Поліна Василина

Polina Vasylyna

Дата народження: 15 травня 1998 (26 років)

Знак зодіаку: Телець

Місце народження: Київ, Україна

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: актриса (17), актриса дублювання (3)

Біографія

Народилася у місті Києві. Закінчила Київський національний університет театру, кіно і телебачення.

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

Маестро
Маестро (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Непроста й смілива історія кохання на все життя між легендою музики Леонардом Бернстайном і Феліцією Монтеалеґре Кон Бернстайн.
Маестро Трейлер

Маестро (2023)

Maestro

актриса дублювання
США   2 год 9 хв
Читати опис Непроста й смілива історія кохання на все життя між легендою музики Леонардом Бернстайном і Феліцією Монтеалеґре Кон Бернстайн.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (30)  IMDb: 6.5 (61314)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Встигнути до 30
Встигнути до 30 (2023) актриса 7.5 imdb 0.0
Сюжет Історія трьох різних за характером і поглядами на життя дівчат, які випадково опиняються в одному київському барі в день свого 29-річчя. Цей знак долі наштовхує їх на відчайдушне рішення – за рік досягнути всього, на що бракувало сміливості. Тридцятирічний рубіж – головний страх героїнь, який лише розгойдує на всіх поворотах життя.
Встигнути до 30

Встигнути до 30 (2023)

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Поновлений серіал
актриса
Україна
Читати опис Історія трьох різних за характером і поглядами на життя дівчат, які випадково опиняються в одному київському барі в день свого 29-річчя. Цей знак долі наштовхує їх на відчайдушне рішення – за рік досягнути всього, на що бракувало сміливості. Тридцятирічний рубіж – головний страх героїнь, який лише розгойдує на всіх поворотах життя.
КіноБаза: 7.5 (2)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Skazheni susidy. Novi istoriyi (2022) актриса 5.2 imdb 5.2
Сюжет У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду, а набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків сімейства. Тож Василь та Галина нарешті можуть приділити більше часу один одному. Гармонію порушує сусідка Оксана, яка привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився колишній однокласник Василя Середюка, який докучав йому усі шкільні роки. Відтоді починається нове протистояння.
Трейлер

Skazheni susidy. Novi istoriyi (2022)

Skazheni susidy. Novi istoriyi

актриса
Україна   1 год 30 хв
Читати опис У сім’ї Середюків нарешті все спокійно: низка гучних весіль позаду, а набридливий сусід Тарас зник із горизонту, не витримавши утисків сімейства. Тож Василь та Галина нарешті можуть приділити більше часу один одному. Гармонію порушує сусідка Оксана, яка привезла з курорту нового чоловіка. Ним виявився колишній однокласник Василя Середюка, який докучав йому усі шкільні роки. Відтоді починається нове протистояння.
КіноБаза: 5.2 (5)  IMDb: 5.2 (26)
Моя оцінка:
/10
Дільничний з ДВРЗ. Операція «Новий рік»
Дільничний з ДВРЗ. Операція «Новий рік» (2021) актриса 7.5 imdb 6.1
Сюжет Новий рік – це добре, але полювання на злочинців ніхто не скасовував! У фільмі ДВРЗ. Операція «Новий рік» Бондар і Дзюба знову стануть командою, спробують розплутати масштабну аферу в столичному ТРЦ та повернути магію Нового року.
Дільничний з ДВРЗ. Операція «Новий рік» Трейлер

Дільничний з ДВРЗ. Операція «Новий рік» (2021)

The DVRZ Precinct: Operation "New Year"!

актриса
Україна   1 год 41 хв
Читати опис Новий рік – це добре, але полювання на злочинців ніхто не скасовував! У фільмі ДВРЗ. Операція «Новий рік» Бондар і Дзюба знову стануть командою, спробують розплутати масштабну аферу в столичному ТРЦ та повернути магію Нового року.
КіноБаза: 7.5 (7)  IMDb: 6.1 (8)
Моя оцінка:
/10
Ромео і Джульєтта з Черкас
Ромео і Джульєтта з Черкас (2021) актриса у ролі Julia  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.9
Сюжет Шалено закохана молода пара Рома і Юля напередодні одруження дізнаються про непримиренну ворожнечу своїх батьків. Їм належить подолати безліч перипетій на шляху до весілля мрії та щасливого подружнього життя – від бажаного миру між батьками до організації святкування, яке сподобається усім членам сім'ї...
Ромео і Джульєтта з Черкас Трейлер

Ромео і Джульєтта з Черкас (2021)

Romeo i Julietta z Cherkass

Серіал 1 сезон, 1 епізод Поновлений серіал
актриса у ролі Julia
Україна
Читати опис Шалено закохана молода пара Рома і Юля напередодні одруження дізнаються про непримиренну ворожнечу своїх батьків. Їм належить подолати безліч перипетій на шляху до весілля мрії та щасливого подружнього життя – від бажаного миру між батьками до організації святкування, яке сподобається усім членам сім'ї...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (9)  IMDb: 6.9 (21)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Fate triangle (2021) актриса 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) A beginning lawyer Timur is obsessed with the idea to unmask a powerful real estate mafia clan, which has deprived dozens of families of their homes. Timur doesn't suspect that the path he has taken will make him lose his family, ...

Fate triangle (2021)

Fate triangle

актриса
Україна   45 хв
Читати опис (англ.) A beginning lawyer Timur is obsessed with the idea to unmask a powerful real estate mafia clan, which has deprived dozens of families of their homes. Timur doesn't suspect that the path he has taken will make him lose his family, ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (8)
Моя оцінка:
/10
Скажене весілля 3
Скажене весілля 3 (2021) актриса у ролі Katya Seredyuk  ✓ укр. аудіо 4.8 imdb 4.2
Сюжет Доньки Середюків щасливо одружені. Самі батьки звикають до спокійного життя, але приголомшливе пророцтво та нове весілля руйнують їхні плани.
Скажене весілля 3 Трейлер

Скажене весілля 3 (2021)

Crazy Wedding 3

2+
актриса у ролі Katya Seredyuk
Україна   1 год 36 хв
Читати опис Доньки Середюків щасливо одружені. Самі батьки звикають до спокійного життя, але приголомшливе пророцтво та нове весілля руйнують їхні плани.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.8 (33)  IMDb: 4.2 (208)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Чесна угода
Чесна угода (2021—) актриса у ролі Ramona 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A police duo get caught up in a world of crime, drugs and corruption. A commissioner and a chief inspector are losing control on the situation as they end up being on the wrong side of the law. In a conflict with drug dealers and ...
Чесна угода

Чесна угода (2021—)

Fair Trade

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Ramona
Бельгія   50 хв
Читати опис (англ.) A police duo get caught up in a world of crime, drugs and corruption. A commissioner and a chief inspector are losing control on the situation as they end up being on the wrong side of the law. In a conflict with drug dealers and ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (759)
Моя оцінка:
/10
Мулан
Мулан (2020) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.8
Сюжет Історія про безстрашну молоду дівчину, яка видає себе за чоловіка, щоб вступити до лав армії. Вона прагне допомогти протистояти Північним загарбникам, що насуваються на Китай. Старша дочка хороброго воїна Хуа, Мулан - енергійна і рішуча дівчина. Коли Імператор видає указ про те, що один чоловік з кожної сім'ї повинен вступити в ряди Імперської армії, Мулан займає місце свого хворого батька, ще не знаючи, що їй належить прославитися як одному з найбільших воїнів в історії Китаю.
Мулан Трейлер

Мулан (2020)

Mulan

12+
актриса дублювання
США, Китай   1 год 55 хв
Читати опис Історія про безстрашну молоду дівчину, яка видає себе за чоловіка, щоб вступити до лав армії. Вона прагне допомогти протистояти Північним загарбникам, що насуваються на Китай. Старша дочка хороброго воїна Хуа, Мулан - енергійна і рішуча дівчина. Коли Імператор видає указ про те, що один чоловік з кожної сім'ї повинен вступити в ряди Імперської армії, Мулан займає місце свого хворого батька, ще не знаючи, що їй належить прославитися як одному з найбільших воїнів в історії Китаю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (113)  IMDb: 5.8 (159256)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $5.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 459 грн
Гола правда
Гола правда (2020) актриса у ролі Eva 5.3 imdb 5.0
Сюжет Восьмеро друзів приїжджають до Одеси на відкриття нового розважального клубу свого приятеля Андрія. У закладі багато кімнат, де можна пограти хоч у «мафію», хоч у «крокодила». Однак головна фішка клубу – «Детекторрум» із унікальним та надточним детектором брехні. Друзі вирішують дізнатися найбільш інтимні таємниці одне одного. Однак вони навіть не уявляють, наскільки небезпечною може виявитися ця гра.
Гола правда Трейлер

Гола правда (2020)

Naked Truth

16+
актриса у ролі Eva
Україна   1 год 22 хв
Читати опис Восьмеро друзів приїжджають до Одеси на відкриття нового розважального клубу свого приятеля Андрія. У закладі багато кімнат, де можна пограти хоч у «мафію», хоч у «крокодила». Однак головна фішка клубу – «Детекторрум» із унікальним та надточним детектором брехні. Друзі вирішують дізнатися найбільш інтимні таємниці одне одного. Однак вони навіть не уявляють, наскільки небезпечною може виявитися ця гра.
КіноБаза: 5.3 (28)  IMDb: 5.0 (1368)
Моя оцінка:
/10
Скажене весілля 2
Скажене весілля 2 (2019) актриса у ролі Katya  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 5.4
Сюжет Люблячий батько незадоволений різницею у віці між його донькою та її багатим нареченим, тому планує розлучити їх до весілля.
Скажене весілля 2 Трейлер

Скажене весілля 2 (2019)

Crazy Wedding 2

12+
актриса у ролі Katya
Україна   1 год 30 хв
Читати опис Люблячий батько незадоволений різницею у віці між його донькою та її багатим нареченим, тому планує розлучити їх до весілля.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (70)  IMDb: 5.4 (334)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

СидОренки-СидорЕнки
СидОренки-СидорЕнки (2019) актриса у ролі Alia 6.5 imdb 7.5
Сюжет Головні події у серіалі розгортаються через 16 років після народження у двох українських родинах Сидоренків — багатій та бідній. Саме тоді, коли вони дізнаються, що їхніх дітей переплутали у пологовому будинку.

За сюжетом другого сезону, який вийшов під назвою «СидорЕнки-СидОренки. Ремонт стосунків», у сім’ях відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником маєтку, а Олександр живе на його території. Однак руки Сашко не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся і Оля, хоч знайти спільну мову їм буде нелегко. Рома і Вова вступають до ВНЗ і починають доросле життя, а їхній Дід зустрічає нову любов.
СидОренки-СидорЕнки Трейлер

СидОренки-СидорЕнки (2019)

Sydórenky - Sydorénky

актриса у ролі Alia
Україна   25 хв
Читати опис Головні події у серіалі розгортаються через 16 років після народження у двох українських родинах Сидоренків — багатій та бідній. Саме тоді, коли вони дізнаються, що їхніх дітей переплутали у пологовому будинку.

За сюжетом другого сезону, який вийшов під назвою «СидорЕнки-СидОренки. Ремонт стосунків», у сім’ях відбувається зміна соціальних статусів. Тепер Петро стає власником маєтку, а Олександр живе на його території. Однак руки Сашко не опускає, і намагається налагодити свій бізнес. Про свою справу мріють також Леся і Оля, хоч знайти спільну мову їм буде нелегко. Рома і Вова вступають до ВНЗ і починають доросле життя, а їхній Дід зустрічає нову любов.
КіноБаза: 6.5 (6)  IMDb: 7.5 (12)
Моя оцінка:
/10
Любі діти
Любі діти (2019) актриса у ролі Milana Levchuk (2019) 10.0 imdb 0.0
Сюжет Про родину, яка розпадається під впливом обставин: троє дітей виїжджають до столиці в пошуках щастя і безнапасного життя, залишивши свою матір. Одного разу матір вирішує провідати сина і двох доньок у великому місті, і виявляється, що всі їхні слова про столичний добробут не відповідали дійсності. Матері доводиться допомагати їм долати жахливі неприємності та вирішувати величезну кількість проблем.
Любі діти

Любі діти (2019)

Beloved Children

актриса у ролі Milana Levchuk (2019)
Україна   45 хв
Читати опис Про родину, яка розпадається під впливом обставин: троє дітей виїжджають до столиці в пошуках щастя і безнапасного життя, залишивши свою матір. Одного разу матір вирішує провідати сина і двох доньок у великому місті, і виявляється, що всі їхні слова про столичний добробут не відповідали дійсності. Матері доводиться допомагати їм долати жахливі неприємності та вирішувати величезну кількість проблем.
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Єті
Єті (2019) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет Знайомтеся з новим героєм від чарівників DreamWorks! Кумедний Єті, має пройти безліч випробувань, щоб знайти свою родину.
Єті Трейлер

Єті (2019)

Abominable

2+
актриса дублювання
Китай, США   1 год 37 хв
Читати опис Знайомтеся з новим героєм від чарівників DreamWorks! Кумедний Єті, має пройти безліч випробувань, щоб знайти свою родину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (77)  IMDb: 7.0 (42481)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

S volkami zhit (2019) актриса у ролі Marta Korneychuk (2019) 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) The story is about a young girl Eva, who never knew her parents. At her four she got to the gang of arrant thieves and survives in the darkest crack houses of the big city. But any dark powers can't crash the girl's will to break ...

S volkami zhit (2019)

S volkami zhit

актриса у ролі Marta Korneychuk (2019)
Україна
Читати опис (англ.) The story is about a young girl Eva, who never knew her parents. At her four she got to the gang of arrant thieves and survives in the darkest crack houses of the big city. But any dark powers can't crash the girl's will to break ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (8)
Моя оцінка:
/10
Enough Is Enough (2019) актриса у ролі Kristina (2019) 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Bad luck follows Sonya everywhere. She dreams of her own floristic studio, but her husband forbids her to do it. On her birthday, of which no one remembers, she is sacked from her job, and when she comes back home early, she disco...

Enough Is Enough (2019)

Enough Is Enough

актриса у ролі Kristina (2019)
Україна   45 хв
Читати опис (англ.) Bad luck follows Sonya everywhere. She dreams of her own floristic studio, but her husband forbids her to do it. On her birthday, of which no one remembers, she is sacked from her job, and when she comes back home early, she disco...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Doroga domoy (2019) актриса у ролі Dasha (2019) 0.0 imdb 0.0

Doroga domoy (2019)

Doroga domoy

актриса у ролі Dasha (2019)
Україна   45 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10
Крути 1918
Крути 1918 (2019) актриса у ролі Олеся  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 5.9
Сюжет Коли більшовики підходять до останнього українського містечка на підступах до Києва, кількасот студентів стають пліч-о-пліч і чинять відчайдушний спротив.
Крути 1918 Трейлер

Крути 1918 (2019)

Winter of The Braves

12+
актриса у ролі Олеся
Україна   1 год 50 хв
Читати опис Коли більшовики підходять до останнього українського містечка на підступах до Києва, кількасот студентів стають пліч-о-пліч і чинять відчайдушний спротив.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (86)  IMDb: 5.9 (1143)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Скажене весілля
Скажене весілля (2018) актриса у ролі Katya  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.1
Сюжет Дівчина повертається до рідного українського села з нареченим — французом африканського походження. Її батько присягається зробити все, щоб зірвати весілля.
Скажене весілля Трейлер

Скажене весілля (2018)

Crazy Wedding

12+
актриса у ролі Katya
Україна   1 год 30 хв
Читати опис Дівчина повертається до рідного українського села з нареченим — французом африканського походження. Її батько присягається зробити все, щоб зірвати весілля.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (172)  IMDb: 6.1 (853)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

The Basis of Life (2018) актриса 0.0 imdb 0.0
Сюжет (англ.) Hard times of the early 90s bring a lot of changes in the Savchuks' life. First, twenty-year-old Sasha, Stepan and Maria's younger son, quit the plant he worked at. The firm he starts working in is involved in a series of burglari...

The Basis of Life (2018)

The Basis of Life

актриса
Україна   45 хв
Читати опис (англ.) Hard times of the early 90s bring a lot of changes in the Savchuks' life. First, twenty-year-old Sasha, Stepan and Maria's younger son, quit the plant he worked at. The firm he starts working in is involved in a series of burglari...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 0.0 (0)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: