Анна Артем'єва

Дата народження: 8 березня 1988 (35 років)

Знак зодіаку: Риби

Місце народження: Київ, Українська РСР, СРСР

Всього фільмів (на сайті): 28

Ролі: актриса дублювання (26), актриса озвучення (2)

Біографія
Фільмографія

Знайдено 28 результатів

Зворотний зв’язок
Зворотний зв’язок (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.1
Сюжет Колишній рокер, чия алкогольна залежність спричинила проблеми з пам’яттю та зруйнувала його сім’ю, відчайдушно намагається знайти зниклого сина.
Зворотний зв’язок Трейлер

Зворотний зв’язок (2023)

Feedback

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса дублювання
Польща   55 хв
Читати опис Колишній рокер, чия алкогольна залежність спричинила проблеми з пам’яттю та зруйнувала його сім’ю, відчайдушно намагається знайти зниклого сина.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (3)  IMDb: 7.1 (431)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023) актриса дублювання 7.1 imdb 7.2
Сюжет Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій Трейлер

Голодні ігри: Балада про співочих пташок і змій (2023)

The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

12+
актриса дублювання
США   2 год 37 хв
Читати опис Історія про молодого Коріолана, який є останньою надією його роду, колись гордого клану Сноу, що впав в немилість післявоєнного Капітолію. Оскільки його статки та життя опиняються під загрозою, Сноу неохоче стає наставником Люсі Грей Берд, триб'юта зі збіднілого Дистрикту 12. Але після того, як Люсі Грей зачаровує аудиторію Панема, Сноу бачить можливість змінити їхню долю. Незважаючи на те, що все, над чим він працював, висить на волосині, Сноу об’єднується з Люсі Грей, щоб переломити ситуацію на свою користь. Розриваючись між добром та злом, Сноу вирушає в гонку з часом, щоб вижити і з'ясувати, чи стане він зрештою співочою пташкою чи змією.
КіноБаза: 7.1 (19)  IMDb: 7.2 (33243)
Моя оцінка:
/10
Наяд
Наяд (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.1
Сюжет Спортсменка Даяна Наяд у віці 60 років вирішує здійснити мрію свого життя — перетнути пролив між Кубою та Флоридою шириною понад 165 кілометрів.
Наяд Трейлер

Наяд (2023)

Nyad

актриса дублювання
США   2 год 1 хв
Читати опис Спортсменка Даяна Наяд у віці 60 років вирішує здійснити мрію свого життя — перетнути пролив між Кубою та Флоридою шириною понад 165 кілометрів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (7)  IMDb: 7.1 (10039)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Усе й зараз
Усе й зараз (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 6.5 imdb 6.7
Сюжет Після кількох місяців лікування розладу харчової поведінки 16-річна Мія складає список бажань із типовими підлітковими пригодами, щоб надолужити втрачений час.
Усе й зараз Трейлер

Усе й зараз (2023)

Everything Now

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Поновлений серіал
актриса дублювання
Велика Британія   45 хв
Читати опис Після кількох місяців лікування розладу харчової поведінки 16-річна Мія складає список бажань із типовими підлітковими пригодами, щоб надолужити втрачений час.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.5 (4)  IMDb: 6.7 (2367)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Фрілансер
Фрілансер (2023) актриса дублювання 6.2 imdb 5.6
Сюжет Колишній оперативник спецназу, який застряг на безвихідній роботі, неохоче береться за підробіток на фрілансі, щоб забезпечити приватну охорону журналістки, коли вона бере інтерв’ю у безжального, але бездоганно одягненого диктатора вигаданої латиноамериканської країни. Але під час зйомки, яка назавжди може змінити життя ведучої, вибухає військовий переворот, а незвичайне тріо посеред джунглів буде намагатися врятуватися від жорстоких вбивць та навчитися довіряти один одному, щоб вибратися живими з цієї халепи.
Фрілансер Трейлер

Фрілансер (2023)

Freelance

16+
актриса дублювання
США   1 год 49 хв
Читати опис Колишній оперативник спецназу, який застряг на безвихідній роботі, неохоче береться за підробіток на фрілансі, щоб забезпечити приватну охорону журналістки, коли вона бере інтерв’ю у безжального, але бездоганно одягненого диктатора вигаданої латиноамериканської країни. Але під час зйомки, яка назавжди може змінити життя ведучої, вибухає військовий переворот, а незвичайне тріо посеред джунглів буде намагатися врятуватися від жорстоких вбивць та навчитися довіряти один одному, щоб вибратися живими з цієї халепи.
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 5.6 (1685)
Моя оцінка:
/10
Діти шпигунів. Армаґеддон
Діти шпигунів. Армаґеддон (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 4.9 imdb 4.3
Сюжет Коли розробник ігор погрожує всім страшним комп’ютерним вірусом, дітям двох секретних агентів доводиться працювати в команді, щоб урятувати батьків… і весь світ.
Діти шпигунів. Армаґеддон Трейлер

Діти шпигунів. Армаґеддон (2023)

Spy Kids: Armageddon

актриса дублювання
США   1 год 37 хв
Читати опис Коли розробник ігор погрожує всім страшним комп’ютерним вірусом, дітям двох секретних агентів доводиться працювати в команді, щоб урятувати батьків… і весь світ.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.9 (13)  IMDb: 4.3 (2746)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Таблетка від болю
Таблетка від болю (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 7.5
Сюжет У цій драмі про причини й наслідки опіоїдної епідемії в США розповідається про винуватців, жертв і людину, яка самотужки намагається докопатися до правди.
Таблетка від болю Трейлер

Таблетка від болю (2023)

Painkiller

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса дублювання
США   4 год 46 хв
Читати опис У цій драмі про причини й наслідки опіоїдної епідемії в США розповідається про винуватців, жертв і людину, яка самотужки намагається докопатися до правди.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (27)  IMDb: 7.5 (26363)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Check-in у халепу
Check-in у халепу (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 6.4
Сюжет Шалена комедія про чотирьох подруг, що вирушають у незабутню подорож! Коли ділова поїздка Обрі до Пекіну перетворилась на катастрофу, дівчина звертається по допомогу до своїх подруг: харизматичної та трохи дивної художниці Лоло, яскравої зірки «мильних опер» Кет, та кузини на прізвисько Мертве Око, яка схиблена на K-Pop. Їхній епічний досвід дружби, пізнання та… дикої розпусти несподівано відкриє їм правду про любов та самих себе.
Check-in у халепу Трейлер

Check-in у халепу (2023)

Joy Ride

16+
актриса дублювання
Велика Британія, США   1 год 35 хв
Читати опис Шалена комедія про чотирьох подруг, що вирушають у незабутню подорож! Коли ділова поїздка Обрі до Пекіну перетворилась на катастрофу, дівчина звертається по допомогу до своїх подруг: харизматичної та трохи дивної художниці Лоло, яскравої зірки «мильних опер» Кет, та кузини на прізвисько Мертве Око, яка схиблена на K-Pop. Їхній епічний досвід дружби, пізнання та… дикої розпусти несподівано відкриє їм правду про любов та самих себе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (20)  IMDb: 6.4 (17388)
Моя оцінка:
/10
Фанфік
Фанфік (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.9 imdb 5.7
Сюжет Двоє старшокласників будують міцні стосунки й долають перешкоди на шляху пізнання та вираження себе.
Фанфік Трейлер

Фанфік (2023)

Fanfic

актриса дублювання
Польща   1 год 35 хв
Читати опис Двоє старшокласників будують міцні стосунки й долають перешкоди на шляху пізнання та вираження себе.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.9 (11)  IMDb: 5.7 (973)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Банк Дейва
Банк Дейва (2023) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.0
Сюжет Події розгортаються у 2008 році. Світ сколихнула нечувана за розмахом фінансова криза. На півночі Великобританії місцевий мільйонер Дейв Фішвік, який сам заробив свої статки, розуміє неспроможність банківської системи задовольняти потреби людей. Він хоче відкрити власний банк. Допомогти у новій для нього справі має юрист Хью Стокуелл. Залишилось лише отримати ліцензію на банківську діяльність. Головна проблема у тому, що такий дозвіл у Великобританії не видавався нікому більш ніж 150 років.
Банк Дейва Трейлер

Банк Дейва (2023)

Bank of Dave

12+
актриса дублювання
Велика Британія   1 год 47 хв
Читати опис Події розгортаються у 2008 році. Світ сколихнула нечувана за розмахом фінансова криза. На півночі Великобританії місцевий мільйонер Дейв Фішвік, який сам заробив свої статки, розуміє неспроможність банківської системи задовольняти потреби людей. Він хоче відкрити власний банк. Допомогти у новій для нього справі має юрист Хью Стокуелл. Залишилось лише отримати ліцензію на банківську діяльність. Головна проблема у тому, що такий дозвіл у Великобританії не видавався нікому більш ніж 150 років.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (14)  IMDb: 7.0 (7875)
Моя оцінка:
/10
Останній «Блокбастер»
Останній «Блокбастер» (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.2 imdb 5.1
Сюжет Завзятий менеджер останнього «Блокбастеру» намагається вберегти відеосалон від банкрутства й задовольнити потреби працівників на тлі величезної конкуренції та виру почуттів.
Останній «Блокбастер» Трейлер

Останній «Блокбастер» (2022)

Blockbuster

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актриса дублювання
США   30 хв
Читати опис Завзятий менеджер останнього «Блокбастеру» намагається вберегти відеосалон від банкрутства й задовольнити потреби працівників на тлі величезної конкуренції та виру почуттів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.2 (7)  IMDb: 5.1 (8485)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Дамер
Дамер (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.3 imdb 7.9
Сюжет Протягом більш ніж десяти років Джеффрі Дамер убивав людей. Його жертвами стали 17 підлітків і молодих чоловіків. Як йому вдавалося так довго уникати арешту?
Дамер Трейлер

Дамер (2022)

Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer Story

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Мінісеріал Завершений
актриса дублювання
США   8 год 54 хв
Читати опис Протягом більш ніж десяти років Джеффрі Дамер убивав людей. Його жертвами стали 17 підлітків і молодих чоловіків. Як йому вдавалося так довго уникати арешту?
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.3 (88)  IMDb: 7.9 (147712)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Вілла «Романтика»
Вілла «Романтика» (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.6 imdb 5.4
Сюжет Омріяна подорож Джулії до італійської Верони опиняється під загрозою, коли вона дізнається, що на орендованій нею віллі вже живе жахливо привабливий незнайомець.
Вілла «Романтика» Трейлер

Вілла «Романтика» (2022)

Love in the Villa

актриса дублювання
США   1 год 54 хв
Читати опис Омріяна подорож Джулії до італійської Верони опиняється під загрозою, коли вона дізнається, що на орендованій нею віллі вже живе жахливо привабливий незнайомець.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.6 (19)  IMDb: 5.4 (12603)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Дивись в обидва боки
Дивись в обидва боки (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.8 imdb 6.3
Сюжет У день випускного Наталі робить тест на вагітність, і її життя розділяється на дві паралельні реальності. Що готує їй доля?
Дивись в обидва боки Трейлер

Дивись в обидва боки (2022)

Look Both Ways

актриса дублювання
США   1 год 50 хв
Читати опис У день випускного Наталі робить тест на вагітність, і її життя розділяється на дві паралельні реальності. Що готує їй доля?
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.8 (36)  IMDb: 6.3 (23139)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

13: Мюзикл
13: Мюзикл (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 3.6 imdb 5.3
Сюжет Після розлучення батьків і переїзду з Нью-Йорка до Індіани кмітливий школяр вирішує влаштувати найкращу у світі бар-міцву.
13: Мюзикл Трейлер

13: Мюзикл (2022)

13: The Musical

актриса дублювання
США   1 год 31 хв
Читати опис Після розлучення батьків і переїзду з Нью-Йорка до Індіани кмітливий школяр вирішує влаштувати найкращу у світі бар-міцву.
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.6 (3)  IMDb: 5.3 (969)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Пурпурові серця
Пурпурові серця (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.5 imdb 6.7
Сюжет Талановита музикантка погоджується на шлюб із розрахунку з морським піхотинцем. Але несподівана трагедія перетворює вдавані почуття на справжні.
Пурпурові серця Трейлер

Пурпурові серця (2022)

Purple Hearts

актриса дублювання
США   2 год 2 хв
Читати опис Талановита музикантка погоджується на шлюб із розрахунку з морським піхотинцем. Але несподівана трагедія перетворює вдавані почуття на справжні.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.5 (42)  IMDb: 6.7 (48050)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Найдовша ніч
Найдовша ніч (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 5.9
Сюжет Озброєні люди оточують в’язницю для злочинців із розладами психіки, щоб викрасти ув’язненого серійного вбивцю. Але вони не готові до битви, яка розгортається в процесі.
Найдовша ніч Трейлер

Найдовша ніч (2022)

The Longest Night

Серіал 1 сезон, 6 епізодів Завершений
актриса дублювання
Іспанія   45 хв
Читати опис Озброєні люди оточують в’язницю для злочинців із розладами психіки, щоб викрасти ув’язненого серійного вбивцю. Але вони не готові до битви, яка розгортається в процесі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 5.9 (2892)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Привіт, бувай і все, що між ними
Привіт, бувай і все, що між ними (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 3.6 imdb 5.1
Сюжет Клер та Ейден домовляються розірвати стосунки перед коледжем — без жалю й розбитих серць. Але чи стане їхнє останнє побачення останнім шансом на кохання?
Привіт, бувай і все, що між ними Трейлер

Привіт, бувай і все, що між ними (2022)

Hello, Goodbye and Everything in Between

актриса дублювання
США   1 год 22 хв
Читати опис Клер та Ейден домовляються розірвати стосунки перед коледжем — без жалю й розбитих серць. Але чи стане їхнє останнє побачення останнім шансом на кохання?
Є українське аудіо
КіноБаза: 3.6 (3)  IMDb: 5.1 (4013)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Яким буде майбутнє?
Яким буде майбутнє? (2022) актриса озвучення  ✓ укр. аудіо 4.0 imdb 5.5
Сюжет Інноваційний серіал, в якому експерти з різних галузей досліджують новітні технології, які розкриють революційні можливості.
Яким буде майбутнє? Трейлер

Яким буде майбутнє? (2022)

The Future Of

Серіал 1 сезон, 12 епізодів Документальний Поновлений серіал
актриса озвучення
США   21 хв
Читати опис Інноваційний серіал, в якому експерти з різних галузей досліджують новітні технології, які розкриють революційні можливості.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.0 (5)  IMDb: 5.5 (538)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Без сорому
Без сорому (2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 4.6 imdb 4.2
Сюжет У авторки детективів Ґрейс Міллер є інстинкт на мотив. Їй знадобиться використати весь свій хист, щоб розкрити вбивство власної сестри.
Без сорому Трейлер

Без сорому (2022)

Brazen

актриса дублювання
США   1 год 34 хв
Читати опис У авторки детективів Ґрейс Міллер є інстинкт на мотив. Їй знадобиться використати весь свій хист, щоб розкрити вбивство власної сестри.
Є українське аудіо
КіноБаза: 4.6 (18)  IMDb: 4.2 (13448)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Католицька школа
Католицька школа (2021) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 5.7
Сюжет Рим, 1975 рік. Троє учнів католицької школи для хлопців скоюють злочин, що приголомшує їхніх однокласників і все місто. На основі реальних подій.
Католицька школа Трейлер

Католицька школа (2021)

The Catholic School

актриса дублювання
Італія   1 год 46 хв
Читати опис Рим, 1975 рік. Троє учнів католицької школи для хлопців скоюють злочин, що приголомшує їхніх однокласників і все місто. На основі реальних подій.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (5)  IMDb: 5.7 (3414)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Голстон
Голстон (2021) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 6.9 imdb 7.5
Сюжет Біографічна драма про гучне ім'я у світовій імперії моди Голстона, яке було синонімом розкоші, сексу, статусу та слави, і буквально визначало епоху.
Голстон Трейлер

Голстон (2021)

Halston

Серіал 1 сезон, 5 епізодів Реаліті-шоу Завершений
актриса дублювання
США   4 год 0 хв
Читати опис Біографічна драма про гучне ім'я у світовій імперії моди Голстона, яке було синонімом розкоші, сексу, статусу та слави, і буквально визначало епоху.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.9 (11)  IMDb: 7.5 (16557)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Будка поцілунків 2
Будка поцілунків 2 (2020) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 5.7 imdb 5.7
Сюжет Тепер Ель доведеться вирішувати, що для неї важливіше — стосунки з коханою або навчання у коледжі.
Будка поцілунків 2 Трейлер

Будка поцілунків 2 (2020)

The Kissing Booth 2

12+
актриса дублювання
Велика Британія, США   2 год 14 хв
Читати опис Тепер Ель доведеться вирішувати, що для неї важливіше — стосунки з коханою або навчання у коледжі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.7 (20)  IMDb: 5.7 (36119)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Любов сліпа
Любов сліпа (2020—) актриса озвучення 0.0 imdb 6.2
Сюжет Нік і Ванесса Лаше проводять соціальний експеримент. Самотні чоловіки й жінки повинні закохатися й заручитися та лише потім зустрітись особисто.
Любов сліпа Трейлер

Любов сліпа (2020—)

Love Is Blind

Серіал 4 сезони, 56 епізодів Реаліті-шоу Поновлений серіал
актриса озвучення
США
Читати опис Нік і Ванесса Лаше проводять соціальний експеримент. Самотні чоловіки й жінки повинні закохатися й заручитися та лише потім зустрітись особисто.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 6.2 (10519)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Клаус
Клаус (2019) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 8.7 imdb 8.2
Сюжет Коли Джеспер заробляє собі репутацію найгіршого учня Академії листонош, його відправляють у Сміренсбурґ, маленьке селища, розташоване за північним полярним колом, де похмурі мешканці рідко обмінюються словами, не кажучи вже про листи. Джеспер готовий здатися та піти зі своєї роботи листоноші, коли він зустрічає Альву, місцеву вчительку, та Клауса, таємничого тесляра, який живе сам-самісінький у хатинці, сповненій саморобних іграшок.
Клаус Трейлер

Клаус (2019)

Klaus

2+
Топ #23 фільм
актриса дублювання
Іспанія   1 год 36 хв
Читати опис Коли Джеспер заробляє собі репутацію найгіршого учня Академії листонош, його відправляють у Сміренсбурґ, маленьке селища, розташоване за північним полярним колом, де похмурі мешканці рідко обмінюються словами, не кажучи вже про листи. Джеспер готовий здатися та піти зі своєї роботи листоноші, коли він зустрічає Альву, місцеву вчительку, та Клауса, таємничого тесляра, який живе сам-самісінький у хатинці, сповненій саморобних іграшок.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.7 (262)  IMDb: 8.2 (174494)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Озарк
Озарк (2017—2022) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.8 imdb 8.5
Сюжет Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Озарк Трейлер

Озарк (2017—2022)

Ozark

16+
Серіал 4 сезони, 44 епізоди Завершений
актриса дублювання
США   60 хв
Читати опис Фінансовий аналітик потрапив у дуже незручне становище, через яке йому і його родині треба переїхати з Чикаґо до місцини, яку називають Озарк. Там він має відмити велику купу грошей для розгніваного наркобарона, або...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.8 (99)  IMDb: 8.5 (336235)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. аудіо, укр. субтитри)

Шрек 2
Шрек 2 (2004) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 7.9 imdb 7.3
Сюжет Після медового місяця людожер Шрек та його наречена отримують запрошення від батьків Фіони, короля Гарольда та королеви Ліліан. Однак царські особи шоковані від того, що їхня дочка не тільки обрала в чоловіки людожера, але й сама перетворилась на монстра. Та їм на допомогу приходить добра хресна-фея, яка взялася повернути Фіоні людську подобу й причарувати її до принца Красеня, якого їй обрали батьки. На Шрека натравлюють леґендарного вбивцю людожерів, Кота у чоботях...
Шрек 2 Трейлер

Шрек 2 (2004)

Shrek 2

0+
актриса дублювання
США   1 год 33 хв
Читати опис Після медового місяця людожер Шрек та його наречена отримують запрошення від батьків Фіони, короля Гарольда та королеви Ліліан. Однак царські особи шоковані від того, що їхня дочка не тільки обрала в чоловіки людожера, але й сама перетворилась на монстра. Та їм на допомогу приходить добра хресна-фея, яка взялася повернути Фіоні людську подобу й причарувати її до принца Красеня, якого їй обрали батьки. На Шрека натравлюють леґендарного вбивцю людожерів, Кота у чоботях...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.9 (348)  IMDb: 7.3 (493263)
Моя оцінка:
/10
Доступно в rakuten (англ. аудіо) / прокат від 39 грн / купівля від 109 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

День Бабака
День Бабака (1993) актриса дублювання  ✓ укр. аудіо 8.3 imdb 8.0
Сюжет Телевізійний коментатор Філ Коннорс щороку приїжджає в маленьке містечко в штаті Пенсільванія на святкування Дня Бабака. Але цього разу веселість ризикує зайти дуже далеко. Час зіграв з ним злий жарт: він узяв та й зупинився. Тепер на календарі Філа чорніє одна і та ж дата - 2 лютого, з якої він ніяк не може вибратися. Безжурний ведучий намагається отримати вигоду зі свого комічного положення: попереду у нього сила-силенна часу і безтурботне передбачене майбутнє. Віднині з ним не трапиться нічого поганого... і нічого хорошого. У Філа залишилася одна заповітна мрія, проста і нехитра, - 3 лютого...
День Бабака Трейлер

День Бабака (1993)

Groundhog Day

12+
Топ #62 фільм
актриса дублювання
США   1 год 41 хв
Читати опис Телевізійний коментатор Філ Коннорс щороку приїжджає в маленьке містечко в штаті Пенсільванія на святкування Дня Бабака. Але цього разу веселість ризикує зайти дуже далеко. Час зіграв з ним злий жарт: він узяв та й зупинився. Тепер на календарі Філа чорніє одна і та ж дата - 2 лютого, з якої він ніяк не може вибратися. Безжурний ведучий намагається отримати вигоду зі свого комічного положення: попереду у нього сила-силенна часу і безтурботне передбачене майбутнє. Віднині з ним не трапиться нічого поганого... і нічого хорошого. У Філа залишилася одна заповітна мрія, проста і нехитра, - 3 лютого...
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.3 (449)  IMDb: 8.0 (667950)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: