Джо Регалбуто

Joe Regalbuto

Дата народження: 24 серпня 1949 (74 роки)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Нью-Йорк, Нью-Йорк, США

Всього фільмів (на сайті): 108

Ролі: актор (83), режисер ★ 9.11 (27)

Фільмографія

Знайдено 108 результатів

Алекса і Кеті
Алекса і Кеті (2018—2020) актор у ролі Sam 4.5 imdb 7.5
Сюжет Алекса бореться з раком. В цей же час зі своєю кращою подругою, Кеті, вона готується перейти у старшу школу, справляючись з усіма майбутніми викликами.
Алекса і Кеті Трейлер

Алекса і Кеті (2018—2020)

Alexa & Katie

Серіал 4 сезони, 47 епізодів Завершений
актор у ролі Sam
США   26 хв
Читати опис Алекса бореться з раком. В цей же час зі своєю кращою подругою, Кеті, вона готується перейти у старшу школу, справляючись з усіма майбутніми викликами.
КіноБаза: 4.5 (2)  IMDb: 7.5 (6454)
Моя оцінка:
/10
Пекельний смерч
Пекельний смерч (2015) актор у ролі Mitch  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 2.6
Сюжет Скотт - колишній пожежник. Зараз він очолює групу екологов- активістів. Вони виготовили банер, на якому розміщено напис-попередження про лісові пожежі. Тепер банер треба десь повісити. Місцем перебування банера команда обирає зерносховище, тобто силос. Тепер банер буде дуже добре видно. Скотт підіймається на зерносховище, щоб повісити на ньому банер. Але він розуміє, що команда виявилася далеко не в кращому місці і в не в найкращий час. Адже на силосі знаходиться бомба, і рівно через 15 хвилин вона вибухне. Екологи терміново роблять ноги з цього місця, але незабаром відбувається страшний вибух. В результаті цього з'являється смерч, який несе хаос і руйнування. Виявляється, що в зерносховище містилося якесь паливо, створене в порядку експерименту компанією «Synco». Тепер Скотту і його команді пред'являють тероризм, а «Synco» переслідує їх. Екологам потрібно зупинити вогонь перш, ніж він зруйнує Лос-Анджелес.
Пекельний смерч Трейлер

Пекельний смерч (2015)

Fire Twister

актор у ролі Mitch
США, Канада   1 год 25 хв
Читати опис Скотт - колишній пожежник. Зараз він очолює групу екологов- активістів. Вони виготовили банер, на якому розміщено напис-попередження про лісові пожежі. Тепер банер треба десь повісити. Місцем перебування банера команда обирає зерносховище, тобто силос. Тепер банер буде дуже добре видно. Скотт підіймається на зерносховище, щоб повісити на ньому банер. Але він розуміє, що команда виявилася далеко не в кращому місці і в не в найкращий час. Адже на силосі знаходиться бомба, і рівно через 15 хвилин вона вибухне. Екологи терміново роблять ноги з цього місця, але незабаром відбувається страшний вибух. В результаті цього з'являється смерч, який несе хаос і руйнування. Виявляється, що в зерносховище містилося якесь паливо, створене в порядку експерименту компанією «Synco». Тепер Скотту і його команді пред'являють тероризм, а «Synco» переслідує їх. Екологам потрібно зупинити вогонь перш, ніж він зруйнує Лос-Анджелес.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 2.6 (732)
Моя оцінка:
/10
Партнери
Партнери (2014) режисер 6.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Two Chicago lawyers from vastly different backgrounds unexpectedly meet in court as they each face a personal crisis. Marcus Jackson (Martin Lawrence) is a kind-hearted community activist going through a heartbreaking divorce when he meets Allen Braddock (Kelsey Grammer), an elitist lawyer who has just been fired from his father's firm. Brought together by fate and desperation, they develop a partnership and friendship, forcing each other to find the balance between the ethical and the unscrupulous in both their professional and personal lives.
Партнери

Партнери (2014)

Partners

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис (англ.) Two Chicago lawyers from vastly different backgrounds unexpectedly meet in court as they each face a personal crisis. Marcus Jackson (Martin Lawrence) is a kind-hearted community activist going through a heartbreaking divorce when he meets Allen Braddock (Kelsey Grammer), an elitist lawyer who has just been fired from his father's firm. Brought together by fate and desperation, they develop a partnership and friendship, forcing each other to find the balance between the ethical and the unscrupulous in both their professional and personal lives.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 5.8 (1526)
Моя оцінка:
/10
Saint George (2014) режисер 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) A newly-divorced working-man-turned-entrepreneur balances the clashing culture of his all-American ex-wife, his over-bearing mother, his free-loading uncle, his cousin, his son, and his school's "tough and sexy" assistant principal.
Трейлер

Saint George (2014)

Saint George

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
режисер
США   22 хв
Читати опис (англ.) A newly-divorced working-man-turned-entrepreneur balances the clashing culture of his all-American ex-wife, his over-bearing mother, his free-loading uncle, his cousin, his son, and his school's "tough and sexy" assistant principal.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (523)
Моя оцінка:
/10
Особливо тяжкі злочини
Особливо тяжкі злочини (2012—2018) актор у ролі Stu Sloan 6.0 imdb 7.8
Сюжет Продовження серіалу «Шукач». Після звільнення Бренди Лі Джонсон керівництво Відділом особливо небезпечних злочинів поліції Лос-Анджелеса бере в свої руки капітан Рейдор. Однак героїні належить працювати в команді, яка заздалегідь відчуває до неї антипатію - адже антипатію до неї завжди відчувала шеф Джонсон.
Особливо тяжкі злочини

Особливо тяжкі злочини (2012—2018)

Major Crimes

Серіал 6 сезонів, 105 епізодів Завершений
актор у ролі Stu Sloan
США   43 хв
Читати опис Продовження серіалу «Шукач». Після звільнення Бренди Лі Джонсон керівництво Відділом особливо небезпечних злочинів поліції Лос-Анджелеса бере в свої руки капітан Рейдор. Однак героїні належить працювати в команді, яка заздалегідь відчуває до неї антипатію - адже антипатію до неї завжди відчувала шеф Джонсон.
КіноБаза: 6.0 (4)  IMDb: 7.8 (16170)
Моя оцінка:
/10
Happily Divorced (2011—2013) режисер 5.5 imdb 6.8
Сюжет (англ.) In their 18 years of marriage, a middle aged couple tries to move on with their lives after the husband confesses he's gay. Based on Fran Drescher and Peter Marc Jacobson's real experiences.

Happily Divorced (2011—2013)

Happily Divorced

Серіал 2 сезони, 34 епізоди Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) In their 18 years of marriage, a middle aged couple tries to move on with their lives after the husband confesses he's gay. Based on Fran Drescher and Peter Marc Jacobson's real experiences.
КіноБаза: 5.5 (2)  IMDb: 6.8 (3320)
Моя оцінка:
/10
Кралі в Клівленді
Кралі в Клівленді (2010—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 7.4
Сюжет Розлучена письменниця, колишня зірка мильної опери і англійка-стиліст - три ексцентричні кращі подруги по дорозі з Лос-Анжелеса до Парижу здійснюють екстрену посадку в Клівленді, де місцеві жителі приймають їх за неземних красунь. Тепер вони повинні вирішити: чи повернутися до Лос-Анжелесу, де вони вже "не в ціні", або ж залишитися в місті, де вони користуються незвичайним успіхом.  Безперечною прикрасою серіалу (крім відмінного гумору, звичайно) є ветеран американського кiно- і телеекрану - Бетті Вайт. 
Кралі в Клівленді Трейлер

Кралі в Клівленді (2010—2015)

Hot in Cleveland

16+
Серіал 6 сезонів, 130 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис Розлучена письменниця, колишня зірка мильної опери і англійка-стиліст - три ексцентричні кращі подруги по дорозі з Лос-Анжелеса до Парижу здійснюють екстрену посадку в Клівленді, де місцеві жителі приймають їх за неземних красунь. Тепер вони повинні вирішити: чи повернутися до Лос-Анжелесу, де вони вже "не в ціні", або ж залишитися в місті, де вони користуються незвичайним успіхом.  Безперечною прикрасою серіалу (крім відмінного гумору, звичайно) є ветеран американського кiно- і телеекрану - Бетті Вайт. 
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (5)  IMDb: 7.4 (16119)
Моя оцінка:
/10
Саутленд
Саутленд (2009—2013) актор у ролі Mr. Rogers  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.5
Сюжет (англ.) The lives of Police Officers working for the Los Angeles Police Department.
Саутленд

Саутленд (2009—2013)

Southland

18+
Серіал 5 сезонів, 43 епізоди Завершений
актор у ролі Mr. Rogers
США   42 хв
Читати опис (англ.) The lives of Police Officers working for the Los Angeles Police Department.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (14)  IMDb: 8.5 (29235)
Моя оцінка:
/10
Касл
Касл (2009—2016) актор у ролі Dan O'Grady  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.1
Сюжет Успішний Нью-йоркський письменник Річард Касл отримує дозвіл від мера попрацювати в детективному відділі, де він може користуватися документацією і, можливо, відшукає сюжети для своїх романів. Касл зближується з детективами і дуже скоро стає другом блискучої Кейт Бекетт, яка відрізняється здатністю думати як злочинець і неоціненна в роботі з найбільш важкими злочинами. Тим часом, найбільша небезпека ховається в розкішній квартирі Касла, під загрозою опиняється його дочка Алексіс.
Касл Трейлер

Касл (2009—2016)

Castle

12+
Серіал 8 сезонів, 173 епізоди Скасований
актор у ролі Dan O'Grady
США   43 хв
Читати опис Успішний Нью-йоркський письменник Річард Касл отримує дозвіл від мера попрацювати в детективному відділі, де він може користуватися документацією і, можливо, відшукає сюжети для своїх романів. Касл зближується з детективами і дуже скоро стає другом блискучої Кейт Бекетт, яка відрізняється здатністю думати як злочинець і неоціненна в роботі з найбільш важкими злочинами. Тим часом, найбільша небезпека ховається в розкішній квартирі Касла, під загрозою опиняється його дочка Алексіс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (109)  IMDb: 8.1 (175217)
Моя оцінка:
/10
Удар пляшкою
Удар пляшкою (2008) актор у ролі Bill 6.5 imdb 6.8
Сюжет Фільм заснований на реальних подіях. В 1976 році невелика американська виноробня зробила фурор на конкурсі вин у Франції. Їхнє вино в конкурсі, на якому дегустація відбувалася наосліп, перемогло, зробивши Каліфорнію відомим світовим постачальником вин.
Удар пляшкою Трейлер

Удар пляшкою (2008)

Bottle Shock

18+
актор у ролі Bill
США   1 год 50 хв
Читати опис Фільм заснований на реальних подіях. В 1976 році невелика американська виноробня зробила фурор на конкурсі вин у Франції. Їхнє вино в конкурсі, на якому дегустація відбувалася наосліп, перемогло, зробивши Каліфорнію відомим світовим постачальником вин.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 6.8 (18038)
Моя оцінка:
/10
Чаклуни з Вейверлі
Чаклуни з Вейверлі (2007—2012) режисер  ✓ укр. аудіо 5.1 imdb 6.9
Сюжет Сім'я чарівників Руссо приїжджає на канікули на Кариби, де Джері і Тереза зустрілися в перший раз. Алекс засмучена, оскільки вона повинна супроводжувати свою сім'ю в поїздці, і вона, врешті-решт, зачаровує період першої зустрічі батьків, який повністю змінює першу зустріч її батьків і ставить під загрозу існування всієї родини.

Щоб скасувати заклинання, Алекс і Джастін повинні пройти через джунглі і знайти всесильний «Камінь мрії». Тим часом, молодший син Макс так само прагне закохати своїх батьків, але вже своїми способами.
Чаклуни з Вейверлі Трейлер

Чаклуни з Вейверлі (2007—2012)

Wizards of Waverly Place

0+
Серіал 4 сезони, 106 епізодів Завершений
режисер
США   22 хв
Читати опис Сім'я чарівників Руссо приїжджає на канікули на Кариби, де Джері і Тереза зустрілися в перший раз. Алекс засмучена, оскільки вона повинна супроводжувати свою сім'ю в поїздці, і вона, врешті-решт, зачаровує період першої зустрічі батьків, який повністю змінює першу зустріч її батьків і ставить під загрозу існування всієї родини.

Щоб скасувати заклинання, Алекс і Джастін повинні пройти через джунглі і знайти всесильний «Камінь мрії». Тим часом, молодший син Макс так само прагне закохати своїх батьків, але вже своїми способами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.1 (7)  IMDb: 6.9 (38671)
Моя оцінка:
/10
Side Order of Life (2007) актор у ролі Richard McIntyre 0.0 imdb 7.6
Сюжет (англ.) A photographer re-evaluates her life when her best friend is diagnosed with cancer.

Side Order of Life (2007)

Side Order of Life

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Завершений
актор у ролі Richard McIntyre
США
Читати опис (англ.) A photographer re-evaluates her life when her best friend is diagnosed with cancer.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.6 (362)
Моя оцінка:
/10
Twenty Good Years (2006) актор у ролі Richard 5.0 imdb 5.9
Сюжет (англ.) Two aging guys decide to make the most out of the next twenty years of their lives.

Twenty Good Years (2006)

Twenty Good Years

Серіал 1 сезон, 9 епізодів Завершений
актор у ролі Richard
США   30 хв
Читати опис (англ.) Two aging guys decide to make the most out of the next twenty years of their lives.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.9 (289)
Моя оцінка:
/10
Knots Landing Reunion: Together Again (2005) актор у ролі Harry Fisher 0.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) The stars of Knots Landing (1979) reunite to discuss their experiences working on the series.

Knots Landing Reunion: Together Again (2005)

Knots Landing Reunion: Together Again

актор у ролі Harry Fisher
США   1 год 26 хв
Читати опис (англ.) The stars of Knots Landing (1979) reunite to discuss their experiences working on the series.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.1 (91)
Моя оцінка:
/10
Та, що говорить з примарами
Та, що говорить з примарами (2005—2010) актор у ролі Bill Bradford  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Мелінда Ґордон володіє даром спілкування з примарами і використовує цей дарунок для того, щоб допомогти мертвим людям завершити те, що вони не встигли й через що не можуть рухатися далі.
Та, що говорить з примарами Трейлер

Та, що говорить з примарами (2005—2010)

Ghost Whisperer

12+
Серіал 5 сезонів, 107 епізодів Скасований
актор у ролі Bill Bradford
США   60 хв
Читати опис Мелінда Ґордон володіє даром спілкування з примарами і використовує цей дарунок для того, щоб допомогти мертвим людям завершити те, що вони не встигли й через що не можуть рухатися далі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (30)  IMDb: 6.5 (50027)
Моя оцінка:
/10
Мислити як злочинець
Мислити як злочинець (2005—) актор у ролі Commander Marks  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.1
Сюжет Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Мислити як злочинець Трейлер

Мислити як злочинець (2005—)

Criminal Minds

16+
Серіал 16 сезонів, 335 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Commander Marks
США   42 хв
Читати опис Вони не розплутують низки загадкових доказів. Вони не проводять час у криміналістичних лабораторіях. Вони рідко використовують пістолети. Адже їхня головна зброя - розум. Члени елітного підрозділу ФБР навчились мислити, як злочинці, й щодня рятують десятки людських життів. Замість ретельного вивчення доказів вони намагаються знайти та зрозуміти мотиви злочину, вникаючи в кожен крок злочинця і прагнучи мислити, як він. Працюючи на місці злочину, ці професіонали немов розслідують його зсередини, намагаючись зрозуміти думки злочинця, якими б темними вони не були.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (49)  IMDb: 8.1 (220700)
Моя оцінка:
/10
Out of Practice (2005—2006) режисер 0.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A therapist named Benjamin Barnes (Christopher Gorham) lives his life in the shadows of his brother, sister, mother, and father, all of whom are doctors, while at the same time trying to keep his family together after the addition of

Out of Practice (2005—2006)

Out of Practice

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) A therapist named Benjamin Barnes (Christopher Gorham) lives his life in the shadows of his brother, sister, mother, and father, all of whom are doctors, while at the same time trying to keep his family together after the addition of
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.5 (1303)
Моя оцінка:
/10
Unscripted (2005) зіграв самого себе 6.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Three young actors try to make it big in Hollywood.

Unscripted (2005)

Unscripted

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
Читати опис (англ.) Three young actors try to make it big in Hollywood.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.3 (498)
Моя оцінка:
/10
The Big House (2004) режисер 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) A spoiled rich kid has to live with his much lesser rich family.

The Big House (2004)

The Big House

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) A spoiled rich kid has to live with his much lesser rich family.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (128)
Моя оцінка:
/10
Married to the Kellys (2003—2004) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) When an only child New Yorker moves to Kansas so his wife can be closer to her family, he finds things getting a little too close for comfort. From her bug-collecting brother to her smug, ...

Married to the Kellys (2003—2004)

Married to the Kellys

Серіал 1 сезон, 23 епізоди Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) When an only child New Yorker moves to Kansas so his wife can be closer to her family, he finds things getting a little too close for comfort. From her bug-collecting brother to her smug, ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (262)
Моя оцінка:
/10
I'm with Her (2003—2004) режисер 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) On the day that would change his life, delightful young everyman Patrick Owen is drinking his mid-morning latte when he's bitten by love. Literally. The gnashing jaws belong to Monroe, the easily-excited puppy of movie star Alexan...

I'm with Her (2003—2004)

I'm with Her

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) On the day that would change his life, delightful young everyman Patrick Owen is drinking his mid-morning latte when he's bitten by love. Literally. The gnashing jaws belong to Monroe, the easily-excited puppy of movie star Alexan...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (436)
Моя оцінка:
/10
Морська поліція: Спецвідділ
Морська поліція: Спецвідділ (2003) актор у ролі Colonel George Ellis  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.8
Сюжет Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Морська поліція: Спецвідділ Трейлер

Морська поліція: Спецвідділ (2003)

NCIS: Naval Criminal Investigative Service (Navy CIS)

16+
Серіал 21 сезон, 472 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Colonel George Ellis
США   60 хв
Читати опис Спостерігайте, як ексцентрична команда в складі військово-морської поліції вистежує терористів та інших особливо небезпечних злочинців.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (25)  IMDb: 7.8 (164335)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Like Family (2003—2004) режисер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Two families -- one black, one white -- who share the same house work together to overcome their differences to create a home.

Like Family (2003—2004)

Like Family

Серіал 1 сезон, 22 епізоди Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Two families -- one black, one white -- who share the same house work together to overcome their differences to create a home.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (151)
Моя оцінка:
/10
All About the Andersons (2003—2004) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Anthony's a struggling actor trying to provide a good life for his young son, Tuga. He makes the tough decision to move back in with his parents - and instantly remembers why he left. Tuga, however, reminds his father that this is...

All About the Andersons (2003—2004)

All About the Andersons

Серіал 1 сезон, 16 епізодів Скасований
режисер
США
Читати опис (англ.) Anthony's a struggling actor trying to provide a good life for his young son, Tuga. He makes the tough decision to move back in with his parents - and instantly remembers why he left. Tuga, however, reminds his father that this is...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (114)
Моя оцінка:
/10
George Lopez (2002—2007) режисер 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Comedian George Lopez stars as a Los Angeles manufacturing plant manager attempting to deal with his wacky family along with other random mishaps.

George Lopez (2002—2007)

George Lopez

Серіал 6 сезонів, 120 епізодів Скасований
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Comedian George Lopez stars as a Los Angeles manufacturing plant manager attempting to deal with his wacky family along with other random mishaps.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (13298)
Моя оцінка:
/10
The Agency (2001—2003) актор у ролі CIA Tech 0.0 imdb 7.2
Сюжет (англ.) A look at the inner workings of the CIA.

The Agency (2001—2003)

The Agency

Серіал 2 сезони, 44 епізоди Завершений
актор у ролі CIA Tech
Канада, США   60 хв
Читати опис (англ.) A look at the inner workings of the CIA.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.2 (2897)
Моя оцінка:
/10
Mockingbird Don't Sing (2001) актор у ролі Dr. Norm Glazer 0.0 imdb 6.4
Сюжет (англ.) On November 4, 1970 on The CBS Evening News, Walter Cronkite reported on a true, horrific story that was about to rock the country. A 13-year-old girl was discovered in the small Los Angeles suburb of Arcadia who was still in diapers, barely able to walk and unable to speak. Kept in severe isolation by her parents with virtually no human contact for more than 10 years, she was confined to her bedroom, tied to her potty-chair and left to fend for herself. As Cronkite noted, it was one of the most horrendous cases of child abuse ever to surface. Much like an animal, the girl spat, sniffed and clawed. She had none of the traits or characteristics of conventional human behavior, nor could she comprehend such modern societal conveniences as silverware or bathroom etiquette. Her emotional development was practically non-existent, and she could not speak. With this heartbreaking story, the world was being introduced to a fragile, beautiful teenager who seemed and behaved like an infant, or Wild Child.

Mockingbird Don't Sing (2001)

Mockingbird Don't Sing

актор у ролі Dr. Norm Glazer
США   1 год 38 хв
Читати опис (англ.) On November 4, 1970 on The CBS Evening News, Walter Cronkite reported on a true, horrific story that was about to rock the country. A 13-year-old girl was discovered in the small Los Angeles suburb of Arcadia who was still in diapers, barely able to walk and unable to speak. Kept in severe isolation by her parents with virtually no human contact for more than 10 years, she was confined to her bedroom, tied to her potty-chair and left to fend for herself. As Cronkite noted, it was one of the most horrendous cases of child abuse ever to surface. Much like an animal, the girl spat, sniffed and clawed. She had none of the traits or characteristics of conventional human behavior, nor could she comprehend such modern societal conveniences as silverware or bathroom etiquette. Her emotional development was practically non-existent, and she could not speak. With this heartbreaking story, the world was being introduced to a fragile, beautiful teenager who seemed and behaved like an infant, or Wild Child.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.4 (2264)
Моя оцінка:
/10
Вгамуй свій ентузіазм
Вгамуй свій ентузіазм (2000—2024) актор у ролі Sal 9.0 imdb 8.8
Сюжет Цей комедійний серіал є унікальним у своєму роді. Ларрі Девід зважився зняти історію про самого себе. Цей хлопець каже те, що думає; він конфліктує з усім світом, тому проблеми постійно переслідують його, але Ларрі не має бажання прогинатися і здаватися.
Вгамуй свій ентузіазм Трейлер

Вгамуй свій ентузіазм (2000—2024)

Curb Your Enthusiasm

Серіал 12 сезонів, 120 епізодів Завершений
актор у ролі Sal
США   30 хв
Читати опис Цей комедійний серіал є унікальним у своєму роді. Ларрі Девід зважився зняти історію про самого себе. Цей хлопець каже те, що думає; він конфліктує з усім світом, тому проблеми постійно переслідують його, але Ларрі не має бажання прогинатися і здаватися.
КіноБаза: 9.0 (1)  IMDb: 8.8 (148977)
Моя оцінка:
/10
Nikki (2000—2002) режисер 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Nikki and Dwight follow their dreams, while Dwight's mother disapproves of Nikki and their lifestyle.

Nikki (2000—2002)

Nikki

Серіал 2 сезони, 41 епізод Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Nikki and Dwight follow their dreams, while Dwight's mother disapproves of Nikki and their lifestyle.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (764)
Моя оцінка:
/10
Daddio (2000) режисер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Michael Chiklis stars as easygoing Chris Woods, a former restaurant supply salesman who decides to become a stay-at-home dad to his four children to accommodate his wife's demanding career as a successful lawyer.

Daddio (2000)

Daddio

Серіал 2 сезони, 18 епізодів Завершений
режисер
США   30 хв
Читати опис (англ.) Michael Chiklis stars as easygoing Chris Woods, a former restaurant supply salesman who decides to become a stay-at-home dad to his four children to accommodate his wife's demanding career as a successful lawyer.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (149)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: