Омріяна подорож Джулії до італійської Верони опиняється під загрозою, коли вона дізнається, що на орендованій нею віллі вже живе жахливо привабливий незнайомець.
Адвокат Сьюзан не звикла брати гроші за свої послуги. Але, щоб врятувати свою фірму від банкрутства, вона неохоче погоджується на високооплачувану роботу. Їй потрібно допомогти Ніку, який судиться з авторами сайту знайомств, що обіцяли гарантоване кохання. Під час судового процесу між Сьюзан і Ніком зав'язуються стосунки, які можуть все зруйнувати.
Основні події розгортаються в 1972 році в невеликому американському місті Янгстауні, розташованому в штаті Огайо. Його шукають усі, зокрема ФБР, адже чоловік привласнив собі ім'я Стіва Макквіна та провертає справи. Одного разу він і згуртована банда досвідчених злодіїв вирішують провернути угоду століття. Вони хочуть пограбувати передвиборчі фонди самого Річарда Ніксона.
Улюблений герой кількох поколінь Крістофер Робін на порозі грандіозної пригоди! Хлопець виріс і тепер у його світі немає місця для польоту фантазії та нескінченних ігор – бізнес відбирає Крістофера навіть у власної родини. Та одного дня все зміниться... Несподівано у його житті з’являється друг дитинства – неповторний Вінні-пух…
Фільм про двох колишніх боксерів, які вирішили повернутися на ринг заради фінального матчу, що повинен залагодити усі їхні розбіжності та розставити крапки над "і".
Історія про ветеранів війни в Боснії - американця і серба, які, через багато років після подій в Європі, влаштовують свою особисту Третю світову війну, намагаючись звести рахунки.
Дія розгортається на задвірках Східної Європи, де головний герой Джонні Блейз безуспішно намагається впоратися зі своїм прокляттям. Його приймає на роботу якась секта, яка намагається роздобути диявола в той момент, коли він намагається вселитися в тіло його смертного сина у день народження хлопчика.
Щоб хоч трохи розвіятись та відпочити від міської метушні, безнадійно самотня жінка з Нью-Йорка вирішує поїхати на весілля своєї сестри до Риму. Героїня дістає кілька монеток зі знаменитого "Фонтану кохання" і відтоді стає шалено популярна серед чоловіків, які раніше кинули саме ці монети. Тепер вони – вуличний маг, художник, магнат та модель – переслідують її і приїжджають за нею в Нью-Йорк... Та коли вона сама закохується, як їй дізнатися, чи кохання чоловіка справжнє?
Коли вбивця Електра відмовляється виконувати наказ, вона вступає в протистояння з таємним орденом убивць, щоб урятувати життя обдарованої дівчини й власну душу.
Метт Мердок втратив зір в результаті нещасного випадку, але інші його органи розвинулися настільки, що він міг відчувати світ, немов через сонар. Після смерті батька від рук мафіозі Метт вирішує боротися зі злом. Вдень Мердок захищає принижених і ображених в залі суду, а вночі перетворюється на месника, відновлюючи справедливість на вулицях міста крайніми радикальними методами.
Джей (Джейсон Мьюс) і Мовчазний Боб (Кевін Сміт) - парочка приятелів з Нью-Джерсі й герої відомих коміксів. Вони довідаються, що студія Мірамакс знімає кінофільм з відомими молодими голлівудськими акторами по коміксах, персонажами яких є реальні Джей і Боб. Друзі могли б спокійно поставитися до цієї новини, якби не думка про те, що вони не одержать прибутки з фільму. Джей і Боб відправляються автостопом через всю Америку, щоб зупинити зйомки кінофільму й зірвати прем'єру.
Джек Фрост, більша частина життя якого проходить в роз'їздах, майже не бачиться зі своїм сином Чарлі. Джек гине в автомобільній катастрофі, але доля дарує йому ще один шанс. Шанс повернутися. На цей раз в якості ... сніговика. Неймовірні пригоди починаються...
Фільм поставлений за романом американського письменника Джона Ірвінга під назвою «Молитва про Оуена Міні». У американському містечку ростуть два хлопчики. Один, Джо, чий батько невідомий, належить до сімейства засновників міста. І другий - дуже маленький хлопчик з дивним ім'ям - Саймон Бірч. Саймон настільки малий, що навіть відбити бейсбольною битою м'яч для нього проблема. Коли ж йому, нарешті, вдається це зробити, він випадково вбиває м'ячем мати свого кращого друга. Це фільм про дружбу, про дорослішання, про віру, про подвиг.
Літо прийшло в містечко Вадасу в Міннесоті й усе розтануло. Станув лід на ріці, станула навіть багаторічна війна між сусідами Джоном Густафсоном і Максом Голдманом. Після того, як Джон женився на Аріель, Макс залишився один. Поки в містечку не з'явилася життєрадісна особа.
Вона збирається перетворити їх улюблений магазинчик, де вони все життя купували всякі наживки й принади для рибного лову, в італійський ресторан. Приятелі оголосили їй війну й почали планомірну кампанію всіляких інтриг і пліток, які швидко охопили все містечко.
Найближчі сусіди Джон Ґустафсон і Макс Ґолдман - старі буркотуни. Вони знайомі з дитинства і з дитинства ж підстроюють один одному різні капості. Але у їхній район переїхала сексапільна сусідка Аріель, і давня ворожнеча перетворилася на тотальне змагання за прихильність симпатичної вдови.