Ryu Nakayama

Всього фільмів (на сайті): 4

Ролі: режисер ★ 7.99

Фільмографія

Знайдено 4 результати

Людина-бензопила
Людина-бензопила (2022) режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.4
Сюжет У світі існують демони. Разом з ними існують і мисливці на демонів. Денжді, один з цих мисливців, разом зі своїм другом – маленьким демоном-бензопилкою Почітою – вбиває демонів на замовлення якудзи та продає їм їхні трупи. Одного дня якудза вирішує позбутися його. Їхній план спрацював і Денджі вбивають – але це лише початок історії. Почіта, його друг-демон, вирішив віддати йому своє життя і свої сили. Так народився новий Денджі – Людина-бензопила.
Людина-бензопила Трейлер

Людина-бензопила (2022)

Chainsaw Man

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія
Читати опис У світі існують демони. Разом з ними існують і мисливці на демонів. Денжді, один з цих мисливців, разом зі своїм другом – маленьким демоном-бензопилкою Почітою – вбиває демонів на замовлення якудзи та продає їм їхні трупи. Одного дня якудза вирішує позбутися його. Їхній план спрацював і Денджі вбивають – але це лише початок історії. Почіта, його друг-демон, вирішив віддати йому своє життя і свої сили. Так народився новий Денджі – Людина-бензопила.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (70)  IMDb: 8.4 (53941)
Моя оцінка:
/10
Магічна битва
Магічна битва (2020—) режисер  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.6
Сюжет Ітадорі Юджі — хлопчик із надзвичайною фізичною силою, хоча живе абсолютно звичайним життям у середній школі. Одного разу, щоб врятувати друзів від нападу Прокляття, він з’їдає палець Дволикого (Сукуни), беручи Прокляття на власну душу. Відтоді він ділиться тілом з Дволиким. Під керівництвом наймогутнішого з магів Ґоджьо Сатору, Ітадорі вступає до Токійської школи темних мистецтв — організації, яка бореться з прокляттями… і таким чином починається героїчна історія про хлопчика, який сам став Прокляттям, щоб протистояти Прокляттям.
Магічна битва Трейлер

Магічна битва (2020—)

Jujutsu Kaisen

Серіал 1 сезон, 47 епізодів Поновлений серіал
Топ #94 серіал
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Ітадорі Юджі — хлопчик із надзвичайною фізичною силою, хоча живе абсолютно звичайним життям у середній школі. Одного разу, щоб врятувати друзів від нападу Прокляття, він з’їдає палець Дволикого (Сукуни), беручи Прокляття на власну душу. Відтоді він ділиться тілом з Дволиким. Під керівництвом наймогутнішого з магів Ґоджьо Сатору, Ітадорі вступає до Токійської школи темних мистецтв — організації, яка бореться з прокляттями… і таким чином починається героїчна історія про хлопчика, який сам став Прокляттям, щоб протистояти Прокляттям.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (53)  IMDb: 8.6 (112317)
Моя оцінка:
/10
Сходження героя щита
Сходження героя щита (2018—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.8
Сюжет Існує древня легенда про чотирьох героїв з іншого світу - вправних у володінні мечем, списом, луком та щитом - які колись давно захищали землю від зла, хвиля за хвилею. Вирішуючи долю балансу в світі, королівство Мерломарк вирішує викликати цих легендарних фігур, сучасна Японія відповідає на виклик, і четверо невідомих героїв опиняються в іншому світі. Опинившись у Мерломарку та отримавши статус "Героя Щита", колишній отаку Наофумі Іватані вважається найслабшим із героїв через відсутність наступальних здібностей та явний брак бойового досвіду. І тут шляхи героїв розходяться, кожен із них вирушає у власну подорож, і єдиним компаньйоном Наофумі виявляється принцеса Молті Мерломарк. Проте невдовзі вона зраджує його, краде всі його гроші і звинувачує в тому, що він скористався нею. За нібито скоєні злочини на Наофумі вішають ярлик злочинця і для суспільства він стає вигнанцем. З ненавистю в серці він вирушає в свою подорож, обіцяючи помститися тим, хто зрадив його.
Сходження героя щита Трейлер

Сходження героя щита (2018—)

The Rising of the Shield Hero

Серіал 3 сезони, 50 епізодів Поновлений серіал
режисер
Японія   24 хв
Читати опис Існує древня легенда про чотирьох героїв з іншого світу - вправних у володінні мечем, списом, луком та щитом - які колись давно захищали землю від зла, хвиля за хвилею. Вирішуючи долю балансу в світі, королівство Мерломарк вирішує викликати цих легендарних фігур, сучасна Японія відповідає на виклик, і четверо невідомих героїв опиняються в іншому світі. Опинившись у Мерломарку та отримавши статус "Героя Щита", колишній отаку Наофумі Іватані вважається найслабшим із героїв через відсутність наступальних здібностей та явний брак бойового досвіду. І тут шляхи героїв розходяться, кожен із них вирушає у власну подорож, і єдиним компаньйоном Наофумі виявляється принцеса Молті Мерломарк. Проте невдовзі вона зраджує його, краде всі його гроші і звинувачує в тому, що він скористався нею. За нібито скоєні злочини на Наофумі вішають ярлик злочинця і для суспільства він стає вигнанцем. З ненавистю в серці він вирушає в свою подорож, обіцяючи помститися тим, хто зрадив його.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (19)  IMDb: 7.8 (17063)
Моя оцінка:
/10
Yatterman Night (2015) режисер 4.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Once upon a time, Yattarman who is a heroes of the justice. After having won the fight with Doronbo who is a gang of the evil, Yattarman established their country "Yattar-Kingdam". The present day, people in "Yattar-Kingdam" were ...
Трейлер

Yatterman Night (2015)

Yatterman Night

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисер
Японія
Читати опис (англ.) Once upon a time, Yattarman who is a heroes of the justice. After having won the fight with Doronbo who is a gang of the evil, Yattarman established their country "Yattar-Kingdam". The present day, people in "Yattar-Kingdam" were ...
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.3 (51)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: