her community and her family. Challenging Annabeth's legal strategies is her new boss, Maureen Scofield, a no-nonsense lawyer not afraid to push her hard. Leading the team is Steve Sharpe, who is one of Annabeth's biggest supporters but is concerned about how her cases will play in the media. Annabeth's husband, Jack, is devoted to their family and is a rock for her to lean on when the challenges of her job start to infringe on their home life.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.6 (1469)
Моя оцінка:
/10
Higglytown Heroes (2004—2006) актриса у ролі Bitty 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) Higglytown is full of everyday heroes like Mail Carrier Hero (Kathie Lee Gifford), Fireman Hero (Donald Faison), and Bus Driver Hero (Stuart Pankin). This inventive series taught children about their ever-growing environment in an...

Higglytown Heroes (2004—2006)

Higglytown Heroes

Серіал 3 сезони, 57 епізодів Завершений
актриса у ролі Bitty
США, Південна Корея   30 хв
Читати опис (англ.) Higglytown is full of everyday heroes like Mail Carrier Hero (Kathie Lee Gifford), Fireman Hero (Donald Faison), and Bus Driver Hero (Stuart Pankin). This inventive series taught children about their ever-growing environment in an...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (675)
Моя оцінка:
/10
Ліга Справедливості Без меж
Ліга Справедливості Без меж (2004—2006) актриса у ролі Circe  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.7
Сюжет Продовження культового мультсеріалу про супергероїв "Ліга сраведливості". Після останньої битви Бетмен і Супермен зрозуміли що варто було б розширити склад Ліги Справедливості. Залучившись підтримкою нових союзників команда героїв із ще більшою віддачею намагається вберегти людей і планету від лихих задумів Лютора, Дарксайда, Бреніака та інших лиходіїв.
Ліга Справедливості Без меж

Ліга Справедливості Без меж (2004—2006)

Justice League Unlimited

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Завершений
актриса у ролі Circe
США   23 хв
Читати опис Продовження культового мультсеріалу про супергероїв "Ліга сраведливості". Після останньої битви Бетмен і Супермен зрозуміли що варто було б розширити склад Ліги Справедливості. Залучившись підтримкою нових союзників команда героїв із ще більшою віддачею намагається вберегти людей і планету від лихих задумів Лютора, Дарксайда, Бреніака та інших лиходіїв.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 8.7 (20272)
Моя оцінка:
/10
Lucy (2003) актриса у ролі Lucille Ball 7.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) MOW about the life of Lucille Ball, focusing on the loving yet tumultuous relationship with Desi Arnaz.

Lucy (2003)

Lucy

актриса у ролі Lucille Ball
США   2 год 8 хв
Читати опис (англ.) MOW about the life of Lucille Ball, focusing on the loving yet tumultuous relationship with Desi Arnaz.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.4 (955)
Моя оцінка:
/10
Reba (2001—2007) актриса у ролі Katie Ann 0.0 imdb 6.7

Reba (2001—2007)

Reba

0+
Серіал 6 сезонів, 126 епізодів Завершений
актриса у ролі Katie Ann
США   30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (17174)
Моя оцінка:
/10
Au Pair II (2001) актриса у ролі Cassandra Hausen 10.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) Tycoon Oliver Caldwell's rascal kids Alex and Katie decide it's time he actually marries their nanny and de-facto stepmother. They deploy a devious plan during in Paris. But ambitious executive Michael 'Mike' Hausen is in cahoots with Cassandra Hausen, to turn the board against them and chuck Oliver by staging an 'affair' between Jenny and Mike now all mandataes are to redistributed as Caldwell's firm merges with a European one.

Au Pair II (2001)

Au Pair II

актриса у ролі Cassandra Hausen
США, Франція   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Tycoon Oliver Caldwell's rascal kids Alex and Katie decide it's time he actually marries their nanny and de-facto stepmother. They deploy a devious plan during in Paris. But ambitious executive Michael 'Mike' Hausen is in cahoots with Cassandra Hausen, to turn the board against them and chuck Oliver by staging an 'affair' between Jenny and Mike now all mandataes are to redistributed as Caldwell's firm merges with a European one.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 5.4 (958)
Моя оцінка:
/10
Second Honeymoon (2001) актриса у ролі Gloria 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A couple celebrating their 20th wedding anniversary make plans to separate but are given a surprise second honeymoon trip to a tropical island.
Трейлер

Second Honeymoon (2001)

Second Honeymoon

актриса у ролі Gloria
США, Нова Зеландія   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A couple celebrating their 20th wedding anniversary make plans to separate but are given a surprise second honeymoon trip to a tropical island.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (346)
Моя оцінка:
/10
Terror Tract (2000) актриса у ролі Sarah Freemont (segment "Nightmare") 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A real estate agent terrifies a couple with the grim fates of the previous owners of a house they're looking at.

Terror Tract (2000)

Terror Tract

актриса у ролі Sarah Freemont (segment "Nightmare")
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) A real estate agent terrifies a couple with the grim fates of the previous owners of a house they're looking at.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (1904)
Моя оцінка:
/10
Son of the Beach (2000—2002) актриса у ролі Regina Streep 0.0 imdb 6.9
Трейлер

Son of the Beach (2000—2002)

Son of the Beach

Серіал 3 сезони, 42 епізоди Завершений
актриса у ролі Regina Streep
США   22 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (2811)
Моя оцінка:
/10
Острів фантазій
Острів фантазій (1998—1999) актриса у ролі Emily  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.3
Сюжет На загадковому Тропічному острові, людина на ім'я містер Рорк за допомогою своїх асистентів виконує будь-які бажання і фантазії своїх гостей.
Але чи готові гості до втілення своїх мрій? Чи зможуть контролювати свої бажання?
Острів фантазій

Острів фантазій (1998—1999)

Fantasy Island

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актриса у ролі Emily
США   60 хв
Читати опис На загадковому Тропічному острові, людина на ім'я містер Рорк за допомогою своїх асистентів виконує будь-які бажання і фантазії своїх гостей.
Але чи готові гості до втілення своїх мрій? Чи зможуть контролювати свої бажання?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 6.3 (786)
Моя оцінка:
/10
Один прекрасний день
Один прекрасний день (1996) актриса у ролі Liza  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 6.5
Сюжет Вони зустрілися одного прекрасного дня​​, коли їхні діти спізнилися на шкільну екскурсію на кораблі. Популярний журналіст Джек Тейлор, якому колишня дружина залишила дочку Меґґі на уїкенд, і архітектор Мелані Паркер, яка одна виховує сина Сема. День почався з неприємностей і загрожував перетворитися на справжній жах. У Джека - важлива прес-конференція, а Мелані потрібно терміново здавати проект. Обом немає на кого залишити дітей, і мимоволі доводиться викручуватися і допомагати один одному...
Один прекрасний день Трейлер

Один прекрасний день (1996)

One Fine Day

актриса у ролі Liza
США   1 год 48 хв
Читати опис Вони зустрілися одного прекрасного дня​​, коли їхні діти спізнилися на шкільну екскурсію на кораблі. Популярний журналіст Джек Тейлор, якому колишня дружина залишила дочку Меґґі на уїкенд, і архітектор Мелані Паркер, яка одна виховує сина Сема. День почався з неприємностей і загрожував перетворитися на справжній жах. У Джека - важлива прес-конференція, а Мелані потрібно терміново здавати проект. Обом немає на кого залишити дітей, і мимоволі доводиться викручуватися і допомагати один одному...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (21)  IMDb: 6.5 (48488)
Моя оцінка:
/10
Спін Сіті
Спін Сіті (1996—2002) актриса у ролі Beautiful Woman 6.8 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Mike Flaherty, the Deputy Mayor of New York City, and his team of half-wits must constantly save the Mayor from embarrassment and the media. Mike is later succeeded by Charlie Crawford.
Спін Сіті Трейлер

Спін Сіті (1996—2002)

Spin City

18+
Серіал 6 сезонів, 145 епізодів Завершений
актриса у ролі Beautiful Woman
США   30 хв
Читати опис (англ.) Mike Flaherty, the Deputy Mayor of New York City, and his team of half-wits must constantly save the Mayor from embarrassment and the media. Mike is later succeeded by Charlie Crawford.
КіноБаза: 6.8 (6)  IMDb: 7.3 (30758)
Моя оцінка:
/10
Arli$$ (1996—2002) актриса 0.0 imdb 7.1
Сюжет Історія Арлісс Майклс, який очолює спортивне агентство та лізе зі шкіри геть, щоб його клієнти залишилися задоволені.

Arli$$ (1996—2002)

Arli$$

Серіал 7 сезонів, 80 епізодів Завершений
актриса
США   30 хв
Читати опис Історія Арлісс Майклс, який очолює спортивне агентство та лізе зі шкіри геть, щоб його клієнти залишилися задоволені.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1619)
Моя оцінка:
/10
Victor/Victoria (1995) актриса у ролі Norma Cassidy 9.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) An out-of-work singer, Victoria Grant (Julie Andrews), meets a just-fired, flamboyant gay man in a diner in 1920's Paris. He convinces her to pretend to be a man who is a female impersonator in order to get a job. The act is a hit in a local nightclub, but things get complicated when a gangster and nightclub owner from Chicago, King Marchan (Michael Nouri) falls in-love with "her."

Victor/Victoria (1995)

Victor/Victoria

актриса у ролі Norma Cassidy
Японія, США   2 год 26 хв
Читати опис (англ.) An out-of-work singer, Victoria Grant (Julie Andrews), meets a just-fired, flamboyant gay man in a diner in 1920's Paris. He convinces her to pretend to be a man who is a female impersonator in order to get a job. The act is a hit in a local nightclub, but things get complicated when a gangster and nightclub owner from Chicago, King Marchan (Michael Nouri) falls in-love with "her."
КіноБаза: 9.0 (2)  IMDb: 7.7 (2198)
Моя оцінка:
/10
The Naked Truth (1995—1998) актриса у ролі Christy 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) A respected photojournalist loses everything and ends up taking a job at a sleazy celebrity tabloid.

The Naked Truth (1995—1998)

The Naked Truth

Серіал 3 сезони, 55 епізодів Завершений
актриса у ролі Christy
США   30 хв
Читати опис (англ.) A respected photojournalist loses everything and ends up taking a job at a sleazy celebrity tabloid.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (1009)
Моя оцінка:
/10
Dead Center (1993) актриса у ролі Mary 0.0 imdb 4.1
Сюжет (англ.) Street killer is retrained by a black-belt fighter who works for the government.

Dead Center (1993)

Dead Center

актриса у ролі Mary
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Street killer is retrained by a black-belt fighter who works for the government.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.1 (108)
Моя оцінка:
/10
Diagnosis Murder (1993—2001) актриса у ролі Randy Wolfe 4.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident Dr. Jesse Travis and Dr. Amanda Bentley, who is the pathologist at the hospital help to solve some very strange murder cases in Diagnosis Murder.

Diagnosis Murder (1993—2001)

Diagnosis Murder

Серіал 8 сезонів, 180 епізодів Завершений
актриса у ролі Randy Wolfe
США   45 хв
Читати опис (англ.) Dr. Mark Sloan is a doctor at Community General Hospital, and he is a consultant for the police department. His son Steve Sloan is a detective for the department. He and his father, along with emergency room resident Dr. Jesse Travis and Dr. Amanda Bentley, who is the pathologist at the hospital help to solve some very strange murder cases in Diagnosis Murder.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.8 (8597)
Моя оцінка:
/10
Фрейзер
Фрейзер (1993—2004) актриса у ролі Dinah aka Officer Nasty 8.8 imdb 8.2
Сюжет Після розлучення відомий бостонський психіатр Фрейзер Крейн приїжджає в рідний Сієтл, щоб почати життя заново. Його батько Мартін, поліцейський у відставці, брат Найлс і собака Едді раді поверненню Фрейзера. Ще його чекає нова робота ефірного радіо-психіатра, який відгукується на ім’я «Я Слухаю», і маса позаштатних і комічних ситуацій на роботі і вдома.
Фрейзер Трейлер

Фрейзер (1993—2004)

Frasier

Серіал 11 сезон, 264 епізоди Завершений
актриса у ролі Dinah aka Officer Nasty
США   22 хв
Читати опис Після розлучення відомий бостонський психіатр Фрейзер Крейн приїжджає в рідний Сієтл, щоб почати життя заново. Його батько Мартін, поліцейський у відставці, брат Найлс і собака Едді раді поверненню Фрейзера. Ще його чекає нова робота ефірного радіо-психіатра, який відгукується на ім’я «Я Слухаю», і маса позаштатних і комічних ситуацій на роботі і вдома.
КіноБаза: 8.8 (7)  IMDb: 8.2 (95306)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.











Показати тільки
Нещодавно переглянуті: