S3M4RiL S3M4RiL


Коментар до епізоду «[s01e07] Warr Acres»

S3M4RiL
Жорстко столений про перуку висловився. По ньому ж видно, що він робив пересадку волосся😅
 

Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Кому як. Я вже давно не дивився щось онґоінґом. Іноді краще дивитись щось раз в тиждень. Щоб мати можливість перетравити побачене. Коли дивишся залпом можеш багато деталей пропустити.
1  

Коментар до епізоду «[s01e05] Token Joe»

S3M4RiL
Шось мені здається, що зря він того тіпа забив. Вона ж так і не сказала, що до чого.
 

Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Непоганий старт, але на 9 балів, який ставлять на імбд не тягне. Можливо, ще розкачається. Я поки авансом ставлю 7. Тема зомбі після 12 сезонів ходячих, кучі фільмів з Йовович вже давно пережована і виплюнута.
На реддіті вже є теорія, як почалась епідемія. Можливо справа в муці. На початку дочка Джоела не змогла знайти суміш для оладок і довелось зробити яєшню. Потім Джоел і його дочка не їли печення, яке пропонував сусід, зате їла бабка з інсультом, яка і стала зомбі. Також він забув купити собі торт на день народження. Ну і безпорядки в Джакарті. Там вроді мегазавод з виробництва муки. Судячи з усього справа таки в муці.
1  

Коментар до теми The Last of Us

S3M4RiL
Хто дивився? Як враження?
 

Коментар до теми Я бачу, що біля деяких фільмів в описі є якась оцінка

S3M4RiL
Я бачу, що біля деяких фільмів в описі є якась оцінка. Не загальна і не моя. Спереду значок приблизно ~. Це типу моя прогнозована оцінка?
 

Коментар до теми Prime Video: українське дублювання. Перелік

S3M4RiL
Що за прайм? Це амазон?
 

Коментар до теми Продовження/софт ребут. (Спойлери будуть присутні)

S3M4RiL
Раз в кілька тижнів дивитись можна. Спробували обіграти сутуацію з оригінальним серіалом. Там був задум, що події відбуваються в недалекому майбутньому, тому автомобілі і одяг були в стилі ретрофутуризму. Йти далі тим шляхом не захотіли і просто прикольнулись, що то Ел Калавічі мав такий суперечливий смак до одягу.
Єдине жаль, що повністю відмовились від кімнати очікування. Було б цікаво подивитись як той чи інший персонаж, в якого вселився Сем, тобто Бен, реагує на це все.
 

Коментар до епізоду «[s01e10] Paging Dr. Song»

S3M4RiL
За цілу серію не було того небінарного тіпа. Це прогрес. Поставив навіть вищу оцінку, щоб натякнути продюсерам.
 

Коментар до публікації «Аватар: Шлях води» зібрав у прокаті понад 1 мільярд доларів

S3M4RiL
Вічно їх плутаю. Хтось із них, короче)
 

Коментар до теми Як вам ходячі мерці?

S3M4RiL
Після того, як пішов Рік, все пішло шкереберть. Домучив до середини останнього сезону, коли вони вже переселились до тої мегакрутої організації, що схожа, на таку саму (може то вона і є, я вже заплутався) в спінофі про дітей. Бачу серіал вже завершено, треба додивитись таки.
 

Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту

S3M4RiL
Я був просто в захваті коли, абсолютно випадково, знайшов можливість перейти в розділі "епізоди" в розділ "сезони". Там можна навіть виставляти оцінки за кожну серію, що я колись і просив. А потім, через місяць, взагалі офігів. Виявляється, що можна ще й натиснути на серію і там можна написати короткий комент, а не цілу рецензію. Це просто супер, все як я хотів, за вийнятком одного. Того, що я написав вище. Я знайшов ці функції абсолютно випадково. Їх треба якось зручніше поставити, щоб випадковий відвідувач зразу зрозумів що до чого. Буквально у вкладці епізоди. Її нема сенсу тримати окремо. Я б попросив, зліва, як і є зараз, була галочка, що проглянув серію, а справа виставити їй оцінку, якщо хочеш. Ну і самі назви серій повинні бути посиланнями, як в розділі сезони, щоб перейти на серію.
З такими нововведеннями на сайті сидіти зручно і вже й не хочеться ні кінопоіска (хоча я його і так принципово дропнув), ні кіноріума (так і не зміг на ньому сидіти, через те що він російський, хоча зроблений практично ідеально), ні імдб. Одна тільки біда буде, відвідувачі. Треба якусь рекламу чи шо.
2  

Коментар до епізоду «[s04e12] Пора закінчувати»

S3M4RiL
Бляха муха. Нарешті можна коментувати серію. Ура.!!!!
 

Коментар до публікації «Аватар: Шлях води» зібрав у прокаті понад 1 мільярд доларів

S3M4RiL
Пізно, Лукас вже назнімав кілька фільмів.
 

Коментар до теми Функціонал по серіалах

S3M4RiL
Бачу тут зміни є. Тепер можна оцінювати сезони. Це класна ідея. Можливо навіть більш виправдана ніж оцінка кожної серії на імбд. Серії варто сприймати як один фільм розбитий на сезон. Що ж до оцінки серіалу в цілому, то це теж не дуже коректно. Наприклад "стріла" або "супернатурали". Перші п'ять сезонів вогонь. Наступні пародія на самого себе. Тому оцінка сезонів це супер.
1  
Нещодавно переглянуті: