Джон Бізлі

John Beasley

Дата народження: 26 червня 1943

Знак зодіаку: Рак

Дата смерті: 30 травня 2023 (79 років)

Місце народження: Омага, Небраска, США

Всього фільмів (на сайті): 59

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 59 результатів

It Snows All the Time (2022) актор у ролі Mr. Stewart 0.0 imdb 5.0
Сюжет (англ.) Paul did everything a person is supposed to do to keep their mind healthy - until he gets Dementia. As his disease progresses, his family comes together to decide what to do.
Трейлер

It Snows All the Time (2022)

It Snows All the Time

актор у ролі Mr. Stewart
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Paul did everything a person is supposed to do to keep their mind healthy - until he gets Dementia. As his disease progresses, his family comes together to decide what to do.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.0 (145)
Моя оцінка:
/10
Палійка
Палійка (2022) актор у ролі Irv Manders 5.8 imdb 4.6
Сюжет Чарлі – юна дівчина, яка може розпалювати вогонь силою думки. З віком ці здібності розвиваються, а вона та її сім’я стають бажаною здобиччю для лиходіїв.
Палійка Трейлер

Палійка (2022)

Firestarter

16+
актор у ролі Irv Manders
США   1 год 34 хв
Читати опис Чарлі – юна дівчина, яка може розпалювати вогонь силою думки. З віком ці здібності розвиваються, а вона та її сім’я стають бажаною здобиччю для лиходіїв.
КіноБаза: 5.8 (17)  IMDb: 4.6 (22809)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Stoker Hills (2020) актор у ролі Dr. Jonathan Brooks 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) Three students filming a horror movie stumble upon something much worse, and their only hope for survival is two detectives who find the camera that was left behind.

Stoker Hills (2020)

Stoker Hills

актор у ролі Dr. Jonathan Brooks
США   1 год 31 хв
Читати опис (англ.) Three students filming a horror movie stumble upon something much worse, and their only hope for survival is two detectives who find the camera that was left behind.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (3494)
Моя оцінка:
/10
Ваша честь
Ваша честь (2020—2023) актор у ролі Elijah Davies  ✓ укр. аудіо 7.4 imdb 7.6
Сюжет 10-серійна драма стала адаптацією популярного ізраїльського серіалу «Ваша честь». Вона розповість про непросту моральну дилему, що постала перед поважним суддею з Нового Орлеана. Адже одного дня він дізнається, що його сина було втягнуто у кримінальний скандал. Відтепер не лише родина судді, але й усе місто опиняється сам на сам з організованою злочинністю.
Ваша честь Трейлер

Ваша честь (2020—2023)

Your Honor

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Завершений
актор у ролі Elijah Davies
США   57 хв
Читати опис 10-серійна драма стала адаптацією популярного ізраїльського серіалу «Ваша честь». Вона розповість про непросту моральну дилему, що постала перед поважним суддею з Нового Орлеана. Адже одного дня він дізнається, що його сина було втягнуто у кримінальний скандал. Відтепер не лише родина судді, але й усе місто опиняється сам на сам з організованою злочинністю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.4 (48)  IMDb: 7.6 (70567)
Моя оцінка:
/10
Заклинання
Заклинання (2020) актор у ролі Earl  ✓ укр. субтитри 5.8 imdb 5.5
Сюжет Після авіакатастрофи поранений адвокат прокидається на горищі чаклунки. Тепер він повинен звільнитися від її магії до того, як зійде кривавий місяць.
Заклинання Трейлер

Заклинання (2020)

Spell

актор у ролі Earl
США   1 год 31 хв
Читати опис Після авіакатастрофи поранений адвокат прокидається на горищі чаклунки. Тепер він повинен звільнитися від її магії до того, як зійде кривавий місяць.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.8 (6)  IMDb: 5.5 (9769)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Turkey Bowl (2019) актор у ролі Judge Tibbins 0.0 imdb 5.4
Сюжет (англ.) A 30-something urbanite is pulled back to his rural hometown by his high-school buddies on Thanksgiving to finish The Turkey Bowl, an epic football game against their crosstown rivals that was snowed out 15 years before.
Трейлер

The Turkey Bowl (2019)

The Turkey Bowl

актор у ролі Judge Tibbins
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) A 30-something urbanite is pulled back to his rural hometown by his high-school buddies on Thanksgiving to finish The Turkey Bowl, an epic football game against their crosstown rivals that was snowed out 15 years before.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.4 (1330)
Моя оцінка:
/10
Мандалорець
Мандалорець (2019—) актор у ролі Bartender  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 8.6
Сюжет Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Мандалорець Трейлер

Мандалорець (2019—)

The Mandalorian

Серіал 3 сезони, 24 епізоди Поновлений серіал
Топ #71 серіал
актор у ролі Bartender
США   40 хв
Читати опис Галактична імперія впала. Здавалося б, один з найсильніших і непохитних бастіонів цього світу був розбитий в кінцівці проекту "Повернення джедая". Багато шанувальників серії знають, що настають події, ознаменовані появою Першого Ордена, проте сюжет "Пробудження сили" чекає глядачів трохи пізніше, а поки ми станемо свідками історії мандалоріанця, який поодинці працює за наймом і виконує небезпечні завдання. Його пригоди відбуваються десь на краю галактики, де діють свої правила і закони. Довгі руки управлінців Нової Республіки не в силах дістатися до цих диких земель ...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (315)  IMDb: 8.6 (596266)
Моя оцінка:
/10
Лаймтаун
Лаймтаун (2019) актор у ролі The Reverend 4.0 imdb 6.6
Сюжет Журналістка намагається з'ясувати, що сталося з трьома сотнями людей, безслідно зниклих з невеликого дослідницького співтовариства Лаймтаун в штаті Теннессі.
Лаймтаун Трейлер

Лаймтаун (2019)

Limetown

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актор у ролі The Reverend
США   30 хв
Читати опис Журналістка намагається з'ясувати, що сталося з трьома сотнями людей, безслідно зниклих з невеликого дослідницького співтовариства Лаймтаун в штаті Теннессі.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.6 (3294)
Моя оцінка:
/10
Резидент
Резидент (2018—2023) актор у ролі Mortimer Rosenthal 7.5 imdb 7.8
Сюжет Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
Резидент Трейлер

Резидент (2018—2023)

The Resident

16+
Серіал 6 сезонів, 107 епізодів Скасований
актор у ролі Mortimer Rosenthal
США   60 хв
Читати опис Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
КіноБаза: 7.5 (12)  IMDb: 7.8 (34052)
Моя оцінка:
/10
Безсмертне життя Генрієтти Лакс
Безсмертне життя Генрієтти Лакс (2017) актор у ролі Cliff 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) An African-American woman becomes an unwitting pioneer for medical breakthroughs when her cells are used to create the first immortal human cell line in the early 1950s.
Безсмертне життя Генрієтти Лакс Трейлер

Безсмертне життя Генрієтти Лакс (2017)

The Immortal Life of Henrietta Lacks

актор у ролі Cliff
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) An African-American woman becomes an unwitting pioneer for medical breakthroughs when her cells are used to create the first immortal human cell line in the early 1950s.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (4019)
Моя оцінка:
/10
Вогнепал
Вогнепал (2017) актор у ролі Mr. Dabney 6.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Examining the dangerous aftermath of racially charged shootings in a small Southern town, SHOTS FIRED is a dramatic new event series that is a "why done it?" and a "who done it?" From Gina Prince-Bythewood ("Beyond the Lights," "The Secret Life of Bees," "Love and Basketball") and Reggie Rock Bythewood ("Beyond the Lights," "Notorious"), the 10-hour event series is an explosive look at the criminal justice system. When an African-American police officer kills an unarmed white college student, a small town in North Carolina is turned upside-down. Before the town has a chance to grapple with this tragedy, the neglected murder of an African-American teen is brought to light, re-opening wounds that threaten to tear the town apart.
Вогнепал Трейлер

Вогнепал (2017)

Shots Fired

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актор у ролі Mr. Dabney
США   43 хв
Читати опис (англ.) Examining the dangerous aftermath of racially charged shootings in a small Southern town, SHOTS FIRED is a dramatic new event series that is a "why done it?" and a "who done it?" From Gina Prince-Bythewood ("Beyond the Lights," "The Secret Life of Bees," "Love and Basketball") and Reggie Rock Bythewood ("Beyond the Lights," "Notorious"), the 10-hour event series is an explosive look at the criminal justice system. When an African-American police officer kills an unarmed white college student, a small town in North Carolina is turned upside-down. Before the town has a chance to grapple with this tragedy, the neglected murder of an African-American teen is brought to light, re-opening wounds that threaten to tear the town apart.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.7 (2433)
Моя оцінка:
/10
Haunted Maze (2013) актор у ролі Detective Edwards 0.0 imdb 2.9
Сюжет (англ.) Clancy and his carnival of misfits, roll into a sleepy mid-western town for their annual Halloween festival. Some are looking for a good time. Clancy has something else on his mind.

Haunted Maze (2013)

Haunted Maze

актор у ролі Detective Edwards
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Clancy and his carnival of misfits, roll into a sleepy mid-western town for their annual Halloween festival. Some are looking for a good time. Clancy has something else on his mind.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.9 (154)
Моя оцінка:
/10
Сіністер 2
Сіністер 2 (2015) актор у ролі Father Rodriguez  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 5.3
Сюжет Фільм є сиквелом картини 2012 року. Історія відбувається після шокуючих подій першої частини, в якій сержант Освальф втратив життя, розслідуючи серію вбивств. Його друг, колишній заступник шерифа, знайомиться з молодою жінкою Кортні і її двома синами - Заком і Діланом, в ході відновлення розслідування таємничих вбивств. Родина нещодавно переїхала на нове місце, де сталися жахливі події і не підозрює про те, що їх чекає. Будинок відмічено печаткою Зла, яке живиться душами дітей в образі демона Багула.
Сіністер 2 Трейлер

Сіністер 2 (2015)

Sinister 2

18+
актор у ролі Father Rodriguez
США, Велика Британія   1 год 37 хв
Читати опис Фільм є сиквелом картини 2012 року. Історія відбувається після шокуючих подій першої частини, в якій сержант Освальф втратив життя, розслідуючи серію вбивств. Його друг, колишній заступник шерифа, знайомиться з молодою жінкою Кортні і її двома синами - Заком і Діланом, в ході відновлення розслідування таємничих вбивств. Родина нещодавно переїхала на нове місце, де сталися жахливі події і не підозрює про те, що їх чекає. Будинок відмічено печаткою Зла, яке живиться душами дітей в образі демона Багула.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (55)  IMDb: 5.3 (61165)
Моя оцінка:
/10
Я побачу тебе уві сні
Я побачу тебе уві сні (2015) актор у ролі Mike 6.7 imdb 6.7
Сюжет Після смерті улюбленого собаки самотня сімдесятирічна жінка в пошуках компанії наважується на те, чого давно не робила, — іде на побачення.
Я побачу тебе уві сні Трейлер

Я побачу тебе уві сні (2015)

I'll See You in My Dreams

актор у ролі Mike
США   1 год 32 хв
Читати опис Після смерті улюбленого собаки самотня сімдесятирічна жінка в пошуках компанії наважується на те, чого давно не робила, — іде на побачення.
КіноБаза: 6.7 (4)  IMDb: 6.7 (8888)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Судна ніч 2: Анархія
Судна ніч 2: Анархія (2014) актор у ролі Papa Rico  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.4
Сюжет Ласкаво просимо в ідеальний світ майбутнього - світ без злочинності і воєн. І тільки один раз в році розкішне спокійне життя змінюється анархією. Цієї ночі всі злочини законні. Поспішайте додому - свято анархії вже близько...
Судна ніч 2: Анархія Трейлер

Судна ніч 2: Анархія (2014)

The Purge: Anarchy

18+
актор у ролі Papa Rico
Франція, США   1 год 44 хв
Читати опис Ласкаво просимо в ідеальний світ майбутнього - світ без злочинності і воєн. І тільки один раз в році розкішне спокійне життя змінюється анархією. Цієї ночі всі злочини законні. Поспішайте додому - свято анархії вже близько...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (95)  IMDb: 6.4 (163328)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The Real (2013—2021) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.6
Сюжет (англ.) "The Real" is an American talk show, which is hosted by Loni Love, Adrienne Bailon, Jeannie Mai and Tamera Mowry-Housley.

The Real (2013—2021)

The Real

Серіал 8 сезонів, 519 епізодів Скасований
зіграв самого себе
США   42 хв
Читати опис (англ.) "The Real" is an American talk show, which is hosted by Loni Love, Adrienne Bailon, Jeannie Mai and Tamera Mowry-Housley.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.6 (1503)
Моя оцінка:
/10
The Soul Man (2012—2016) актор у ролі Barton Ballentine 0.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) "The Soul Man" revolves around R&B superstar-turned-minister Reverend Boyce "The Voice" Ballentine, who was living the high life in Las Vegas at the top of the music charts when he got the calling to go from soul singer to soul sa...

The Soul Man (2012—2016)

The Soul Man

Серіал 5 сезонів, 54 епізоди Скасований
актор у ролі Barton Ballentine
США   30 хв
Читати опис (англ.) "The Soul Man" revolves around R&B superstar-turned-minister Reverend Boyce "The Voice" Ballentine, who was living the high life in Las Vegas at the top of the music charts when he got the calling to go from soul singer to soul sa...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (913)
Моя оцінка:
/10
Закон Геррі
Закон Геррі (2011—2012) актор у ролі Judge Ronald Winston  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.3
Сюжет Шоу обертається навколо Герріет Корн, нещодавно звільненого патентного адвоката, і її групи однодумців. Вони збираються, щоб створити унікальну юридичну фірму в підвалі магазину взуття в Цинциннаті.
Закон Геррі

Закон Геррі (2011—2012)

Harry's Law

Серіал 2 сезони, 34 епізоди Завершений
актор у ролі Judge Ronald Winston
США   43 хв
Читати опис Шоу обертається навколо Герріет Корн, нещодавно звільненого патентного адвоката, і її групи однодумців. Вони збираються, щоб створити унікальну юридичну фірму в підвалі магазину взуття в Цинциннаті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.3 (6793)
Моя оцінка:
/10
Детройт 1-8-7
Детройт 1-8-7 (2010—2011) актор у ролі Joe King  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.6
Сюжет Драма в документальному стилі, реалістичний, неприкрашений і часом похмуро-комедійний погляд на групу чоловіків і жінок, які передають у руки правосуддя злочинців в одному із найнебезпечніших міст США.
Детройт 1-8-7 Трейлер

Детройт 1-8-7 (2010—2011)

Detroit 1-8-7

16+
Серіал 1 сезон, 18 епізодів Скасований
актор у ролі Joe King
США   42 хв
Читати опис Драма в документальному стилі, реалістичний, неприкрашений і часом похмуро-комедійний погляд на групу чоловіків і жінок, які передають у руки правосуддя злочинців в одному із найнебезпечніших міст США.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.6 (3489)
Моя оцінка:
/10
Трімей
Трімей (2010—2013) актор у ролі Don Encalade 7.6 imdb 8.3
Сюжет Ураган «Катріна» жорстоко пройшовся Новим Орлеаном. Місто зруйноване майже вщент. Інфраструктура стала непридатною, а комунальні служби безсилі. Тисячі людей втратили все своє майно. Цей серіал розповідає про будні жителів цього міста після трагедії, що сталася.
Трімей Трейлер

Трімей (2010—2013)

Treme

Серіал 4 сезони, 36 епізодів Завершений
актор у ролі Don Encalade
США   59 хв
Читати опис Ураган «Катріна» жорстоко пройшовся Новим Орлеаном. Місто зруйноване майже вщент. Інфраструктура стала непридатною, а комунальні служби безсилі. Тисячі людей втратили все своє майно. Цей серіал розповідає про будні жителів цього міста після трагедії, що сталася.
КіноБаза: 7.6 (3)  IMDb: 8.3 (16028)
Моя оцінка:
/10
Chasing a Dream (2009) актор у ролі Peter Boscow 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) When his best friend, a championship runner, is killed in a car accident while running home from a party, high school football star CAM STILES suffers a nervous breakdown from the guilt and...

Chasing a Dream (2009)

Chasing a Dream

актор у ролі Peter Boscow
США   2 год 0 хв
Читати опис (англ.) When his best friend, a championship runner, is killed in a car accident while running home from a party, high school football star CAM STILES suffers a nervous breakdown from the guilt and...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (240)
Моя оцінка:
/10
Татусева донька
Татусева донька (2007) актор у ролі 125 Family Court Judge 0.0 imdb 5.8
Сюжет Джулія - успішна молода адвокатесса. Знайомство з швейцаром Монті, здавалося, ні до чого привести не могло: він мало забезпечений, до того ж обтяжений трьома дочками. Тим паче, що батько Джулії - проти її зближення з Монті. Але дівчина не звикла відступати перед труднощами.
Татусева донька Трейлер

Татусева донька (2007)

Daddy's Little Girls

актор у ролі 125 Family Court Judge
США   1 год 40 хв
Читати опис Джулія - успішна молода адвокатесса. Знайомство з швейцаром Монті, здавалося, ні до чого привести не могло: він мало забезпечений, до того ж обтяжений трьома дочками. Тим паче, що батько Джулії - проти її зближення з Монті. Але дівчина не звикла відступати перед труднощами.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (8354)
Моя оцінка:
/10
Загублена кімната
Загублена кімната (2006) актор у ролі Gus  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.1
Сюжет А що як світ не такий простий, як здається на перший погляд? Що як найелементарніші побутові речі мають містичні властивості, пояснити які неможливо? І що як найдорожча для вас людина опиниться в полоні всього цього містичного та незрозумілого?
Детектив Джо Міллер живе саме в такому світі. Його дочка Анна зникла в таємничій Кімнаті. У 60-х роках це був звичайний номер придорожнього мотелю, але зараз це Кімната, яка існує поза простором і часом.
Загублена кімната Трейлер

Загублена кімната (2006)

The Lost Room

16+
Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
актор у ролі Gus
США   4 год 30 хв
Читати опис А що як світ не такий простий, як здається на перший погляд? Що як найелементарніші побутові речі мають містичні властивості, пояснити які неможливо? І що як найдорожча для вас людина опиниться в полоні всього цього містичного та незрозумілого?
Детектив Джо Міллер живе саме в такому світі. Його дочка Анна зникла в таємничій Кімнаті. У 60-х роках це був звичайний номер придорожнього мотелю, але зараз це Кімната, яка існує поза простором і часом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (102)  IMDb: 8.1 (33263)
Моя оцінка:
/10
Юристи Бостона
Юристи Бостона (2004—2008) актор у ролі Detective Walter McKay  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 8.5
Сюжет Адвокат Алан Шор отримує роботу у великій та багатій адвокатській фірмі, що спеціалізується на цивільному праві. За допомогою свого друга, вчителя і ветерана Денні Крейна, Алан швидко завойовує славу, виграючи справи, за які ніхто б навіть не взявся. Він часто вдається до нечесних методів і незабаром стає серйозним суперником своєму колезі Бреду Чейзу. Незважаючи на те, що своїми спірними методами він ризикує заробити багато ворогів, Алан не зупиниться.
Спін-офф серіалу про адвокатів The Practice / Практика (1997-2004), що затьмарив за популярністю материнський серіал.
Юристи Бостона Трейлер

Юристи Бостона (2004—2008)

Boston Legal

18+
Серіал 5 сезонів, 101 епізод Завершений
актор у ролі Detective Walter McKay
США   44 хв
Читати опис Адвокат Алан Шор отримує роботу у великій та багатій адвокатській фірмі, що спеціалізується на цивільному праві. За допомогою свого друга, вчителя і ветерана Денні Крейна, Алан швидко завойовує славу, виграючи справи, за які ніхто б навіть не взявся. Він часто вдається до нечесних методів і незабаром стає серйозним суперником своєму колезі Бреду Чейзу. Незважаючи на те, що своїми спірними методами він ризикує заробити багато ворогів, Алан не зупиниться.
Спін-офф серіалу про адвокатів The Practice / Практика (1997-2004), що затьмарив за популярністю материнський серіал.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (10)  IMDb: 8.5 (50378)
Моя оцінка:
/10
Широко крокуючи
Широко крокуючи (2004) актор у ролі Chris Vaughn Sr.  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 6.3
Сюжет Шериф графства МакНейрі Буфорд Пассер залишався на своєму посту три терміни підряд. За час несення служби він відчайдушно боровся з злочинністю. Після вбийства його коханої дружини він відчув себе зовсім немічним. Солдат спеціальних військ армії США Кріс Ваугн повертається додому, сподіваючись налагодити невеликий сімейний бізнес, за час його відсутності багато чого змінилися…
Затишне, спокійне містечко тепер кишить насиллям, заповнене наркотиками, а террор став вже звичною справою, за всім цим стоїть власних казино. В цьому казино працює танцювальницею колишня подружка Кріса. Наповнений жагою помсти і справедливості, відмінно підготовлений солдат Кріс стає шерифом.
Широко крокуючи Трейлер

Широко крокуючи (2004)

Walking Tall

12+
актор у ролі Chris Vaughn Sr.
США   1 год 26 хв
Читати опис Шериф графства МакНейрі Буфорд Пассер залишався на своєму посту три терміни підряд. За час несення служби він відчайдушно боровся з злочинністю. Після вбийства його коханої дружини він відчув себе зовсім немічним. Солдат спеціальних військ армії США Кріс Ваугн повертається додому, сподіваючись налагодити невеликий сімейний бізнес, за час його відсутності багато чого змінилися…
Затишне, спокійне містечко тепер кишить насиллям, заповнене наркотиками, а террор став вже звичною справою, за всім цим стоїть власних казино. В цьому казино працює танцювальницею колишня подружка Кріса. Наповнений жагою помсти і справедливості, відмінно підготовлений солдат Кріс стає шерифом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (66)  IMDb: 6.3 (110402)
Моя оцінка:
/10
Морська поліція: Спецвідділ
Морська поліція: Спецвідділ (2003) актор у ролі Daryl Hardy  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Морська поліція: Спецвідділ Трейлер

Морська поліція: Спецвідділ (2003)

NCIS: Naval Criminal Investigative Service (Navy CIS)

16+
Серіал 21 сезон, 472 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Daryl Hardy
США   60 хв
Читати опис Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (26)  IMDb: 7.8 (165010)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

CSI: Маямі
CSI: Маямі (2002—2012) актор у ролі Henry Dawson  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.5
Сюжет Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
CSI: Маямі Трейлер

CSI: Маямі (2002—2012)

CSI: Miami

16+
Серіал 10 сезонів, 232 епізоди Завершений
актор у ролі Henry Dawson
США   43 хв
Читати опис Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (29)  IMDb: 6.5 (61575)
Моя оцінка:
/10
Любов вдівця
Любов вдівця (2002—2006) актор у ролі Irv Harper 6.0 imdb 7.5
Сюжет Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
Любов вдівця Трейлер

Любов вдівця (2002—2006)

Everwood

Серіал 4 сезони, 89 епізодів Скасований
актор у ролі Irv Harper
США   60 хв
Читати опис Покійна дружина Енді Брауна взяла з нього обіцянку, що він буде хорошим батьком - турботливим і люблячим для своїх дітей, яким вона завжди мріяла його бачити. Але Енді Браун відомий фахівець в нейрохірургії, лікар-дослідник, і приїхавши в Евервуд, Енді бачить, як жителям Евервуд необхідна його допомога. Він розуміє, що виконати свою обіцянку покійній дружині не так просто. Син Енді вимагає від нього заради інтересів сім'ї відмовитися від колишніх досягнень і звинувачує в нездатності це зробити. У Делі в школі неприємності. А тут ще відбуваються події, які можуть повністю зруйнувати довіру населення міста до Енді Брауну...
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.5 (15399)
Моя оцінка:
/10
Ціна страху
Ціна страху (2002) актор у ролі General Lasseter  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.4
Сюжет Загублений ядерний пристрій потрапляє до рук європейських терористів, які хочуть влаштувати теракт, видавши його за справу рук росіян, бо бажають повернення “холодної війни”. Єдиний, хто може розгадати зловісний план, - аналітик ЦРУ Джек Раян.
Ціна страху Трейлер

Ціна страху (2002)

The Sum of All Fears

16+
актор у ролі General Lasseter
США, Німеччина   2 год 4 хв
Читати опис Загублений ядерний пристрій потрапляє до рук європейських терористів, які хочуть влаштувати теракт, видавши його за справу рук росіян, бо бажають повернення “холодної війни”. Єдиний, хто може розгадати зловісний план, - аналітик ЦРУ Джек Раян.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (25)  IMDb: 6.4 (125191)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 19 грн / купівля від 135 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Disappearing Acts (2000) актор у ролі Mr. Banks 9.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Zora Banks is a school teacher and aspiring singer hoping to become a successful star while taking a break from heartache. Franklin Swift is a down-on-his-luck construction worker and not-quite divorced father of two hoping to start his own business. The two meet and fall in love and during the course of the stormy relationship, they both come to some startling conclusions about love and each other.

Disappearing Acts (2000)

Disappearing Acts

актор у ролі Mr. Banks
США   1 год 55 хв
Читати опис (англ.) Zora Banks is a school teacher and aspiring singer hoping to become a successful star while taking a break from heartache. Franklin Swift is a down-on-his-luck construction worker and not-quite divorced father of two hoping to start his own business. The two meet and fall in love and during the course of the stormy relationship, they both come to some startling conclusions about love and each other.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 6.3 (1935)
Моя оцінка:
/10

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: