No Image

Джеймс Даннисон

James Dunnison

Всього фільмів (на сайті): 15

Ролі: режисер ★ 6.28

Фільмографія

Знайдено 15 результатів

Take Note (2022) режисер 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Group of contestants from across the country, compete in a fictional reality singing competition.
Трейлер

Take Note (2022)

Take Note

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
режисер
  23 хв
Читати опис (англ.) Group of contestants from across the country, compete in a fictional reality singing competition.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (62)
Моя оцінка:
/10
Carter (2018—2019) режисер 3.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) An actor returns home after a public meltdown. Partnering with his police detective friend, he tries to use his acting experience to solve real crimes.
Трейлер

Carter (2018—2019)

Carter

Серіал 2 сезони, 20 епізодів Завершений
режисер
США   1 хв
Читати опис (англ.) An actor returns home after a public meltdown. Partnering with his police detective friend, he tries to use his acting experience to solve real crimes.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 6.6 (2045)
Моя оцінка:
/10
Укушена
Укушена (2014—2016) режисер 4.8 imdb 6.9
Сюжет Історія про Елену, єдину в світі жінку-перевертня, яка, через роки після того, як її вкусили, працює фотографом в Торонто і намагається зберегти в таємниці правду про себе.
Укушена Трейлер

Укушена (2014—2016)

Bitten

Серіал 3 сезони, 33 епізоди Завершений
режисер
Канада   44 хв
Читати опис Історія про Елену, єдину в світі жінку-перевертня, яка, через роки після того, як її вкусили, працює фотографом в Торонто і намагається зберегти в таємниці правду про себе.
КіноБаза: 4.8 (10)  IMDb: 6.9 (19327)
Моя оцінка:
/10
Satisfaction (2013) режисер 0.0 imdb 4.5
Сюжет (англ.) Satisfaction is a half-hour single-camera sitcom about being on the verge of adulthood and struggling with the next step. Whether it's committing to a career, a relationship, or living arrangements, it's not easy being a twentysometh

Satisfaction (2013)

Satisfaction

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Поновлений серіал
режисер
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) Satisfaction is a half-hour single-camera sitcom about being on the verge of adulthood and struggling with the next step. Whether it's committing to a career, a relationship, or living arrangements, it's not easy being a twentysometh
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 4.5 (529)
Моя оцінка:
/10
Seed (2013—) режисер 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) SEED follows Harry, a likable bachelor and bartender whose previous foray into sperm donation has resulted in offspring he was unaware of - until now.

Seed (2013—)

Seed

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Поновлений серіал
режисер
Канада   22 хв
Читати опис (англ.) SEED follows Harry, a likable bachelor and bartender whose previous foray into sperm donation has resulted in offspring he was unaware of - until now.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (1199)
Моя оцінка:
/10
Arctic Air (2012—2014) режисер 4.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Set in Yellowknife, portrays renegade bush pilots at work and play in Canada's north.

Arctic Air (2012—2014)

Arctic Air

Серіал 3 сезони, 35 епізодів Скасований
режисер
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Set in Yellowknife, portrays renegade bush pilots at work and play in Canada's north.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 6.9 (1320)
Моя оцінка:
/10
Книга абсолютного зла
Книга абсолютного зла (2010—2012) режисер  ✓ укр. аудіо 6.6 imdb 8.2
Сюжет У Тодда Сміта, учня школи Кроулі-Хай, проблем вистачає. Метал-група "варварський апокаліпсис", в якій грає Тодд, – повний відстій, його оцінки з математики все гірше, а дівчина, яка давно подобається, навіть не підозрює про його існування. Несподівано в руки підлітка потрапляє Книга Абсолютного Зла, здатна змінити його життя. Тодд довго не роздумує. Він вирішує скористатися Книгою заради своєї вигоди, і тим самим, ненавмисно, звільняє сили зла в школі Кроулі-Хай ... У ході сюжету серіалу з’ясовується: Книга підживлюється тими, хто в нужді, у відчаї, хто загубився або марнославний. Вона проникає в голови учнів, сіючи хаос від серії до серії. Будь-хто, хто володіє Книгою, не може встояти перед спокусою використовувати її силу задля своїх бажань. Минає лише кілька днів, і завдяки необережності Тодда, Кроулі-Хай осаджена монстрами, створеними з людського жиру, м’ясоїдними зомбі-рокерами та іншими жахливими породженнями Книги. Тодд і його друзі – єдині, хто встає між світом і його повним знищенням. У ході справи Тодд дізнається про своє призначення, долю та про те, як це – бути героєм.
Книга абсолютного зла Трейлер

Книга абсолютного зла (2010—2012)

Todd and the Book of Pure Evil

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
режисер
Канада   30 хв
Читати опис У Тодда Сміта, учня школи Кроулі-Хай, проблем вистачає. Метал-група "варварський апокаліпсис", в якій грає Тодд, – повний відстій, його оцінки з математики все гірше, а дівчина, яка давно подобається, навіть не підозрює про його існування. Несподівано в руки підлітка потрапляє Книга Абсолютного Зла, здатна змінити його життя. Тодд довго не роздумує. Він вирішує скористатися Книгою заради своєї вигоди, і тим самим, ненавмисно, звільняє сили зла в школі Кроулі-Хай ... У ході сюжету серіалу з’ясовується: Книга підживлюється тими, хто в нужді, у відчаї, хто загубився або марнославний. Вона проникає в голови учнів, сіючи хаос від серії до серії. Будь-хто, хто володіє Книгою, не може встояти перед спокусою використовувати її силу задля своїх бажань. Минає лише кілька днів, і завдяки необережності Тодда, Кроулі-Хай осаджена монстрами, створеними з людського жиру, м’ясоїдними зомбі-рокерами та іншими жахливими породженнями Книги. Тодд і його друзі – єдині, хто встає між світом і його повним знищенням. У ході справи Тодд дізнається про своє призначення, долю та про те, як це – бути героєм.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.6 (6)  IMDb: 8.2 (4142)
Моя оцінка:
/10
Загублена
Загублена (2010—2015) режисер  ✓ укр. аудіо 6.3 imdb 7.6
Сюжет Бо - суккуб. Що виросла в людській сім'ї вона не знала про свою істинну природу, вважаючи себе фріком, а невміння контролювати надприродний голод зробило її самотньою утікачкою, що залишає після себе лише трупи. Усе міняється, коли Бо потрапляє у поле зору кланів Фейри, що пояснили їй хто вона. Не бажаючи вибирати між кланами Світла і Пітьми, Бо вирішує зайняти сторону людей. Їй допомагають юна злодійка Кензі, детектив-перевертень Дайсон і доктор Лорен, що займається вивченням Фейри.
Загублена Трейлер

Загублена (2010—2015)

Lost Girl

16+
Серіал 5 сезонів, 78 епізодів Завершений
режисер
Канада   44 хв
Читати опис Бо - суккуб. Що виросла в людській сім'ї вона не знала про свою істинну природу, вважаючи себе фріком, а невміння контролювати надприродний голод зробило її самотньою утікачкою, що залишає після себе лише трупи. Усе міняється, коли Бо потрапляє у поле зору кланів Фейри, що пояснили їй хто вона. Не бажаючи вибирати між кланами Світла і Пітьми, Бо вирішує зайняти сторону людей. Їй допомагають юна злодійка Кензі, детектив-перевертень Дайсон і доктор Лорен, що займається вивченням Фейри.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.3 (11)  IMDb: 7.6 (33145)
Моя оцінка:
/10
Hiccups (2010) режисер 0.0 imdb 5.9

Hiccups (2010)

Hiccups

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
режисер
Канада   30 хв
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.9 (631)
Моя оцінка:
/10
Той, що читає думки
Той, що читає думки (2009—2014) режисер  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 6.8
Сюжет Тобі Логану 28 років, він парамедик і вміє читати думки інших людей. Він ніколи не знав свого батька й виріс у прийомних сім'ях. До цього моменту він нікому не говорив про свій дар, за винятком доктора Рея Мерсера. Коли Тобі патрулює Торонто зі своїм напарником Озом, він починає користуватися своїм даром, допомагати людям у важких ситуаціях і розкривати злочини. За допомогою детектива Чарлі Маркс і своєї подруги лікаря Олівії Фосетт, з якою він то сходиться, то розходиться, Тобі розуміє, що його призначення допомагати іншим.
Той, що читає думки Трейлер

Той, що читає думки (2009—2014)

The Listener

Серіал 5 сезонів, 65 епізодів Скасований
режисер
Канада   42 хв
Читати опис Тобі Логану 28 років, він парамедик і вміє читати думки інших людей. Він ніколи не знав свого батька й виріс у прийомних сім'ях. До цього моменту він нікому не говорив про свій дар, за винятком доктора Рея Мерсера. Коли Тобі патрулює Торонто зі своїм напарником Озом, він починає користуватися своїм даром, допомагати людям у важких ситуаціях і розкривати злочини. За допомогою детектива Чарлі Маркс і своєї подруги лікаря Олівії Фосетт, з якою він то сходиться, то розходиться, Тобі розуміє, що його призначення допомагати іншим.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (17)  IMDb: 6.8 (8545)
Моя оцінка:
/10
Less Than Kind (2008—) режисер 0.0 imdb 7.8
Сюжет (англ.) 15-year-old Sheldon Blecher is overweight, with a self-destructive driving instructor father and pyromaniac mother who never quite seem to fit into their community. His egotistical failed-actor brother has just returned home and t...

Less Than Kind (2008—)

Less Than Kind

Серіал 4 сезони, 48 епізодів Поновлений серіал
режисер
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) 15-year-old Sheldon Blecher is overweight, with a self-destructive driving instructor father and pyromaniac mother who never quite seem to fit into their community. His egotistical failed-actor brother has just returned home and t...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.8 (1422)
Моя оцінка:
/10
Кровні зв'язки
Кровні зв'язки (2007) режисер  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.2
Сюжет Детектив Вікі Нельсон нещодавно пішла з поліції через те, що почала стрімко втрачати зір. Але страшні події переслідують її та не дають їй спокою. Вона стає свідком досить дивного вбивства. Жертва повністю знекровлена, а вбивця буквально розчинився у повітрі, залишивши по собі лише невеликий слід у 12-сантиметровій тріщині у стіні.
У процесі розслідування Вікі знайомиться з молодим хлопцем Генрі Фіцроєм, який насправді виявляється 480-річним вампіром, байстрюком Генріха VIII. Разом вони продовжують розслідування, і завдяки своєму новому знайомому Вікі дізнається про існування іншого світу.
Кровні зв'язки Трейлер

Кровні зв'язки (2007)

Blood Ties

Серіал 2 сезони, 22 епізоди Скасований
режисер
Канада   43 хв
Читати опис Детектив Вікі Нельсон нещодавно пішла з поліції через те, що почала стрімко втрачати зір. Але страшні події переслідують її та не дають їй спокою. Вона стає свідком досить дивного вбивства. Жертва повністю знекровлена, а вбивця буквально розчинився у повітрі, залишивши по собі лише невеликий слід у 12-сантиметровій тріщині у стіні.
У процесі розслідування Вікі знайомиться з молодим хлопцем Генрі Фіцроєм, який насправді виявляється 480-річним вампіром, байстрюком Генріха VIII. Разом вони продовжують розслідування, і завдяки своєму новому знайомому Вікі дізнається про існування іншого світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (2)  IMDb: 7.2 (7096)
Моя оцінка:
/10
Whistler (2006—2007) режисер 0.0 imdb 6.9
Сюжет (англ.) Local snowboarding legend Beck McKaye returns home from the 2006 Torino Winter Olympics with a gold medal, only to be later found dead.

Whistler (2006—2007)

Whistler

Серіал 2 сезони, 26 епізодів Завершений
режисер
Канада, США   60 хв
Читати опис (англ.) Local snowboarding legend Beck McKaye returns home from the 2006 Torino Winter Olympics with a gold medal, only to be later found dead.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.9 (456)
Моя оцінка:
/10
Robson Arms (2005—2008) режисер 0.0 imdb 6.3
Сюжет (англ.) Robson Arms is an older Tudor styled two-story walk up apartment building located in the west end of Vancouver. The building is inhabited by a variety of tenants, who interact with each ...

Robson Arms (2005—2008)

Robson Arms

Серіал 3 сезони, 39 епізодів Завершений
режисер
Канада   30 хв
Читати опис (англ.) Robson Arms is an older Tudor styled two-story walk up apartment building located in the west end of Vancouver. The building is inhabited by a variety of tenants, who interact with each ...
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.3 (497)
Моя оцінка:
/10
Godiva's (2005—2006) режисер 0.0 imdb 5.8
Сюжет (англ.) Following the lives of ten young friends working at the hip Godiva's bistro.

Godiva's (2005—2006)

Godiva's

Серіал 2 сезони, 19 епізодів Завершений
режисер
Канада   60 хв
Читати опис (англ.) Following the lives of ten young friends working at the hip Godiva's bistro.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.8 (246)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: