S3M4RiL S3M4RiL


Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Матьорий виживальщик не вкурсі, що якщо тебе пирнули чимось, то ти це не витягуєш, якщо не хочеш стекти кров'ю?
2  

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
Ні, він цілеспрямовано зламав цілу групу особливо небезпечних виживальщиків. Губер про таке міг тільки мріяти.
https://www.youtube.com/watch?v=0bPM2td8vPg
https://www.youtube.com/watch?v=92GjBsTWEV0
Тут психолог нахвалює акторську гру і пояснює мову тіла акторів на два відео.
По факту Ніґан найбільша загароза з якою коли небудь стикалась та група за минулі і майбутні сезони. Саме тому серіал і поплив після нього. Так само як зараз пливуть марвели після таноса або супернатурали після Люцифера. Це пікові персонажі після яких майбутні пригоди вже й не здаються настільки серйозними.
 

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
Вам варто передивитись страту Абрахама і Ґлена. До речі, в пізніх сезонах Ніґану весь час нагадують про Ґлена, а от на Ейба вони болт забили. Пічаль.
 

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
А, ви про нього... Персонаж непоганий, але на найкращого лиходія не тягне. Там просто битовуха була) Жінку не поділили.
 

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
"на рахунок найкращого лиходія то це очевидно Шон з великим відривом."
Сумнівно, оскільки я навіть не в курсі про якого Шона ви говорите =)
 

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
Та ну. В якому це всесвіті Губернатор кращий за Ніґана? Мені той губернатор впринципі ніколи й не подобався. Але Ніґан дешева копія губера? Ніколи в житті. Щодо арки Ніґана, вона й справді була аж занадто розтягнута. Те що мало тривати сезон тривало два. Але по небезпеці і харизмі - Ніґан найращий лиходій кіновсесвіту ходячих.
1  

Коментар до епізоду «[s07e09] Слідкуй за мною»

S3M4RiL
Це прикольно, що вони вводять глухих (насправді) персонажів, але ж не в серіалі про зомбіапокаліпсис. Шансів у них вижити немає чисто теоретично. Там люди з повноцінним слухом не чують як їм за спину прокрадаються хриплячі на всю івановску зомбаки, що ж вже казати про тих хто насправді не може їх почути?
 

Коментар до рецензії Я - Крінж

S3M4RiL
Книга така собі. Теж читав, знаю.
 

Коментар до епізоду «[s07e05] До смерті»

S3M4RiL
Крістін Євагеліста. Ангельське ім'я насправді)) Це дружина Двайта, Шері в серіалі.. Того самого з опіком на обличчі. Господи, як же вона його динамить. Він пройшов такий шлях, щоб її знайти. Але з якою легкістю вона його кидає знову і знову...
 

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
Зараз дивлюсь останній сезон "Бійтесь коли мертві підуть". Зараз Морґан в Пенсильванії. На землі Республіки. А в Пенсильванії в "бійтесь ходячих" зараз ядерний Армегедон. Не знаю хто відповідає за об'єднання серіалів в один всесвіт, але він дуже лажає.
UPD. Отже знайшов в інтернеті хронологію. Події після 6 сезону "бійтесь" відбуваються в 2014 році, а саме ядерний армагедон. Тобто між подіями коли Ніґана здолали і посадили в тюрму і до того, як Рік побіг на той злощасний міст і пропав. Про вибухи ядерних бомб в основному серіалі взагалі не згадують.
 

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
Отже додивився я останній сезон і з'явилось багато питань, щодо коммонвелсу (я дивлюсь англійською, тому не знаю як в нас переклали). Це вискорозвинена община з армією і бюрократією на 50 тис. чоловік, яка ще й має наміри до експансії. Розташована вона в Огайо. Ну добре. Карту тут вліпити не можу, тому зразу буду писати на прикладі областей України. Огайо це в північному сході, буде Полтавою у нас. Поселення наших героїв Александрія, Гілтоп і Оушенсайд всі у Вірджинії. Це трохи південно-східніше від Огайо. Як Донецьк
Якщо ви уважно дивились всі серіали, то знаєте, що є ще одна така община. Республіка. Саме вона врятувала, а потім полонила Ріка Ґраймса. І саме вона фігурує в спінфофі "Світ за межами". Там вже населення під 200 000 тис. Якось воно не сходиться. Вони обидві агресивні і тоталітарні, але чогось не конфліктують одна з одною. Я взагалі не бачу згадок про їхні стосунки ні в одному серіалі, ні навіть натяку що вони знають, про існування одне одного.
Республіка знаходиться в Пенсильванії. Це сусідній штат з Огайо (Полтавою) і Вірджинією (Донецьком). Вважаємо, що вона Харків. Як бачимо вони всі в нас буквально впритул одне від одного. Республіка в союзі ще з двома посленнями на сотні тисяч. Це Портленд, штат Орегон. Самий захід США, скажемо це Львів. І це Омаха, штат Небраска. Десь по центру США. Приблизно як Вінниця.
Отже ми бачимо, що Республіка (Харків) буквально має вплив по всьому США, але в себе під носом не бачить Коммонвелс (Полтава). Як так? Більше того, для того щоб мати стосунки з Вінницею (Небраскою) і Львовом (Орегон) вони мусять весь час обходити і уникати Огайо (Полтава) (Коммонвелс).
 

Коментар до епізоду «[s07e03] Сінді Гокінс»

S3M4RiL
Не дуже реалістична серія. Вона будується на тому, що в діда делірій. Справа в тому, що його невістка здивувалась, що він алкаш. Для того, щоб довести себе до такого стану, він мав взагалі не просихати весь той час у бункері, що невістка обов'язково б помітила.
А щодо серія в цілому, то я взагалі не люблю серії з глюками і галюцинаціями.
2  

Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Ну я навіть незнаю. Темп серіалу досить високий, якщо забути про гомофіллер.
  2

Коментар до епізоду «[s01e05] Витерпіти і вижити»

S3M4RiL
До речі, чого в фільмах ріжуть руку ножем, щоб дати кров? Це буквально одне з найгірших місць для заживання.
 

Коментар до епізоду «[s01e05] Витерпіти і вижити»

S3M4RiL
Ця Кетрін неймовірно бісяча. Не розумію, чого суворі мужики з повстання взагалі виконують її накази.
 
Нещодавно переглянуті: