Майкл ДеКарло

Michael DeCarlo

Місце народження: Торонто, Онтаріо, Канада

Всього фільмів (на сайті): 21

Ролі: режисер ★ 7.08 (20), актор (1)

Фільмографія

Знайдено 21 результат

Paranormal 911 (2019—) режисер 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Paranormal 9-1-1 reveals spine-chilling, dramatic stories where an emergency call led to a horrifying paranormal encounter. This first-person, gripping drama-doc series thrusts viewers into...
Трейлер

Paranormal 911 (2019—)

Paranormal 911

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Реаліті-шоу Поновлений серіал
режисер
Канада   42 хв
Читати опис (англ.) Paranormal 9-1-1 reveals spine-chilling, dramatic stories where an emergency call led to a horrifying paranormal encounter. This first-person, gripping drama-doc series thrusts viewers into...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (214)
Моя оцінка:
/10
The Pinkertons (2014—2015) режисер 5.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) A father and son team up with America's first female detective to solve crimes in the Wild West.

The Pinkertons (2014—2015)

The Pinkertons

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
Канада   42 хв
Читати опис (англ.) A father and son team up with America's first female detective to solve crimes in the Wild West.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.7 (874)
Моя оцінка:
/10
The Twelve Trees of Christmas (2013) режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Cheri Jamison rallies the residents of her beloved Manhattan neighborhood to participate in a Christmas tree contest when her cherished local library is abruptly set for demolition. Cheri finds herself up against an ambitious developer Tony Shaughnessy.

The Twelve Trees of Christmas (2013)

The Twelve Trees of Christmas

режисер
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Cheri Jamison rallies the residents of her beloved Manhattan neighborhood to participate in a Christmas tree contest when her cherished local library is abruptly set for demolition. Cheri finds herself up against an ambitious developer Tony Shaughnessy.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (940)
Моя оцінка:
/10
Бестія
Бестія (2013—2017) режисер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 6.9
Сюжет Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Бестія

Бестія (2013—2017)

Rogue

Серіал 4 сезони, 50 епізодів Скасований
режисер
США, Канада   50 хв
Читати опис Історія про жінку на ім'я Грейс, яка працює поліцейським під прикриттям. Її син загинув, він став випадковою жертвою в перестрілці. Грейс звинувачує себе в тому, що відбулося, і страждає від того, що не змогла вберегти сина. Єдине, що Грейс може зробити — помститися винним за смерть сина. Вона заводить небезпечне знайомство з відомим кримінальним авторитетом, на ім'я Джиммі й, щоб залишитися живою, робить йому послугу. Так само Грейс дізнається, що в рядах поліції завівся зрадник, якого потрібно вичислити й знешкодити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 6.9 (3326)
Моя оцінка:
/10
Загублена
Загублена (2010—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.6
Сюжет Бо - суккуб. Що виросла в людській сім'ї вона не знала про свою істинну природу, вважаючи себе фріком, а невміння контролювати надприродний голод зробило її самотньою утікачкою, що залишає після себе лише трупи. Усе міняється, коли Бо потрапляє у поле зору кланів Фейри, що пояснили їй хто вона. Не бажаючи вибирати між кланами Світла і Пітьми, Бо вирішує зайняти сторону людей. Їй допомагають юна злодійка Кензі, детектив-перевертень Дайсон і доктор Лорен, що займається вивченням Фейри.
Загублена Трейлер

Загублена (2010—2015)

Lost Girl

16+
Серіал 5 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисер
Канада   44 хв
Читати опис Бо - суккуб. Що виросла в людській сім'ї вона не знала про свою істинну природу, вважаючи себе фріком, а невміння контролювати надприродний голод зробило її самотньою утікачкою, що залишає після себе лише трупи. Усе міняється, коли Бо потрапляє у поле зору кланів Фейри, що пояснили їй хто вона. Не бажаючи вибирати між кланами Світла і Пітьми, Бо вирішує зайняти сторону людей. Їй допомагають юна злодійка Кензі, детектив-перевертень Дайсон і доктор Лорен, що займається вивченням Фейри.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (11)  IMDb: 7.6 (33205)
Моя оцінка:
/10
Неймовірна історія
Неймовірна історія (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.3
Сюжет Серіал, в кращих пригодницьких традиціях шукачів скарбів, розповідає про Генрі Гріффіна, підлітка з винятковими навичками, набутими за роки подорожей по всьому світу з батьками - антропологами. Коли батьки вирішили, що їх синові прийшла пора вести звичайне життя підлітка середньої школи, вони відправили його до Вашингтона жити до дядька Брайануі кузена Джасперу. Але це не рядова школа - вона розташована на території Національного музею. Генрі, Джаспер і їх подруга Меггі незабаром дізнаються, що музей сповнений таємниць, і для їх розгадки Генрі знадобляться всі його знання.
Неймовірна історія

Неймовірна історія (2010)

Unnatural History

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Серіал, в кращих пригодницьких традиціях шукачів скарбів, розповідає про Генрі Гріффіна, підлітка з винятковими навичками, набутими за роки подорожей по всьому світу з батьками - антропологами. Коли батьки вирішили, що їх синові прийшла пора вести звичайне життя підлітка середньої школи, вони відправили його до Вашингтона жити до дядька Брайануі кузена Джасперу. Але це не рядова школа - вона розташована на території Національного музею. Генрі, Джаспер і їх подруга Меггі незабаром дізнаються, що музей сповнений таємниць, і для їх розгадки Генрі знадобляться всі його знання.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.3 (1474)
Моя оцінка:
/10
Wild Roses (2009) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) David McGregor's family owns an oil firm and the vast Rivercross estate in Alberta. His late father however donated the original land to the Henrys. The heiress and her all-female offspring refuse to sell it back, although they can b

Wild Roses (2009)

Wild Roses

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
Канада   43 хв
Читати опис (англ.) David McGregor's family owns an oil firm and the vast Rivercross estate in Alberta. His late father however donated the original land to the Henrys. The heiress and her all-female offspring refuse to sell it back, although they can b
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (263)
Моя оцінка:
/10
Розслідування Мердока
Розслідування Мердока (2008—) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.2
Сюжет Детективний серіал "Загадки Мердока", відзнятий за романами Морін Дженнінгс.

Хитромудрі злочини розплутує поліцейський Вільям Мердок. Його характеризують як людину з допитливим розумом, уважну до дрібниць і новинок технічного прогресу. Детективу Мердоку допомагає лікар Джейн Огден, якій ані юний вік, ані гарне виховання леді не заважають професійно виконувати обов'язки патанатома і експерта в новій галузі юриспруденції XIX століття – криміналістиці.
Розслідування Мердока Трейлер

Розслідування Мердока (2008—)

Murdoch Mysteries

Серіал 16 сезонів, 263 епізоди Поновлений серіал
режисер
Канада, Велика Британія   48 хв
Читати опис Детективний серіал "Загадки Мердока", відзнятий за романами Морін Дженнінгс.

Хитромудрі злочини розплутує поліцейський Вільям Мердок. Його характеризують як людину з допитливим розумом, уважну до дрібниць і новинок технічного прогресу. Детективу Мердоку допомагає лікар Джейн Огден, якій ані юний вік, ані гарне виховання леді не заважають професійно виконувати обов'язки патанатома і експерта в новій галузі юриспруденції XIX століття – криміналістиці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (8)  IMDb: 8.2 (17686)
Моя оцінка:
/10
The Border (2008—2010) режисер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) This TV series is a fast-paced, hard-driving series set in Toronto in a paranoid post 9/11 world concerned with one topic - The Border, with its security crises, terrorist infiltrations, cross-border police actions, and trafficking in everything from enriched uranium to abducted children.
Written by
>Anonymous

Трейлер

The Border (2008—2010)

The Border

Серіал 3 сезони, 38 епізодів Скасований
режисер
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) This TV series is a fast-paced, hard-driving series set in Toronto in a paranoid post 9/11 world concerned with one topic - The Border, with its security crises, terrorist infiltrations, cross-border police actions, and trafficking in everything from enriched uranium to abducted children.
Written by
>Anonymous

КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1006)
Моя оцінка:
/10
Кайл XY
Кайл XY (2006—2009) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 7.5
Сюжет Оточений таємницею, Кайл дивиться на світ очима новонародженої дитини, чи побачить він, що небезпека постійно зустрічатиметься на його шляху. Кайл опам'ятовується посеред лісу. Він не знає хто він, звідки, як сюди потрапив. На першій же хвилині його нового (але чи нового?) життя він зустрічається віч-на-віч з гримучою змією. Він не уміє говорити, їсти, пити, спати. Він не уміє нічого. Він - новонароджений. Крім всього іншого у нього немає пупка.
Кайл XY Трейлер

Кайл XY (2006—2009)

Kyle XY

16+
Серіал 3 сезони, 43 епізоди Скасований
режисер
США, Канада   60 хв
Читати опис Оточений таємницею, Кайл дивиться на світ очима новонародженої дитини, чи побачить він, що небезпека постійно зустрічатиметься на його шляху. Кайл опам'ятовується посеред лісу. Він не знає хто він, звідки, як сюди потрапив. На першій же хвилині його нового (але чи нового?) життя він зустрічається віч-на-віч з гримучою змією. Він не уміє говорити, їсти, пити, спати. Він не уміє нічого. Він - новонароджений. Крім всього іншого у нього немає пупка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (33)  IMDb: 7.5 (30712)
Моя оцінка:
/10
Beautiful People (2005—2006) режисер 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) An academically-gifted teen, her model-beautiful older sister, and their newly-single mother leave small-town New Mexico in search of a new life in New York City.

Beautiful People (2005—2006)

Beautiful People

Серіал 2 сезони, 22 епізоди Скасований
режисер
США   44 хв
Читати опис (англ.) An academically-gifted teen, her model-beautiful older sister, and their newly-single mother leave small-town New Mexico in search of a new life in New York City.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (1239)
Моя оцінка:
/10
Tilt (2005) режисер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Young poker players must navigate their past along with the best players in the world to win.

Tilt (2005)

Tilt

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Завершений
режисер
США
Читати опис (англ.) Young poker players must navigate their past along with the best players in the world to win.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (820)
Моя оцінка:
/10
Розслідування Мердока
Розслідування Мердока (2004—2005) режисер  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.6
Сюжет Детективний серіал "Загадки Мердока", відзнятий за романами Морін Дженнінгс.

Хитромудрі злочини розплутує поліцейський Вільям Мердок. Його характеризують як людину з допитливим розумом, уважну до дрібниць і новинок технічного прогресу. Детективу Мердоку допомагає лікар Джейн Огден, якій ані юний вік, ані гарне виховання леді не заважають професійно виконувати обов'язки патанатома і експерта в новій галузі юриспруденції XIX століття – криміналістиці.
Розслідування Мердока

Розслідування Мердока (2004—2005)

The Murdoch Mysteries

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Завершений
режисер
Канада   1 год 30 хв
Читати опис Детективний серіал "Загадки Мердока", відзнятий за романами Морін Дженнінгс.

Хитромудрі злочини розплутує поліцейський Вільям Мердок. Його характеризують як людину з допитливим розумом, уважну до дрібниць і новинок технічного прогресу. Детективу Мердоку допомагає лікар Джейн Огден, якій ані юний вік, ані гарне виховання леді не заважають професійно виконувати обов'язки патанатома і експерта в новій галузі юриспруденції XIX століття – криміналістиці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.6 (873)
Моя оцінка:
/10
Leap Years (2001—2002) режисер 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Five friends. Fifteen years. Pushing each other's buttons all the way.

Leap Years (2001—2002)

Leap Years

Серіал 1 сезон, 20 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Five friends. Fifteen years. Pushing each other's buttons all the way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (71)
Моя оцінка:
/10
The Associates (2001) режисер 0.0 imdb 6.1

The Associates (2001)

The Associates

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
Канада   60 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (177)
Моя оцінка:
/10
Queer As Folk (2000—2005) режисер 9.0 imdb 8.5
Сюжет (англ.) Brash humor and genuine emotion make up this original series revolving around the lives, loves, ambitions, careers and friendships of a group of gay men and women living on Liberty Avenue in contemporary Pittsburgh, PA. The show offers an unapologetic look at modern, urban gay and lesbian lives while addressing the most critical health and political issues affecting the community. Sometimes racy, sometimes sensitive and always straight to the heart.
Трейлер

Queer As Folk (2000—2005)

Queer As Folk

18+
Серіал 5 сезонів, 83 епізоди Завершений
режисер
США, Канада   47 хв
Читати опис (англ.) Brash humor and genuine emotion make up this original series revolving around the lives, loves, ambitions, careers and friendships of a group of gay men and women living on Liberty Avenue in contemporary Pittsburgh, PA. The show offers an unapologetic look at modern, urban gay and lesbian lives while addressing the most critical health and political issues affecting the community. Sometimes racy, sometimes sensitive and always straight to the heart.
КіноБаза: 9.0 (12)  IMDb: 8.5 (22565)
Моя оцінка:
/10
History (2000—) режисер 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Follow the tale of important people in German history. Watch as they go in depth about why they think the way they do, and how they came to make the choices they did in their life time. Watch them as they are forced to choose thei...

History (2000—)

History

Серіал 25 сезонів, 871 епізод Документальний Поновлений серіал
режисер
Німеччина
Читати опис (англ.) Follow the tale of important people in German history. Watch as they go in depth about why they think the way they do, and how they came to make the choices they did in their life time. Watch them as they are forced to choose thei...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (76)
Моя оцінка:
/10
Mystère Zach (2000—2002) режисер 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) Growing up is hard enough but, for Zack Greenburg, it's harder, especially when supernatural and paranormal events effect his life. Fortunately, he has his best friends Cam Dunleavey, Spencer Sharpe and Gwen Killerby to help him through it.

Mystère Zach (2000—2002)

Mystère Zach

Серіал 2 сезони, 52 епізоди Завершений
режисер
Канада, США   25 хв
Читати опис (англ.) Growing up is hard enough but, for Zack Greenburg, it's harder, especially when supernatural and paranormal events effect his life. Fortunately, he has his best friends Cam Dunleavey, Spencer Sharpe and Gwen Killerby to help him through it.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (585)
Моя оцінка:
/10
Cold Squad, brigade spéciale (1998—2005) режисер 6.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) The cases of a police unit specializing in revisiting old criminal files whose investigations have been inconclusive.

Cold Squad, brigade spéciale (1998—2005)

Cold Squad, brigade spéciale

Серіал 7 сезонів, 98 епізодів Завершений
режисер
Канада
Читати опис (англ.) The cases of a police unit specializing in revisiting old criminal files whose investigations have been inconclusive.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.9 (659)
Моя оцінка:
/10
Twitch City (1998—2000) актор у ролі Producer 0.0 imdb 8.5
Сюжет (англ.) This comedy series stands halfway between the average sitcom and Tarantinoesque production. It focuses on Curtis, a weird couch potato who never leaves his home and watches the Rex Reilly Show (Geraldo on acid) all day long. Also of

Twitch City (1998—2000)

Twitch City

Серіал 2 сезони, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Producer
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) This comedy series stands halfway between the average sitcom and Tarantinoesque production. It focuses on Curtis, a weird couch potato who never leaves his home and watches the Rex Reilly Show (Geraldo on acid) all day long. Also of
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.5 (505)
Моя оцінка:
/10
Traders (1996—2000) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) Set in the Toronto-based investment house Gardner/Ross, "Traders" explores the intimate lives and loves of investment bankers whose high-stakes decisions and sizzling alliances can have grave international consequences.

Traders (1996—2000)

Traders

Серіал 5 сезонів, 83 епізоди Завершений
режисер
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Set in the Toronto-based investment house Gardner/Ross, "Traders" explores the intimate lives and loves of investment bankers whose high-stakes decisions and sizzling alliances can have grave international consequences.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (475)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: