7.1
14

Феноменальні чутки (2020—2023)

The Uncanny Counter

Gyeongiroun Somun

TV-14  •  1 год 5 хв  • 
Серіал Завершений
Країни: Південна Корея
Жанр: екшн фентезі жахи детектив
драма
Прем'єра в світі:
Режисер: Ю Сон Дон
КіноБаза: 7.1 (14)  IMDb: 8.0 (11907)
1
1
1
2
0
3
1
4
0
5
2
6
3
7
0
8
0
9
6
10
Моя оцінка:
/10
переглянуто 0%
2 сезони, 28 епізодів
Є українське аудіо
Сюжет:

Група людей з надздібностями полюють за демонами, які оволодівають людьми, схильними до вбивства. Проте група реагування на надприродні явища, окрім демонів, змушена стикнутися з гіршим злом — людьми, які є небезпечнішими навіть за демонів.

Доступно в netflix (укр. субтитри)

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Studio Dragon, Neo Entertainment, BETTY & Creators

Виробничі канали:

Netflix Orion Cinema Network Total Variety Network

Актори: (Всі 90)
So Moon
So Moon (28 епізодів)
Ю Джун Сан
Ga Mo Tak (28 епізодів)
Se-Jeong Kim
Do Ha Na (28 епізодів)
Do Ha Na
Do Ha Na (16 епізодів)
Йом Хе Ран
Chu Mae Ok (28 епізодів)
Ан Сок Хван
Choi Jang Mul (26 епізодів)
Мун Сок
Wigen (26 епізодів)
So-Ra Kim
Kim Gi Ran (25 епізодів)
Lee Chan-Hyeong
Kwon Soo Ho (23 епізоди)
Лі Джі Вон
Im Ju Yeon (23 епізоди)
Kim Eun-Su
Kim Woong Min (23 епізоди)
Лі Хон Не
Ji Cheong Shin (14 епізодів)
Kwang-il Choi
Shin Myeong Hwi (13 епізодів)
Чон Джін О
Noh Chang Gyu (12 епізодів)
Чхве Юн Йон
Kim Jeong Yeong (12 епізодів)
Lee Gyeong-Min
Kang Han Ul (12 епізодів)
Кан Кі Йон
Pil Kwang (12 епізодів)
Кім Хіора
Gelly Berherd (12 епізодів)
Ю Ін Су
Na Jeok Bong (12 епізодів)
Sun-gyu Jin
Ma Joo Seok (12 епізодів)

Режисер:
Сценаристи: Кім Се Бом, Йо Кі На, Ю Сон Дон
Відео: (Всі 1)
The Uncanny Counter | Official Trailer | Netflix [ENG SUB]
Зображення: (Всі 23)

Рекомендації: (Всі 4)
Фільми того ж режисера: (Всі 2)
Рецензії: (Всі 1)

Слід зазначити для повноти картини, що в свій час я дивився перший сезон і він мені сподобався. Чи варто було робити другий сезон для історії, яка цілком була завершена? Я так не думаю. Так, дорама була заснована на вебтуні, але не сказано чітко, що другий сезон є екранізацією продовження вебтуна, можливо, він мав продовження, але чи підходило це для екранізації? Чи вебтуна далі не було? Не знаю деталей, але ці 12 епізодів, були доволі дивними. Особисто я не можу рекомендувати.

Під час фільмування другої половини першого сезону сценаристка Йо Чі На покинула проєкт після завершення роботи над сценарієм 12 серії через «розбіжності в поглядах на сценарій подальших серій та фіналу», тому сценарій до 13 серії написав режисер Ю Сон Дон, а з 14 по 16 серію сценарій писала сценаристка Кім Се Бом. Це призвело до того, що в останніх епізодах було трішки водички, але на загальне сприйняття серіалу це не вплинуло. Після завершення першого сезону серіалу з високими рейтингами, де остання серія ... набрала 11% за середньою кількістю переглядів глядачів за AGB Nielsen, ceріал було продовжено на другий сезон. Другий сезон писала повністю Кім Се Бом.

Як на мене, вона не справилась. Повторюсь, що я не знаю чи це була адаптація з вебтуна, чи сценарій написаний з нуля. На сценаристові все не завершується, були ж ті, хто дав зелене світло, тому я не ставлю під сумнів її здібності, бо інколи сценарій треба змінювати, редагувати, але студія сказала ок. Попри тривалість у всього 12 епізодів історія здалась мені затягнутою. Історія проста і лінійна. Я не маю на увазі, що прості та лінійні історії не працюють, але в порівнянні з першим сезоном це мінус.

Те, що для головних персонажів було загадкою для глядача відомо з самого початку. На відміну від першого сезону, де була повноцінна детективна складова. Окрім того, що герої ловили злих духів, вони розслідували справу, яка була пов'язана з особою в яку вселився злий дух. Як виявилось чоловік скоїв замовне вбивство батьків головного героя, коли той був малим. Але нора виявилась куди глибшою. Батьки були поліцейськими та розслідували справу до якої були причетні політики.

Ще однією слабкою стороною другого сезону є його наповненість. У першому сезоні зрозуміло, що всі персонажі мали свою власну історію, вони були прописані та розкрились впродовж історії. Згодом також вияснилось, що минуле життя усіх персонажів так чи інакше перетиналось, натякаючи, що їхня зустріч написана долею і це рано чи пізно мало статися. Ми спостерігали усі стадії від знайомства, непорозуміння до міцної дружби. Со Мун, який раптово отримав силу, намагався розвивати та контролювати її, розбирався з купами хуліганів, які не давали спокою ні йому, ні його друзям. Були кумедні моменти, які були дійсно кумедні, а не аби було. Що стосується екшену. Переважно це були бої поки противник не буде знесилений чи вирублений повністю. Другий сезон в екшен сценах почався обнадійливо, але в другій половині занадто часто використовуються "джедайські" здібності. З кожним переміщенням супротивника по кімнаті і хапання його за шию в кожній сутичці почало набридати.

Хорошою складовою цього сезону є гра акторів, що зіграли антагоністів.

Дивитись чи не дивитись вам вирішувати. Можливо краще залишити в пам'яті саме 16 серійну дораму. Я особисто розділяю цю історію і не зважаючи на другий сезон, буду рекомендувати "Феноменальні чутки 1" до перегляду. Сцена з авто в останньому епізоді першого сезону дивна, але загалом на історію це не впливає, вона цікава та індивідуальна з певним переосмисленням потойбіччя, вибудови вигаданого світу з власними правилами. Вона підійде для любителів тем містики, фентезі, бойовиків, супергероїки, детективів, трилерів, екзорцистів, духів. Мікс, який чудово працює, а от другий сезон я рекомендувати не можу, хоча багатьом наче сподобалось, але якщо подивитись на середні рейтинги глядачів у Південній Кореї, то він майже у два рази менший за попередній сезон. (2.379/1.433).Напевно він більше зайшов західній аудиторії, якщо дивитись на коментарі та оцінки на my drama list, imdb, всіляких стрімінгових платформах.

Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Сайти
Нещодавно переглянуті: