S3M4RiL S3M4RiL


Коментар до теми Продовження/софт ребут. (Спойлери будуть присутні)

S3M4RiL
Хто ще дивиться цей серіальчик? Його у нас на торентах не побачив, тому завантажив з піратбею з субтитрами. Перші серії дались важко. Новий герой не Скот Бакула в усіх сенсах (хоча те ж добряк). Високотехнологічна команда з "молодими геніями" віддає якоюсь дешевизною серіалів 2000х. Проте через кілька днів і кілька серій я почав потрохи втягуватись.
 

Коментар до теми Вибивайло: Епічна сутичка (2017)

S3M4RiL
Ого, не знав, що є друга частина. Перша сподобалась, треба цю качнути.
 

Коментар до теми Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля

S3M4RiL
Щось мені вже страшно за марвел. Після третіх месників немає ніодного сильного фільму.
1   1

Коментар до теми Доктор Стрендж у Мультивсесвіті божевілля

S3M4RiL
Тест. Обговорюємо, кароч.
 

Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту

S3M4RiL
Да, в мене й справді проблеми з увагою, але я думаю, це одна з причин чому обговорення не використовуються) Якось неочевидно, де знайти то обговорення, якщо тобі пальцем в нього не ткнуть.
1  

Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту

S3M4RiL
Є така штука на лостфільмі. Досить цікава і тут потрібна. Я вбив майже 4 тисячі годин на серіали =). Ех, що я роблю зі своїм життям...
2  

Коментар до теми Пропозиції для покращення сайту

S3M4RiL
Шось я намагаюсь його знайти, а не виходить. Може тому людям і не зайшло, що ніхто не бачить? =)
 

Коментар до теми Пропозиція щодо додатку

S3M4RiL
Ок, так теж підійде. Чомусь мій додаток автоматично не обновився і я не бачив.
 

Коментар до теми Пропозиція щодо додатку

S3M4RiL
Дуже подобається така річ на сайті як неперглянуті серії. Хотілося б, щоб в додатку на андроїд була така ж вкладка.
 

Коментар до рецензії Перші три сезони кращі за оригінал

S3M4RiL
Лол ні. Перші три сезони може й кращі, ніж ті сезони ходячих які йшли паралельно, але явно гірші за перші три оригінальних ходячих. Що ж до негра-айкідоки, то він найкраще, що ставалось з цим серіалом. Але от документалістика і допомога всім підряд не дуже подобається. Все ж цей сезон всеодно кращий за теперішній оригінал.
1  

Коментар до публікації ЧИ ПОТРІБЕН НАМ НЕТФЛІКС? ОТАКОЇ!

S3M4RiL
"Навіть та ж статистика відвідування Вікіпедії показує, що українською користуються десь приблизно 5 мільйонів людей." Сам з звичкою гуглю російською, бо не чекаю, що українською буде менше відповідей, але останнім часом відмовляюсь від цієї шкідливої звички.
"Тоді в українців одночасно покращились би знання іноземних мов."
Субтитрування вже який не який початок, але досить вже з українців знань іноземних мов. Свою би спочатку вкорінити.
1  

Коментар до публікації ЧИ ПОТРІБЕН НАМ НЕТФЛІКС? ОТАКОЇ!

S3M4RiL
Мілко плаваєте. Нам потрібен Netflix з українським дубляжем. Чехам і угорцям, у яких по 10 млн мовців зробили, а українцям з 40-50 млн не треба? Щодо цін, то треба йти шляхом Steam і впроваджувати адекватні регіональні ціни. 100 грн/місяць - адекватна ціна.
 

Коментар до публікації Як «Оскар» формує кінематограф у 2020 році

S3M4RiL
Побільше б таких публікацій. Кінобаза здається пустою без новин кіно.
 

Коментар до публікації Вийшов трейлер фільму «Форсаж 9: Нестримна сага»

S3M4RiL
Нема ще куди відпочивати, франшиза форсаж заробила 5,9 мільярдів. Останні три фільми заробили 1,5 (7 форс), 1,2 (8 форсаж) і 0,7 (Хобс і шоу). Цей фільм, який би не був, по інерції дотягне до мільярда касових зборів, як і наступні частини))
 

Коментар до публікації Вийшов трейлер фільму «Форсаж 9: Нестримна сага»

S3M4RiL
Я нічого не пропустив, в рестлера влітає тачка, і йому побарабану? Та вже хоча б пояснили ту їх суперсилу наноботами чи укусом перевертня їйбо.
1  
Нещодавно переглянуті: