Anna Mawn

Всього фільмів (на сайті): 6

Ролі: актриса

Фільмографія

Знайдено 6 результатів

Гамбіт королеви
Гамбіт королеви (2023) актриса у ролі Agnes Howard  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 6.2
Сюжет Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Гамбіт королеви Трейлер

Гамбіт королеви (2023)

Firebrand

16+
актриса у ролі Agnes Howard
Велика Британія, США   2 год 0 хв
Читати опис Королева Кетрін Парр - шоста та остання дружина жорстокого англійського монарха Генриха VIII, залишається регентом Англії та наставницею майбутньої королеви Єлизавети, аж допоки з війни не повертається вічно підозрілий король. Він переслідує кожного, хто може стати перешкодою для його абсолютної влади. Коли її подругу дитинства спалюють на кострі - Кетрін опиняється за крок до прірви. Усі чекають: чи зробить Королева помилку, чи вчинить Генріх криваву розплату? Заради виживання та сподівань на краще майбутнє Кетрін має грати у небезпечну гру, де ставка – її власне життя.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (3)  IMDb: 6.2 (1479)
Моя оцінка:
/10
Наполеон
Наполеон (2023) актриса у ролі The Duchess Marie-Louise  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.4
Сюжет Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Наполеон Трейлер

Наполеон (2023)

Napoleon

18+
актриса у ролі The Duchess Marie-Louise
США   2 год 39 хв
Читати опис Володар премії «Оскар» Гоакін Фенікс у ролі культового французького імператора Наполеона Бонапарта! Епічна історія про тернистий шлях Бонапарта до влади, його тріумфальні злети та трагічні падіння, що сповна розкриє життя творця однієї з найбільших імперій світу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (103)  IMDb: 6.4 (148986)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. аудіо, укр. субтитри) / купівля від $11.99
Чорний торт
Чорний торт (2023) актриса у ролі Beatrice Rossimoore 0.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) Bride Covey disappears in the shore, under unknown circumstances or reasons. A flash drive will change the life of Eleanor Bennett, years later.
Чорний торт Трейлер

Чорний торт (2023)

Black Cake

Поновлений серіал
актриса у ролі Beatrice Rossimoore
США   60 хв
Читати опис (англ.) Bride Covey disappears in the shore, under unknown circumstances or reasons. A flash drive will change the life of Eleanor Bennett, years later.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.3 (2511)
Моя оцінка:
/10
Tell Me Everything (2022) актриса у ролі Sarah 0.0 imdb 6.6
Сюжет (англ.) Follows 16-year-old Jonny Murphy as he navigates through this world along with his friends, exploring the stresses of mental health for today's teens created by the omnipresence of technology and social media.
Трейлер

Tell Me Everything (2022)

Tell Me Everything

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Поновлений серіал
актриса у ролі Sarah
Велика Британія   45 хв
Читати опис (англ.) Follows 16-year-old Jonny Murphy as he navigates through this world along with his friends, exploring the stresses of mental health for today's teens created by the omnipresence of technology and social media.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.6 (316)
Моя оцінка:
/10
Анна Болейн
Анна Болейн (2021) актриса у ролі Bridget 1.3 imdb 5.6
Сюжет Серіал розповість про останню фазу життя королеви: втрата дитини, конфлікт з чоловіком і публічний суд. Це більш феміністична версія біографії Болейн — це розповідь з її точки зору.
Анна Болейн

Анна Болейн (2021)

Anne Boleyn

Серіал 1 сезон, 3 епізоди Мінісеріал Завершений
актриса у ролі Bridget
Велика Британія   60 хв
Читати опис Серіал розповість про останню фазу життя королеви: втрата дитини, конфлікт з чоловіком і публічний суд. Це більш феміністична версія біографії Болейн — це розповідь з її точки зору.
КіноБаза: 1.3 (3)  IMDb: 5.6 (28167)
Моя оцінка:
/10
Небувалі
Небувалі (2021) актриса у ролі Nancy  ✓ укр. аудіо 6.4 imdb 7.4
Сюжет В останні роки правління королеви Вікторії в Лондоні починають з’являтися жінки, що володіють незвичайними здібностями. Серед них — Амалія Тру, таємнича і вельми кмітлива вдова, і її подруга Пенанс Едейр, блискуча молода винахідниця. Вони — лідери цього нового нижчого класу і створюють навколо себе співтовариство для того, щоб боротися з надприродними (і не тільки) істотами.
Небувалі Трейлер

Небувалі (2021)

The Nevers

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Скасований
актриса у ролі Nancy
Велика Британія, США   58 хв
Читати опис В останні роки правління королеви Вікторії в Лондоні починають з’являтися жінки, що володіють незвичайними здібностями. Серед них — Амалія Тру, таємнича і вельми кмітлива вдова, і її подруга Пенанс Едейр, блискуча молода винахідниця. Вони — лідери цього нового нижчого класу і створюють навколо себе співтовариство для того, щоб боротися з надприродними (і не тільки) істотами.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.4 (21)  IMDb: 7.4 (27995)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: