Ламберт Мері

Mary Lambert

Дата народження: 13 жовтня 1951 (72 роки)

Знак зодіаку: Терези

Місце народження: Гелена, Арканзас, США

Всього фільмів (на сайті): 31

Ролі: режисерка ★ 6.62 (27), актриса (4), продюсерка (1)

Фільмографія

Знайдено 31 результат

Найкраще. Різдво. У житті!
Найкраще. Різдво. У житті! (2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 4.7 imdb 4.4
Сюжет Коли доля зводить їхні родини разом на Різдво, Шарлотта прагне довести давній подрузі Джекі, що її життя занадто гарне, щоб бути правдою.
Найкраще. Різдво. У житті! Трейлер

Найкраще. Різдво. У житті! (2023)

Best. Christmas. Ever!

режисерка
США   1 год 22 хв
Читати опис Коли доля зводить їхні родини разом на Різдво, Шарлотта прагне довести давній подрузі Джекі, що її життя занадто гарне, щоб бути правдою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.7 (25)  IMDb: 4.4 (9498)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Сяюча долина
Сяюча долина (2022) режисерка 5.5 imdb 7.0
Сюжет (англ.) A family moves to a small town into a house in which terrible atrocities have taken place. But nobody seems to notice except for Pat, who's convinced she's either depressed or possessed--turns out, the symptoms are exactly the same.
Сяюча долина Трейлер

Сяюча долина (2022)

Shining Vale

Серіал 2 сезони, 16 епізодів Поновлений серіал
режисерка
США   29 хв
Читати опис (англ.) A family moves to a small town into a house in which terrible atrocities have taken place. But nobody seems to notice except for Pat, who's convinced she's either depressed or possessed--turns out, the symptoms are exactly the same.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 7.0 (5864)
Моя оцінка:
/10
Замок на Різдво
Замок на Різдво (2021) режисерка  ✓ укр. субтитри 5.7 imdb 5.6
Сюжет Щоб уникнути скандалу, популярна письменниця вирушає до Шотландії, де закохується в замок і стикається з його власником, сварливим герцогом.
Замок на Різдво Трейлер

Замок на Різдво (2021)

A Castle for Christmas

режисерка
Велика Британія, США   1 год 38 хв
Читати опис Щоб уникнути скандалу, популярна письменниця вирушає до Шотландії, де закохується в замок і стикається з його власником, сварливим герцогом.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.7 (14)  IMDb: 5.6 (15367)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Step Up: High Water (2018—2022) режисерка 6.5 imdb 7.2
Сюжет (англ.) Twins Tal and Janelle relocate from Ohio to Atlanta, where at their new school High Water is always a beat.
Трейлер

Step Up: High Water (2018—2022)

Step Up: High Water

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Скасований
режисерка
США   50 хв
Читати опис (англ.) Twins Tal and Janelle relocate from Ohio to Atlanta, where at their new school High Water is always a beat.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.2 (1615)
Моя оцінка:
/10
Soundtracks: Songs That Defined History (2017) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) A look at significant historical moments in time and the music that helped defined them.

Soundtracks: Songs That Defined History (2017)

Soundtracks: Songs That Defined History

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Документальний Поновлений серіал
зіграла саму себе
США   42 хв
Читати опис (англ.) A look at significant historical moments in time and the music that helped defined them.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (115)
Моя оцінка:
/10
Unearthed & Untold: The Path to Pet Sematary (2017) актриса у ролі Mary Lambert 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) This documentary is a detailed look into the making of PET SEMATARY, one of the most enduring cult-horror classics of our generation.

Unearthed & Untold: The Path to Pet Sematary (2017)

Unearthed & Untold: The Path to Pet Sematary

актриса у ролі Mary Lambert
США   1 год 15 хв
Читати опис (англ.) This documentary is a detailed look into the making of PET SEMATARY, one of the most enduring cult-horror classics of our generation.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (614)
Моя оцінка:
/10
Presumed Dead in Paradise (2014) режисерка 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Madison is a rebellious teenager who's spent most of her life moving around from boarding school to boarding school. Her personal relationships are limited and the only family she has left is her estranged stepmother, Patricia. So when Patricia suddenly shows up an invites her on a trip to St. Isabel (an island Madison used to visit with her Father) it comes as a complete surprise. Once on the island Madison meets Blake, a local guide. Blake plans a paddle board excursion and takes Madison to a remote part of the island. Once out in the ocean, Madison has a panic attack (or so it seems) and falls off her board and reportedly drowns. Miraculously, Madison survives the ordeal and somehow makes her way out of the remote jungle and back to the resort. Once she arrives, she's stunned to see Blake and Patricia together! When Madison goes looking for answers, she discovers that this vacation isn't what it seems, and that she's in fact embroiled in a dark conspiracy that involves her late father.

Presumed Dead in Paradise (2014)

Presumed Dead in Paradise

режисерка
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) Madison is a rebellious teenager who's spent most of her life moving around from boarding school to boarding school. Her personal relationships are limited and the only family she has left is her estranged stepmother, Patricia. So when Patricia suddenly shows up an invites her on a trip to St. Isabel (an island Madison used to visit with her Father) it comes as a complete surprise. Once on the island Madison meets Blake, a local guide. Blake plans a paddle board excursion and takes Madison to a remote part of the island. Once out in the ocean, Madison has a panic attack (or so it seems) and falls off her board and reportedly drowns. Miraculously, Madison survives the ordeal and somehow makes her way out of the remote jungle and back to the resort. Once she arrives, she's stunned to see Blake and Patricia together! When Madison goes looking for answers, she discovers that this vacation isn't what it seems, and that she's in fact embroiled in a dark conspiracy that involves her late father.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (716)
Моя оцінка:
/10
Чорний список
Чорний список (2013—2023) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.9
Сюжет Реймонд "РЕД" Реддінгтон, колишній офіцер ВМС США, який зник двадцять років тому, і став одним з десять найбільш розшукуваних утікачів, здається в руки помічника директора ФБР Гарольда Купер в штаб-квартирі у Вашингтоні, округ Колумбія. Передавши до ФБР "Чорний список", Реддінгтон стверджує, що злочинці і терористи в списку настільки небезпечні і хитрі, що Купер не знає навіть про їх існування. Він пропонує Куперу свої знання та допомогу при виконанні двох умов: імунітет від судового переслідування і співпрацю виключно з Елізабет Кін, новачком у ФБР. Кін і Купер підозріло ставляться до інтересів Реддінгтона в цій ситуації. У першому епізоді Реддінгтон пропонує знайти вбивцю і терориста та показує, що ця людина була тільки перша в його «чорному списку» світових злочинців, які він зібрав за час своєї злочинної кар'єри, і заявляє, що в нього і ФБР є взаємний інтерес в їх усуненні. По ходу серіалу таємниці Реддінгтона і його інтереси до життя Ліз виявляються повільно. Більшість поворотів в сюжеті серіалу здійснюються за участю інших персонажів.
Чорний список Трейлер

Чорний список (2013—2023)

The Blacklist

16+
Серіал 10 сезонів, 219 епізодів Завершений
режисерка
США   43 хв
Читати опис Реймонд "РЕД" Реддінгтон, колишній офіцер ВМС США, який зник двадцять років тому, і став одним з десять найбільш розшукуваних утікачів, здається в руки помічника директора ФБР Гарольда Купер в штаб-квартирі у Вашингтоні, округ Колумбія. Передавши до ФБР "Чорний список", Реддінгтон стверджує, що злочинці і терористи в списку настільки небезпечні і хитрі, що Купер не знає навіть про їх існування. Він пропонує Куперу свої знання та допомогу при виконанні двох умов: імунітет від судового переслідування і співпрацю виключно з Елізабет Кін, новачком у ФБР. Кін і Купер підозріло ставляться до інтересів Реддінгтона в цій ситуації. У першому епізоді Реддінгтон пропонує знайти вбивцю і терориста та показує, що ця людина була тільки перша в його «чорному списку» світових злочинців, які він зібрав за час своєї злочинної кар'єри, і заявляє, що в нього і ФБР є взаємний інтерес в їх усуненні. По ходу серіалу таємниці Реддінгтона і його інтереси до життя Ліз виявляються повільно. Більшість поворотів в сюжеті серіалу здійснюються за участю інших персонажів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (72)  IMDb: 7.9 (276909)
Моя оцінка:
/10
Стріла
Стріла (2012—2020) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.5
Сюжет Після корабельної аварії плейбоя-мільярдера Олівера Квіна, зниклого безвісти, оголошують померлим. Але через п'ять років його знаходять живим на безлюдному острові в Тихому океані. Коли він повертається додому в Старлинг-сіті, його зустрічає віддана мати Мойра, улюблена сестра Теа і кращий друг Томмі, які відчувають, що випробування на острові змінили Олівера. Олівер приховує правду про те, якою людиною він став, але відчайдушно хоче спокутувати провину за свої минулі вчинки. Зокрема, він хоче помиритися зі своєю колишньою дівчиною Лорел Ленс. Щоб виправити помилки своєї сім'ї, боротися з бідами суспільства і повернути Старлінг-сіті колишню славу, Олівер потай стає героєм-лінчевателем Стрілою, одягненим в зелений костюм з капюшоном і збройним луком і стрілами.
Стріла Трейлер

Стріла (2012—2020)

Arrow

16+
Серіал 8 сезонів, 171 епізод Завершений
режисерка
США   42 хв
Читати опис Після корабельної аварії плейбоя-мільярдера Олівера Квіна, зниклого безвісти, оголошують померлим. Але через п'ять років його знаходять живим на безлюдному острові в Тихому океані. Коли він повертається додому в Старлинг-сіті, його зустрічає віддана мати Мойра, улюблена сестра Теа і кращий друг Томмі, які відчувають, що випробування на острові змінили Олівера. Олівер приховує правду про те, якою людиною він став, але відчайдушно хоче спокутувати провину за свої минулі вчинки. Зокрема, він хоче помиритися зі своєю колишньою дівчиною Лорел Ленс. Щоб виправити помилки своєї сім'ї, боротися з бідами суспільства і повернути Старлінг-сіті колишню славу, Олівер потай стає героєм-лінчевателем Стрілою, одягненим в зелений костюм з капюшоном і збройним луком і стрілами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (151)  IMDb: 7.5 (444588)
Моя оцінка:
/10
Mega Python vs. Gatoroid (2011) режисерка  ✓ укр. аудіо 2.0 imdb 3.0
Сюжет (англ.) There's a crisis in the Florida Everglades as giant pythons are threatening the alligator population.
Трейлер

Mega Python vs. Gatoroid (2011)

Mega Python vs. Gatoroid

режисерка
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) There's a crisis in the Florida Everglades as giant pythons are threatening the alligator population.
Є українське аудіо
КіноБаза: 2.0 (1)  IMDb: 3.0 (3602)
Моя оцінка:
/10
Celebrity Ghost Stories (2008—2014) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Celebrities talk about paranormal experiences that they've had.

Celebrity Ghost Stories (2008—2014)

Celebrity Ghost Stories

Серіал 5 сезонів, 94 епізоди Реаліті-шоу Завершений
зіграла саму себе
США   43 хв
Читати опис (англ.) Celebrities talk about paranormal experiences that they've had.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (1093)
Моя оцінка:
/10
Pretty Bloody: The Women of Horror (2009) зіграла саму себе 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Pretty Bloody: The Women of Horror is a television documentary film that premiered on the Canadian cable network Space on February 25, 2009.

