Джон Майкл Макдона

John Michael McDonagh

Дата народження: 7 листопада 1967 (56 років)

Знак зодіаку: Скорпіон

Місце народження: Лондон, Англія, Об'єднане Королівство

Всього фільмів (на сайті): 7

Ролі: сценарист ★ 7.2 (5), режисер ★ 7.24 (4), актор (2), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 7 результатів

Прощений
Прощений (2021) режисер, сценарист, продюсер 6.5 imdb 6.1
Сюжет Відпочинок одруженої пари в Марокко приймає несподіваний поворот, коли фатальна автомобільна аварія змушує їх визнати свою привілейованість й упередження.
Прощений Трейлер

Прощений (2021)

The Forgiven

режисер, сценарист, продюсер
Велика Британія   1 год 57 хв
Читати опис Відпочинок одруженої пари в Марокко приймає несподіваний поворот, коли фатальна автомобільна аварія змушує їх визнати свою привілейованість й упередження.
КіноБаза: 6.5 (6)  IMDb: 6.1 (8766)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 49 грн / купівля від 124 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Війна проти всіх
Війна проти всіх (2016) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.8
Сюжет Чорна комедія про пару корумпованих поліцейських з Нью-Мексико, які шантажують і гноблять всіх, кому не пощастило перейти їм дорогу. Одного разу у них з'явилася можливість отримати цілий мільйон доларів. На жаль, на ці гроші також претендує впливовий і дивний англійський лорд. І в боротьбі зі знатним лордом поліцейські починають воювати за справедливість. Але що вийде з того, як хлопці спробують залякати когось, сильнішого, ніж вони?
Війна проти всіх Трейлер

Війна проти всіх (2016)

War on Everyone

18+
режисер, сценарист
Велика Британія   1 год 38 хв
Читати опис Чорна комедія про пару корумпованих поліцейських з Нью-Мексико, які шантажують і гноблять всіх, кому не пощастило перейти їм дорогу. Одного разу у них з'явилася можливість отримати цілий мільйон доларів. На жаль, на ці гроші також претендує впливовий і дивний англійський лорд. І в боротьбі зі знатним лордом поліцейські починають воювати за справедливість. Але що вийде з того, як хлопці спробують залякати когось, сильнішого, ніж вони?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (43)  IMDb: 5.8 (20254)
Моя оцінка:
/10
Голгофа
Голгофа (2014) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.4
Сюжет Отець Джеймс служить священиком у невеликому ірландському містечку. Однієї неділі до нього на сповідь прийшов невідомий і сказав, що вб'є Джеймса рівно через тиждень. А все тому, що він колись зазнавав сексуального насилля від іншого, вже покійного, священика. Проте Отець Джеймс продовжує займатись цей тиждень своїми звичними справами, намагаючись спасти свою паству.
Голгофа Трейлер

Голгофа (2014)

Calvary

16+
режисер, сценарист
Ірландія, Велика Британія   1 год 42 хв
Читати опис Отець Джеймс служить священиком у невеликому ірландському містечку. Однієї неділі до нього на сповідь прийшов невідомий і сказав, що вб'є Джеймса рівно через тиждень. А все тому, що він колись зазнавав сексуального насилля від іншого, вже покійного, священика. Проте Отець Джеймс продовжує займатись цей тиждень своїми звичними справами, намагаючись спасти свою паству.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (110)  IMDb: 7.4 (63971)
Моя оцінка:
/10
Ірландець
Ірландець (2011) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.3
Сюжет Провінційний ірландський поліцейський, любитель пиятики, повій і ризикованих жартів спільно із закомплексованим чорношкірим агентом ФБР, що звик діяти лише за правилами, ведуть розслідування діяльності міжнародного наркокартелю.
Ірландець Трейлер

Ірландець (2011)

The Guard

16+
режисер, сценарист
Ірландія   1 год 36 хв
Читати опис Провінційний ірландський поліцейський, любитель пиятики, повій і ризикованих жартів спільно із закомплексованим чорношкірим агентом ФБР, що звик діяти лише за правилами, ведуть розслідування діяльності міжнародного наркокартелю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (125)  IMDb: 7.3 (95014)
Моя оцінка:
/10
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Банда Келлі
Банда Келлі (2003) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет Вихідець з бідної сім'ї ірландських емігрантів, засланих до Австралії, Келлі випробував на своїй шкурі несправедливість колоніальних влад і жорсткість поліцейських. Сколотивши банду, куди увійшли його рідний брат Ден і двоє друзів - Джо і Стів, Келлі почав грабувати банки в штаті і швидко став героєм народних мас. Одного разу вони три дні тримали в страху ціле містечко. За упіймання Неда Келлі була призначена нагорода у 8 тис. фунтів, але розбійникам постійно вдавалося сховатися...
Банда Келлі Трейлер

Банда Келлі (2003)

Ned Kelly

16+
сценарист
Австралія, Велика Британія, США, Франція   1 год 50 хв
Читати опис Вихідець з бідної сім'ї ірландських емігрантів, засланих до Австралії, Келлі випробував на своїй шкурі несправедливість колоніальних влад і жорсткість поліцейських. Сколотивши банду, куди увійшли його рідний брат Ден і двоє друзів - Джо і Стів, Келлі почав грабувати банки в штаті і швидко став героєм народних мас. Одного разу вони три дні тримали в страху ціле містечко. За упіймання Неда Келлі була призначена нагорода у 8 тис. фунтів, але розбійникам постійно вдавалося сховатися...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (29)  IMDb: 6.4 (27986)
Моя оцінка:
/10
Días de cine (1991—) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.0
Сюжет (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.

Días de cine (1991—)

Días de cine

Серіал 3 сезони, 4 епізоди Поновлений серіал
зіграв самого себе
Іспанія   60 хв
Читати опис (англ.) Antonio Gasset hosts this show in which recently released movies and DVDs are thoughtfully discussed in a documentary-like way.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.0 (335)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: