Кетерін О'салліван

Katherine O'Sullivan

Місце народження: Дублін, Ірландія

Зріст: 152 см

Всього фільмів (на сайті): 10

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 10 результатів

Голодні серця
Голодні серця (2014) актриса у ролі Psychic  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.4
Сюжет Фільм знятий за мотивами роману «Дитина індиго» Марко Францозо. У нью-йоркської пари, Джуда та Міни, здавалося б, ідеальні стосунки. Але події набувають тривожного обороту з народженням сина. Міна переконана, що дитина має бути захищена від усіх зовнішніх забруднювачів, і від цього у неї розвивається фанатична одержимість веганством та чистотою. Ця манія може завдати дитині непоправної шкоди, якщо Джуд не зупинить її. Ця напружена психологічна драма показує, що іноді батьківське кохання може бути згубним.
Голодні серця Трейлер

Голодні серця (2014)

Hungry Hearts

18+
актриса у ролі Psychic
Італія   1 год 49 хв
Читати опис Фільм знятий за мотивами роману «Дитина індиго» Марко Францозо. У нью-йоркської пари, Джуда та Міни, здавалося б, ідеальні стосунки. Але події набувають тривожного обороту з народженням сина. Міна переконана, що дитина має бути захищена від усіх зовнішніх забруднювачів, і від цього у неї розвивається фанатична одержимість веганством та чистотою. Ця манія може завдати дитині непоправної шкоди, якщо Джуд не зупинить її. Ця напружена психологічна драма показує, що іноді батьківське кохання може бути згубним.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (8)  IMDb: 6.4 (5895)
Моя оцінка:
/10
Бердмен
Бердмен (2014) актриса у ролі Costume Assistant  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.7
Сюжет Голлівудський кіноактор Ріґґан Томпсон став відомим завдяки виконанню ролі супергероя Бердмена. Проте це було давно і тепер він мусить переступити через себе і зіграти на Бродвеї, щоб повернути собі свою славу.
Бердмен Трейлер

Бердмен (2014)

Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)

16+
актриса у ролі Costume Assistant
США   2 год 0 хв
Читати опис Голлівудський кіноактор Ріґґан Томпсон став відомим завдяки виконанню ролі супергероя Бердмена. Проте це було давно і тепер він мусить переступити через себе і зіграти на Бродвеї, щоб повернути собі свою славу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (300)  IMDb: 7.7 (662237)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн
Gallery of Fear (2012) актриса у ролі Aunt Idella (segment "A Far Cry From Home") 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) A malicious art critic attends to a private show at a remote gothic manor hoping to discover a new medium that will stun the art world. She is transported into four tales of murder, monsters and mayhem. And the final tale is her own.

Gallery of Fear (2012)

Gallery of Fear

актриса у ролі Aunt Idella (segment "A Far Cry From Home")
США   2 год 5 хв
Читати опис (англ.) A malicious art critic attends to a private show at a remote gothic manor hoping to discover a new medium that will stun the art world. She is transported into four tales of murder, monsters and mayhem. And the final tale is her own.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (123)
Моя оцінка:
/10
The Blood Shed (2007) актриса у ролі Leslie 0.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) A sweet little tale about your average inbred, hillbilly, cannibal family residing in the northern part of New Jersey and how they deal with the day-to-day annoyances of encroaching suburbia.
Трейлер

The Blood Shed (2007)

The Blood Shed

актриса у ролі Leslie
США   1 год 13 хв
Читати опис (англ.) A sweet little tale about your average inbred, hillbilly, cannibal family residing in the northern part of New Jersey and how they deal with the day-to-day annoyances of encroaching suburbia.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.9 (303)
Моя оцінка:
/10
Six Degrees (2006—2007) актриса у ролі Sister Mary Ann Cronin 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) Whom will you touch in life? Who will touch you? They say that anyone on the planet can be connected to any other person through a chain of six people, which means that no one is a stranger... for long. In this new drama from the ...

Six Degrees (2006—2007)

Six Degrees

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актриса у ролі Sister Mary Ann Cronin
США   43 хв
Читати опис (англ.) Whom will you touch in life? Who will touch you? They say that anyone on the planet can be connected to any other person through a chain of six people, which means that no one is a stranger... for long. In this new drama from the ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (1783)
Моя оцінка:
/10
Кінсі
Кінсі (2004) актриса у ролі Woman Leaving Lecture 7.1 imdb 7.1
Сюжет У цiй стрiчцi переказано основнi факти бiографiї професора Альфреда Кiнсi, бiолога з унiверситету Iндiани, який здiйснив переворот у розумiннi природи людської сексуальностi. Кiнсi почав з допомоги молодим подружжям, а закiнчив фундаментальними науковими працями...
Нова робота Кондона ("Боги i чудовиська") базується на двох книгах - художнiй бiографiї "Секс i мiра всiх речей: життя Альфреда Кiнсi" Джонатана Гатоурна-Хардi та документальному дослiдженнi "Секс i вчений" Даян Ворд. Претендентами на головну роль були Майкл Даглас, Джефф Брiджес, Джордж Клунi та Ралф Фiннес. Усiх їх обiйшов iрландець Нiсон, який чудово впорався зi своїм завданням. Те, що в "оскарiвську" номiнацiю потрапив не вiн, а його партнерка Лiннi, не дивує: останнiм часом Кiноакадемiї бiльше подобаються ролi не вчених, а їх вiдданих дружин (згадаймо успiх Дженнiфер Коннеллi).
Кінсі Трейлер

Кінсі (2004)

Kinsey

18+
актриса у ролі Woman Leaving Lecture
США, Німеччина   1 год 58 хв
Читати опис У цiй стрiчцi переказано основнi факти бiографiї професора Альфреда Кiнсi, бiолога з унiверситету Iндiани, який здiйснив переворот у розумiннi природи людської сексуальностi. Кiнсi почав з допомоги молодим подружжям, а закiнчив фундаментальними науковими працями...
Нова робота Кондона ("Боги i чудовиська") базується на двох книгах - художнiй бiографiї "Секс i мiра всiх речей: життя Альфреда Кiнсi" Джонатана Гатоурна-Хардi та документальному дослiдженнi "Секс i вчений" Даян Ворд. Претендентами на головну роль були Майкл Даглас, Джефф Брiджес, Джордж Клунi та Ралф Фiннес. Усiх їх обiйшов iрландець Нiсон, який чудово впорався зi своїм завданням. Те, що в "оскарiвську" номiнацiю потрапив не вiн, а його партнерка Лiннi, не дивує: останнiм часом Кiноакадемiї бiльше подобаються ролi не вчених, а їх вiдданих дружин (згадаймо успiх Дженнiфер Коннеллi).
КіноБаза: 7.1 (16)  IMDb: 7.1 (50803)
Моя оцінка:
/10
Диявол і Деніел Уебстер
Диявол і Деніел Уебстер (2003) актриса у ролі Charlotte Bronte  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 5.4
Сюжет Починаючий нью-йоркський письменник укладає угоду з Дияволом для того, щоб добитися літературного успіху і стати автором бестселерів в обмін на свою душу після закінчення десяти років.
Роки пролітають як годинник, і незабаром процвітаючий письменник вимушений благати про допомогу Деніела Вебстера, майстерного адвоката і главу самої процвітаючої видавничої фірми в Нью-Йорку, щоб позбавитися укладеної операції.
Диявол і Деніел Уебстер Трейлер

Диявол і Деніел Уебстер (2003)

Shortcut to Happiness

16+
актриса у ролі Charlotte Bronte
США   1 год 46 хв
Читати опис Починаючий нью-йоркський письменник укладає угоду з Дияволом для того, щоб добитися літературного успіху і стати автором бестселерів в обмін на свою душу після закінчення десяти років.
Роки пролітають як годинник, і незабаром процвітаючий письменник вимушений благати про допомогу Деніела Вебстера, майстерного адвоката і главу самої процвітаючої видавничої фірми в Нью-Йорку, щоб позбавитися укладеної операції.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (16)  IMDb: 5.4 (6099)
Моя оцінка:
/10
Імператорський клуб
Імператорський клуб (2002) актриса у ролі The Nun 8.0 imdb 6.9
Сюжет Фільм розповідає про помилки вчителів у вихованні дітей і про те, наскільки вони впливають на життя учнів, які стали дорослими. Педантичний вчитель історії Вільям Гандерт (Кевін Клайн), у якого все розкладено по поличках і розписано до дрібниць, користується заслуженою повагою серед колег та учнів школи для хлопчиків. Однак, звичний для нього світ змінюється, коли у класі з'являється норовистий син сенатора на ім'я Седжвік Бел (Еміль Гірш). З дрібного хулігана він поступово перетворюється на старанного учня — учасника конкурсу «Містер Юлій Цезар», оскільки звик завжди бути першим. На конкурсі Вільям зауважив, що Седжвік шахрує, і ставить йому запитання, на яке у того не могло бути відповіді у шпаргалці…
Імператорський клуб Трейлер

Імператорський клуб (2002)

The Emperor's Club

12+
актриса у ролі The Nun
США   1 год 49 хв
Читати опис Фільм розповідає про помилки вчителів у вихованні дітей і про те, наскільки вони впливають на життя учнів, які стали дорослими. Педантичний вчитель історії Вільям Гандерт (Кевін Клайн), у якого все розкладено по поличках і розписано до дрібниць, користується заслуженою повагою серед колег та учнів школи для хлопчиків. Однак, звичний для нього світ змінюється, коли у класі з'являється норовистий син сенатора на ім'я Седжвік Бел (Еміль Гірш). З дрібного хулігана він поступово перетворюється на старанного учня — учасника конкурсу «Містер Юлій Цезар», оскільки звик завжди бути першим. На конкурсі Вільям зауважив, що Седжвік шахрує, і ставить йому запитання, на яке у того не могло бути відповіді у шпаргалці…
КіноБаза: 8.0 (13)  IMDb: 6.9 (17810)
Моя оцінка:
/10
I'll Bury You Tomorrow (2002) актриса у ролі Nettie Beech 0.0 imdb 5.1

I'll Bury You Tomorrow (2002)

I'll Bury You Tomorrow

актриса у ролі Nettie Beech
  1 год 59 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.1 (282)
Моя оцінка:
/10
It All Came True (1998) актриса у ролі Butterfly guest at Ball 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) A man buys a house on Manhattan, uninhabited for decades - except the ghosts of the previous owner and his wife. They meddle in his love life.
Трейлер

It All Came True (1998)

It All Came True

актриса у ролі Butterfly guest at Ball
США   1 год 34 хв
Читати опис (англ.) A man buys a house on Manhattan, uninhabited for decades - except the ghosts of the previous owner and his wife. They meddle in his love life.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (1317)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: