Санта-Барбара (1984—1993)

Santa Barbara

Від 02.01.1992. (217 серія) до 01.09.1995. (731 серія) українцям показували серіал московською по московському каналі ртр, який ділив мовлення з УТ-2


Згодом на цій частоті почав мовити лише УТ-2 і УТ-3. Відповідно з 04.09.1995. (732 серія) по 31.12.1996. (1082 серія) з Пн. по Пт. о 19:30 з повтором о 10:30 серіал транслювався українською мовою (озвучено компанією «Перехід Мідіа»).


Згодом київський дециметровий телеканал Уніка-ТВ продовжив демонструвати серіал з 15.04.1997. (1083 серія) по 11.07.1997. (1139 серія).


Нещодавно переглянуті: