No Image

Арті Мандельберг

Artie Mandelberg

Всього фільмів (на сайті): 23

Ролі: режисер ★ 7.26 (14), продюсер (12)

Фільмографія

Знайдено 23 результати

Порушуючи правила
Порушуючи правила (2012) режисер  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 4.8
Сюжет Нік Лейдс – поліцейський з Нового Орлеана звик працювати, порушуючи правила. У тому числі проводити допити та затримання без відповідних санкцій. Нік їздить на яскраво-помаранчевому джипі, курить дорогі сигари і одягається так, наче він відпочиває на Гаваях, а не працює. Колеги підозрюють Ніка в корупції. Його справу направлено до суду, і заступник прокурора має намір за будь-яку ціну відправити Ніка за ґрати. Однак ситуація обертається таким чином, що прокурор і підсудний виявляються втягнутими в кримінальні розбірки. Тепер їм доведеться боротися із злочинцями пліч-о-пліч, порушуючи при цьому всі правила.
Порушуючи правила Трейлер

Порушуючи правила (2012)

Bending the Rules

режисер
США   1 год 23 хв
Читати опис Нік Лейдс – поліцейський з Нового Орлеана звик працювати, порушуючи правила. У тому числі проводити допити та затримання без відповідних санкцій. Нік їздить на яскраво-помаранчевому джипі, курить дорогі сигари і одягається так, наче він відпочиває на Гаваях, а не працює. Колеги підозрюють Ніка в корупції. Його справу направлено до суду, і заступник прокурора має намір за будь-яку ціну відправити Ніка за ґрати. Однак ситуація обертається таким чином, що прокурор і підсудний виявляються втягнутими в кримінальні розбірки. Тепер їм доведеться боротися із злочинцями пліч-о-пліч, порушуючи при цьому всі правила.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 4.8 (2372)
Моя оцінка:
/10
Шкереберть
Шкереберть (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 3.0 imdb 4.5
Сюжет Свої останні 13 років Арло Джейн, або Ей Джі, провів у в'язниці. Туди він потрапив за звинуваченням у вбивстві людини, який хотів розправитися з його кращим другом, Джеком. Вийшовши на свободу, Ей Джі хоче забути про минуле. Але, не тут-то було. Його друг Джек стає причиною кримінального події, і Арло змушений знову встати на той шлях, який він сподівався залишити.
Шкереберть Трейлер

Шкереберть (2011)

Inside Out

режисер
США   1 год 33 хв
Читати опис Свої останні 13 років Арло Джейн, або Ей Джі, провів у в'язниці. Туди він потрапив за звинуваченням у вбивстві людини, який хотів розправитися з його кращим другом, Джеком. Вийшовши на свободу, Ей Джі хоче забути про минуле. Але, не тут-то було. Його друг Джек стає причиною кримінального події, і Арло змушений знову встати на той шлях, який він сподівався залишити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 4.5 (1856)
Моя оцінка:
/10
Against the Wall (2011) режисер 6.5 imdb 7.1
Сюжет (англ.) A family drama set in Chicago following policewoman who causes a rift with her three cop brothers when she decides to join the department's Internal Affairs division.

Against the Wall (2011)

Against the Wall

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) A family drama set in Chicago following policewoman who causes a rift with her three cop brothers when she decides to join the department's Internal Affairs division.
КіноБаза: 6.5 (2)  IMDb: 7.1 (1943)
Моя оцінка:
/10
Болота
Болота (2010—2013) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.4
Сюжет Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Болота Трейлер

Болота (2010—2013)

The Glades

Серіал 4 сезони, 49 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Джим Лонгворт, детектив з відділу вбивств, справляє незабутнє враження на жінок, розумний і красивий, але дещо важкий у спілкуванні. Йому довелося покинути Чикаго після неприємного випадку, коли капітан поліції, його начальник, підстрелив його, запідозривши роман між ним і його дружиною. Покинувши Чикаго не з доброї волі, він осів у містечку Палм Глейдс, де життя схоже на тихе болото. На перший погляд, найстрашніше, що може статися в Палм Глейдс - черговий гравець у гольф отримає сонячний удар в полуденний час. Тільки це містечко на краю Національного парку Еверглейдс, нескінченної низки боліт, що кишать крокодилами, не в такій ідилії, як здається. Вбивць там не менше, ніж у хмарних районах країни. І кожен випадок змушує Джима відкласти ключку для гольфу і застосувати весь свій талант у розкритті вбивств, яким, на додаток до поліцейського значка, його щедро нагородила доля. У коротких перервах між новими вбивствами, він примудряється вдосконалюватися в гольфі і зустрічатися з дотепною і симпатичною дівчиною Келлі...
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (6)  IMDb: 7.4 (14804)
Моя оцінка:
/10
Врятувати Ґрейс
Врятувати Ґрейс (2007—2010) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.6
Сюжет Ґрейс Ганадарко - детектив з серйозними емоційними проблемами. Вона спить з одруженим чоловіком (та й не одним), весь свій вільний час проводить з пляшкою віскі та не вірить у те, що Бог може допомогти людям. Вона зовсім розчарувалася в житті і їй плювати як на себе, так і на інших. Але одного разу з нею відбувається диво: неабияк напившись у барі вона сідає за кермо та на смерть збиває людину і бачить перед собою ангела. Служитель раю представляється Ерлом і передає Ґрейс послання - Господь дає їй останній шанс.
Врятувати Ґрейс

Врятувати Ґрейс (2007—2010)

Saving Grace

Серіал 3 сезони, 46 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Ґрейс Ганадарко - детектив з серйозними емоційними проблемами. Вона спить з одруженим чоловіком (та й не одним), весь свій вільний час проводить з пляшкою віскі та не вірить у те, що Бог може допомогти людям. Вона зовсім розчарувалася в житті і їй плювати як на себе, так і на інших. Але одного разу з нею відбувається диво: неабияк напившись у барі вона сідає за кермо та на смерть збиває людину і бачить перед собою ангела. Служитель раю представляється Ерлом і передає Ґрейс послання - Господь дає їй останній шанс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 7.6 (5697)
Моя оцінка:
/10
Windfall (2006) продюсер 0.0 imdb 6.1
Сюжет (англ.) Twenty friends share in a multimillion-dollar lottery jackpot, only to experience the problems of instant wealth.

Windfall (2006)

Windfall

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Twenty friends share in a multimillion-dollar lottery jackpot, only to experience the problems of instant wealth.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.1 (614)
Моя оцінка:
/10
Медіум
Медіум (2005—2011) режисер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 7.1
Сюжет Звичайна домогосподарка, мати трьох дітей володіє унікальним даром - бачить уві сні реальні вбивства. Жінка-медіум одночасно допомагає поліції у затриманні злочинців і намагається не зруйнувати свою сім'ю.
Медіум

Медіум (2005—2011)

Medium

16+
Серіал 7 сезонів, 130 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис Звичайна домогосподарка, мати трьох дітей володіє унікальним даром - бачить уві сні реальні вбивства. Жінка-медіум одночасно допомагає поліції у затриманні злочинців і намагається не зруйнувати свою сім'ю.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (16)  IMDb: 7.1 (31056)
Моя оцінка:
/10
CSI: Маямі
CSI: Маямі (2002—2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 6.5
Сюжет Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
CSI: Маямі Трейлер

CSI: Маямі (2002—2012)

CSI: Miami

16+
Серіал 10 сезонів, 232 епізоди Завершений
режисер
США   43 хв
Читати опис Телесеріал про роботу співробітників криміналістської лабораторії Маямі. У кожному окремому епізоді звичайно розказується про розслідування одного-двох злочинів, скоєних в Маямі чи його околицях.
Серіал не має єдиного сюжету, але в кожному сезоні є скрізні сюжетні лінії, звичайно пов'язані з розслідуванням серійних вбивств. Також робиться акцент на особисті проблеми і складнощі співробітників — сімейні проблеми, психологічні травми, відносини з колегами по роботі і родичами. У серіалі особливо широко зачіпається безліч складних соціальних і особистих проблем, незвичайні людські захоплення і звички, часто непіддатливі однозначному визначенню і оцінці.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (26)  IMDb: 6.5 (61088)
Моя оцінка:
/10
Too Legit: The MC Hammer Story (2001) режисер 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) This film is an unbiased look into the rise and fall of late 80's and early 90's rap superstar MC Hammer. It begins showing Hammer as a ball boy for his hometown Oakland Athletics, and ends...

Too Legit: The MC Hammer Story (2001)

Too Legit: The MC Hammer Story

режисер
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) This film is an unbiased look into the rise and fall of late 80's and early 90's rap superstar MC Hammer. It begins showing Hammer as a ball boy for his hometown Oakland Athletics, and ends...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (360)
Моя оцінка:
/10
The Division (2001—2004) режисер 5.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Five female cops in San Francisco struggle with their personal and professional lives.

The Division (2001—2004)

The Division

Серіал 4 сезони, 88 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Five female cops in San Francisco struggle with their personal and professional lives.
КіноБаза: 5.0 (2)  IMDb: 6.6 (586)
Моя оцінка:
/10
Any Day Now (1998—2002) режисер 4.0 imdb 8.4
Сюжет (англ.) Two friends, one black and one white recall their friendship in the past when they reunite in the present.

Any Day Now (1998—2002)

Any Day Now

Серіал 4 сезони, 88 епізодів Завершений
режисер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Two friends, one black and one white recall their friendship in the past when they reunite in the present.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 8.4 (1139)
Моя оцінка:
/10
Leaving L.A. (1997) продюсер 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) The Los Angeles coroner's office is full of outlandish types including head doctor Neil Bernstein who cooks amongst the corpses. Prankster Claudia, psychic Martha, and flaky photog Dudley are fellow employees.

Leaving L.A. (1997)

Leaving L.A.

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) The Los Angeles coroner's office is full of outlandish types including head doctor Neil Bernstein who cooks amongst the corpses. Prankster Claudia, psychic Martha, and flaky photog Dudley are fellow employees.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (45)
Моя оцінка:
/10
Mr. & Mrs. Smith (1996—1997) режисер, продюсер 0.0 imdb 7.1
Сюжет (англ.) Two spies are recruited by an intelligence agency. They pose as a married couple Mr. and Mrs. Smith when they are on their missions.

Mr. & Mrs. Smith (1996—1997)

Mr. & Mrs. Smith

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Two spies are recruited by an intelligence agency. They pose as a married couple Mr. and Mrs. Smith when they are on their missions.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.1 (769)
Моя оцінка:
/10
Торнадо!
Торнадо! (1996) продюсер 0.0 imdb 4.7
Сюжет По штатах гуляє смертоносне торнадо. Вчені намагаються хоч якось убезпечити населення від цієї напасті. Єдиний вихід — запустити прямо в серце смерчу датчик, за яким можна буде визначати наближення торнадо. Але зробити це не так просто…
Торнадо! Трейлер

Торнадо! (1996)

Tornado!

продюсер
США   1 год 29 хв
Читати опис По штатах гуляє смертоносне торнадо. Вчені намагаються хоч якось убезпечити населення від цієї напасті. Єдиний вихід — запустити прямо в серце смерчу датчик, за яким можна буде визначати наближення торнадо. Але зробити це не так просто…
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (1150)
Моя оцінка:
/10
No One Would Tell (1996) продюсер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Shy sixteen-year-old Stacy Collins can't believe that the most popular guy in school, an attractive athlete named Bobby Tennison, is interested in her. At first she is flattered by his constant attention, but then he becomes possessive and jealous-telling her who she can speak to and what she can wear. Threats escalate into violence when Bobby thinks Stacy has stepped out of line. Soon she is walking on egg shells and living in fear. Having seen the tell-tale bruises, Stacy's best friend convinces her to break things off with Bobby-but in a moment of weakness, Stacy goes to meet him.

No One Would Tell (1996)

No One Would Tell

продюсер
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) Shy sixteen-year-old Stacy Collins can't believe that the most popular guy in school, an attractive athlete named Bobby Tennison, is interested in her. At first she is flattered by his constant attention, but then he becomes possessive and jealous-telling her who she can speak to and what she can wear. Threats escalate into violence when Bobby thinks Stacy has stepped out of line. Soon she is walking on egg shells and living in fear. Having seen the tell-tale bruises, Stacy's best friend convinces her to break things off with Bobby-but in a moment of weakness, Stacy goes to meet him.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (2976)
Моя оцінка:
/10
In the Fold (1996) продюсер 0.0 imdb 5.2
Сюжет (англ.) A crew of freshly graduated space navy cadets find themselves fighting with opponents from breakaway Earth colonies after their commanding officers are killed in an attack.

In the Fold (1996)

In the Fold

продюсер
США, Німеччина   1 год 37 хв
Читати опис (англ.) A crew of freshly graduated space navy cadets find themselves fighting with opponents from breakaway Earth colonies after their commanding officers are killed in an attack.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.2 (548)
Моя оцінка:
/10
Money Kills (1995) режисер 0.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) Noreen helps her brother rob an armored car, but they're caught by the police, the money disappears, and Noreen is put in jail, firmly believing in the existence of an "inside man" whom she...

Money Kills (1995)

Money Kills

режисер
Канада, США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) Noreen helps her brother rob an armored car, but they're caught by the police, the money disappears, and Noreen is put in jail, firmly believing in the existence of an "inside man" whom she...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (101)
Моя оцінка:
/10
The Sister-in-Law (1995) продюсер 0.0 imdb 5.3
Сюжет (англ.) A man meets his daughter-in-law for the first time when his son tragically dies. He and the rest of the family like her, but she has a deadly secret.

The Sister-in-Law (1995)

The Sister-in-Law

продюсер
США   1 год 32 хв
Читати опис (англ.) A man meets his daughter-in-law for the first time when his son tragically dies. He and the rest of the family like her, but she has a deadly secret.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.3 (112)
Моя оцінка:
/10
As Good as Dead (1995) продюсер 0.0 imdb 5.5
Сюжет (англ.) Susan switches identities with her new friend Nicole, so that Nicole can pay for her medical bills with Susan's insurance. Then Susan finds herself trapped in her new identity when Nicole ends up dead under questionable circumstances.

As Good as Dead (1995)

As Good as Dead

продюсер
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) Susan switches identities with her new friend Nicole, so that Nicole can pay for her medical bills with Susan's insurance. Then Susan finds herself trapped in her new identity when Nicole ends up dead under questionable circumstances.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.5 (499)
Моя оцінка:
/10
South of Sunset (1993) продюсер 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Cody McMahon, a Paramount studio security chief, starts The Beverly Hills Detective Agency.

South of Sunset (1993)

South of Sunset

Серіал 1 сезон, 7 епізодів Завершений
продюсер
США   60 хв
Читати опис (англ.) Cody McMahon, a Paramount studio security chief, starts The Beverly Hills Detective Agency.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (80)
Моя оцінка:
/10
Вайлдер на прізвисько
Вайлдер на прізвисько "Напалм" (1993) продюсер  ✓ укр. аудіо 5.0 imdb 5.5
Сюжет З раннього дитинства брати Вайлдер і Воллас могли запалювати предмети силою думки, і одного разу ця здатність до пірокінезу стала причиною трагічної загибелі людини. Після цього брати пішли в житті різними дорогами: Вайлдер вирішив забути про свій дар і став звичайним роботягою, а Воллас, навпаки, став відомою цирковою зіркою. Через багато років доля знову зводить братів разом, і точкою зіткнення в їх стосунках стає дружина Вайлдера, що просто захоплена піроманією.
Вайлдер на прізвисько Трейлер

Вайлдер на прізвисько "Напалм" (1993)

Wilder Napalm

продюсер
США   1 год 49 хв
Читати опис З раннього дитинства брати Вайлдер і Воллас могли запалювати предмети силою думки, і одного разу ця здатність до пірокінезу стала причиною трагічної загибелі людини. Після цього брати пішли в житті різними дорогами: Вайлдер вирішив забути про свій дар і став звичайним роботягою, а Воллас, навпаки, став відомою цирковою зіркою. Через багато років доля знову зводить братів разом, і точкою зіткнення в їх стосунках стає дружина Вайлдера, що просто захоплена піроманією.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 5.5 (1814)
Моя оцінка:
/10
Беверлі Гілс 90210
Беверлі Гілс 90210 (1990—2000) режисер  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.5
Сюжет Cеріал показує життя учнів, які живуть у найбагатших районах Беверлі Гілс, і як вони дорослішають разом поступають у коледж та починають працювати. Молодь стає друзями та ворогами, вони закохуються та ненавидять, проходять скрізь безліч кризових ситуацій, такі як алкоголізм, апартеїд у Південній Африці, вагітність та наркотики...
Беверлі Гілс 90210 Трейлер

Беверлі Гілс 90210 (1990—2000)

Beverly Hills, 90210

12+
Серіал 10 сезонів, 294 епізоди Завершений
режисер
США   44 хв
Читати опис Cеріал показує життя учнів, які живуть у найбагатших районах Беверлі Гілс, і як вони дорослішають разом поступають у коледж та починають працювати. Молодь стає друзями та ворогами, вони закохуються та ненавидять, проходять скрізь безліч кризових ситуацій, такі як алкоголізм, апартеїд у Південній Африці, вагітність та наркотики...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (48)  IMDb: 6.5 (37508)
Моя оцінка:
/10
Детективне агентство «Місячне сяйво»
Детективне агентство «Місячне сяйво» (1985—1989) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.6
Сюжет Успіх цієї романтичної і забавної комедії про двох детективів дав старт популярному у всьому світі серіалу MOONLIGHTING (Детективне агентство Місячне сяйво або Ліва робота). Сюжет простий, досягаюча успіху бізнес-леді Медді Хейс (Сибілл Шеперд) жила, не відаючи клопотів. Вона зробила запаморочливу кар'єру топ-моделі і була абсолютно щаслива.
Детективне агентство «Місячне сяйво» Трейлер

Детективне агентство «Місячне сяйво» (1985—1989)

Moonlighting

16+
Серіал 5 сезонів, 66 епізодів Завершений
продюсер, режисер
США   60 хв
Читати опис Успіх цієї романтичної і забавної комедії про двох детективів дав старт популярному у всьому світі серіалу MOONLIGHTING (Детективне агентство Місячне сяйво або Ліва робота). Сюжет простий, досягаюча успіху бізнес-леді Медді Хейс (Сибілл Шеперд) жила, не відаючи клопотів. Вона зробила запаморочливу кар'єру топ-моделі і була абсолютно щаслива.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (68)  IMDb: 7.6 (24182)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: