zhtk
модератор
Коментар до теми The Last of Us
Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту
Коментар до теми Назва в Кінобазі відповідає "надпису" на фанатському постері, але не фактичній назві фільму
Коментар до фільму «Там, де співають раки (2022)»
Коментар до теми Назва в Кінобазі відповідає "надпису" на фанатському постері, але не фактичній назві фільму
Якби всі робили такі "фанатські" постери як пан mrgalser, то нам і професіонали непотрібні.
Коментар до теми Назва в Кінобазі відповідає "надпису" на фанатському постері, але не фактичній назві фільму
Найкращий варіант показувати декілька українських назв на головній сторінці.
Однак я не змінив своєї думки. Для мене основна назва повинна бути офіційна, але щоб за правильним правописом.
Правила Ви вже написали, подальше рішення за Кошенятою, якщо воно буде.
Коментар до теми Назва в Кінобазі відповідає "надпису" на фанатському постері, але не фактичній назві фільму
Я розумію, що вам не подобається локалізація apple tv+, але вона офіційна і її треба дотримуватись. Якби вона була невірна через український правопис (що часто буває у netflix), тоді вже інша справа.
«Будь ласка, припиніть безглузді виправлення назв без їхньої перевірки!»
Згоден! Але чи ви самі її дотримуєтесь?
***
На мою думку, по якості в apple tv+ найкращі українські субтитри, якщо порівнювати з іншими стримінґами.
Коментар до теми Функціонал по серіалах
Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту
Коментар до теми Followers - Стеження / Підписки / Читачі
Коментар до теми Ідеї
Повидаляти з сайту всі ток-шоу та новини
Підтримую, справді заважає. Якщо не видалити, то скрити або перенести в кінець сторінки.
Коментар до теми Імпорт оцінок з інших сервісів
Пришліть на почту посилання на профіль з кіноріуму і кінобази, вам перенесуть оцінки.
support@kinobaza.com.ua
Коментар до публікації «Оселю зла» скасовано після першого сезону
Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту
Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту
https://www.filmweb.pl/characters/search


Так, зараз це може бути 2-3 людини, але з часом число буде збільшуватись, головне не припиняти, дивлячись на малу цифру обговорювачів.
Треба попросити, щоб Кошеня зробив можливість залишати коментарі під сезонами, так буде можливість, по його завершенню, написати думку всім, незалежно хто як дивився.