The hour-long documentary examines the experiences, motivations and impact of the increasin

Pretty Bloody: The Women of Horror (2009)

Pretty Bloody: The Women of Horror

зіграла саму себе
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Pretty Bloody: The Women of Horror is a television documentary film that premiered on the Canadian cable network Space on February 25, 2009.

The hour-long documentary examines the experiences, motivations and impact of the increasin
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (18)
Моя оцінка:
/10
The Attic (2008) режисерка 0.0 imdb 3.4
Сюжет (англ.) Emma has a strong aversion towards her family’s new house, especially the attic. After moving in, she becomes miserable and reclusive. The rest of her family also seems unhappy and unsettled. The situation escalates one day when Emma is in the attic alone. All of a sudden someone who looks exactly like Emma attacks her viciously.

The Attic (2008)

The Attic

режисерка
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Emma has a strong aversion towards her family’s new house, especially the attic. After moving in, she becomes miserable and reclusive. The rest of her family also seems unhappy and unsettled. The situation escalates one day when Emma is in the attic alone. All of a sudden someone who looks exactly like Emma attacks her viciously.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 3.4 (1993)
Моя оцінка:
/10
14 Women (2007) режисерка, продюсерка 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) When the historic 109th Congress convened the number of women in the Senate increased to an unprecedented 14. Now, their struggle to balance family and politics is chronicled in this ...

14 Women (2007)

14 Women

режисерка, продюсерка
США   1 год 19 хв
Читати опис (англ.) When the historic 109th Congress convened the number of women in the Senate increased to an unprecedented 14. Now, their struggle to balance family and politics is chronicled in this ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (92)
Моя оцінка:
/10
Міські легенди 3: Кривава Мері
Міські легенди 3: Кривава Мері (2005) режисерка 5.0 imdb 4.1
Сюжет Хороші жарти залишаються на добру пам'ять. В світлій пам'яті залишаються учасники поганих. Трійця шкільних друзів вирішує приколу ради прочитати на випускному балу заклинання, за переказами, що викликає злий дух, відомий як Кривава Мері. Дуже дотепно.
Особливо, коли в нічній тиші прокатується хвиля страшних смертей, і всім стає ясно, що байки про несучу загибель примару виявилися правдою! Жарт явно зайшов далі, ніж розраховували легковажні герої.
Міські легенди 3: Кривава Мері Трейлер

Міські легенди 3: Кривава Мері (2005)

Urban Legends: Bloody Mary

18+
режисерка
США   1 год 33 хв
Читати опис Хороші жарти залишаються на добру пам'ять. В світлій пам'яті залишаються учасники поганих. Трійця шкільних друзів вирішує приколу ради прочитати на випускному балу заклинання, за переказами, що викликає злий дух, відомий як Кривава Мері. Дуже дотепно.
Особливо, коли в нічній тиші прокатується хвиля страшних смертей, і всім стає ясно, що байки про несучу загибель примару виявилися правдою! Жарт явно зайшов далі, ніж розраховували легковажні герої.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 4.1 (9460)
Моя оцінка:
/10
Гелловінтаун 2: Помста Калабара
Гелловінтаун 2: Помста Калабара (2001) режисерка  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.3
Сюжет Клан Пайперів живе в реальному світі за винятком бабусі, яка проживає в Хелловінтауні, місці, куди йдуть монстри з реального світу. Але над цим містом нависла загроза. Син старого ворога Пайперів Калабара задумав перетворити Хелловінтаун на подобу реального світу, а реальний світ наповнити монстрами, і використати для цього їх бабусю. Перешкодити йому може тільки відьма Марні...
Гелловінтаун 2: Помста Калабара Трейлер

Гелловінтаун 2: Помста Калабара (2001)

Halloweentown II: Kalabar's Revenge

режисерка
США   1 год 21 хв
Читати опис Клан Пайперів живе в реальному світі за винятком бабусі, яка проживає в Хелловінтауні, місці, куди йдуть монстри з реального світу. Але над цим містом нависла загроза. Син старого ворога Пайперів Калабара задумав перетворити Хелловінтаун на подобу реального світу, а реальний світ наповнити монстрами, і використати для цього їх бабусю. Перешкодити йому може тільки відьма Марні...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (1)  IMDb: 6.3 (10513)
Моя оцінка:
/10
Strange Frequency (2001—2006) режисерка 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A Rock 'n Roll version of the Twilight Zone.

Strange Frequency (2001—2006)

Strange Frequency

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
режисерка
США   30 хв
Читати опис (англ.) A Rock 'n Roll version of the Twilight Zone.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (156)
Моя оцінка:
/10
Strange Frequency (2001) режисерка 0.0 imdb 6.0
Сюжет (англ.) A Rock 'n Roll version of the Twilight Zone, with stories featuring a talent agent with an ironic curse, a homicidal hippie and the Disco Club from Hell.

Strange Frequency (2001)

Strange Frequency

режисерка
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A Rock 'n Roll version of the Twilight Zone, with stories featuring a talent agent with an ironic curse, a homicidal hippie and the Disco Club from Hell.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.0 (631)
Моя оцінка:
/10
The In Crowd (2000) режисерка 6.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) A mentally disturbed young woman takes a job at a posh country club and falls in with a clique of wealthy college kids where she's taken under the wing of the clique's twisted leader, who harbors some dark secrets too terrifying to tell.
Трейлер

The In Crowd (2000)

The In Crowd

режисерка
США   1 год 45 хв
Читати опис (англ.) A mentally disturbed young woman takes a job at a posh country club and falls in with a clique of wealthy college kids where she's taken under the wing of the clique's twisted leader, who harbors some dark secrets too terrifying to tell.
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 4.6 (4832)
Моя оцінка:
/10
Clubland (1999) режисерка 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) Kennedy is a rebellious, young musician who believes that talent and determination are all it takes to be a success. But as he and his loyal bandmates learn, success carries a heavy price ...

Clubland (1999)

Clubland

режисерка
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) Kennedy is a rebellious, young musician who believes that talent and determination are all it takes to be a success. But as he and his loyal bandmates learn, success carries a heavy price ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (266)
Моя оцінка:
/10
My Stepson, My Lover (1997) режисерка 0.0 imdb 4.3
Сюжет (англ.) A kind nurse finds herself embroiled in a tense and potentially deadly family affair when she falls for the son of her ruthless new husband.

My Stepson, My Lover (1997)

My Stepson, My Lover

режисерка
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) A kind nurse finds herself embroiled in a tense and potentially deadly family affair when she falls for the son of her ruthless new husband.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.3 (384)
Моя оцінка:
/10
Face of Evil (1996) режисерка 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) On her wedding night, twenty-year-old Darcy Palmer empties her fiancé's bank account and flees to New York City. Along the way, she tries robbing Brianne Dwyer, who's heading to a New ...
Трейлер

Face of Evil (1996)

Face of Evil

режисерка
США   1 год 27 хв
Читати опис (англ.) On her wedding night, twenty-year-old Darcy Palmer empties her fiancé's bank account and flees to New York City. Along the way, she tries robbing Brianne Dwyer, who's heading to a New ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (528)
Моя оцінка:
/10
Dragstrip Girl (1994) режисерка 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) Johnny is a bad guy whom is trying to go straight whom becomes smitten with Laura, a wealthy good girl whom is rebelling against her parents by pretending to go steady with him, all set among the backdrop of 1950s Los Angeles.

Dragstrip Girl (1994)

Dragstrip Girl

режисерка
США   1 год 22 хв
Читати опис (англ.) Johnny is a bad guy whom is trying to go straight whom becomes smitten with Laura, a wealthy good girl whom is rebelling against her parents by pretending to go steady with him, all set among the backdrop of 1950s Los Angeles.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (216)
Моя оцінка:
/10
Гонщики
Гонщики (1994) режисерка 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) A series of made-for-television movies inspired by B-movies of the 1950s.
Гонщики

Гонщики (1994)

Rebel Highway

Серіал 1 сезон, 0 епізодів Завершений
режисерка
США
Читати опис (англ.) A series of made-for-television movies inspired by B-movies of the 1950s.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (157)
Моя оцінка:
/10
Цвинтар домашніх тварин II
Цвинтар домашніх тварин II (1992) режисерка  ✓ укр. аудіо 5.3 imdb 4.9
Сюжет Чейз Метьюз втратив кохану дружину і важко переживає біль втрати. Разом з сином, тринадцятилітнім Джеффом, він вирішує змінити місце проживання і вже там спробувати налагодити нове життя.
Для притулку Метьюзи вибирають тихе містечко Ладлоу. Юнак знайомиться з місцевістю і зустрічає першого товариша - однолітка Дрю Гілберата.
Хлопець має проблеми з вітчимом, який до того ж служить шерифом. Гас чіпляється до пасинка з найменшого приводу, всіляко знущаючись над хлопцем. У мить особливої люті і жорстокості, він вбиває пса Дрю.
Хлопчики готуються поховати пса. Вони чули безліч розповідей про покинуте індіанське кладовище і вирішують перевірити їх правдивість, вибравши його в якості місця поховання вихованця Дрю.
Але якою б не була сила цікавості і гіркота втрати, мертвих будити не варто. Адже, влізаючи в містичні процеси, можна потривожити сили, які не підвладні смертним.
Цвинтар домашніх тварин II Трейлер

Цвинтар домашніх тварин II (1992)

Pet Sematary II

18+
режисерка
США   1 год 40 хв
Читати опис Чейз Метьюз втратив кохану дружину і важко переживає біль втрати. Разом з сином, тринадцятилітнім Джеффом, він вирішує змінити місце проживання і вже там спробувати налагодити нове життя.
Для притулку Метьюзи вибирають тихе містечко Ладлоу. Юнак знайомиться з місцевістю і зустрічає першого товариша - однолітка Дрю Гілберата.
Хлопець має проблеми з вітчимом, який до того ж служить шерифом. Гас чіпляється до пасинка з найменшого приводу, всіляко знущаючись над хлопцем. У мить особливої люті і жорстокості, він вбиває пса Дрю.
Хлопчики готуються поховати пса. Вони чули безліч розповідей про покинуте індіанське кладовище і вирішують перевірити їх правдивість, вибравши його в якості місця поховання вихованця Дрю.
Але якою б не була сила цікавості і гіркота втрати, мертвих будити не варто. Адже, влізаючи в містичні процеси, можна потривожити сили, які не підвладні смертним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.3 (18)  IMDb: 4.9 (23297)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Щоденники Червоної Туфельки
Щоденники Червоної Туфельки (1992—1998) режисерка 7.3 imdb 5.7
Сюжет Джейк Вінтерс важко переживає втрату своєї коханої дружини Алекс. Одного разу, сівши перебирати її особисті речі, Джейк знаходить особистий щоденник дружини.

Сюжетній лінії обертаються навколо інтриги та сексуального пробудження дівчини чи жінки, яка часто є оповідачем. Чуттєві любовні сцени з оголенням і примхлива музика характерні для більшості епізодів.
Щоденники Червоної Туфельки Трейлер

Щоденники Червоної Туфельки (1992—1998)

Red Shoe Diaries

Серіал 5 сезонів, 74 епізоди Завершений
режисерка
США   30 хв
Читати опис Джейк Вінтерс важко переживає втрату своєї коханої дружини Алекс. Одного разу, сівши перебирати її особисті речі, Джейк знаходить особистий щоденник дружини.

Сюжетній лінії обертаються навколо інтриги та сексуального пробудження дівчини чи жінки, яка часто є оповідачем. Чуттєві любовні сцени з оголенням і примхлива музика характерні для більшості епізодів.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 5.7 (1258)
Моя оцінка:
/10
Sommer auf Grand Isle (1991) режисерка 0.0 imdb 5.1
Сюжет (англ.) An adaptation of Kate Chopin's "The Awakening," about a Victorian woman who rebels against the societal norms of her time.
Трейлер

Sommer auf Grand Isle (1991)

Sommer auf Grand Isle

режисерка
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) An adaptation of Kate Chopin's "The Awakening," about a Victorian woman who rebels against the societal norms of her time.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (213)
Моя оцінка:
/10
Байки зі склепу
Байки зі склепу (1989—1996) режисерка 7.2 imdb 8.0
Сюжет Телесеріал, створений за мотивами коміксів Уїльяма М. Гейнса, складений із понад півсотні сюжетів, що є короткими жахливо гуморними розповідями, які розказані від імені симпатичного мешканця склепу, що супроводжуються його їдкими, смердючими коментарями. Пам’ятайте — сміх продовжує життя, а постійний сміх зробить вас безсмертним.
Байки зі склепу

Байки зі склепу (1989—1996)

Tales from the Crypt

Серіал 7 сезонів, 93 епізоди Завершений
режисерка
США   25 хв
Читати опис Телесеріал, створений за мотивами коміксів Уїльяма М. Гейнса, складений із понад півсотні сюжетів, що є короткими жахливо гуморними розповідями, які розказані від імені симпатичного мешканця склепу, що супроводжуються його їдкими, смердючими коментарями. Пам’ятайте — сміх продовжує життя, а постійний сміх зробить вас безсмертним.
КіноБаза: 7.2 (25)  IMDb: 8.0 (26843)
Моя оцінка:
/10
Цвинтар домашніх улюбленців
Цвинтар домашніх улюбленців (1989) режисерка  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Доктор Луіс Крід переїздить в маленьке містечко, де його сім'ю чекає великий будинок, а самого Луіса - скромна посада лікаря місцевого коледжу. Нова, простора обитель подружжя Крідів розташована на краю густого, величного лісу. А в самому лісі - маленьке і похмуре кладовище, де місцеві жителі ховають своїх домашніх тварин.
Нещастя приходить і в будинок Крідів: кіт Черч, домашній улюбленець, по безглуздій випадковості потрапляє під колеса вантажівки. Загибель Черча повергає сім'ю доктора в шок, і Луіс зважується на відчайдушний крок.
Цвинтар домашніх улюбленців Трейлер

Цвинтар домашніх улюбленців (1989)

Pet Sematary

18+
режисерка
США   1 год 43 хв
Читати опис Доктор Луіс Крід переїздить в маленьке містечко, де його сім'ю чекає великий будинок, а самого Луіса - скромна посада лікаря місцевого коледжу. Нова, простора обитель подружжя Крідів розташована на краю густого, величного лісу. А в самому лісі - маленьке і похмуре кладовище, де місцеві жителі ховають своїх домашніх тварин.
Нещастя приходить і в будинок Крідів: кіт Черч, домашній улюбленець, по безглуздій випадковості потрапляє під колеса вантажівки. Загибель Черча повергає сім'ю доктора в шок, і Луіс зважується на відчайдушний крок.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (62)  IMDb: 6.5 (114116)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн
Siesta (1987) режисерка 10.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Claire (an American) wakes up in a terrible state at the end of a runway in Spain. As she tries to account for her state (blood-soaked and bruised), she has flashbacks from the past few ...
Трейлер

Siesta (1987)

Siesta

режисерка
США   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) Claire (an American) wakes up in a terrible state at the end of a runway in Spain. As she tries to account for her state (blood-soaked and bruised), she has flashbacks from the past few ...
КіноБаза: 10.0 (1)  IMDb: 5.5 (2428)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: