xD xD модератор

Знайдено 47 результатів rss

Останні фільми марвел - це сірі кліше без жодної уяви. Марвели відрізняються тим, що тут не все так пригнічено, а навпаки - позитивно та в кольорі.
Сподобався епізод з планетою, де співають. Брі Ларсон - справжня няша) і костюми їй нарешті хороші зробили.

Помітили, що вона зробила висновки з того фото у 2018 де її порівнювали з спайдерменом? Тепер вигляд ззаду набагато кращий і чи то вона чи оператор вирішив це показати десь 7 разів 🤣.

Я б хотів, щоб про планету і як вона розквітала показали на 1 хвилину більше після води, сонця та ще 1 хвилину показали як же та планета занепала. Бо досі незрозуміло, як убивши ШІ могла зникнути вода, сонце і чисте повітря.

Весела комедія 12+, є класні моменти (планета, де співають, евакуація за допомогою котів), хороший настрій впродовж фільму, і нарешті опустили завісу коли треба.

Трохи суб'єктивна оцінка, але фільм мені підняв настрій, чого не спромоглись стрендж, тор, ваканда та квантоманія.

3 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Марґо Роббі - ідеальний вибір актриси на роль барбі - білявка, красуня та ще й актриса.

Саундтрек найвищого рівня; дизайн, костюми та декорації фільму вражають, і є Марґо Роббі: головна причина, чому я пішов на фільм.
Фільм сповнений гумору, круті номери в стилі мюзиклу, але лайтового - це все ще фільм, тільки з краплями пісень і танців.

У фільм хотіли закинути забагато філософських тем, тож всередині фільм стає трохи нудним, мені сподобалось екзистенціальні питання. Ти це ти, а не те, що ти маєш.
Тобто якщо людина гівно і зрадник - ніякі мільярди, оманські палаци чи круті тачки це не змінять.

Якщо у фільмі нема фемінізму, значить він зроблений до 2010 року. Тож мене це не зачіпляє. Монолог засмученої мами, хоч і непоганий, але для мене занадто прямо. Я більше люблю тоненькі натяки, як про те як Кен перетворив Барбіленд на Кенленд і зазомбував все населення. Прям відсилка про Україну 2019 року=)

П.С. моя оцінка можливо трохи суб'єктивна - я прихильник фільмів з Марґо ...  Роббі плюс давно не був у кінотеатрі.

8 з 11 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Школа добра і зла
Школа добра і зла (2022)
The School for Good and Evil

Після минулого року багато на що дивишся по-іншому, і тому фільми й серіали, які загалу не зрозуміти, ти розумієш в десятикратному розмірі, але деякі фільми навпаки.

Побачивши хронометраж, пройняв скепсис щодо фільму та ще й відгуки такі собі. Але все ж вирішив подивитись і мені дуже сподобався фільм!

Оскільки я не читав книгу, на основі якої був знятий фільм, я вважав історію здебільшого оригінальною, і мені сподобалося йти в непередбачувану пригоду з хорошими акторами, серед яких Керрі Вашингтон, Шарліз Терон, Мішель Йо, Лоуренс Фішберн і Кіт Янг.

Але можна помітити багато моментів, які дуже не сподобаються критикам. «Школа добра і зла» надзвичайно химерна та сповнена кліше. Так, можливо, фільм трохи несерйозний. Так, фільм нещадно краде у відомих фільмів цього жанру, особливо багато у Гаррі Поттера. Так, персонажі другого плану поверхневі та іноді дратують. Так, у фільмі багато подій, що не розкрито детальніше. Так, наслідки іноді погані та дешеві. І все ж ... фільм мені ду ... же подобається.

Але ж чому? Все просто - він нагадав мені Україну. Так, це парадоксально, але в якомусь сенсі з 2019 року країна, а точніша нова влада, яка косить під добро, а насправді наймерзенніші покидьки у світі. Бо розкрадати все та привести війну це те що робив янукович, але знаючи про вторгнення забирати оборону і розмінувати Чонгар та звати на шашлики - це уже верх цинізму. Хоча ні, далі ми будемо бачити ще розкрадання гуманітарки, яйця по 17, яблука по 51 та безліч дій, що вказують, хоча ні, кричать про те, що вся банкова - це зрадники, які не втекли й продовжують допомагати кремлю.

Тож фільм здебільшого мені сподобався через теми, які він зачіпає, бо я люблю правду. Я люблю коли фільми несуть просвітлення (хоча іноді здається, що їх можуть зрозуміти тільки ті, що вже просвітлені, але це окрема філософська тема).

Назад до фільму. Головні герої Софі та Агата, хоча різні, насправді добрі. І так уже вийшло, що їх закинули у різні табори та нацькували один на одного. Нічого не нагадує? Це просто пряма відсилка до епохи яника коли вони штучно ділили країну на схід та захід. Зе пішов далі - він всіх хто не зализує його зрадницькі продажні дії називає порохоботом. Це реально дно. Але маю для нього новину - люди починають розуміти хто верховний головнокомандувач (зе), що здав південь та готував країну до здачі і за це треба буде відповісти. Його щастя, що в Україні нема смертної кари. Хоча для зе, дєрмака, подоляка, арахамії та їх слуг це було б замало.

Знову до фільму. Агата і Софі - це втілення прекрасних емоцій. Це зворушило, що я вболівав за них до кінця. Дружба, довіра, зв’язок і справедливість – ось ще одна з тем фільму.

Естетично я також вважаю фільм вдалим і красивим. Декорації, казковий світ та костюми прекрасні, це справді чудово зроблено.

Як в школі зла, так і зе витягує з людей найгірше в собі - ненажерливість, продажність, зраду. І на це важко дивитись, бо, як на мене, українці - справедливі, хоробрі, трохи наївні (адже купились на зло, що прикидається добром у 2019) і найголовніше - вони співчутливі. Чого нема у теперішній владі ні граму.

Потрібно, щоб всі українці відкрили очі та разом протистояли злу, що прикидається добром в особі зе, дєрмака та їх слуг кремля.

Я хочу, ні не хочу, це дуже потрібно, вигнати зло і зняти фільм по нашій ситуації та щоб весь світ знав, до чого може призвести голосування "па пріколу".

3 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Шазам! Лють Богів
Шазам! Лють Богів (2023)
Shazam! Fury of the Gods

Останнім часом фільми супергероїв не радують. Сюжет взагалі зроблений тільки аби був другий фільм. Шкода, що не розкрили історію дочок Атласу, а взагалі їх дії дивні.

Але є й хороше - жарти не гірші ніж в першому та гра Фредді. Простенька комедія без сенсу. В цьому році можливо це стеля для фільмів за коміксами.

1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Режисер та оператори відпрацювали на відмінно, але сценарист просто не зміг не зіпсувати фільм.

Два найбільші мінуси фільму:
1) Ідріс Ельба - маючи майже два метри та статуру поводиться, як плюшевий ведмедик. Бійка в тюрмі - настільки неправдоподібна, що хотілось блювати
2) Гонитва в центрі парку за головним лиходієм. Це вже контрольний в голову. Таке придумати, щоб його не змогли зловити...

Такий класний візуал та задумка. В сніговій локації, лід та те, що під льодом - просто неймовірна краса.
Але ці два моменти не можу вивітрити з голови =(

1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Мене завжди дивує, як часто фільми жахів за своєю структурою та логікою перевершують більшість фільмів, зокрема топових.

У крику є все: жахи, детектив та комедія. Це чудове поєднання, яке має хорошу основу, що міцно тримає фільм.

Цьогорічний крик має жорстокі вбивства, візуал (зображення) були страшними та ефективними, особливо для сучасного слешеру. Зараз дуже мало жахів виходять у кіно.

Ще сподобалось, як актори незграбно грали, коли казали "Я приїхав сюди так швидко, як міг", що важко було з'ясувати чи то поганець чи говорить правду.

Щоб не спойлерити, це крутий слешер.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Розповідь про кінозірок, що сходять, зірок, що падають у часи, коли кіноіндустрія переходила від німих фільмів до звукових.

Історія про Неллі Ларой (Марґо Роббі) котра впевнена, що вона зірка; тому вона запалює на божевільній гедоністичній вечірці. Майже зійшовши з колії, їй допомагає Менні Торрес (Дієго Кальва), який також хоче залишити слід в історії. Випадкові обставини дозволяють їм досягти своєї мети. Під час цього, їхні дії змушують інших підніматися і падати навколо, особливо спокусливу леді Фей Чжу (Лі Цзюнь Лі) і талановитого джазового музиканта Сідні Палмера (Джован Адепо). Але зв’язки Неллі з надмірністю та зв’язки Менні з нею незабаром змінюють усе.

Режисер стрічки створює світ, який зображує народження Голлівуду. Дикі вечірки супроводжуються шаленою операторською роботою, де глядачі бачать лише проблиски того, що відбувається.
Псевдоромантична історія, яка пов’язує все це разом, — це якесь дивне поєднання «Ромео і Джульєтти» та Форреста Гампа. Спокійний, виважений реаліст Менні добре контрастує з чудовою маніакальною Неллі.

Фільм дивовижний - перші дві години, неймовірні вечірки, костюми, градус напруги, але потім йде вниз та вниз і вниз... Що хоча й робить сам фільм нудним, але додає реалістично-меланхолічні нотки, через які кожен може згадати події у своєму житті. Або легко провести паралелі коли наркоманка Неллі програла в карти 85к та зіпсувала життя адеквату Менні з тим як наркоман продав країну в омані.

Сама якість фільму, заслуговує на друге схвалення, тому що дивовижно показано історію майже в кожному аспекті. Обрамлення, освітлення, ракурси, рух, кольорові лінзи тощо ретельно використовуються, щоб відобразити все, від романтичних до жахливих моментів у фільмі. Все це поєднується з тонким, але шаленим саундтреком.
Поєднання цих параметрів приголомшує глядачів перші дві години. А кінцева година наслідків повертає у реальність.

8 з 9 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Фільм просто розказує історію. Але ця історія, окрім того, що має мільйон паралелей з війною в Україні, показує, і робить це без пафосу та прикрас, відкриває очі людям по той бік океану, що це таке жити у війні, бігти звідти. Хоча воєнним в цій ситуації в мільйон раз важче, в зараз мало хто хоче дивитись воєнні фільми.

Тому я вважаю це велике досягнення, що такі фільми виходять і привідкривають хоч трішки завісу жахів реальності для глядачів зі всього світу.

Наприкінці зловив себе на думці, для того, щоб відбулось зло, потрібно дві людини, нечисть заходить тільки туди де її пускають. В Сирії це пу і асад, в Україні - пу і зе.

6 з 7 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Останнім часом виходять фільми й серіали, де важко не заснути від нудьги.
На мою радість, цей фільм не такий.

Неочікувані дрібниці, притомний сюжет та яскрава акторська гра, чого ще бажати від жахастика.

Цей фільм навіть вчить не судити по обкладинці, не пішов у кінотеатр через постер, хоча фільм класний.


Щоб не спойлерити, рекомендую його всім любителям фільмів-жахів.

3 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Я просто не міг не написати. Цей фільм не вартий хвалених відгуків критиків.
Мало того, що це якийсь дивний мікс дзвінка, воно (it follows) та нотки мари, тут ще ми побачимо скримери та марення кожні 10 хвилин. Як оригінально. Мабуть, режисер вийшов з минулого століття прямо у 2022.

8 з 10 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Попередження: рецензія містить спойлери

Як фільм знятий добре, але нарахував багато моментів як мінімум нереалістичних, а насправді нелогічних тупостей.

Я не зміг витримати як блонда лізла за рюкзаком з дроном. Лиш в тому моменті:
1) блонда знаючи, що канат не дотягнеться, могла закріпити його на драбині (що через пів години зробила брюнетка)
2) блонда, після того як стрибнула як тарзан на канат, могла закріпити його на поясі, перед тим як лізти нагору з рюкзаком
3) блонда могла не стрибати як тарзан з канату на драбину а лізти по канату до кінця

А коли вже брюнетка витягнула дрон, можна ж було на нього начепити телефон і спустити дрон вниз.

Решта все ніби ок. Здалось, що автор фільму придумав схему, що має вижити тільки одна і використати тіло іншої для спасіння. А далі на колінці "понавигадував" нелогічні дії персонажів, для цього результату.

Чого тільки коштує крінж з тим, що машина збиває дрон :) Ніби оператор дрону після боїв в Україні боїться ворожих ппо :) Але й там літають вище машин.

Добре, що краєвиди гарні та й актори не вирвиглаз.

7 з 8 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (2)

В мене була рецензія в нотатках, бо не хотів виливати помиї привселюдно на цей фільм, щоб вийшла друга частина. Ось наважився.

Декілька змін і це однозначно 8+:
1) трохи зменшити тривалість, хоча б до 2х годин
2) вилікуватись від клаустрофобії та зробити інтер'єр трохи кращим ніж голі стіни каменюк
3) включити яскравість (половина фільму темно як в ж***)
4) зменшити фоновий шум
5) краще розказати історію. Це вже занадто, щоб фільм за 2.5 години розказав половину того, що фільм Лінча, та навіть не зовсім докладно. У фільмі Лінча на початку дикторша розказує суть дуже докладно. Якщо б я не дивився перед новою дюною фільм Лінча я б не зрозумів все.

Всі хороші сторони в інших рецензіях (не буду повторювати, знято красиво, широко).

5 з 9 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Хто ще не дивився, якщо хочете зберегти 60 хвилин, сміливо перемотайте годину. Нічого не втратите, а на томість не буде розпорошені події.
Останні пів години норм екшн, але явно оцінки завищені.

2 з 5 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати

Не знаю чим так сподобався цей серіал.
Спецефекти хороші, актори норм, а на сюжет не вистачило.
Дуже нудно, я навіть не зрозумів хто ж лиходій.
Побалакали, пафосно покривили морди на зеленому фоні та й по всьому.
Купа зальотних персонажів, зайшли в серію і вийшли. Для чого - не зрозуміло.

Ні про що.

2 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати (2)

Нарешті хороший екшн бойовик, з приємними акторами і логічною послідовністю.
Весь фільм красиво йшов, як симфонія бам-бам-бам а потім, після бійки у фонтані, зійшов зі стежки.

Зробили б хеппі енд після фонтану і отримав би 9/10.

4 з 4 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментувати
Нещодавно переглянуті: