S3M4RiL S3M4RiL


Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Справа навіть не в світлому майбутньому. Перед ним стоїть факт: заражена деякий час дівчина, яка не показує симптомів. І не показує вона їх довше ніж люди живуть при таких укусах. Те що з неї спробують зробити вакцину закономірно, але він шукає чогось у цьому подвох. Там навіть не важливо чи вийде це. Просто ясно, що саме для цього її і доставляють, але він довший час не може догнати це.
Я розумію, що автори добивались саме такого ефекту, як кажете ви. Але мені це не здалось переконливим, а скоріше не логічним і наіграним.
3  

Коментар до епізоду «[s01e03] Reckoning»

S3M4RiL
Ого. Насправді добротний серіал. Я мав певні сумніви, але вони розвіялись.
 

Коментар до епізоду «[s01e03] Part III»

S3M4RiL
Кенобі ідіот? Нащо він він намагався відкрити, а потім взагалі зламав той лазерний шлагбаум? Його ж обійти можна. Я перше думав, що він сяде в ту вантажівку, але він просто побіг вперед.
 

Коментар до епізоду «[s01e02] Part II»

S3M4RiL
Блін, тільки що обі-ван підірвав колбу з хімікатами, для відволікаючого маневру. Ця графіка вибуху... Яке ж це позорище... Такому місце на в дешевих серіалах 90х.
 

Коментар до епізоду «[s01e02] Заражені»

S3M4RiL
Ага, була та сама думка. Там же повно гранат, нафіга ти в ту запальничку вчепилась?)
1  

Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
СПОЙЛЕР

От я не розумію... Олівія Данем і Мандалорець тупі чи контужені? Перед ними інфікована дитина, яка не перетворюється. Вакцина це перше, про що думаєш в таких випадках.
 

Коментар до фільму «Міз Марвел (2022)»

S3M4RiL
Впринципі не погано, на фоні 4 фази. Сподобалась перша серія ефектами з графіті як новому NFS
 

Коментар до епізоду «[s01e04] Seeing Red»

S3M4RiL
В цій серії вона в Пакистані. Протягом цього серіалу, а особливо в цій серії, нав'язується дибільна думка: "Кляті британці покинули Індію, а перед тим намалювали кордони і розділили єдіний народ. Аяаяй". Не знаю як у вас, а в мене дежавю.
Я знаю, що Індія і Пакистан ненавидять одне одного не менш люто ніж ми маскалів, а тут вони свою діч заганяють.
 

Коментар до епізоду «[s01e04] Seeing Red»

S3M4RiL
Жесть. В сцені де ніндзя веде її на тусовку на пляжі до своїх кєнтів. Вона тіпа: "кол мі слот байбі (sloth baby). Тіпа слот це лінивий, або лінивець. А там тіпок з диким акцентом каже "слат бейбі, окей". Ну тіпа слат slut baby. Slut означає шлюха, курва, але ніхто цього не помічає 😅
1  

Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Ну під сезоном навіть не знаю. Може й варто, але краще вже тоді на форум винести тему про серіал в загальному.
 

Коментар до епізоду «[s01e01] Generation Why»

S3M4RiL
А що, досить навіть непогано і цікаво. Я відкладав до останнього перегляд цього серіалу, бо чекав, що буде шляпа, як в Галкині. З головою ірон-мена трохи переборщили, вийшов натуральний "пункт призначення". Не міг той пап'є маше мати стільки інерції)) А так то перша серія досить навіть достойна. Це чи не одне з найкращого, що видала 4 фаза.
 

Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Жаль, по одній серії цікавіше обговорювати це все діло. Мені хочеться, щоб тут у нас був аналог реддіту. Де люди діляться враженнями і офігенними теоріями, що сталось і що може статись далі. Тут однак нажаль замало користувачів і зацікавлених в цьому.
Таких сайтів є повно що в англійському сегменті, що в мокшанському, але хочеться отаке мати своє, українське.
1  

Коментар до епізоду «[s01e01] Generation Why»

S3M4RiL
На самому початку її відосіки на ютабі. Дуже дивно, що там тільки по 5-7 переглядів з таким то крутезним монтажем.
P.s. пісня блайндінг лайтс - огень.
 

Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту

S3M4RiL
Ще мені не вистачає фішки з імдб. Це каст акторів, які засвітились в одній конкретній серії. Буває дивишся і думаєш, десь я вже цього чувака бачив в іншому серіалі. Перевіряєш короткий список тих хто грає в тій серії і впізнаєш його.
3  

Коментар до епізоду «[s01e09] Happy Trails»

S3M4RiL
Бляха. Боуді каже, що він навчився працювати з комп'ютерами, бо п'ять років працював над інтернет стартапом)) це мабуть просто відсидка, бо у Ґілфойла був більш бойовитий характер😅
 
Нещодавно переглянуті: