xD

Попередження: рецензія містить спойлери

Розповідь про кінозірок, що сходять, зірок, що падають у часи, коли кіноіндустрія переходила від німих фільмів до звукових.

Історія про Неллі Ларой (Марґо Роббі) котра впевнена, що вона зірка; тому вона запалює на божевільній гедоністичній вечірці. Майже зійшовши з колії, їй допомагає Менні Торрес (Дієго Кальва), який також хоче залишити слід в історії. Випадкові обставини дозволяють їм досягти своєї мети. Під час цього, їхні дії змушують інших підніматися і падати навколо, особливо спокусливу леді Фей Чжу (Лі Цзюнь Лі) і талановитого джазового музиканта Сідні Палмера (Джован Адепо). Але зв’язки Неллі з надмірністю та зв’язки Менні з нею незабаром змінюють усе.

Режисер стрічки створює світ, який зображує народження Голлівуду. Дикі вечірки супроводжуються шаленою операторською роботою, де глядачі бачать лише проблиски того, що відбувається.
Псевдоромантична історія, яка пов’язує все це разом, — це якесь дивне поєднання «Ромео і Джульєтти» та Форреста Гампа. Спокійний, виважений реаліст Менні добре контрастує з чудовою маніакальною Неллі.

Фільм дивовижний - перші дві години, неймовірні вечірки, костюми, градус напруги, але потім йде вниз та вниз і вниз... Що хоча й робить сам фільм нудним, але додає реалістично-меланхолічні нотки, через які кожен може згадати події у своєму житті. Або легко провести паралелі коли наркоманка Неллі програла в карти 85к та зіпсувала життя адеквату Менні з тим як наркоман продав країну в омані.

Сама якість фільму, заслуговує на друге схвалення, тому що дивовижно показано історію майже в кожному аспекті. Обрамлення, освітлення, ракурси, рух, кольорові лінзи тощо ретельно використовуються, щоб відобразити все, від романтичних до жахливих моментів у фільмі. Все це поєднується з тонким, але шаленим саундтреком.
Поєднання цих параметрів приголомшує глядачів перші дві години. А кінцева година наслідків повертає у реальність.
8 з 9 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: