zhtk zhtk модератор


Коментар до фільму «Люпен (2021)»

zhtk

Так, на нетфлікс поділено по частинах, на кінобазі — по сезонах. Частина ≠ сезон. Як я написав вище у нетфлікс дивний розподіл у деяких серіалах.
Спробуємо в майбутньому покращити видимість цього.

 

Коментар до фільму «Люпен (2021)»

zhtk
Так, однак ви говорите про частини. На нетфліксі дещо дивний розподіл, особливо в європейських серіалах.
1 сезон - 1 частина - 8 січня, 2 частина - 11 червня 2021.
2 сезон - 3 частина - 5 жовтня 2023...
Поки так.
 

Коментар до теми А можна?

zhtk
1. true crime фільми ви також можете знайти по ключовим словам
https://kinobaza.com.ua/titles?keyword=4267 (справжній злочин)
2  

Коментар до теми ФІЛЬМ 2010-2020 року про Театр у якому вбивали людей

zhtk

Можливо це The Theatre Bizarre

1  

Коментар до теми Списки кінобази

zhtk
Можна також колекцію з переможцями кінопремій за всі роки

Переможці премії «Оскар» за найкращий фільм
Переможці премії «Оскар» за найкращу режисерську роботу
Переможці премії «Золотий глобус» за найкращий фільм
і тд.

Як буде час пороблю й пришлю, якщо ніхто не випередить
2  

Коментар до публікації Список офіційних YouTube каналів дистриб'юторів фільмів в Україні


Коментар до теми Ваш топ 5 серіалів.

zhtk
1. Пан Робот (2015—2019) ― моє перше кохання
2. Краще подзвоніть Солу (2015—2022) + Пуститися берега (2008—2013)
3. Дім з прислугою (2019—2023) ― фінальний сезон ще не дивився тож ймовірно після нього серіал випаде з п'ятірки, але поки що хай побуде на третьому
4. Розрив (2022) ― найкраща серіальна новинка минулого року
5. Поклик пекла (2021) ― не розумію як він тут опинився, але най буде
2  

Коментар до теми Статистика


Коментар до теми Флудильня #2

zhtk
Харошіє рускіє та відбілювання нацистів, що може бути кращим для України сьогодні?

А так цей Оскар виявився без інтриг, хіба що «Жінки говорять» доволі несподівано переміг.
1  

Коментар до теми Флудильня #2

zhtk
Напевно зі спойлерами буде цікавіша рецензія. А так все залежить від обраного фільму та наскільки спойлери/сюжетні ходи є важливим елементом в ньому.
1  

Коментар до теми Флудильня #2

zhtk
Що-що, а на кіноріум точно не потрібно повертатись
 

Коментар до епізоду «[s01e06] Рідня»

zhtk
Старість не радість. Деменція і все таке.

В мене питання інше. Чому Джоел з братом не поїхали разом, якщо все одно хтось з них повинен відвести Еллі? Я розумію що Томмі, напевно, важливіше залишитись у селищі, але якщо Джоел вже не тягне той світ, а Томі молодший та й давно не бачив брата, тому чому б не зробити тижневу сімейну мандрівку, так в трьох і безпечніше.
2  

Коментар до епізоду «[s01e03] Дуже довго»

zhtk
Від сцени першого поцілунку в мене стався максимальний передоз крінжі, а на сцені з полуницею я готовий був розчулитись. Гадаю, ця арка про ґеїв — потрібна, вона додає серіалу душі й так вже бездушнім всесвіті, хоча не всім за таким приємно спостерігати, особливо нашому регіону.
1  

Коментар до епізоду «[s01e02] Заражені»

zhtk

Трішки вибісила сцена з запальничкою. Як це часто буває у найважливіший момент щось іде не так, на цей раз не спрацьовує запальничка і персонажка Анни Торв, Тесс, не придумала нічого краще ніж ще раз спробувати її застосувати, притому що кожна секунда важлива, а про гранати та зброю під ногами вона напевно забула, так? Але все спрацьовує в останній момент, як завжди. Ех, а така епічна смерть могла бути з гранатою, а так її засмоктав монстр)

Але крім цього моменту епізод мені сподобавсь, чекаю більше проєктів Дракманна в кіно.

2  

Коментар до епізоду «[s01e01] Generation Why»

zhtk
Бідне життя ранніх блоґерів(
2  
Нещодавно переглянуті: