Джон Лі Генкок

John Lee Hancock

Дата народження: 15 грудня 1956 (67 років)

Знак зодіаку: Стрілець

Місце народження: Лонгв'ю, Техас, США

Зріст: 183 см

Всього фільмів (на сайті): 20

Ролі: режисер ★ 7.35 (12), сценарист ★ 7.09 (9), продюсер (5), актор (4), ідея (1)

Фільмографія

Знайдено 20 результатів

Телефон містера Герріґена
Телефон містера Герріґена (2022) сценарист, режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.0
Сюжет Хлопчик і літній мільярдер зближуються через любов до книжок і свої перші телефони. Але таємничий зв’язок між ними не переривається навіть після смерті старого.
Телефон містера Герріґена Трейлер

Телефон містера Герріґена (2022)

Mr. Harrigan's Phone

сценарист, режисер
США   1 год 44 хв
Читати опис Хлопчик і літній мільярдер зближуються через любов до книжок і свої перші телефони. Але таємничий зв’язок між ними не переривається навіть після смерті старого.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (83)  IMDb: 6.0 (37652)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Клінт Іствуд. Кіноспадок
Клінт Іствуд. Кіноспадок (2021) актор 0.0 imdb 7.9
Сюжет (англ.) As he enters his eighth decade in the movies, Warner Bros. celebrates this cinematic icon - actor, producer, director, master filmmaker - with 9 new documentaries covering the entire breadth of Eastwood's remarkable career.
Клінт Іствуд. Кіноспадок

Клінт Іствуд. Кіноспадок (2021)

Clint Eastwood: A Cinematic Legacy

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
актор
США   2 год 15 хв
Читати опис (англ.) As he enters his eighth decade in the movies, Warner Bros. celebrates this cinematic icon - actor, producer, director, master filmmaker - with 9 new documentaries covering the entire breadth of Eastwood's remarkable career.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.9 (77)
Моя оцінка:
/10
Дрібниці
Дрібниці (2021) сценарист, режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.3
Сюжет У жовтні 1990 року заступника шерифа округа Керн Джо «Діка» Дікона відправляють в Лос-Анджелес для виконання, здавалось би, простого завдання зі збору доказів. Натомість його втягують у пошуки серійного вбивці, який тероризує місто.
Дрібниці Трейлер

Дрібниці (2021)

The Little Things

16+
сценарист, режисер, продюсер
США   2 год 8 хв
Читати опис У жовтні 1990 року заступника шерифа округа Керн Джо «Діка» Дікона відправляють в Лос-Анджелес для виконання, здавалось би, простого завдання зі збору доказів. Натомість його втягують у пошуки серійного вбивці, який тероризує місто.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (123)  IMDb: 6.3 (122694)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 149 грн / купівля від 199 грн
Paradise Lost (2020) режисер 4.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A contemporary southern family saga that follows a prodigal son as he returns to his hometown and struggles to choose between his past and his future.

Paradise Lost (2020)

Paradise Lost

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
США
Читати опис (англ.) A contemporary southern family saga that follows a prodigal son as he returns to his hometown and struggles to choose between his past and his future.
КіноБаза: 4.0 (4)  IMDb: 6.5 (619)
Моя оцінка:
/10
Розбійники
Розбійники (2019) режисер, продюсер 7.0 imdb 6.9
Сюжет Двоє офіцерів поліції змушені здмухнути пилюку зі своїх значків і повернутися до оперативної діяльності, щоб спіймати пару злочинців — Бонні та Клайда.
Розбійники Трейлер

Розбійники (2019)

The Highwaymen

16+
режисер, продюсер
США   2 год 12 хв
Читати опис Двоє офіцерів поліції змушені здмухнути пилюку зі своїх значків і повернутися до оперативної діяльності, щоб спіймати пару злочинців — Бонні та Клайда.
КіноБаза: 7.0 (63)  IMDb: 6.9 (102289)
Моя оцінка:
/10
Засновник
Засновник (2016) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.2
Сюжет Фільм розповість про життя Рея Крока, людини що створила найвідомішу в світі мережу ресторанів швидкого обслуговування - McDonald`s.
Засновник Трейлер

Засновник (2016)

The Founder

13+
режисер
США   1 год 55 хв
Читати опис Фільм розповість про життя Рея Крока, людини що створила найвідомішу в світі мережу ресторанів швидкого обслуговування - McDonald`s.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (122)  IMDb: 7.2 (174316)
Моя оцінка:
/10
Порятунок містера Бенкса
Порятунок містера Бенкса (2013) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.5
Сюжет Історія екранізації класичного художнього фільму «Мері Поппінс». Коли Волт Дісней пообіцяв своїм донькам зняти фільм за їхньою улюбленою книгою, казкою Памели Треверс «Мері Поппінс», він і не підозрював, що на виконання цієї обіцянки йому знадобиться більше двадцяти років. У спробі отримати права на екранізацію книги, Волт зіткнувся з норовливою британською письменницею, яка ніяк не хотіла, щоб її улюблена героїня була «зіпсована» голівудським підходом до створення фільмів. Лише на початку шістдесятих вона погодилася особисто приїхати у Лос -Анджелес і почати переговори щодо екранізації. Поки тривали переговори з письменницею Дісней перепробував усі хитрощі: він презентував ідеї та ескізи до фільму, намагався вразити письменницю чудовою музикою і влаштовував екскурсії до Діснейленду. Проте Треверс не погоджувалась на жодні вмовляння і знаменитий кінематографіст мало не відмовився від свого задуму.
Порятунок містера Бенкса Трейлер

Порятунок містера Бенкса (2013)

Saving Mr. Banks

12+
режисер
США, Велика Британія, Австралія   2 год 5 хв
Читати опис Історія екранізації класичного художнього фільму «Мері Поппінс». Коли Волт Дісней пообіцяв своїм донькам зняти фільм за їхньою улюбленою книгою, казкою Памели Треверс «Мері Поппінс», він і не підозрював, що на виконання цієї обіцянки йому знадобиться більше двадцяти років. У спробі отримати права на екранізацію книги, Волт зіткнувся з норовливою британською письменницею, яка ніяк не хотіла, щоб її улюблена героїня була «зіпсована» голівудським підходом до створення фільмів. Лише на початку шістдесятих вона погодилася особисто приїхати у Лос -Анджелес і почати переговори щодо екранізації. Поки тривали переговори з письменницею Дісней перепробував усі хитрощі: він презентував ідеї та ескізи до фільму, намагався вразити письменницю чудовою музикою і влаштовував екскурсії до Діснейленду. Проте Треверс не погоджувалась на жодні вмовляння і знаменитий кінематографіст мало не відмовився від свого задуму.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (82)  IMDb: 7.5 (169464)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Eastwood Directs: The Untold Story (2013) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.8
Сюжет (англ.) With a focus on Clint Eastwood's career as a director, this documentary features movie clips, behind-the-scenes footage, interviews with people with whom he has worked, as well as comments from Clint Eastwood himself.
Трейлер

Eastwood Directs: The Untold Story (2013)

Eastwood Directs: The Untold Story

зіграв самого себе
США   1 год 5 хв
Читати опис (англ.) With a focus on Clint Eastwood's career as a director, this documentary features movie clips, behind-the-scenes footage, interviews with people with whom he has worked, as well as comments from Clint Eastwood himself.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.8 (325)
Моя оцінка:
/10
Білосніжка та мисливець
Білосніжка та мисливець (2012) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.1
Сюжет Темрява наближається. Вона ховається в лісах, спускається з гір, застеляє небо. Ніхто не сховається від магічного дзеркала Королеви, що живе в неприступному замку, який охороняється незліченою армією. Але над Білосніжкою злі чари не владні. І тоді Королева відправляє Мисливця, щоб він приніс їй серце суперниці. Але зачарований Білосніжкою, він стає на її бік. Гряде велика битва. Лише одна буде правити.
Білосніжка та мисливець Трейлер

Білосніжка та мисливець (2012)

Snow White and the Huntsman

12+
сценарист
США   2 год 7 хв
Читати опис Темрява наближається. Вона ховається в лісах, спускається з гір, застеляє небо. Ніхто не сховається від магічного дзеркала Королеви, що живе в неприступному замку, який охороняється незліченою армією. Але над Білосніжкою злі чари не владні. І тоді Королева відправляє Мисливця, щоб він приніс їй серце суперниці. Але зачарований Білосніжкою, він стає на її бік. Гряде велика битва. Лише одна буде правити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (203)  IMDb: 6.1 (301114)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

On Story (2011—) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) A look inside the creative process of writers, creators and filmmakers.

On Story (2011—)

On Story

Серіал 3 сезони, 40 епізодів Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   27 хв
Читати опис (англ.) A look inside the creative process of writers, creators and filmmakers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (57)
Моя оцінка:
/10
Невидима сторона
Невидима сторона (2009) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.6
Сюжет Реальна історія гравця в американський футбол команди Baltimore Ravens Майкла Оера. Залишившись без даху над головою, молодий афроамериканець потрапляє під опіку заможної родини. Життя в новому оточенні повністю змінює долю підлітка, допомагає здійснити його потенціал. Вступивши до університету штату Миссісіпі, він грає у студентській команді і дізнається про невидиму сторону спортивної гри, вчиться стратегії і тактичному аналізу. Знання того, що в грі часто саме мозок перемагає м`язи, невдовзі допоможе Майклу потрапити до професіоної ліги.
Невидима сторона Трейлер

Невидима сторона (2009)

The Blind Side

16+
режисер, сценарист
США   2 год 9 хв
Читати опис Реальна історія гравця в американський футбол команди Baltimore Ravens Майкла Оера. Залишившись без даху над головою, молодий афроамериканець потрапляє під опіку заможної родини. Життя в новому оточенні повністю змінює долю підлітка, допомагає здійснити його потенціал. Вступивши до університету штату Миссісіпі, він грає у студентській команді і дізнається про невидиму сторону спортивної гри, вчиться стратегії і тактичному аналізу. Знання того, що в грі часто саме мозок перемагає м`язи, невдовзі допоможе Майклу потрапити до професіоної ліги.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (204)  IMDb: 7.6 (358123)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Зроблено в Голлівуді
Зроблено в Голлівуді (2005) зіграв самого себе 5.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
Зроблено в Голлівуді

Зроблено в Голлівуді (2005)

Made in Hollywood

Серіал 14 сезонів, 201 епізод Ток-шоу Поновлений серіал
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) Made In Hollywood provides an inside look at the new movie and DVD releases, bringing superstar talent and Hollywood magic to you!
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.0 (439)
Моя оцінка:
/10
Форт Аламо
Форт Аламо (2004) режисер, сценарист  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.0
Сюжет Епічна військова драма по мотивах реальних історичних подій оповідає про битву при Аламо - крихітному поселенні, загубленому серед випаленої пекучим сонцем землі південного Техасу, де відбулася найбільша битва сил мексиканської армії з нечисленним повстанським загоном американських поселенців. Губернатор штату Теннессі Сем Хьюстон очолив війська в битві при Аламо, і у результаті розгромив мексиканську армію.
Форт Аламо Трейлер

Форт Аламо (2004)

The Alamo

12+
режисер, сценарист
США   2 год 17 хв
Читати опис Епічна військова драма по мотивах реальних історичних подій оповідає про битву при Аламо - крихітному поселенні, загубленому серед випаленої пекучим сонцем землі південного Техасу, де відбулася найбільша битва сил мексиканської армії з нечисленним повстанським загоном американських поселенців. Губернатор штату Теннессі Сем Хьюстон очолив війська в битві при Аламо, і у результаті розгромив мексиканську армію.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (6)  IMDb: 6.0 (22167)
Моя оцінка:
/10
Новачок
Новачок (2002) режисер  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 6.9
Сюжет Джим Морріс ніколи не піднімався вище молодшої ліги після того, як травма плеча поклала край його кар’єрі пітчера майже дванадцять років тому. Тепер у нього дружина і діти, він працює вчителем хімії в школі, а за сумісництвом є бейсбольним тренером техаської команди. І ось удача: якщо команда Джима виграє першість штату, то у них є шанс потрапити у вищу лігу. Саме тоді Джим розуміє, що його мрії починають збуватися, і ніяк не можна залишити їх тільки в думках.
Новачок Трейлер

Новачок (2002)

The Rookie

12+
режисер
США   2 год 7 хв
Читати опис Джим Морріс ніколи не піднімався вище молодшої ліги після того, як травма плеча поклала край його кар’єрі пітчера майже дванадцять років тому. Тепер у нього дружина і діти, він працює вчителем хімії в школі, а за сумісництвом є бейсбольним тренером техаської команди. І ось удача: якщо команда Джима виграє першість штату, то у них є шанс потрапити у вищу лігу. Саме тоді Джим розуміє, що його мрії починають збуватися, і ніяк не можна залишити їх тільки в думках.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 6.9 (36954)
Моя оцінка:
/10
Falcone (2000) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) An FBI agent in Brooklyn goes undercover in the Mafia.
Трейлер

Falcone (2000)

Falcone

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) An FBI agent in Brooklyn goes undercover in the Mafia.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (137)
Моя оцінка:
/10
Мій пес Скіп
Мій пес Скіп (2000) продюсер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 7.0
Сюжет 1942 рік, невелике містечко в штаті Міссісіпі. Маленький сором'язливий хлопчик Вілл, росте замкнутим — у нього немає друзів. Його кумир і єдиний друг — місцева зірка бейсболу і загальний улюбленець Дінк Дженкінс, на якого він хоче бути у всьому схожим. Після відходу Дінка на війну, Вілл залишається зовсім один, і батьки дарують йому на день народження щеня Скіпа. Поява собаки кардинально змінює життя Вілла — у нього з'являються друзі, улюблена дівчинка і повага з боку батьків та оточуючих. Випадкова сварка зі Скіпом показує йому ціну справжньої дружби, Вілл поступово мужніє...
Мій пес Скіп Трейлер

Мій пес Скіп (2000)

My Dog Skip

0+
продюсер
США   1 год 35 хв
Читати опис 1942 рік, невелике містечко в штаті Міссісіпі. Маленький сором'язливий хлопчик Вілл, росте замкнутим — у нього немає друзів. Його кумир і єдиний друг — місцева зірка бейсболу і загальний улюбленець Дінк Дженкінс, на якого він хоче бути у всьому схожим. Після відходу Дінка на війну, Вілл залишається зовсім один, і батьки дарують йому на день народження щеня Скіпа. Поява собаки кардинально змінює життя Вілла — у нього з'являються друзі, улюблена дівчинка і повага з боку батьків та оточуючих. Випадкова сварка зі Скіпом показує йому ціну справжньої дружби, Вілл поступово мужніє...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (7)  IMDb: 7.0 (21270)
Моя оцінка:
/10
L.A. Doctors (1998—1999) ідея, сценарист, продюсер, режисер 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Four Doctors run an upmarket practice in LA in this drama which focuses as much on the problems in the US medical system as it does on the patients

L.A. Doctors (1998—1999)

L.A. Doctors

Серіал 1 сезон, 24 епізоди Завершений
ідея, сценарист, продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Four Doctors run an upmarket practice in LA in this drama which focuses as much on the problems in the US medical system as it does on the patients
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (170)
Моя оцінка:
/10
Північ у саді добра й зла
Північ у саді добра й зла (1997) сценарист  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.6
Сюжет У місті Саванні, в старому особняку справляють Різдво. Гості, що зібралися, справляють сильне враження на приїжджого - журналіста популярного видання. Всі запрошені - місцеві уродженці, і всі вони, включаючи господаря, - не без дивностей...
Вночі один з гостей, молодий друг господаря, гине. І його смерть, рівно як і події, що послідували за нею, здаються такими незвичайними і таємними, що сама собою напрошується думка про магію і чаклунство...
Північ у саді добра й зла Трейлер

Північ у саді добра й зла (1997)

Midnight in the Garden of Good and Evil

18+
сценарист
США   2 год 35 хв
Читати опис У місті Саванні, в старому особняку справляють Різдво. Гості, що зібралися, справляють сильне враження на приїжджого - журналіста популярного видання. Всі запрошені - місцеві уродженці, і всі вони, включаючи господаря, - не без дивностей...
Вночі один з гостей, молодий друг господаря, гине. І його смерть, рівно як і події, що послідували за нею, здаються такими незвичайними і таємними, що сама собою напрошується думка про магію і чаклунство...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (6)  IMDb: 6.6 (41272)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Ідеальний світ
Ідеальний світ (1993) сценарист  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 7.5
Сюжет Батч Гейнс - загартований життям злочинець, що втік з в'язниці. Він бреде по путівцях Техасу назустріч суворій долі. Незабаром у нього в заручниках опиниться хлопчисько восьми років. А ще через деякий час вони стануть друзями і він побачить у Батче батька, якого у нього ніколи не було. А хитрий техаський рейнджер Ред Ґарнетт - голова шерифів, вже йде по сліду утікача... Йому знайомі кожна стежина і укриття. І більш того - йому знайомий і невловимий Гейнс, адже їхні шляхи вже перетиналися одного разу...
Ідеальний світ Трейлер

Ідеальний світ (1993)

A Perfect World

16+
сценарист
США   2 год 18 хв
Читати опис Батч Гейнс - загартований життям злочинець, що втік з в'язниці. Він бреде по путівцях Техасу назустріч суворій долі. Незабаром у нього в заручниках опиниться хлопчисько восьми років. А ще через деякий час вони стануть друзями і він побачить у Батче батька, якого у нього ніколи не було. А хитрий техаський рейнджер Ред Ґарнетт - голова шерифів, вже йде по сліду утікача... Йому знайомі кожна стежина і укриття. І більш того - йому знайомий і невловимий Гейнс, адже їхні шляхи вже перетиналися одного разу...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (89)  IMDb: 7.5 (86261)
Моя оцінка:
/10
Hard Time Romance (1991) сценарист, режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) A good-hearted, second-rate rodeo cowboy fights his way through numerous obstacles, including a Mexican jail, to get his long-time girlfriend to marry him.
Трейлер

Hard Time Romance (1991)

Hard Time Romance

сценарист, режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) A good-hearted, second-rate rodeo cowboy fights his way through numerous obstacles, including a Mexican jail, to get his long-time girlfriend to marry him.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (76)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: