Dan Skene

Місце народження: Вінніпеґ, Манітоба, Канада

Всього фільмів (на сайті): 13

Ролі: актор (11), режисер ★ 7.67 (1), продюсер (1)

Фільмографія

Знайдено 13 результатів

Таблетка від болю
Таблетка від болю (2023) режисер  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.4
Сюжет У цій драмі про причини й наслідки опіоїдної епідемії в США розповідається про винуватців, жертв і людину, яка самотужки намагається докопатися до правди.
Таблетка від болю Трейлер

Таблетка від болю (2023)

Painkiller

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
режисер
США   4 год 46 хв
Читати опис У цій драмі про причини й наслідки опіоїдної епідемії в США розповідається про винуватців, жертв і людину, яка самотужки намагається докопатися до правди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (33)  IMDb: 7.4 (30881)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Шоресі
Шоресі (2022) продюсер 8.0 imdb 8.5
Сюжет Балакучий Шоресі приєднується до хокейної команди ліги AAA в Садбері, у прагненні ніколи більше не програвати.
Шоресі Трейлер

Шоресі (2022)

Shoresy

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
продюсер
США
Читати опис Балакучий Шоресі приєднується до хокейної команди ліги AAA в Садбері, у прагненні ніколи більше не програвати.
КіноБаза: 8.0 (1)  IMDb: 8.5 (8345)
Моя оцінка:
/10
Ніхто
Ніхто (2021) актор у ролі Gunman  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.4
Сюжет Звичайний чоловік середнього віку задихається від невдячної роботи, неповаги дітей і невдалого шлюбу, аж доки вторгнення в будинок не пробуджує в ньому смертоносну лють.
Ніхто Трейлер

Ніхто (2021)

Nobody

16+
актор у ролі Gunman
США   1 год 32 хв
Читати опис Звичайний чоловік середнього віку задихається від невдячної роботи, неповаги дітей і невдалого шлюбу, аж доки вторгнення в будинок не пробуджує в ньому смертоносну лють.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (260)  IMDb: 7.4 (327645)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 124 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

ШАЗАМ!
ШАЗАМ! (2019) актор у ролі Bus Passenger  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 7.0
Сюжет Вихованому вулицею 14-річному Біллі Батсону від чарівника дістається сила перетворюватися на дорослого супергероя Шазама. Дитина в душі і богоподібний красень назовні, Шазам насолоджується дорослою версією самого себе і витрачає суперздібності на розваги. Але йому доводиться швидко освоїти свої навички, щоб виконати покладений на Шазама обов'язок — побороти смертоносні сили зла, з якими уклав угоду доктор Тадеус Сівана.
ШАЗАМ! Трейлер

ШАЗАМ! (2019)

Shazam!

16+
актор у ролі Bus Passenger
США   2 год 12 хв
Читати опис Вихованому вулицею 14-річному Біллі Батсону від чарівника дістається сила перетворюватися на дорослого супергероя Шазама. Дитина в душі і богоподібний красень назовні, Шазам насолоджується дорослою версією самого себе і витрачає суперздібності на розваги. Але йому доводиться швидко освоїти свої навички, щоб виконати покладений на Шазама обов'язок — побороти смертоносні сили зла, з якими уклав угоду доктор Тадеус Сівана.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (341)  IMDb: 7.0 (386925)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо) / прокат від $3.99 / купівля від $7.99
Доступно в rakuten (укр. аудіо) / купівля від 129 грн
Полярний
Полярний (2019) актор у ролі Blut's Army Utility  ✓ укр. аудіо 6.2 imdb 6.3
Сюжет Дункан Візла — один з найнебезпечніших кілерів в світі, відомий під прізвиськом Чорний Кайзер. Колись він вбивав людей по всьому світу, але тепер насолоджується мирним існуванням і давно вже не брав в руки зброю. Тільки ось колишній клієнт, з яким у Дункана відбувся невеликий конфлікт, не збирається забувати старі образи.
Полярний Трейлер

Полярний (2019)

Polar

актор у ролі Blut's Army Utility
Німеччина, США   1 год 58 хв
Читати опис Дункан Візла — один з найнебезпечніших кілерів в світі, відомий під прізвиськом Чорний Кайзер. Колись він вбивав людей по всьому світу, але тепер насолоджується мирним існуванням і давно вже не брав в руки зброю. Тільки ось колишній клієнт, з яким у Дункана відбувся невеликий конфлікт, не збирається забувати старі образи.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.2 (50)  IMDb: 6.3 (99583)
Моя оцінка:
/10
Bad Blood (2017—2018) актор у ролі Civilian 4.0 imdb 7.5
Сюжет (англ.) A dramatization of the life and death of Montreal mob boss Vito Rizzuto.
Трейлер

Bad Blood (2017—2018)

Bad Blood

Серіал 2 сезони, 14 епізодів Скасований
актор у ролі Civilian
  60 хв
Читати опис (англ.) A dramatization of the life and death of Montreal mob boss Vito Rizzuto.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.5 (10469)
Моя оцінка:
/10
Teen Lust (2014) актор у ролі Stunt Coordinator 0.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) High school student Neil (Jesse Carere) has vowed to remain celibate due to his religious beliefs, as his church wants him to be part of a religious ceremony that requires him to be a virgin. Neil is unaware that his church, which practices Satanism, is planning to sacrifice him to Satan in order to prevent 1000 years of peace on earth. Once Neil becomes aware of this plan, he and his best friend Matt (Daryl Sabara) make plans to find a woman to take Neil's virginity and thus save him from certain death.
Трейлер

Teen Lust (2014)

Teen Lust

актор у ролі Stunt Coordinator
Канада   1 год 20 хв
Читати опис (англ.) High school student Neil (Jesse Carere) has vowed to remain celibate due to his religious beliefs, as his church wants him to be part of a religious ceremony that requires him to be a virgin. Neil is unaware that his church, which practices Satanism, is planning to sacrifice him to Satan in order to prevent 1000 years of peace on earth. Once Neil becomes aware of this plan, he and his best friend Matt (Daryl Sabara) make plans to find a woman to take Neil's virginity and thus save him from certain death.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.7 (2068)
Моя оцінка:
/10
Поворот не туди 4: Кривавий початок
Поворот не туди 4: Кривавий початок (2011) актор у ролі One Eye  ✓ укр. аудіо 4.2 imdb 4.5
Сюжет Група студентів коледжу, катаючись на снігоходах, заблукала в лісі і вирішила сховатися від негоди в покинутій лікарні. Санаторій має химерне минуле, і деякі з його колишніх пацієнтів, як і раніше живуть там...
Поворот не туди 4: Кривавий початок Трейлер

Поворот не туди 4: Кривавий початок (2011)

Wrong Turn 4: Bloody Beginnings

18+
актор у ролі One Eye
США, Німеччина   1 год 33 хв
Читати опис Група студентів коледжу, катаючись на снігоходах, заблукала в лісі і вирішила сховатися від негоди в покинутій лікарні. Санаторій має химерне минуле, і деякі з його колишніх пацієнтів, як і раніше живуть там...
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.2 (37)  IMDb: 4.5 (28176)
Моя оцінка:
/10
Книга абсолютного зла
Книга абсолютного зла (2010—2012) актор у ролі Zack  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 8.2
Сюжет У Тодда Сміта, учня школи Кроулі-Хай, проблем вистачає. Метал-група "варварський апокаліпсис", в якій грає Тодд, – повний відстій, його оцінки з математики все гірше, а дівчина, яка давно подобається, навіть не підозрює про його існування. Несподівано в руки підлітка потрапляє Книга Абсолютного Зла, здатна змінити його життя. Тодд довго не роздумує. Він вирішує скористатися Книгою заради своєї вигоди, і тим самим, ненавмисно, звільняє сили зла в школі Кроулі-Хай ... У ході сюжету серіалу з’ясовується: Книга підживлюється тими, хто в нужді, у відчаї, хто загубився або марнославний. Вона проникає в голови учнів, сіючи хаос від серії до серії. Будь-хто, хто володіє Книгою, не може встояти перед спокусою використовувати її силу задля своїх бажань. Минає лише кілька днів, і завдяки необережності Тодда, Кроулі-Хай осаджена монстрами, створеними з людського жиру, м’ясоїдними зомбі-рокерами та іншими жахливими породженнями Книги. Тодд і його друзі – єдині, хто встає між світом і його повним знищенням. У ході справи Тодд дізнається про своє призначення, долю та про те, як це – бути героєм.
Книга абсолютного зла Трейлер

Книга абсолютного зла (2010—2012)

Todd and the Book of Pure Evil

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
актор у ролі Zack
Канада   30 хв
Читати опис У Тодда Сміта, учня школи Кроулі-Хай, проблем вистачає. Метал-група "варварський апокаліпсис", в якій грає Тодд, – повний відстій, його оцінки з математики все гірше, а дівчина, яка давно подобається, навіть не підозрює про його існування. Несподівано в руки підлітка потрапляє Книга Абсолютного Зла, здатна змінити його життя. Тодд довго не роздумує. Він вирішує скористатися Книгою заради своєї вигоди, і тим самим, ненавмисно, звільняє сили зла в школі Кроулі-Хай ... У ході сюжету серіалу з’ясовується: Книга підживлюється тими, хто в нужді, у відчаї, хто загубився або марнославний. Вона проникає в голови учнів, сіючи хаос від серії до серії. Будь-хто, хто володіє Книгою, не може встояти перед спокусою використовувати її силу задля своїх бажань. Минає лише кілька днів, і завдяки необережності Тодда, Кроулі-Хай осаджена монстрами, створеними з людського жиру, м’ясоїдними зомбі-рокерами та іншими жахливими породженнями Книги. Тодд і його друзі – єдині, хто встає між світом і його повним знищенням. У ході справи Тодд дізнається про своє призначення, долю та про те, як це – бути героєм.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 8.2 (4147)
Моя оцінка:
/10
Райский проект
Райский проект (2008) актор у ролі Uniformed Cop  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 6.0
Сюжет Трилер про людину, що втратив все те, що любив, і, щоб повернути назад свою родину й повернутися до нормального життя, йому доведеться зустрітися віч-на-віч із містичними явищами, пройти незліченну кількість випробувань власної віри, рушити розумом і вивчити найтаємніші куточки своєї душі.
Райский проект Трейлер

Райский проект (2008)

The Lazarus Project

16+
актор у ролі Uniformed Cop
США, Канада, Велика Британія   1 год 40 хв
Читати опис Трилер про людину, що втратив все те, що любив, і, щоб повернути назад свою родину й повернутися до нормального життя, йому доведеться зустрітися віч-на-віч із містичними явищами, пройти незліченну кількість випробувань власної віри, рушити розумом і вивчити найтаємніші куточки своєї душі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (13)  IMDb: 6.0 (19355)
Моя оцінка:
/10
Зроби крок
Зроби крок (2008) актор у ролі Ruby Stage Bartender  ✓ укр. субтитри 5.5 imdb 5.4
Сюжет Лорін, молода дівчина з Індіани, відправлялася в Чикаго із мрією вступити в Чиказьку Школу Музики й Танцю. Але після невдачі на вступному конкурсі вона змушена працювати в бурлеску-клубі. Який виявляється місцем, що дозволяє Лорін зрозуміти: плани можуть змінитися, а мрії - ніколи.
Зроби крок Трейлер

Зроби крок (2008)

Make It Happen

12+
актор у ролі Ruby Stage Bartender
США   1 год 30 хв
Читати опис Лорін, молода дівчина з Індіани, відправлялася в Чикаго із мрією вступити в Чиказьку Школу Музики й Танцю. Але після невдачі на вступному конкурсі вона змушена працювати в бурлеску-клубі. Який виявляється місцем, що дозволяє Лорін зрозуміти: плани можуть змінитися, а мрії - ніколи.
Є українські субтитри
КіноБаза: 5.5 (13)  IMDb: 5.4 (6503)
Моя оцінка:
/10
Однієї крові
Однієї крові (2007) актор у ролі Cpl. Timmons  ✓ укр. аудіо 0.0 imdb 4.2
Сюжет Околицями невеликого містечка бродить голодний тигр, що втік під час транспортування. Ані поліція, ані досвідчені мисливці, ані навіть армія не в силах упіймати його. Хижак в мить розправляється з кожним, хто встає на його шляху. Населення в паніці! Не боїться тигра лише маленький хлопчик. Він один розуміє, що це просто налякана тварина...
Те, що тигри іноді нападають на людей - ще не привід не любити цих тварин, тому що нападають вони тільки з двох причин: якщо вони голодні або перелякані. На відміну від людей, які полюють на тигрів та інших тварин заради трофеїв і забави. Відмінність людини і тварини у тому що нам природа дала розум, руки і можливість знаходити собі їжу різними способами. Хижакам природа не дала нічого крім їхніх мисливських інстинктів і іклів. Тому вони змушені вбивати, щоб вижити.
Однієї крові Трейлер

Однієї крові (2007)

Maneater

актор у ролі Cpl. Timmons
США, Канада   1 год 28 хв
Читати опис Околицями невеликого містечка бродить голодний тигр, що втік під час транспортування. Ані поліція, ані досвідчені мисливці, ані навіть армія не в силах упіймати його. Хижак в мить розправляється з кожним, хто встає на його шляху. Населення в паніці! Не боїться тигра лише маленький хлопчик. Він один розуміє, що це просто налякана тварина...
Те, що тигри іноді нападають на людей - ще не привід не любити цих тварин, тому що нападають вони тільки з двох причин: якщо вони голодні або перелякані. На відміну від людей, які полюють на тигрів та інших тварин заради трофеїв і забави. Відмінність людини і тварини у тому що нам природа дала розум, руки і можливість знаходити собі їжу різними способами. Хижакам природа не дала нічого крім їхніх мисливських інстинктів і іклів. Тому вони змушені вбивати, щоб вижити.
Є українське аудіо
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.2 (1096)
Моя оцінка:
/10
The Plague (2006) актор у ролі Death by Sam 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) In 1983 all children aged nine years or less fall into a coma at the same time. The children remain in the coma for the next 10 years and all children born during this time are born into the same state. Ten years later Tom Russel, who was imprisoned after killing a man in a fight, is released from prison and returns to his home town where his older brother has a son in a coma. That night all the children wake up but they are hellbent on killing all the adults. It soon becomes apparent that the children share a sort of collective consciousness and as one learns they all learn. As they get smarter they learn to disable motor vehicles and eventually to use firearms. A group of survivors, led by Tom and Jean, try to escape to the safety of a base located 60 km outside the town.
Трейлер

The Plague (2006)

The Plague

актор у ролі Death by Sam
США   1 год 28 хв
Читати опис (англ.) In 1983 all children aged nine years or less fall into a coma at the same time. The children remain in the coma for the next 10 years and all children born during this time are born into the same state. Ten years later Tom Russel, who was imprisoned after killing a man in a fight, is released from prison and returns to his home town where his older brother has a son in a coma. That night all the children wake up but they are hellbent on killing all the adults. It soon becomes apparent that the children share a sort of collective consciousness and as one learns they all learn. As they get smarter they learn to disable motor vehicles and eventually to use firearms. A group of survivors, led by Tom and Jean, try to escape to the safety of a base located 60 km outside the town.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (4756)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: