Alain Uy

Всього фільмів (на сайті): 43

Ролі: актор

Фільмографія

Знайдено 43 результати

Блакитноокий самурай
Блакитноокий самурай (2023) актор у ролі Kazuyoshi  ✓ укр. аудіо 8.0 imdb 8.8
Сюжет Бажаючи помститися тим, через кого вона стала вигнанкою в Японії періоду Едо, молода воїтелька прокладає кривавий шлях до своєї долі.
Блакитноокий самурай Трейлер

Блакитноокий самурай (2023)

Blue Eye Samurai

Серіал 2 сезони, 8 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Kazuyoshi
США   6 год 17 хв
Читати опис Бажаючи помститися тим, через кого вона стала вигнанкою в Японії періоду Едо, молода воїтелька прокладає кривавий шлях до своєї долі.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.0 (30)  IMDb: 8.8 (56210)
Моя оцінка:
/10

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Єдиноріг: Вічні воїни
Єдиноріг: Вічні воїни (2023) актор у ролі Ancient Egypt Seng  ✓ укр. аудіо 7.1 imdb 7.3
Сюжет Єдинороги — символи доброчесності, свободи й добра. Протягом багатьох століть вони знаходять обраних людей, перевтілення героїв минулого, щоб повернути їм колишні спогади та могутню силу. Та цього разу пробудження відбулось занадто рано. Герої опинилися в тілах підлітків, а їх сили і, що головне, спогади відновилися лише частково. Розгублені, налякані, не розуміючи, де їх справжнє «я», а де лиш спогади минулих життів, вони мають віднайти в собі сили, щоб принести мир й спокій всьому людству.
Єдиноріг: Вічні воїни Трейлер

Єдиноріг: Вічні воїни (2023)

Unicorn: Warriors Eternal

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Ancient Egypt Seng
США
Читати опис Єдинороги — символи доброчесності, свободи й добра. Протягом багатьох століть вони знаходять обраних людей, перевтілення героїв минулого, щоб повернути їм колишні спогади та могутню силу. Та цього разу пробудження відбулось занадто рано. Герої опинилися в тілах підлітків, а їх сили і, що головне, спогади відновилися лише частково. Розгублені, налякані, не розуміючи, де їх справжнє «я», а де лиш спогади минулих життів, вони мають віднайти в собі сили, щоб принести мир й спокій всьому людству.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.1 (7)  IMDb: 7.3 (1697)
Моя оцінка:
/10
Gone in the Night (2022) актор у ролі Ramon Lau 4.0 imdb 4.9
Сюжет (англ.) When Kath and her boyfriend arrive at a remote cabin in the redwoods, they find a mysterious younger couple already there. Her boyfriend disappears with the young woman, and Kath becomes obsessed with finding an explanation.
Трейлер

Gone in the Night (2022)

Gone in the Night

актор у ролі Ramon Lau
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) When Kath and her boyfriend arrive at a remote cabin in the redwoods, they find a mysterious younger couple already there. Her boyfriend disappears with the young woman, and Kath becomes obsessed with finding an explanation.
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 4.9 (5537)
Моя оцінка:
/10
Отче Стю
Отче Стю (2022) актор у ролі Tim  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 6.5
Сюжет Фільм розповість реальну історію Стюарта Лонґа, боксера, який став католицьким священником, та його шлях від саморуйнування до спокути.
Отче Стю Трейлер

Отче Стю (2022)

Father Stu

актор у ролі Tim
США   2 год 5 хв
Читати опис Фільм розповість реальну історію Стюарта Лонґа, боксера, який став католицьким священником, та його шлях від саморуйнування до спокути.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (25)  IMDb: 6.5 (29084)
Моя оцінка:
/10
Доступно в itunes (укр. субтитри) / прокат від $4.99 / купівля від $4.99
Доступно в rakuten (укр. субтитри) / прокат від 60 грн / купівля від 375 грн

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Power Book IV: Force (2022) актор у ролі Bill Tseng 5.0 imdb 8.1
Сюжет (англ.) Follows Tommy Egan after he cuts ties and puts New York in his rear-view mirror for good.

Power Book IV: Force (2022)

Power Book IV: Force

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Bill Tseng
США   57 хв
Читати опис (англ.) Follows Tommy Egan after he cuts ties and puts New York in his rear-view mirror for good.
КіноБаза: 5.0 (3)  IMDb: 8.1 (9162)
Моя оцінка:
/10
Острів фантазій
Острів фантазій (2021—) актор у ролі Richard 6.1 imdb 6.3
Сюжет Симпатичне містичне фентезі з елементами трилеру про загадковий «райський» острів, де ніби збуваються мрії. Щоправда, саме тут варто остерігатися власних бажань, адже вони можуть здійснитись.
За сюжетом, група переможців популярного телешоу отримує привабливий приз: вікенд на віддаленому від цивілізації, розкішному Острові фантазій. Умови відпочинку божественні, платити ні за що не треба. Привітний господар острова, таємничий містер Рорк, обіцяє виконати будь-яке, навіть найзаповітніше бажання гостей. Умова лише одне: дочекатися природного фіналу своєї заповітної мрії та не нарікати з цього приводу...
Острів фантазій Трейлер

Острів фантазій (2021—)

Fantasy Island

Серіал 2 сезони, 23 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Richard
США
Читати опис Симпатичне містичне фентезі з елементами трилеру про загадковий «райський» острів, де ніби збуваються мрії. Щоправда, саме тут варто остерігатися власних бажань, адже вони можуть здійснитись.
За сюжетом, група переможців популярного телешоу отримує привабливий приз: вікенд на віддаленому від цивілізації, розкішному Острові фантазій. Умови відпочинку божественні, платити ні за що не треба. Привітний господар острова, таємничий містер Рорк, обіцяє виконати будь-яке, навіть найзаповітніше бажання гостей. Умова лише одне: дочекатися природного фіналу своєї заповітної мрії та не нарікати з цього приводу...
КіноБаза: 6.1 (9)  IMDb: 6.3 (5425)
Моя оцінка:
/10
Гелстром
Гелстром (2020) актор у ролі Chris Yen  ✓ укр. аудіо 6.7 imdb 6.7
Сюжет Деймон і Ана Гелстроми — діти таємничого та могутнього серійного вбивці. Наділені здібностями, брат і сестра вистежують найгірших представників людства.
Гелстром Трейлер

Гелстром (2020)

Helstrom

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Завершений
актор у ролі Chris Yen
США   50 хв
Читати опис Деймон і Ана Гелстроми — діти таємничого та могутнього серійного вбивці. Наділені здібностями, брат і сестра вистежують найгірших представників людства.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.7 (18)  IMDb: 6.7 (9957)
Моя оцінка:
/10
Паперові тигри
Паперові тигри (2020) актор у ролі Danny  ✓ укр. аудіо 5.5 imdb 6.3
Сюжет Це історія про трьох вундеркіндів ґунфу, які під тиском обставин та часу перетворилися на звичайних чоловіків середніх літ. Проте смерть вчителя змушує їх знову об'єднати свої сили, аби дізнатися істину причину його смерті.
Паперові тигри Трейлер

Паперові тигри (2020)

The Paper Tigers

актор у ролі Danny
США   1 год 48 хв
Читати опис Це історія про трьох вундеркіндів ґунфу, які під тиском обставин та часу перетворилися на звичайних чоловіків середніх літ. Проте смерть вчителя змушує їх знову об'єднати свої сили, аби дізнатися істину причину його смерті.
Є українське аудіо
КіноБаза: 5.5 (4)  IMDb: 6.3 (5175)
Моя оцінка:
/10
Ранкове шоу
Ранкове шоу (2019—) актор у ролі Jimmy  ✓ укр. аудіо 7.6 imdb 8.2
Сюжет Розкрийте для себе таємниці ранкового телебачення. У цій драмі з Різ Візерспун, Дженіфер Еністон і Стівом Кареллом відверто показані сучасні умови роботи людей, що допомагають Америці прокинутися.
Ранкове шоу Трейлер

Ранкове шоу (2019—)

The Morning Show

Серіал 3 сезони, 30 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Jimmy
США   60 хв
Читати опис Розкрийте для себе таємниці ранкового телебачення. У цій драмі з Різ Візерспун, Дженіфер Еністон і Стівом Кареллом відверто показані сучасні умови роботи людей, що допомагають Америці прокинутися.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.6 (78)  IMDb: 8.2 (127508)
Моя оцінка:
/10
Переродження
Переродження (2019) актор у ролі Dr. Daniel Pet  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 7.2
Сюжет Оригінальна та цікава суміш пригодницької фантастики та хоррору про епідемію, що перетворює людей на вампірів.
Переродження Трейлер

Переродження (2019)

The Passage

Серіал 1 сезон, 10 епізодів Скасований
актор у ролі Dr. Daniel Pet
США   60 хв
Читати опис Оригінальна та цікава суміш пригодницької фантастики та хоррору про епідемію, що перетворює людей на вампірів.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (13)  IMDb: 7.2 (12465)
Моя оцінка:
/10
Новобранець
Новобранець (2018) актор у ролі Dahrio Salonga  ✓ укр. аудіо 7.7 imdb 8.0
Сюжет Починати з чистого аркуша завжди нелегко, особливо для мешканця маленького містечка Джона Нолана. Після інциденту, який перевернув його життя, він вирішив здійснити давню мрію і приєднатися до поліції Лос-Анджелеса. Старого новачка зустрічають із зрозумілим скептицизмом, проте життєвий досвід, наполегливість та почуття гумору дають Джону перевагу.
Новобранець Трейлер

Новобранець (2018)

The Rookie

Серіал 6 сезонів, 102 епізоди Поновлений серіал
актор у ролі Dahrio Salonga
США   43 хв
Читати опис Починати з чистого аркуша завжди нелегко, особливо для мешканця маленького містечка Джона Нолана. Після інциденту, який перевернув його життя, він вирішив здійснити давню мрію і приєднатися до поліції Лос-Анджелеса. Старого новачка зустрічають із зрозумілим скептицизмом, проте життєвий досвід, наполегливість та почуття гумору дають Джону перевагу.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.7 (57)  IMDb: 8.0 (65832)
Моя оцінка:
/10
Приватний детектив Маґнум
Приватний детектив Маґнум (2018) актор у ролі Milo  ✓ укр. аудіо 6.0 imdb 6.3
Сюжет Серіал розповість про колишнього морпіха Томаса Маґнума, який повернувся додому з Афганістану. Тепер головний герой має намір пристосувати свої військові навички для роботи приватного детектива. Допомагати йому в розслідуваннях будуть друзі-товариші по службі Теодор «ТК» Кальвін і Орвілл «Рік» Райт, а також колишня агент MI6 Джулієт Гіґґінс.
Приватний детектив Маґнум Трейлер

Приватний детектив Маґнум (2018)

Magnum P.I.

Серіал 5 сезонів, 97 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Milo
США   43 хв
Читати опис Серіал розповість про колишнього морпіха Томаса Маґнума, який повернувся додому з Афганістану. Тепер головний герой має намір пристосувати свої військові навички для роботи приватного детектива. Допомагати йому в розслідуваннях будуть друзі-товариші по службі Теодор «ТК» Кальвін і Орвілл «Рік» Райт, а також колишня агент MI6 Джулієт Гіґґінс.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.0 (6)  IMDb: 6.3 (17187)
Моя оцінка:
/10
Станція 19
Станція 19 (2018—) актор у ролі Captain Pat Aquino 6.2 imdb 7.0
Сюжет Головні герої - доблесні пожежні з Сіетла, що ризикують життям на роботі і не шкодують своїх почуттів після служби.
Станція 19 Трейлер

Станція 19 (2018—)

Station 19

Серіал 7 сезонів, 105 епізодів Поновлений серіал
актор у ролі Captain Pat Aquino
США   60 хв
Читати опис Головні герої - доблесні пожежні з Сіетла, що ризикують життям на роботі і не шкодують своїх почуттів після служби.
КіноБаза: 6.2 (4)  IMDb: 7.0 (20483)
Моя оцінка:
/10
Резидент
Резидент (2018—2023) актор у ролі Albert Soriano 7.2 imdb 7.8
Сюжет Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
Резидент Трейлер

Резидент (2018—2023)

The Resident

16+
Серіал 6 сезонів, 107 епізодів Скасований
актор у ролі Albert Soriano
США   60 хв
Читати опис Молодий ідеаліст, випускник престижних університетів США, Девон Правеш потрапляє на роботу в шпиталь Честейн-Парк, де його куратором стає молодий, але високопрофесійний терапевт Конрад Хоукінз. Під його цинічним і безжальним наставництвом Девон відкриває для себе те, що не розкажуть на жодному курсі жодного університету: щастя від успішно врятованого життя пацієнта і одночасно - всі недоліки системи, якою керують безжальні і меркантильні бюрократи та ділки на зразок головного хірурга Рендольфа Белла та його колишньої дружини Лейн Гантер.
КіноБаза: 7.2 (12)  IMDb: 7.8 (30929)
Моя оцінка:
/10
Справжній геній
Справжній геній (2016—2017) актор у ролі Seth  ✓ укр. аудіо 6.1 imdb 7.2
Сюжет Медична драма з новими технологіями.
Справжній геній Трейлер

Справжній геній (2016—2017)

Pure Genius

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актор у ролі Seth
США   60 хв
Читати опис Медична драма з новими технологіями.
Є українське аудіо
КіноБаза: 6.1 (8)  IMDb: 7.2 (4795)
Моя оцінка:
/10
МакҐайвер
МакҐайвер (2016—2021) актор у ролі Dr. Basco Fox 3.5 imdb 5.4
Сюжет Історія молодої людини років двадцяти, Анґуса «Мака» МакҐайвера, який створює таємну організацію всередині уряду США, де він використовує свій винятковий талант у вирішенні неординарних проблем і великі наукові знання, щоб рятувати життя.
МакҐайвер Трейлер

МакҐайвер (2016—2021)

MacGyver

Серіал 5 сезонів, 94 епізоди Скасований
актор у ролі Dr. Basco Fox
США   43 хв
Читати опис Історія молодої людини років двадцяти, Анґуса «Мака» МакҐайвера, який створює таємну організацію всередині уряду США, де він використовує свій винятковий талант у вирішенні неординарних проблем і великі наукові знання, щоб рятувати життя.
КіноБаза: 3.5 (2)  IMDb: 5.4 (22923)
Моя оцінка:
/10
The Cookie Mobster (2014) актор у ролі Lo Fan 0.0 imdb 5.7
Сюжет (англ.) Placed in the witness protection program, a reformed gangster falls for his neighbor and helps her daughter bake Girl Scout Cookies.

The Cookie Mobster (2014)

The Cookie Mobster

актор у ролі Lo Fan
США   1 год 30 хв
Читати опис (англ.) Placed in the witness protection program, a reformed gangster falls for his neighbor and helps her daughter bake Girl Scout Cookies.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 5.7 (338)
Моя оцінка:
/10
Стан справ
Стан справ (2014—2015) актор у ролі Pepito 6.3 imdb 6.3
Сюжет (англ.) A CIA officer plucked from the field to become the president's daily briefer, assuming responsibility for targeting America's most critical threats while navigating the unique lifestyle that comes with such a high-powered job.
Стан справ Трейлер

Стан справ (2014—2015)

State of Affairs

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актор у ролі Pepito
США   45 хв
Читати опис (англ.) A CIA officer plucked from the field to become the president's daily briefer, assuming responsibility for targeting America's most critical threats while navigating the unique lifestyle that comes with such a high-powered job.
КіноБаза: 6.3 (3)  IMDb: 6.3 (6119)
Моя оцінка:
/10
A Leading Man (2013) актор у ролі Tony 0.0 imdb 7.4
Сюжет (англ.) When a young and talented Chinese American actor is fired from a starring role on a television show, he attempts to salvage his career by entering into a romantic relationship with a successful casting director.

A Leading Man (2013)

A Leading Man

актор у ролі Tony
США   1 год 36 хв
Читати опис (англ.) When a young and talented Chinese American actor is fired from a starring role on a television show, he attempts to salvage his career by entering into a romantic relationship with a successful casting director.
КіноБаза: 0.0 (0)  IMDb: 7.4 (55)
Моя оцінка:
/10
Останній корабель
Останній корабель (2014—2018) актор у ролі Kanoa 7.0 imdb 7.4
Сюжет Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
Останній корабель Трейлер

Останній корабель (2014—2018)

The Last Ship

16+
Серіал 5 сезонів, 56 епізодів Завершений
актор у ролі Kanoa
США   60 хв
Читати опис Після глобальної пандемії, яка вбила чи заразила понад 80 % населення світу, команда (що складається з 217 чоловіків і жінок) ізольованого неінфікованого есмінця ВМФ США, вигаданого «Нейтана Джеймса», повинна спробувати знайти ліки і зупинити вірус, щоб врятувати людство.
КіноБаза: 7.0 (33)  IMDb: 7.4 (63269)
Моя оцінка:
/10
Справжній детектив
Справжній детектив (2014) актор у ролі Ernst Bodine  ✓ укр. аудіо 8.6 imdb 8.9
Сюжет Американський детективний серіал з паралельними оповідями в яких розслідування викриває особисті та професійні  секрети всіх причетних - як в межах, так і поза законом.
Справжній детектив Трейлер

Справжній детектив (2014)

True Detective

16+
Серіал 4 сезони, 31 епізод Поновлений серіал
Топ #15 серіал
актор у ролі Ernst Bodine
США   55 хв
Читати опис Американський детективний серіал з паралельними оповідями в яких розслідування викриває особисті та професійні  секрети всіх причетних - як в межах, так і поза законом.
Є українське аудіо
КіноБаза: 8.6 (371)  IMDb: 8.9 (638477)
Моя оцінка:
/10
Фостери
Фостери (2013—2018) актор у ролі ADA 5.7 imdb 8.0
Сюжет (англ.) Teenager Callie Jacob is placed in a foster home with a lesbian couple and their blend of biological, adoptive, and foster children.
Фостери Трейлер

Фостери (2013—2018)

The Fosters

Серіал 5 сезонів, 104 епізоди Завершений
актор у ролі ADA
США   60 хв
Читати опис (англ.) Teenager Callie Jacob is placed in a foster home with a lesbian couple and their blend of biological, adoptive, and foster children.
КіноБаза: 5.7 (4)  IMDb: 8.0 (30314)
Моя оцінка:
/10
Ґрімм
Ґрімм (2011—2017) актор у ролі Sam Tomas  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.9
Сюжет Детектив Нік Беркгардт працює в поліції Портленда, коли дізнається, що є нащадком групи мисливців, які підтримують рівновагу між людством і казковими істотами. Нік намагається зрозуміти світ, що відкриває нові горизонти перед ним і зберегти баланс між роботою в поліції і життям як Грімм. Допомагають йому Монро — друг, колишній злочинець, що виправився, і Генк Гріффін — детектив поліції і напарник Ніка.
Ґрімм Трейлер

Ґрімм (2011—2017)

Grimm

18+
Серіал 6 сезонів, 122 епізоди Завершений
актор у ролі Sam Tomas
США   45 хв
Читати опис Детектив Нік Беркгардт працює в поліції Портленда, коли дізнається, що є нащадком групи мисливців, які підтримують рівновагу між людством і казковими істотами. Нік намагається зрозуміти світ, що відкриває нові горизонти перед ним і зберегти баланс між роботою в поліції і життям як Грімм. Допомагають йому Монро — друг, колишній злочинець, що виправився, і Генк Гріффін — детектив поліції і напарник Ніка.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (88)  IMDb: 7.9 (129601)
Моя оцінка:
/10
Criminal Minds: Suspect Behavior (2011) актор у ролі Medical Examiner 7.0 imdb 6.2
Сюжет (англ.) On the streets of San Francisco a team of the Federal Bureau of Investigation's Behavioral Analysis Unit use profiling to catch some of the most horrific serial killers and unidentifiable subjects.
Трейлер

Criminal Minds: Suspect Behavior (2011)

Criminal Minds: Suspect Behavior

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Скасований
актор у ролі Medical Examiner
США   42 хв
Читати опис (англ.) On the streets of San Francisco a team of the Federal Bureau of Investigation's Behavioral Analysis Unit use profiling to catch some of the most horrific serial killers and unidentifiable subjects.
КіноБаза: 7.0 (7)  IMDb: 6.2 (5742)
Моя оцінка:
/10
Різзолі та Айлз
Різзолі та Айлз (2010—2016) актор у ролі Dr. Mark Lowe  ✓ укр. аудіо 7.2 imdb 7.6
Сюжет Кожна серія являє собою розслідування одного вбивства або серії вбивств, що відбулися в Бостоні. Ним займається Джейн Різзолі, її напарник Баррі Фрост і її колишній напарник Вінс Корсак. На відміну від інших детективних серіалів, тут велика увага приділяється позаробочому життю героїв, зокрема - дружбі між Різзолі і Айлз.
Різзолі та Айлз Трейлер

Різзолі та Айлз (2010—2016)

Rizzoli & Isles

16+
Серіал 7 сезонів, 105 епізодів Завершений
актор у ролі Dr. Mark Lowe
США   60 хв
Читати опис Кожна серія являє собою розслідування одного вбивства або серії вбивств, що відбулися в Бостоні. Ним займається Джейн Різзолі, її напарник Баррі Фрост і її колишній напарник Вінс Корсак. На відміну від інших детективних серіалів, тут велика увага приділяється позаробочому життю героїв, зокрема - дружбі між Різзолі і Айлз.
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.2 (13)  IMDb: 7.6 (37532)
Моя оцінка:
/10
Батьки
Батьки (2010—2015) актор у ролі Edwin Chung 6.8 imdb 8.3
Сюжет Сарі Брейверман з двома дітьми — дочкою Амбер і сином Дрю через матеріальні труднощі довелося переїхати з Фресно в будиночок батьків в каліфорнійському Берклі — батька Зіка і матері Каміли, які теж зазнають труднощів з фінансами. Там досі живуть її сестра з братами — Джулія, Кросбі і Адам, кожен з яких бореться зі своїми власними проблемами.
Батьки Трейлер

Батьки (2010—2015)

Parenthood

Серіал 6 сезонів, 103 епізоди Завершений
актор у ролі Edwin Chung
США   60 хв
Читати опис Сарі Брейверман з двома дітьми — дочкою Амбер і сином Дрю через матеріальні труднощі довелося переїхати з Фресно в будиночок батьків в каліфорнійському Берклі — батька Зіка і матері Каміли, які теж зазнають труднощів з фінансами. Там досі живуть її сестра з братами — Джулія, Кросбі і Адам, кожен з яких бореться зі своїми власними проблемами.
КіноБаза: 6.8 (6)  IMDb: 8.3 (37308)
Моя оцінка:
/10
The Philanthropist (2009) актор у ролі Saw Maung 4.0 imdb 7.3
Сюжет (англ.) """The Philanthropist"" chronicles the heroic adventures of a billionaire playboy-turned-vigilante/philanthropist. James Purefoy (""Rome"") stars as Teddy Rist, a successful tycoon whose life is forever changed after rescuing a young
Трейлер

The Philanthropist (2009)

The Philanthropist

Серіал 1 сезон, 8 епізодів Скасований
актор у ролі Saw Maung
Чехія, Велика Британія, США   60 хв
Читати опис (англ.) """The Philanthropist"" chronicles the heroic adventures of a billionaire playboy-turned-vigilante/philanthropist. James Purefoy (""Rome"") stars as Teddy Rist, a successful tycoon whose life is forever changed after rescuing a young
КіноБаза: 4.0 (1)  IMDb: 7.3 (1548)
Моя оцінка:
/10
X's & O's (2007) актор у ролі Gilly 3.0 imdb 4.7
Сюжет (англ.) Relationship issues arise between a researcher with a theory to explain away all his failed dating experiments, a player who wants out of the game, a deejay whose head spins with thoughts of God, a hoodrat with no street cred, a poet not-so-well-versed in art of love, and a womanipulator of men.
Трейлер

X's & O's (2007)

X's & O's

актор у ролі Gilly
США   1 год 33 хв
Читати опис (англ.) Relationship issues arise between a researcher with a theory to explain away all his failed dating experiments, a player who wants out of the game, a deejay whose head spins with thoughts of God, a hoodrat with no street cred, a poet not-so-well-versed in art of love, and a womanipulator of men.
КіноБаза: 3.0 (1)  IMDb: 4.7 (304)
Моя оцінка:
/10
Жіночий клуб розслідувань вбивств
Жіночий клуб розслідувань вбивств (2007—2008) актор у ролі Barista 7.3 imdb 7.1
Сюжет Подія розгортається в Сан-Франциско, де живуть і працюють героїні серіалу "Жіночий клуб розслідувань вбивств". У центрі історії знаходяться персонажі, що очолюють детективний відділ розкриття злочинів.

Ліндсі Боксер служить офіцером в поліції, продовжуючи сімейні традиції. Вона намагається поєднувати роботу і сім'ю, але не може знайти компроміс. Через це шлюб Ліндсі руйнується, а сама вона з головою йде в службу.

Клер Вошберн має великий досвід в області медицини і вважається у відділі найбільш розумною співробітницею, здатною мислити раціонально, залишаючи емоції на другому плані.
Жіночий клуб розслідувань вбивств

Жіночий клуб розслідувань вбивств (2007—2008)

Women's Murder Club

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Barista
США   60 хв
Читати опис Подія розгортається в Сан-Франциско, де живуть і працюють героїні серіалу "Жіночий клуб розслідувань вбивств". У центрі історії знаходяться персонажі, що очолюють детективний відділ розкриття злочинів.

Ліндсі Боксер служить офіцером в поліції, продовжуючи сімейні традиції. Вона намагається поєднувати роботу і сім'ю, але не може знайти компроміс. Через це шлюб Ліндсі руйнується, а сама вона з головою йде в службу.

Клер Вошберн має великий досвід в області медицини і вважається у відділі найбільш розумною співробітницею, здатною мислити раціонально, залишаючи емоції на другому плані.
КіноБаза: 7.3 (3)  IMDb: 7.1 (2872)
Моя оцінка:
/10
Мандрівник
Мандрівник (2007) актор у ролі Martin Fenner  ✓ укр. аудіо 7.0 imdb 8.0
Сюжет У Дена Вассера було все: любляча дружина, дитина і відмінна робота. Але раптово його життя різко змінилося. Тепер він подорожує в минуле й намагається змінити долі людей на краще.
Ден зустрічає свою колишню наречену, яка загинула в авіакатастрофі при загадкових обставинах. Озброєний знаннями про минуле чи зможе він її врятувати? Як зміниться його власне майбутнє? І ким стане він сам? Тим більше, що він не один такий мандрівник...
Мандрівник Трейлер

Мандрівник (2007)

Journeyman

Серіал 1 сезон, 13 епізодів Завершений
актор у ролі Martin Fenner
США   45 хв
Читати опис У Дена Вассера було все: любляча дружина, дитина і відмінна робота. Але раптово його життя різко змінилося. Тепер він подорожує в минуле й намагається змінити долі людей на краще.
Ден зустрічає свою колишню наречену, яка загинула в авіакатастрофі при загадкових обставинах. Озброєний знаннями про минуле чи зможе він її врятувати? Як зміниться його власне майбутнє? І ким стане він сам? Тим більше, що він не один такий мандрівник...
Є українське аудіо
КіноБаза: 7.0 (10)  IMDb: 8.0 (9585)
Моя оцінка:
/10
Сайти

Фільтр

Включати жанри:


Не включати жанри:


Включати країни:

Не включати країни:


Виберіть існуюче ключове слово.
Виберіть існуючу компанію.
Виберіть існуючу персону.

Якщо вибраний статус, фільтрує тільки фільми з цим статусом.

Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 10.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 100.
Впишіть від 1 до 18.Показати тільки
Нещодавно переглянуті: