Це один з рідких фільмів, зсередини, з гордістю й з іронією показує реальні проблеми життя реальних латиноамериканських жінок. Ганна, досить позитивний підліток з мексиканської родини, що пустила коріння в латиноамериканському кварталі Східного Лос-Анджелеса. Відмінно закінчивши школу, Ганна одержує можливість вступити до Колумбійського університету. Однак досить патріархальна родина наполягає на тому, щоб вона працювала на швейній фабриці разом з матір'ю й сестрою.
Здається, ніщо не в змозі перешкодити стрімкому сходженню до вершин кар'єри детектива Едріана Монка. Але нерозкрите вбивство коханої дружини - Труді - стало занадто сильним ударом для професіонала. Драма, яку він пережив, призвела до серйозних психологічних розладів, абсолютно несумісних з роботою у поліції. І він був змушений покинути службу. Поряд з Монком тепер постійно знаходиться медсестра Шарона, яка намагається йому допомогти відновити втрачені душевні і фізичні сили. І поступово Шарона стає для Монка кимось на зразок доктора Ватсона для Шерлока Голмса. А тим часом поліційний департамент намагається розкрити чергову заплутану справу і, в решті решт, усвідомлює необхідність підключення Монка в якості приватного консультанта до розслідування.
Заставши свою дружину в ліжку з іншим чоловіком, м'ясник Текс в люті вбиває її і розрубує тіло на шматочки, закопуючи їх в пустелі. Але коли рука убитої Кенді випадково виявляється на поверхні, сліпа стара, спіткнувшися об неї, раптово знаходить зір!
Заповзятливий мер тут же вирішує заробити на «цілющій» руці, яку народ вже нарік Долонею Богородиці. Незабаром його містечко стає знаменитим місцем паломництва спраглих дива!
У серіялі розповідається про техаського рейнджера Кордела Вокера, який виріс серед індіянців племені Черокі у свого дядька Рея Вогнехідця, а тепер мешкає на своєму ранчо. Вокер майстерно володіє бойовими мистецтвами і використовує їх при затриманні злочинців. Разом з ним працює помічник рейнджера Джеймс Трівет. Їм трапляються найрізноманітніші справи. Іноді їм допомагає колишній рейнджер Сі-Ді Паркер, у якого зараз бар. У суді їхнім представником є помічниця прокурора Даласу, штат Техас Алекс Кейгіл, яка керує християнським центром «Надія».
Приблизно через 20 років було вирішено реанімувати старий серіал. На хвилі тріумфу кінофільмів (яких на той час зняли вже чотири) з'явився молодший брат першого серіалу. У світі Star Trek пройшло 80 років. Змінився екіпаж, удосконалилися технології, змінився навіть Ентерпрайз. Залишилися тільки знайоме й улюблене нам ім'я корабля та мета його команди - Сміло йти туди, де не ступала нога людини!
Сумно відомий розбійник Ель Гуапо тероризує мексиканське село. Якась сеньйора, що зневірилася, закликає на допомогу єдиних відомих їй героїв - легендарних «Трьох аміго». Відомі всім як безстрашні захисники свободи, ці хоробрі ковбої, за чутками, повинні бути кращими на заході.
Проте під величезними сомбреро ховаються всього лише кіногерої, а бійки, в яких їм довелося прийняти участь, були всього лише трюками на знімальному майданчику.
Лейтенант Майк Торелло очолює спеціальний загін поліції Чикаго, створений для боротьби з найбільшими злочинними кланами міста. У Чикаго починає орудувати нова банда, яка не визнає ніяких авторитетів.
Ватажок банди молодий, жорстокий і безпринципний гангстер Рей Лука, ставши повноправним членом мафії, почав стрімке просування нагору по «службових сходах». Його ціль - стати королем злочинного світу.
Серіал розповідає про життя багатої родини Кепвеллів з міста Санта-Барбара. Крім Кепвеллів, також були присутні і інші родини: Локрідж і менш забезпечені Андраде і Перкінс.
Волтер Небіхер - комп’ютерний експерт у поліцейській дільниці, чию необхідну працю не цінує начальник. Щоб виправити це, він пише спеціальну програму, яка отримує втілення в реальному світі - Автомена, здатного керувати футуристичним автомобілем, який ігнорує закони фізики. Разом Волтер, Автомен і дрон Курсор борються зі злочинцями там, де цього не може звичайна поліція.
МакКвейд найкрутіший рейнджер у місті і околицях. Багато злочинців просто ненавидять його за жорстокість, а начальник місцевої поліції не любить його за унікальний стиль роботи. У підсумку, після тривалого конфлікту з начальством, легендарний вовк одинак отримує собі в напарники молодого і недосвідченого мексиканця. Вони одразу вплутуються в дуже важке протистояння з контрабандистами зброєю на чолі з чемпіоном світу з карате - Роулі. На додачу до всіх неприємностей, які почалися через цю справу, МакКвейд закохається в Лолу, дівчину Роулі. Щоб покарати рейнджера і дати йому зрозуміти хто господар в місті бандити викрадають його дочку...