Девід Фінчер

David Fincher

Дата народження: 28 серпня 1962 (61 рік)

Знак зодіаку: Діва

Місце народження: Денвер, Колорадо, США

Зріст: 184 см

Всього фільмів (на сайті): 51

Ролі: актор (22), режисер ★ 8.1 (17), продюсер (14), сценарист ★ 7.29 (2)

Фільмографія

Знайдено 51 результат

Вбивця
Вбивця (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 6.8 imdb 6.7
Сюжет Після доленосного промаху вбивця протистоїть замовникам і самому собі в гонитві за помстою, яка, на його думку, не є особистою.
Вбивця Трейлер

Вбивця (2023)

The Killer

режисер
США   1 год 58 хв
Читати опис Після доленосного промаху вбивця протистоїть замовникам і самому собі в гонитві за помстою, яка, на його думку, не є особистою.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.8 (153)  IMDb: 6.7 (191138)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Для вас достатньо чорне?!?
Для вас достатньо чорне?!? (2022) продюсер 0.0 imdb 7.3
Сюжет Культурний критик та історик Елвіс Мітчелл простежує еволюцію (та революцію) афроамериканського кіно від його витоків до видатних фільмів 1970-х років.
Для вас достатньо чорне?!? Трейлер

Для вас достатньо чорне?!? (2022)

Is That Black Enough for You?!?

продюсер
США   2 год 15 хв
Читати опис Культурний критик та історик Елвіс Мітчелл простежує еволюцію (та революцію) афроамериканського кіно від його витоків до видатних фільмів 1970-х років.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (1546)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Крізь об’єктив: Роль кіно в сучасній культурі
Крізь об’єктив: Роль кіно в сучасній культурі (2021) продюсер 6.0 imdb 6.8
Сюжет У цій колекції візуальних есе любителі кінематографа вивчають моменти з фільмів, що їх схвилювали, вразили, збили з пантелику та навіть змінили їхній світогляд.
Крізь об’єктив: Роль кіно в сучасній культурі Трейлер

Крізь об’єктив: Роль кіно в сучасній культурі (2021)

Voir

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Документальний Поновлений серіал
продюсер
США   20 хв
Читати опис У цій колекції візуальних есе любителі кінематографа вивчають моменти з фільмів, що їх схвилювали, вразили, збили з пантелику та навіть змінили їхній світогляд.
КіноБаза: 6.0 (1)  IMDb: 6.8 (1719)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Манк
Манк (2020) режисер  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 6.8
Сюжет Погляньте на Голлівуд 1930-х років очима в’їдливого сценариста-п’яниці Германа Дж. Манкевича, який намагається дописати сценарій «Громадянина Кейна».
Манк Трейлер

Манк (2020)

Mank

16+
режисер
США   2 год 11 хв
Читати опис Погляньте на Голлівуд 1930-х років очима в’їдливого сценариста-п’яниці Германа Дж. Манкевича, який намагається дописати сценарій «Громадянина Кейна».
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (67)  IMDb: 6.8 (83331)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Любов, смерть і роботи
Любов, смерть і роботи (2019) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.4
Сюжет Серіал є чудовою сумішшю історій, представлених у цілковито різних жанрах. Тут вас чекає і зустріч з класичними елементами наукової фантастики, незвичайним гумором, дивним фентезійним світом і жахом, що по-справжньому пробирає до мурашок. Кожен з персонажів здаватиметься вам дивним, як мінімум. Тут відбувається справжній винос мозку, до якого неможливо звикнути чи підготуватися. Якщо ви готові дивитися історію, де у центрі уваги опиняються молокопродукти, що несподівано ожили після загадкових обставин, божевільні роботи, які прагнуть захопити світ і солдати, здатні обертатися на тварин, то ласкаво просимо до перегляду!
Любов, смерть і роботи Трейлер

Любов, смерть і роботи (2019)

Love, Death & Robots

18+
Серіал 3 сезони, 35 епізодів Поновлений серіал
Топ #26 серіал
продюсер, режисер
США   15 хв
Читати опис Серіал є чудовою сумішшю історій, представлених у цілковито різних жанрах. Тут вас чекає і зустріч з класичними елементами наукової фантастики, незвичайним гумором, дивним фентезійним світом і жахом, що по-справжньому пробирає до мурашок. Кожен з персонажів здаватиметься вам дивним, як мінімум. Тут відбувається справжній винос мозку, до якого неможливо звикнути чи підготуватися. Якщо ви готові дивитися історію, де у центрі уваги опиняються молокопродукти, що несподівано ожили після загадкових обставин, божевільні роботи, які прагнуть захопити світ і солдати, здатні обертатися на тварин, то ласкаво просимо до перегляду!
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (331)  IMDb: 8.4 (200543)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Дівчина у павутинні
Дівчина у павутинні (2018) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.1
Сюжет Дівчина з татуюванням дракона хакерка Лісбет Саландер продовжує розслідування. Раптова смерть видатного розробника штучного інтелекту виводить Лісбет на слід її найнебезпечнішого ворога, який, мов павук, сплів для неї пастку… Разом з напарником детективом Блумквістом дівчина опиняється в епіцентрі глобальної змови кіберзлочинців і корумпованих чиновників.
Дівчина у павутинні Трейлер

Дівчина у павутинні (2018)

The Girl in the Spider's Web

16+
продюсер
Велика Британія, Німеччина, Швеція, Канада, США   1 год 55 хв
Читати опис Дівчина з татуюванням дракона хакерка Лісбет Саландер продовжує розслідування. Раптова смерть видатного розробника штучного інтелекту виводить Лісбет на слід її найнебезпечнішого ворога, який, мов павук, сплів для неї пастку… Разом з напарником детективом Блумквістом дівчина опиняється в епіцентрі глобальної змови кіберзлочинців і корумпованих чиновників.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (53)  IMDb: 6.1 (52340)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Голівудський інсайдер
Голівудський інсайдер (2018) зіграв самого себе 5.0 imdb 3.3
Сюжет Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
Голівудський інсайдер

Голівудський інсайдер (2018)

Hollywood Insider

Серіал 16 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
США
Читати опис Шоу, яке акцентує увагу глядача на змісті та змістовних розвагах, контент зосереджений подалі від пліток і скандалу.
КіноБаза: 5.0 (1)  IMDb: 3.3 (1429)
Моя оцінка:
/10
Мисливець за розумом
Мисливець за розумом (2017—2019) режисер, продюсер  ✓ укр. аудіо 8.4 imdb 8.6
Сюжет Серіал знятий Девідом Фінчером за книгою колишнього спецагента Джона Дуґласа «Мисливець за розумом: За кулісами елітного відділу криміналістів ФБР». Робота Дуґласа вважається однією з найкращих книг про формування психологічного портрету серійних маніяків.
Мисливець за розумом Трейлер

Мисливець за розумом (2017—2019)

Mindhunter

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Скасований
Топ #30 серіал
режисер, продюсер
США   60 хв
Читати опис Серіал знятий Девідом Фінчером за книгою колишнього спецагента Джона Дуґласа «Мисливець за розумом: За кулісами елітного відділу криміналістів ФБР». Робота Дуґласа вважається однією з найкращих книг про формування психологічного портрету серійних маніяків.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.4 (200)  IMDb: 8.6 (342948)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

The Shocking Truth (2017—) зіграв самого себе 0.0 imdb 8.0
Сюжет (англ.) The Shocking Truth is a compelling documentary series that digs deep into notorious real-life murders and paranormal events and explores how Hollywood turned them into its most memorable thrillers.

The Shocking Truth (2017—)

The Shocking Truth

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Документальний Поновлений серіал
зіграв самого себе
Канада   22 хв
Читати опис (англ.) The Shocking Truth is a compelling documentary series that digs deep into notorious real-life murders and paranormal events and explores how Hollywood turned them into its most memorable thrillers.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.0 (82)
Моя оцінка:
/10
Гічкок/Трюффо
Гічкок/Трюффо (2015) зіграв самого себе 7.2 imdb 7.3
Сюжет Такі кінематографісти, як Вес Андерсон, Мартін Скорсезе, Девід Фінчер, Кійосі Куросава та Олів'є Ассаяс, розповідають, як книга «Кіно за Гічкоком» Франсуа Трюффо 1966 року вплинула на них та їх роботу.
Гічкок/Трюффо Трейлер

Гічкок/Трюффо (2015)

Hitchcock/Truffaut

13+
зіграв самого себе
Франція, США   1 год 19 хв
Читати опис Такі кінематографісти, як Вес Андерсон, Мартін Скорсезе, Девід Фінчер, Кійосі Куросава та Олів'є Ассаяс, розповідають, як книга «Кіно за Гічкоком» Франсуа Трюффо 1966 року вплинула на них та їх роботу.
КіноБаза: 7.2 (4)  IMDb: 7.3 (7224)
Моя оцінка:
/10
Загублена
Загублена (2014) режисер  ✓ укр. аудіо 8.2 imdb 8.1
Сюжет Емі і Нік Данни були, якщо подивитися з боку, зразковою парою. Під час кризи вони залишають Манхеттен, де жили, і переїжджають в Міссурі, рідне для Ніка місто. Проживши разом вже п'ять років, чоловік і дружина збираються влаштувати річницю весілля, на яку повинні прийти їхні близькі та знайомі. Однак гостей чекає сюрприз - зразковий чоловік заявляє, що Емі зникла. Хмари репортерів і поліцейських, чорна слава для чоловіка зниклої жінки і величезна кількість підозр, що саме Нік Данн розправився зі своєю коханою. Адже всі докази, які начебто хтось залишив навмисне, вказують на те, що це не просто зникнення, воно сталося разом з насильством. Спроби Ніка провести власні розслідування і довести людям, що він невинний, розбиваються об таємниці та скелети в шафі самої пари.
Загублена Трейлер

Загублена (2014)

Gone Girl

16+
Топ #91 фільм
режисер
США   2 год 29 хв
Читати опис Емі і Нік Данни були, якщо подивитися з боку, зразковою парою. Під час кризи вони залишають Манхеттен, де жили, і переїжджають в Міссурі, рідне для Ніка місто. Проживши разом вже п'ять років, чоловік і дружина збираються влаштувати річницю весілля, на яку повинні прийти їхні близькі та знайомі. Однак гостей чекає сюрприз - зразковий чоловік заявляє, що Емі зникла. Хмари репортерів і поліцейських, чорна слава для чоловіка зниклої жінки і величезна кількість підозр, що саме Нік Данн розправився зі своєю коханою. Адже всі докази, які начебто хтось залишив навмисне, вказують на те, що це не просто зникнення, воно сталося разом з насильством. Спроби Ніка провести власні розслідування і довести людям, що він невинний, розбиваються об таємниці та скелети в шафі самої пари.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.2 (525)  IMDb: 8.1 (1078993)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 40 грн / купівля від 79 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Calvin Klein: Downtown (2013) режисер 0.0 imdb 6.5
Сюжет (англ.) Black and white promotional video of the new female fragrance Calvin Klein. In the main role starred actress Rooney Mara, and the director of the movie is David Fincher. What is the aroma of lemon, bergamot and violets like? The b...

Calvin Klein: Downtown (2013)

Calvin Klein: Downtown

режисер
США   1 хв
Читати опис (англ.) Black and white promotional video of the new female fragrance Calvin Klein. In the main role starred actress Rooney Mara, and the director of the movie is David Fincher. What is the aroma of lemon, bergamot and violets like? The b...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.5 (613)
Моя оцінка:
/10
Картковий будинок
Картковий будинок (2013—2018) продюсер, режисер  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.6
Сюжет Дії «Карткового будинку» відбуваються у Вашинґтоні, де демократ з п'ятого виборчого округу Південної Кароліни та «Голова фракції більшості в парламенті» Френк Андервуд, після відмови йому посади державного секретаря, вирішує помститися тим, хто зрадив його. У головних ролях в серіалі також знялися зірки Робін Райт, Кейт Мара та Корі Стол. Серіал є адаптацією мінісеріалу BBC з такою ж назвою, який знятий за романом Майкла Добса.
Картковий будинок Трейлер

Картковий будинок (2013—2018)

House of Cards

18+
Серіал 6 сезонів, 73 епізоди Завершений
продюсер, режисер
США   51 хв
Читати опис Дії «Карткового будинку» відбуваються у Вашинґтоні, де демократ з п'ятого виборчого округу Південної Кароліни та «Голова фракції більшості в парламенті» Френк Андервуд, після відмови йому посади державного секретаря, вирішує помститися тим, хто зрадив його. У головних ролях в серіалі також знялися зірки Робін Райт, Кейт Мара та Корі Стол. Серіал є адаптацією мінісеріалу BBC з такою ж назвою, який знятий за романом Майкла Добса.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (176)  IMDb: 8.6 (534134)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Пліч-о-пліч
Пліч-о-пліч (2012) зіграв самого себе  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 7.6
Сюжет Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Пліч-о-пліч Трейлер

Пліч-о-пліч (2012)

Side by Side

зіграв самого себе
США   1 год 39 хв
Читати опис Документальна стрічка, що досліджує історію, процес та схему роботи створення як цифрового, так і плівкового кіно. Вона показує, чого досягли митці, використовуючи як цифру, так і плівку, та як їхні потреби і інновації допомогли підштовхнути кіновиробництво у нових напрямках. У стрічці безліч інтерв'ю із режисерами, операторами, колористами, вченими, інженерами та художниками, що розкривають їхній досвід та відчуття при роботі з плівкою та цифрою. На якому етапі ми тепер, як ми сюди потрапили і що принесе нам майбутнє.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (8)  IMDb: 7.6 (13738)
Моя оцінка:
/10
Дівчина з тату дракона
Дівчина з тату дракона (2011) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.8
Сюжет Сорок років тому Гаррієт Ванґер безслідно зникла на острові, що належить могутньому клану Ванґер. Її тіло так і не було знайдено, але її дядько переконаний, що це вбивство і що вбивця є членом його власної, тісно згуртованою і неблагополучної сім'ї. Він наймає опального журналіста Мікаеля Блумквіста і татуйовану хакершу Лісбет Саландер для проведення розслідування.
Дівчина з тату дракона Трейлер

Дівчина з тату дракона (2011)

The Girl with the Dragon Tattoo

18+
режисер
США, Швеція, Норвегія   2 год 38 хв
Читати опис Сорок років тому Гаррієт Ванґер безслідно зникла на острові, що належить могутньому клану Ванґер. Її тіло так і не було знайдено, але її дядько переконаний, що це вбивство і що вбивця є членом його власної, тісно згуртованою і неблагополучної сім'ї. Він наймає опального журналіста Мікаеля Блумквіста і татуйовану хакершу Лісбет Саландер для проведення розслідування.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (368)  IMDb: 7.8 (498663)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Соціальна мережа
Соціальна мережа (2010) режисер  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 7.8
Сюжет У фільмі розповідається історія створення однієї з найбільш популярних в Інтернеті соціальних мереж - Facebook. Шалений успіх цієї мережі серед користувачів по всьому світу назавжди змінив життя студентів-однокурсників гарвардського університету, які заснували її в 2004 році і за кілька років стали наймолодшими США мультимільйонерами ст. Історія створення соціальної мережі Facebook, починаючи із 2005 року в Гарварді і закінчуючи сьогоднішнім днем, коли кількість користувачів сягає двохсот мільйонів осіб.
Соціальна мережа Трейлер

Соціальна мережа (2010)

The Social Network

14+
режисер
США   2 год 0 хв
Читати опис У фільмі розповідається історія створення однієї з найбільш популярних в Інтернеті соціальних мереж - Facebook. Шалений успіх цієї мережі серед користувачів по всьому світу назавжди змінив життя студентів-однокурсників гарвардського університету, які заснували її в 2004 році і за кілька років стали наймолодшими США мультимільйонерами ст. Історія створення соціальної мережі Facebook, починаючи із 2005 року в Гарварді і закінчуючи сьогоднішнім днем, коли кількість користувачів сягає двохсот мільйонів осіб.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (416)  IMDb: 7.8 (765548)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від 29 грн / купівля від 29 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

The 82nd Annual Academy Awards (2010) актор у ролі Self (segment "Where People and Ideas Begin") 0.0 imdb 6.7
Сюжет (англ.) Steve Martin and Alec Baldwin host the Oscars.

The 82nd Annual Academy Awards (2010)

The 82nd Annual Academy Awards

актор у ролі Self (segment "Where People and Ideas Begin")
США   3 год 37 хв
Читати опис (англ.) Steve Martin and Alec Baldwin host the Oscars.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.7 (1859)
Моя оцінка:
/10
Janela Indiscreta (2010) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.

Janela Indiscreta (2010)

Janela Indiscreta

Серіал 1 сезон, 0 епізодів
зіграв самого себе
Португалія   30 хв
Читати опис (англ.) A portuguese show where Mario Augusto presents the new films of the week and interviews actors, actresses and directors.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (235)
Моя оцінка:
/10
Rencontres de cinéma (2007) зіграв самого себе 0.0 imdb 4.7

Rencontres de cinéma (2007)

Rencontres de cinéma

Серіал 0 сезонів, 0 епізодів
зіграв самого себе
Франція
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (44)
Моя оцінка:
/10
Логорама
Логорама (2009) актор у ролі Pringles Original  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 7.5
Сюжет Ласкаво просимо у світ, де всі - будинки, люди, техніка і навіть пляма необережно пролитої кави, є логотипами відомих брендів. Світ - де Mr. Cleaner показує дітлахам в зоопарку Linux-пінгвінів, Playboy-кроликів і MGM-лева, де Pringles-далекобійники пристають в кафе до Esso-офіціантки, де Michelin-поліцейські вистежують небезпечного злочинця Рональда Макдональда.
«Логорама» - це не тільки блискуче реалізована ідея, доведеного до абсурду продакт-плейсменту, але й повний чорного гумору та жорстокості сюжет, захоплюючий безупинний екшн.
Від власників брендів автори не отримали ні копійки, логотипи у фільмі розміщені без їх згоди.
Логорама

Логорама (2009)

Logorama

актор у ролі Pringles Original
Франція   16 хв
Читати опис Ласкаво просимо у світ, де всі - будинки, люди, техніка і навіть пляма необережно пролитої кави, є логотипами відомих брендів. Світ - де Mr. Cleaner показує дітлахам в зоопарку Linux-пінгвінів, Playboy-кроликів і MGM-лева, де Pringles-далекобійники пристають в кафе до Esso-офіціантки, де Michelin-поліцейські вистежують небезпечного злочинця Рональда Макдональда.
«Логорама» - це не тільки блискуче реалізована ідея, доведеного до абсурду продакт-плейсменту, але й повний чорного гумору та жорстокості сюжет, захоплюючий безупинний екшн.
Від власників брендів автори не отримали ні копійки, логотипи у фільмі розміщені без їх згоди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (3)  IMDb: 7.5 (6306)
Моя оцінка:
/10
Загадкова справа Бенджаміна Баттона
Загадкова справа Бенджаміна Баттона (2008) режисер  ✓ укр. аудіо 8.1 imdb 7.8
Сюжет Фільм про чоловіка, який народився у віці 80 -ти років, а потім... почав молодіти. Ця людина, як і кожен з нас, не міг зупинити час. Його шлях в ХХI століття, що бере свій початок в Новому Орлеані в 1918 -му році в самому кінці Першої Світової війни, буде настільки незвичайний, що навряд чи міг мати місце в житті кого-небудь іншого. Фільм оповідає про долю унікальної людини, про людей і події, що чекають його попереду, про любов, яку він знайде і втратить, про радощі життя і смутку втрат і про те, що залишається з нами поза часом.
Загадкова справа Бенджаміна Баттона Трейлер

Загадкова справа Бенджаміна Баттона (2008)

The Curious Case of Benjamin Button

12+
режисер
США   2 год 46 хв
Читати опис Фільм про чоловіка, який народився у віці 80 -ти років, а потім... почав молодіти. Ця людина, як і кожен з нас, не міг зупинити час. Його шлях в ХХI століття, що бере свій початок в Новому Орлеані в 1918 -му році в самому кінці Першої Світової війни, буде настільки незвичайний, що навряд чи міг мати місце в житті кого-небудь іншого. Фільм оповідає про долю унікальної людини, про людей і події, що чекають його попереду, про любов, яку він знайде і втратить, про радощі життя і смутку втрат і про те, що залишається з нами поза часом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.1 (460)  IMDb: 7.8 (700889)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Зодіак
Зодіак (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.7
Сюжет Жорстоке, витончене вбивство двох підлітків 20 грудня 1968 року викликало хвилю жаху і обурення в маленькому містечку Валехо на півночі Каліфорнії. Сержант Мет Періш береться розслідувати цю криваву справу. Через відсутність доказів, вона так і залишається нерозкритою.
Журналісти піднімають галас в пресі навколо подвійного вбивства, обвинувачуючи поліцію в бездіяльності. А через шість місяців, 4 липня 1969 року в самий розпал свята, на автомобільній стоянці було знайдено два трупи, убиті схожим чином.
Зодіак Трейлер

Зодіак (2007)

Zodiac

18+
режисер
США   2 год 37 хв
Читати опис Жорстоке, витончене вбивство двох підлітків 20 грудня 1968 року викликало хвилю жаху і обурення в маленькому містечку Валехо на півночі Каліфорнії. Сержант Мет Періш береться розслідувати цю криваву справу. Через відсутність доказів, вона так і залишається нерозкритою.
Журналісти піднімають галас в пресі навколо подвійного вбивства, обвинувачуючи поліцію в бездіяльності. А через шість місяців, 4 липня 1969 року в самий розпал свята, на автомобільній стоянці було знайдено два трупи, убиті схожим чином.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (321)  IMDb: 7.7 (604892)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 50 грн / купівля від 89 грн
Бруд
Бруд (2007—2008) зіграв самого себе 7.4 imdb 6.9
Сюжет (англ.) A tabloid editor and her photographer try to make their way in the world of celebrity journalism.
Бруд Трейлер

Бруд (2007—2008)

Dirt

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Скасований
зіграв самого себе
США   60 хв
Читати опис (англ.) A tabloid editor and her photographer try to make their way in the world of celebrity journalism.
КіноБаза: 7.4 (5)  IMDb: 6.9 (7143)
Моя оцінка:
/10
Кохання та інші катастрофи
Кохання та інші катастрофи (2006) продюсер  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.1
Сюжет Емілі, яка має прізвисько "Джекс" працює асистентом редактора у британському "Vogue". Поступово навколо неї виникає коло друзів, в якому вона грає роль когось на зразок Емми з однойменного роману Джейн Остін, влаштовуючи їх особисте життя і даючи поради у складних стосунках з їх коханими. Джекс мешкає разом із геєм Пітером, якому вона особливо намагається допомогти у пошуках кохання. Але коли Джекс зрозуміє, що їй потрібно негайно влаштовувати особисте життя? І коли, нарешті, Пітер зрозуміє, що мрії про ідеального коханого заважають йому знайти справжнє щастя?..
Кохання та інші катастрофи Трейлер

Кохання та інші катастрофи (2006)

Love and Other Disasters

14+
продюсер
Франція, Велика Британія   1 год 30 хв
Читати опис Емілі, яка має прізвисько "Джекс" працює асистентом редактора у британському "Vogue". Поступово навколо неї виникає коло друзів, в якому вона грає роль когось на зразок Емми з однойменного роману Джейн Остін, влаштовуючи їх особисте життя і даючи поради у складних стосунках з їх коханими. Джекс мешкає разом із геєм Пітером, якому вона особливо намагається допомогти у пошуках кохання. Але коли Джекс зрозуміє, що їй потрібно негайно влаштовувати особисте життя? І коли, нарешті, Пітер зрозуміє, що мрії про ідеального коханого заважають йому знайти справжнє щастя?..
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (19)  IMDb: 6.1 (14761)
Моя оцінка:
/10
The Work of Director Mark Romanek (2005) актор у ролі Himself - Interviewee 0.0 imdb 8.2
Сюжет (англ.) 38-minute documentary accompanying a collection of shorts directed by Mark Romanek.

The Work of Director Mark Romanek (2005)

The Work of Director Mark Romanek

актор у ролі Himself - Interviewee
США   2 год 35 хв
Читати опис (англ.) 38-minute documentary accompanying a collection of shorts directed by Mark Romanek.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 8.2 (362)
Моя оцінка:
/10
Королі Доґтауна
Королі Доґтауна (2005) продюсер  ✓ укр. субтитри 7.2 imdb 7.1
Сюжет У 70-х юні Стейсі Перальта, Тоні Алва та Джей Адамс створили скейт-команду Z-Boys, вперше почавши виробляти на дошці трюки з арсеналу серфінгістів. Так народився новий і надзвичайно популярний різновид катання. Хлопці ж, пізнавши мить слави, пішли різними шляхами: хтось зробив кар’єру у шоу-бізнесі, а хтось залишився на дні, з якого і починав... Сильна молодіжна драма з добрими акторськими роботами, яка висвітлює багато проблем періоду дорослішання і при цьому дає картину миттєвого розвитку нового різновиду спорт-екстриму та його перетворення на національний феномен. Покійний Леджер виконав тут одну зі своїх менш відомих, але водночас найкращих ролей (критики назвали його виконання тонкою пародією на Вела Кілмера).
Королі Доґтауна Трейлер

Королі Доґтауна (2005)

Lords of Dogtown

16+
продюсер
США, Німеччина   1 год 47 хв
Читати опис У 70-х юні Стейсі Перальта, Тоні Алва та Джей Адамс створили скейт-команду Z-Boys, вперше почавши виробляти на дошці трюки з арсеналу серфінгістів. Так народився новий і надзвичайно популярний різновид катання. Хлопці ж, пізнавши мить слави, пішли різними шляхами: хтось зробив кар’єру у шоу-бізнесі, а хтось залишився на дні, з якого і починав... Сильна молодіжна драма з добрими акторськими роботами, яка висвітлює багато проблем періоду дорослішання і при цьому дає картину миттєвого розвитку нового різновиду спорт-екстриму та його перетворення на національний феномен. Покійний Леджер виконав тут одну зі своїх менш відомих, але водночас найкращих ролей (критики назвали його виконання тонкою пародією на Вела Кілмера).
Є українські субтитри
КіноБаза: 7.2 (25)  IMDb: 7.1 (58569)
Моя оцінка:
/10
Henry's Film Corner (2004—2005) зіграв самого себе 0.0 imdb 6.2

Henry's Film Corner (2004—2005)

Henry's Film Corner

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
зіграв самого себе
США   30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (30)
Моя оцінка:
/10
The Making of 'Alien³' (2003) зіграв самого себе 0.0 imdb 7.7
Сюжет (англ.) The creation of the film Alien³ (1992) is covered here in this feature-length documentary in exhaustive detail. Many interviews with the cast and crew give us an idea of how hard of a time ...

The Making of 'Alien³' (2003)

The Making of 'Alien³'

зіграв самого себе
США   2 год 41 хв
Читати опис (англ.) The creation of the film Alien³ (1992) is covered here in this feature-length documentary in exhaustive detail. Many interviews with the cast and crew give us an idea of how hard of a time ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.7 (583)
Моя оцінка:
/10
Виграти у Диявола
Виграти у Диявола (2002) сценарист 7.2 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Decades ago, the legendary James Brown sold his soul to the devil for fame and fortune. Now he wishes to renegotiate. Hired to take Mr. Brown to a rendezvous with the devil, the driver soon finds himself entangled in fiendish plans.
Виграти у Диявола

Виграти у Диявола (2002)

Beat the Devil

сценарист
США, Велика Британія   9 хв
Читати опис (англ.) Decades ago, the legendary James Brown sold his soul to the devil for fame and fortune. Now he wishes to renegotiate. Hired to take Mr. Brown to a rendezvous with the devil, the driver soon finds himself entangled in fiendish plans.
КіноБаза: 7.2 (15)  IMDb: 7.3 (6108)
Моя оцінка:
/10
Годинниковий механізм
Годинниковий механізм (2002) сценарист, продюсер 7.3 imdb 7.5
Сюжет (англ.) The Driver finds himself in a dangerous, yet highly political situation; this time being pursued by a helicopter gunship while carrying a passenger with a suitcase, the contents of which will decide the fate of a nation.
Годинниковий механізм

Годинниковий механізм (2002)

Ticker

сценарист, продюсер
США   8 хв
Читати опис (англ.) The Driver finds himself in a dangerous, yet highly political situation; this time being pursued by a helicopter gunship while carrying a passenger with a suitcase, the contents of which will decide the fate of a nation.
КіноБаза: 7.3 (13)  IMDb: 7.5 (4710)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: