No Image

Jim Miller

Дата народження: 13 березня 1977 (46 років)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Тарзана, Каліфорнія, США

Всього фільмів (на сайті): 7

Ролі: продюсер

Фільмографія

Знайдено 7 результатів

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.8
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
продюсер
США, Канада   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (118)  IMDb: 6.8 (100871)
Моя оцінка:
/10
Чого чекати, коли чекаєш на дитину
Чого чекати, коли чекаєш на дитину (2012) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 5.7
Сюжет Фільм розповість історію п'яти пар, які пройдуть через всі радощі процесу очікування та народження дитини. Головна героїня 42-річна адептка системи схуднення по Джилліан Майклз, яка веде власне шоу по скиданню ваги та фітнесу. За сюжетом героїня з'ясовує, що, незважаючи на вік, вона чекає дитину.
Чого чекати, коли чекаєш на дитину Трейлер

Чого чекати, коли чекаєш на дитину (2012)

What to Expect When You're Expecting

16+
продюсер
США   1 год 50 хв
Читати опис Фільм розповість історію п'яти пар, які пройдуть через всі радощі процесу очікування та народження дитини. Головна героїня 42-річна адептка системи схуднення по Джилліан Майклз, яка веде власне шоу по скиданню ваги та фітнесу. За сюжетом героїня з'ясовує, що, незважаючи на вік, вона чекає дитину.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (37)  IMDb: 5.7 (75387)
Моя оцінка:
/10
Джуно
Джуно (2007) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.5
Сюжет Коли 16-річна школярка Джуно (Елен Пейдж) взнає, що вагітна, вона приймає нетривіальне рішення: народити дитя і віддати його на усиновлення. Заручившись підтримкою батьків, Джуно вирішує самостійно зайнятися пошуками мами і тата для свого маляти і у результаті зупиняє вибір на доброчесній і спроможній бездітній парі. Марк (Джейсон Бейтман) і Ванесса (Дженніфер Гарнер) – дійсно чудові люди і напевно будуть прекрасними батьками, проте чи вистачить Джуно духу віддати своє маля хай і в хороші, але все таки чужі руки?
Джуно Трейлер

Джуно (2007)

Juno

12+
продюсер
США   1 год 36 хв
Читати опис Коли 16-річна школярка Джуно (Елен Пейдж) взнає, що вагітна, вона приймає нетривіальне рішення: народити дитя і віддати його на усиновлення. Заручившись підтримкою батьків, Джуно вирішує самостійно зайнятися пошуками мами і тата для свого маляти і у результаті зупиняє вибір на доброчесній і спроможній бездітній парі. Марк (Джейсон Бейтман) і Ванесса (Дженніфер Гарнер) – дійсно чудові люди і напевно будуть прекрасними батьками, проте чи вистачить Джуно духу віддати своє маля хай і в хороші, але все таки чужі руки?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (119)  IMDb: 7.5 (546544)
Моя оцінка:
/10
Чарівна крамничка
Чарівна крамничка (2007) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.2
Сюжет Власнику чарівної крамнички Едварду Магоріуму (Гоффман) виповнюється 243 роки. Він розуміє, що настав час відпочивати, і передає усі справі своїй молодій помічниці Моллі Махоні (Портман), яка до цього зовсім не готова. Крамничка ображається на хазяїна і перестає бути чарівною...
Чарівна крамничка Трейлер

Чарівна крамничка (2007)

Mr. Magorium's Wonder Emporium

2+
продюсер
США, Канада   1 год 33 хв
Читати опис Власнику чарівної крамнички Едварду Магоріуму (Гоффман) виповнюється 243 роки. Він розуміє, що настав час відпочивати, і передає усі справі своїй молодій помічниці Моллі Махоні (Портман), яка до цього зовсім не готова. Крамничка ображається на хазяїна і перестає бути чарівною...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (39)  IMDb: 6.2 (47534)
Моя оцінка:
/10
Посланці
Посланці (2007) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.3
Сюжет Сім'я Соломон залишає своє розмірене життя в Чикаго заради того, щоб пожити на відокремленій фермі в Північній Дакоті. Серед усипаних соняшниками ідилічних полів, шістнадцятилітня Джес дуже скоро розуміє, яким кошмаром може обернутися самота. Відразу після переїзду, Джес і її трирічний брат Бен бачить зловісних примар, яких ніхто окрім них не помічає.
Коли примари починають поводитися агресивно, у батьків з'являються сумніви в психічному здоров'ї Джес.
Посланці Трейлер

Посланці (2007)

The Messengers

18+
продюсер
США   1 год 30 хв
Читати опис Сім'я Соломон залишає своє розмірене життя в Чикаго заради того, щоб пожити на відокремленій фермі в Північній Дакоті. Серед усипаних соняшниками ідилічних полів, шістнадцятилітня Джес дуже скоро розуміє, яким кошмаром може обернутися самота. Відразу після переїзду, Джес і її трирічний брат Бен бачить зловісних примар, яких ніхто окрім них не помічає.
Коли примари починають поводитися агресивно, у батьків з'являються сумніви в психічному здоров'ї Джес.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (29)  IMDb: 5.3 (41086)
Моя оцінка:
/10
Персонаж
Персонаж (2006) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.5
Сюжет Гарольд Крік жив тихим, спокійним життям, поки не почав йому здаватися голос, що коментує «зверху» його життя. Письменниця Кей Ейфель починає роботу над новим романом про звичайну людину – Гарольда Крікa, життя якого нестримно змінюється, стає небезпечним і непередбачуваним. Волею її пера, реальне життя Гарольда перетворюється на пригодницький роман.
Персонаж Трейлер

Персонаж (2006)

Stranger Than Fiction

12+
продюсер
США   1 год 53 хв
Читати опис Гарольд Крік жив тихим, спокійним життям, поки не почав йому здаватися голос, що коментує «зверху» його життя. Письменниця Кей Ейфель починає роботу над новим романом про звичайну людину – Гарольда Крікa, життя якого нестримно змінюється, стає небезпечним і непередбачуваним. Волею її пера, реальне життя Гарольда перетворюється на пригодницький роман.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (116)  IMDb: 7.5 (235839)
Моя оцінка:
/10
Гарольд і Кумар відриваються
Гарольд і Кумар відриваються (2004) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.0
Сюжет Кореєць Гарольд (Джон Чо), що він працює в банку, і нероба-індус Кумар (Кел Пенн) якось накурилися трави, побачили в телевізорі рекламу джанк-фудівської мережі швидкого харчування "Білий замок" і вирішили негайно в ній поїсти. Пригоди етнічних для Америки меншин у пошуках фаст-фуда і стали сюжетом нового фільму автора іншої знаменитої комедії "Де моя тачка, чувак?".
Гарольд і Кумар відриваються Трейлер

Гарольд і Кумар відриваються (2004)

Harold & Kumar Go to White Castle

18+
продюсер
США, Канада, Німеччина   1 год 28 хв
Читати опис Кореєць Гарольд (Джон Чо), що він працює в банку, і нероба-індус Кумар (Кел Пенн) якось накурилися трави, побачили в телевізорі рекламу джанк-фудівської мережі швидкого харчування "Білий замок" і вирішили негайно в ній поїсти. Пригоди етнічних для Америки меншин у пошуках фаст-фуда і стали сюжетом нового фільму автора іншої знаменитої комедії "Де моя тачка, чувак?".
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (64)  IMDb: 7.0 (205062)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: