Алек Кешишьян

Alek Keshishian

Дата народження: 30 липня 1964 (59 років)

Знак зодіаку: Лев

Місце народження: Бейрут (Ліван)

Всього фільмів (на сайті): 7

Ролі: режисер ★ 6.58 (6), сценарист ★ 6.67 (4), продюсер (2)

Фільмографія

Знайдено 7 результатів

Селена Ґомес: Я та мій світ
Селена Ґомес: Я та мій світ (2022) режисер, сценарист, продюсер 0.0 imdb 7.4
Сюжет За роки популярності Селена Ґомес здобула неймовірну славу. Та щойно вона досягла нових висот, несподіваний поворот долі занурює її в непроглядний морок. Цей відвертий і дуже особистий документальний фільм розкаже про шестирічний шлях Селени до світла.
Селена Ґомес: Я та мій світ Трейлер

Селена Ґомес: Я та мій світ (2022)

Selena Gomez: My Mind & Me

режисер, сценарист, продюсер
США   1 год 35 хв
Читати опис За роки популярності Селена Ґомес здобула неймовірну славу. Та щойно вона досягла нових висот, несподіваний поворот долі занурює її в непроглядний морок. Цей відвертий і дуже особистий документальний фільм розкаже про шестирічний шлях Селени до світла.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (6181)
Моя оцінка:
/10
Double Dutchess: Seeing Double (2017) режисер 7.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) All of the high-wire action, tearful drama, sexy romance, and dark humor that defines the Double Dutchess.
Трейлер

Double Dutchess: Seeing Double (2017)

Double Dutchess: Seeing Double

режисер
США   1 год 3 хв
Читати опис (англ.) All of the high-wire action, tearful drama, sexy romance, and dark humor that defines the Double Dutchess.
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 5.1 (696)
Моя оцінка:
/10
Ми. Віримо у кохання
Ми. Віримо у кохання (2011) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.2
Сюжет Стрічка має подвійну сюжетну лінію. В одній показано історію кохання короля Великобританії Едуарда VIII і звичайної американки Волліс Сімпсон . Інша сюжетна лінія пов'язана з Воллі Вінтроп, сучасною жінкою, що захоплена історією кохання британського короля та звичайної американки. Воллі 28 років, вона вже декілька років заміжня з успішнім психотерапевтом, проте не дуже щаслива в стосунках і відчайдушно намагається завагітніти. Пристрасть до королівської історії передається їй від матері та бабусі. Коли вона потрапляє на аукціон Сотбі, де продаються особисті речі Едуарда і місіс Сімпсон, то поринає в атмосферу середини ХХ століття. Далі починається і її любовна лінія, з охоронцем аукціону Євгеном Колпаковим, чоловіком російського походження.

Фільм побудований просто: коли погляд Воллі потрапляє на якусь річ (чашку, попільницю, скатертину, особистий лист) — і цей предмет, а слідом за ним і дія, відразу ж переноситься в епоху Волліс Сімпсон.
Ми. Віримо у кохання Трейлер

Ми. Віримо у кохання (2011)

W.E.

16+
сценарист
Велика Британія   1 год 59 хв
Читати опис Стрічка має подвійну сюжетну лінію. В одній показано історію кохання короля Великобританії Едуарда VIII і звичайної американки Волліс Сімпсон . Інша сюжетна лінія пов'язана з Воллі Вінтроп, сучасною жінкою, що захоплена історією кохання британського короля та звичайної американки. Воллі 28 років, вона вже декілька років заміжня з успішнім психотерапевтом, проте не дуже щаслива в стосунках і відчайдушно намагається завагітніти. Пристрасть до королівської історії передається їй від матері та бабусі. Коли вона потрапляє на аукціон Сотбі, де продаються особисті речі Едуарда і місіс Сімпсон, то поринає в атмосферу середини ХХ століття. Далі починається і її любовна лінія, з охоронцем аукціону Євгеном Колпаковим, чоловіком російського походження.

Фільм побудований просто: коли погляд Воллі потрапляє на якусь річ (чашку, попільницю, скатертину, особистий лист) — і цей предмет, а слідом за ним і дія, відразу ж переноситься в епоху Волліс Сімпсон.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (21)  IMDb: 6.2 (13645)
Моя оцінка:
/10
Chelsea Lately (2007—2014) режисер, сценарист 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Comedian Chelsea Handler talks about celebrity gossip, pop culture and interviews celebrities while giving her audience something to laugh at. She is accompanied by her round table guests which usually feature comedians or E correspo

Chelsea Lately (2007—2014)

Chelsea Lately

Серіал 8 сезонів, 1186 епізодів Ток-шоу Скасований
режисер, сценарист
США   22 хв
Читати опис (англ.) Comedian Chelsea Handler talks about celebrity gossip, pop culture and interviews celebrities while giving her audience something to laugh at. She is accompanied by her round table guests which usually feature comedians or E correspo
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (4769)
Моя оцінка:
/10
Кохання та інші катастрофи
Кохання та інші катастрофи (2006) режисер, сценарист, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.1
Сюжет Емілі, яка має прізвисько "Джекс" працює асистентом редактора у британському "Vogue". Поступово навколо неї виникає коло друзів, в якому вона грає роль когось на зразок Емми з однойменного роману Джейн Остін, влаштовуючи їх особисте життя і даючи поради у складних стосунках з їх коханими. Джекс мешкає разом із геєм Пітером, якому вона особливо намагається допомогти у пошуках кохання. Але коли Джекс зрозуміє, що їй потрібно негайно влаштовувати особисте життя? І коли, нарешті, Пітер зрозуміє, що мрії про ідеального коханого заважають йому знайти справжнє щастя?..
Кохання та інші катастрофи Трейлер

Кохання та інші катастрофи (2006)

Love and Other Disasters

14+
режисер, сценарист, продюсер
Франція, Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Емілі, яка має прізвисько "Джекс" працює асистентом редактора у британському "Vogue". Поступово навколо неї виникає коло друзів, в якому вона грає роль когось на зразок Емми з однойменного роману Джейн Остін, влаштовуючи їх особисте життя і даючи поради у складних стосунках з їх коханими. Джекс мешкає разом із геєм Пітером, якому вона особливо намагається допомогти у пошуках кохання. Але коли Джекс зрозуміє, що їй потрібно негайно влаштовувати особисте життя? І коли, нарешті, Пітер зрозуміє, що мрії про ідеального коханого заважають йому знайти справжнє щастя?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (18)  IMDb: 6.1 (14737)
Моя оцінка:
/10
З почестями
З почестями (1994) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет Молодий студент коледжу Монтгомері Кесслер готується стати юристом, для чого пише дипломну роботу. Одного разу він упускає папери в підвал бібліотеки. Їх підбирає бомж на ім'я Саймон. Саймон укладає угоду з Монті: той виконує всі побажання бомжа, і за кожне побажання він повертатиме по одному листочку.
З почестями Трейлер

З почестями (1994)

With Honors

12+
режисер
США   1 год 43 хв
Читати опис Молодий студент коледжу Монтгомері Кесслер готується стати юристом, для чого пише дипломну роботу. Одного разу він упускає папери в підвал бібліотеки. Їх підбирає бомж на ім'я Саймон. Саймон укладає угоду з Монті: той виконує всі побажання бомжа, і за кожне побажання він повертатиме по одному листочку.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (15960)
Моя оцінка:
/10
Madonna: Truth or Dare (1991) режисер 5.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) From the rain of Japan, through threats of arrest for 'public indecency' in Canada, and a birthday tribute to her father in Detroit, this documentary follows Madonna on her 1990 'Blond Ambition' concert tour. Filmed in black and white, with the concert pieces in glittering MTV color, it is an intimate look at the work of the music performer, from a prayer circle with the dancers before each performance to bed games with the dance troupe afterwards.

Madonna: Truth or Dare (1991)

Madonna: Truth or Dare

режисер
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) From the rain of Japan, through threats of arrest for 'public indecency' in Canada, and a birthday tribute to her father in Detroit, this documentary follows Madonna on her 1990 'Blond Ambition' concert tour. Filmed in black and white, with the concert pieces in glittering MTV color, it is an intimate look at the work of the music performer, from a prayer circle with the dancers before each performance to bed games with the dance troupe afterwards.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.4 (10062)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: