No Image

Nick Meyer

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: продюсер

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

Творець
Творець (2023) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.8
Сюжет Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Творець Трейлер

Творець (2023)

The Creator

12+
продюсер
США   2 год 13 хв
Читати опис Наближається війна між людством і штучним інтелектом. Очолити боротьбу за виживання випадає Джошуа, загартованому у спецопераціях колишньому агенту спецназу, котрий горює через зникнення своєї дружини. Його завербовують, щоб вистежити і вбити Творця, невловимого архітектора прогресивного штучного інтелекту. Творець розробив таємничу зброю, здатну покласти край війні... і всьому людству.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (135)  IMDb: 6.8 (157442)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 189 грн
Підземелля і дракони: Честь злодіїв
Підземелля і дракони: Честь злодіїв (2023) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет Чарівний злодій та група умілих авантюристів вирішують здійснити епічне пограбування, щоб повернути втрачену реліквію. Але все йде шкереберть, коли на шляху героїв постає неочікувана перешкода.
Підземелля і дракони: Честь злодіїв Трейлер

Підземелля і дракони: Честь злодіїв (2023)

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

12+
продюсер
США, Канада, Велика Британія, Ісландія, Ірландія, Австралія   2 год 14 хв
Читати опис Чарівний злодій та група умілих авантюристів вирішують здійснити епічне пограбування, щоб повернути втрачену реліквію. Але все йде шкереберть, коли на шляху героїв постає неочікувана перешкода.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (228)  IMDb: 7.2 (223380)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $5.99 / купівля від $8.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від 170 грн
Синя затока
Синя затока (2021) продюсер 7.0 imdb 7.1
Сюжет Американець корейського походження, якого всиновили в дитинстві й виростили в Луїзіані, бореться за право залишитися зі своєю сім’єю в країні, що стала для нього домом.
Синя затока Трейлер

Синя затока (2021)

Blue Bayou

продюсер
США, Канада   1 год 57 хв
Читати опис Американець корейського походження, якого всиновили в дитинстві й виростили в Луїзіані, бореться за право залишитися зі своєю сім’єю в країні, що стала для нього домом.
КіноБаза: 7.0 (2)  IMDb: 7.1 (10383)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / купівля від 129 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Ті, що прибули здалеку
Ті, що прибули здалеку (2021) продюсер 0.0 imdb 8.5
Сюжет Бродвейський мюзикл (премія «Тоні») розповідає неймовірну історію пасажирів 38 рейсів, що були змушені сісти в невеличкому канадському містечку 11 вересня 2001 року. І місцевих, і несподіваних гостей об’єднає надія.
Ті, що прибули здалеку Трейлер

Ті, що прибули здалеку (2021)

Come from Away

продюсер
США   1 год 46 хв
Читати опис Бродвейський мюзикл (премія «Тоні») розповідає неймовірну історію пасажирів 38 рейсів, що були змушені сісти в невеличкому канадському містечку 11 вересня 2001 року. І місцевих, і несподіваних гостей об’єднає надія.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.5 (3836)
Моя оцінка:
/10
Вони
Вони (2019) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.3
Сюжет На Гелловін в пошуках гострих відчуттів група студентів їде за місто на атракціон «Кімнати страху», який обіцяє втілити страхіття з найбільш моторошних фільмів жахів. Незабаром друзі розуміють, що потрапили зовсім не в місце для ігор, під масками клоунів приховуються не люди, а істоти з іншого світу, а самі вони тепер — герої справжнього горору і мають дуже постаратися, щоб вибратися з пекельного атракціону живими.
Вони Трейлер

Вони (2019)

Haunt

16+
продюсер
США   1 год 32 хв
Читати опис На Гелловін в пошуках гострих відчуттів група студентів їде за місто на атракціон «Кімнати страху», який обіцяє втілити страхіття з найбільш моторошних фільмів жахів. Незабаром друзі розуміють, що потрапили зовсім не в місце для ігор, під масками клоунів приховуються не люди, а істоти з іншого світу, а самі вони тепер — герої справжнього горору і мають дуже постаратися, щоб вибратися з пекельного атракціону живими.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (29)  IMDb: 6.3 (37431)
Моя оцінка:
/10
Черлідерки
Черлідерки (2019) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.1
Сюжет Комедія про групу жінок, які формують відмінну команду в своєму пенсійному співтоваристві, доводячи, що ви ніколи не були надто дорослими, щоб «принести це!»
Черлідерки Трейлер

Черлідерки (2019)

Poms

12+
продюсер
Велика Британія, США   1 год 30 хв
Читати опис Комедія про групу жінок, які формують відмінну команду в своєму пенсійному співтоваристві, доводячи, що ви ніколи не були надто дорослими, щоб «принести це!»
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 6.1 (7592)
Моя оцінка:
/10
Як це закінчується
Як це закінчується (2018) продюсер  ✓ укр. субтитри 5.2 imdb 5.1
Сюжет Чоловік намагається повернутися до своєї вагітної дружини, коли несподіваний таємничий апокаліпсис починає сіяти навколо паніку і хаос.
Як це закінчується Трейлер

Як це закінчується (2018)

How It Ends

продюсер
Канада, США   1 год 53 хв
Читати опис Чоловік намагається повернутися до своєї вагітної дружини, коли несподіваний таємничий апокаліпсис починає сіяти навколо паніку і хаос.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.2 (14)  IMDb: 5.1 (58542)
Моя оцінка:
/10
Атомна блондинка
Атомна блондинка (2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.7
Сюжет Агент Лоррейн Бротон, діамант у короні Секретної розвідувальної служби Її Величності, не просто майстер шпигунства: вона бомбічно сексуальна, вибухонебезпечна і використовує весь арсенал своїх унікальних здібностей під час нездійсненних місій. У неспокійному Берліні, куди її направляють із завданням повернути безцінне досьє, вона змушена об'єднатися з агентом під прикриттям Девідом Персивалем. Разом їм належить прокласти шлях через терни смертельних шпигунських ігор.
Атомна блондинка Трейлер

Атомна блондинка (2017)

Atomic Blonde

16+
продюсер
Німеччина, Швеція, США   1 год 55 хв
Читати опис Агент Лоррейн Бротон, діамант у короні Секретної розвідувальної служби Її Величності, не просто майстер шпигунства: вона бомбічно сексуальна, вибухонебезпечна і використовує весь арсенал своїх унікальних здібностей під час нездійсненних місій. У неспокійному Берліні, куди її направляють із завданням повернути безцінне досьє, вона змушена об'єднатися з агентом під прикриттям Девідом Персивалем. Разом їм належить прокласти шлях через терни смертельних шпигунських ігор.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (187)  IMDb: 6.7 (206154)
Моя оцінка:
/10
Книга Генрі
Книга Генрі (2017) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.6
Сюжет Історія розповідає про унікальний план врятування сусідської дівчини від насилля, розроблений юним генієм Пітером, непримітним, на перший погляд, хлопчиною, що живе у невеликому містечку разом зі своєю мамою та молодшим братом.
Книга Генрі Трейлер

Книга Генрі (2017)

The Book of Henry

12+
продюсер
США   1 год 45 хв
Читати опис Історія розповідає про унікальний план врятування сусідської дівчини від насилля, розроблений юним генієм Пітером, непримітним, на перший погляд, хлопчиною, що живе у невеликому містечку разом зі своєю мамою та молодшим братом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (42)  IMDb: 6.6 (29384)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн
Особливий злочин
Особливий злочин (2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.4 imdb 5.3
Сюжет Нью-Йорк, шістдесяті роки ХХ століття. Стекхауси — зовні ідеальна сімейна пара: молоді, красиві, успішні. Він — блискучий архітектор, вона — відомий ріелтор і прекрасна хазяйка прекрасного дому.

Насправді Волтер давно думає про розлучення, бо Клара змучила його своїми претензіями, істериками, ревнощами і погрозами накласти на себе руки, якщо він її кине. Якось увагу Волтера привертає газетна замітка: жінку, дружину букініста, жорстоко вбито неподалік автобусної зупинки, злочинця не знайдено. Йому здається, що вбивцею міг бути чоловік жертви, хоча у того, здавалось би, надійне алібі. Стекхаус вирішує з ним зустрітись, не розуміючи, в яку пастку потрапить…
Особливий злочин Трейлер

Особливий злочин (2016)

A Kind of Murder

16+
продюсер
США   1 год 35 хв
Читати опис Нью-Йорк, шістдесяті роки ХХ століття. Стекхауси — зовні ідеальна сімейна пара: молоді, красиві, успішні. Він — блискучий архітектор, вона — відомий ріелтор і прекрасна хазяйка прекрасного дому.

Насправді Волтер давно думає про розлучення, бо Клара змучила його своїми претензіями, істериками, ревнощами і погрозами накласти на себе руки, якщо він її кине. Якось увагу Волтера привертає газетна замітка: жінку, дружину букініста, жорстоко вбито неподалік автобусної зупинки, злочинця не знайдено. Йому здається, що вбивцею міг бути чоловік жертви, хоча у того, здавалось би, надійне алібі. Стекхаус вирішує з ним зустрітись, не розуміючи, в яку пастку потрапить…
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.4 (9)  IMDb: 5.3 (8572)
Моя оцінка:
/10
Гордість і упередження і зомбі
Гордість і упередження і зомбі (2016) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.8
Сюжет Фільм є захопливою і страшною інтерпретацією відомого роману британської письменниці Джейн Остін. Загадкова чума з'явилася у Великобританії в XIX столітті. Люди стали ходячими мерцями, що їдять живу людську плоть. В таких умовах багато чому довелося змінитися. Смілива героїня Елізабет Беннет не тільки гарна і розумна, вона також майстер з бойових мистецтв та зброї. Наставником для Елізабет і її сестер став молодий і привабливий містер Дарсі. Дівчині доводиться об'єднатися з учителем на просякнутому кров'ю полі бою, щоб звільнити країну від зомбі. Чи стануть герої парою в цьому небезпечному світі?
Гордість і упередження і зомбі Трейлер

Гордість і упередження і зомбі (2016)

Pride and Prejudice and Zombies

16+
продюсер
США, Велика Британія   1 год 48 хв
Читати опис Фільм є захопливою і страшною інтерпретацією відомого роману британської письменниці Джейн Остін. Загадкова чума з'явилася у Великобританії в XIX столітті. Люди стали ходячими мерцями, що їдять живу людську плоть. В таких умовах багато чому довелося змінитися. Смілива героїня Елізабет Беннет не тільки гарна і розумна, вона також майстер з бойових мистецтв та зброї. Наставником для Елізабет і її сестер став молодий і привабливий містер Дарсі. Дівчині доводиться об'єднатися з учителем на просякнутому кров'ю полі бою, щоб звільнити країну від зомбі. Чи стануть герої парою в цьому небезпечному світі?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (75)  IMDb: 5.8 (60317)
Моя оцінка:
/10
Шалена карта
Шалена карта (2015) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.6
Сюжет Колишній військовий Нік Ескаланте, як і багато людей його професії, мріє про спокійне життя в райському куточку землі. Розглянувши Венецію в якості майбутнього місця дислокації, Нік прагне заробити побільше грошей. Працюючи охоронцем в казино, він мріє виграти так необхідні йому для реалізації плану 500 000 доларів. Але знайомство з повією Холлі плутає всі карти в житті Ніка: захистивши її, він вплутується у вир кримінальних подій. Між Ніком і мафією розгортається справжня війна!
Шалена карта Трейлер

Шалена карта (2015)

Wild Card

16+
продюсер
США   1 год 32 хв
Читати опис Колишній військовий Нік Ескаланте, як і багато людей його професії, мріє про спокійне життя в райському куточку землі. Розглянувши Венецію в якості майбутнього місця дислокації, Нік прагне заробити побільше грошей. Працюючи охоронцем в казино, він мріє виграти так необхідні йому для реалізації плану 500 000 доларів. Але знайомство з повією Холлі плутає всі карти в житті Ніка: захистивши її, він вплутується у вир кримінальних подій. Між Ніком і мафією розгортається справжня війна!
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (56)  IMDb: 5.6 (59968)
Моя оцінка:
/10
Перевертень
Перевертень (2013) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.9
Сюжет Під час одного з кемпінгів, сім'я яка відпочиває терпить напад невідомого, який залишає після себе труп і сильно понівечених людей. Поліція знаходить винуватця цих жахів, які більше нагадують напад дикого хижака. У результаті виявляється, що обвинувачений, на ім'я Талан, не такий простий, як здається на перший погляд. Вбивця мовчазний, неголений, зарослий і від нього віє чимось нелюдським, але все ж він громадянин і йому потрібен адвокат. На захист Талана призначають Кейт, яка дізнається страшну правда і вона вказує на його провину по відношенню до інших смертей в місті. Надходить наказ провести над вбивцею експеримент.
Перевертень Трейлер

Перевертень (2013)

Wer

16+
продюсер
США   1 год 33 хв
Читати опис Під час одного з кемпінгів, сім'я яка відпочиває терпить напад невідомого, який залишає після себе труп і сильно понівечених людей. Поліція знаходить винуватця цих жахів, які більше нагадують напад дикого хижака. У результаті виявляється, що обвинувачений, на ім'я Талан, не такий простий, як здається на перший погляд. Вбивця мовчазний, неголений, зарослий і від нього віє чимось нелюдським, але все ж він громадянин і йому потрібен адвокат. На захист Талана призначають Кейт, яка дізнається страшну правда і вона вказує на його провину по відношенню до інших смертей в місті. Надходить наказ провести над вбивцею експеримент.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (5)  IMDb: 5.9 (9763)
Моя оцінка:
/10
Багно
Багно (2013) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.0
Сюжет Головний герой – продажний шотландський поліцейський Брюс Робертсон, схиблений на сексі і кокаїні. Йому б треба розслідувати вбивство, але йому дуже заважають власні дивацтва, звичка розігрувати колег і біганина за дівчатами. За Робертсоном наглядають його напарник Рей Леннокс та начальник Боб Тоал...
Багно Трейлер

Багно (2013)

Filth

18+
продюсер
Велика Британія, Німеччина, Швеція, Бельгія, США   1 год 37 хв
Читати опис Головний герой – продажний шотландський поліцейський Брюс Робертсон, схиблений на сексі і кокаїні. Йому б треба розслідувати вбивство, але йому дуже заважають власні дивацтва, звичка розігрувати колег і біганина за дівчатами. За Робертсоном наглядають його напарник Рей Леннокс та начальник Боб Тоал...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (225)  IMDb: 7.0 (115691)
Моя оцінка:
/10
Паркер
Паркер (2013) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.2
Сюжет Паркер - злодій, що живе за кодексом честі - ніколи не красти гроші у людей, яким вони справді потрібні. Одного дня, Паркера зраджує власна команда, але диво допомагає йому вижити, і він збирається помститися.
Паркер Трейлер

Паркер (2013)

Parker

16+
продюсер
США   1 год 58 хв
Читати опис Паркер - злодій, що живе за кодексом честі - ніколи не красти гроші у людей, яким вони справді потрібні. Одного дня, Паркера зраджує власна команда, але диво допомагає йому вижити, і він збирається помститися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (120)  IMDb: 6.2 (129415)
Моя оцінка:
/10
Щелепи 3D
Щелепи 3D (2011) продюсер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 4.1
Сюжет Ідеальні канікули на пляжі далеко від задушливого міста обернулися для них нічним кошмаром...
Щелепи 3D Трейлер

Щелепи 3D (2011)

Shark Night

18+
продюсер
США   1 год 31 хв
Читати опис Ідеальні канікули на пляжі далеко від задушливого міста обернулися для них нічним кошмаром...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (15)  IMDb: 4.1 (27161)
Моя оцінка:
/10
The U.S. vs. John Lennon (2006) продюсер 8.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) After background about the childhood and youth of John Lennon (1940-1980) and the birth of Vietnam-War protests, the film plunges into Lennon's quest for world peace: compositions such as "Give Peace a Chance", the lie-in following his marriage to Yoko Ono, appearances at concerts, "War Is Over" posters, and plans for a series of concerts in 1972 in U.S. presidential primary states reach newly-enfranchised young voters. This plan for concerts, in particular, led a prominent Senator, the FBI's J. Edgar Hoover, and Nixon's White House to initiate a concerted and illegal effort to deport Lennon. Thirty talking heads, led by Yoko, comment on Lennon and these events.
Трейлер

The U.S. vs. John Lennon (2006)

The U.S. vs. John Lennon

продюсер
США   1 год 39 хв
Читати опис (англ.) After background about the childhood and youth of John Lennon (1940-1980) and the birth of Vietnam-War protests, the film plunges into Lennon's quest for world peace: compositions such as "Give Peace a Chance", the lie-in following his marriage to Yoko Ono, appearances at concerts, "War Is Over" posters, and plans for a series of concerts in 1972 in U.S. presidential primary states reach newly-enfranchised young voters. This plan for concerts, in particular, led a prominent Senator, the FBI's J. Edgar Hoover, and Nixon's White House to initiate a concerted and illegal effort to deport Lennon. Thirty talking heads, led by Yoko, comment on Lennon and these events.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 7.3 (5682)
Моя оцінка:
/10
Ізоляція
Ізоляція (2005) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.6
Сюжет На окремій ірландській фермі, п'ять чоловік стають мимовільними учасниками експеременту, який йде кошмарно неправильно... Не плутати з чорною комедією про англійський офіс, що потрапив до російських психів в ліс.
Ізоляція

Ізоляція (2005)

Isolation

16+
продюсер
Велика Британія, Ірландія, США   1 год 35 хв
Читати опис На окремій ірландській фермі, п'ять чоловік стають мимовільними учасниками експеременту, який йде кошмарно неправильно... Не плутати з чорною комедією про англійський офіс, що потрапив до російських психів в ліс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.6 (7975)
Моя оцінка:
/10
Правила сексу-2: Гепі-енд
Правила сексу-2: Гепі-енд (2005) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет На 10 персонажів маємо: 10 любовних історій, асорті статевих орієнтацій і трьох немовлят – покинуте, небажане, суроґатне. Одначе цих бідолашок ніхто не побачить: вони лише привід для спекуляцій, гістерик та інтриґ утрачених "батьків", які знаходять свої "щасливі кінці" в обіймах, що переплітаються між собою.
Правила сексу-2: Гепі-енд Трейлер

Правила сексу-2: Гепі-енд (2005)

Happy Endings

16+
продюсер
США   2 год 8 хв
Читати опис На 10 персонажів маємо: 10 любовних історій, асорті статевих орієнтацій і трьох немовлят – покинуте, небажане, суроґатне. Одначе цих бідолашок ніхто не побачить: вони лише привід для спекуляцій, гістерик та інтриґ утрачених "батьків", які знаходять свої "щасливі кінці" в обіймах, що переплітаються між собою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 6.3 (9407)
Моя оцінка:
/10
Готель «Руанда»
Готель «Руанда» (2004) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.1
Сюжет Історія часів громадянської війни в Руанді, коли в результаті етнічного конфлікту між племенами хуту і тутсі всього за три місяці в 1994 році було вбито більше мільйона людей. Одним з героїв цієї війни був керівник престижного готелю в столиці Руанди, який врятував від геноциду 1268 осіб.
Готель «Руанда» Трейлер

Готель «Руанда» (2004)

Hotel Rwanda

16+
продюсер
Велика Британія, ПАР, Італія   2 год 1 хв
Читати опис Історія часів громадянської війни в Руанді, коли в результаті етнічного конфлікту між племенами хуту і тутсі всього за три місяці в 1994 році було вбито більше мільйона людей. Одним з героїв цієї війни був керівник престижного готелю в столиці Руанди, який врятував від геноциду 1268 осіб.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (84)  IMDb: 8.1 (371589)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: