8.3
3

Дуель (2005)

Duelist

형사 Duelist

1 год 48 хв  • 
Країни: Південна Корея
Жанр: екшн комедія детектив романтичний
Прем'єра в світі:
Режисер: Чи Мен-се
КіноБаза: 8.3 (3)  IMDb: 5.8 (1452)
0
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
6
1
7
1
8
0
9
1
10
Моя оцінка:
/10
Сюжет:

Корея, 18 століття. Переслідуючи підозрюваного в злочині, дівчина-детектив Немсун зриває з нього маску і… закохується в його «сумні очі». Мета змови – міністр оборони країни, Немсун повинна знищити злочинця і вимушена битися з ним, не дивлячись на любов в своєму серці….

Код для перегляду рейтингу кінобази

Виробничі компанії:

Korea Pictures, 프로덕션M, Michigan Venture Capital, Wellmade Entertainment

Актори: (Всі 12)

Режисер:
Сценаристи: Hae-jyung Lee, Чи Мен-се
Композитор: Сон-у Джо
Оператори: Ki S. Hwang
Відео: (Всі 1)
Duelist (trailer)
Зображення: (Всі 1)

Рекомендації: (Всі 16)
Death Trance
Death Trance
Selling Houses Australia
Selling Houses Australia
Azuki-chan
Azuki-chan
The Deal
The Deal
Alex & Co.
Alex & Co.
Bloody Tie
Bloody Tie
Око за око
Eye For An Eye
Black Ransom
Black Ransom
Azumi 2: Death or Love
Azumi 2: Death or Love
Beast Stalker
Beast Stalker
2009: Lost Memories
2009: Lost Memories
The Divine Weapon
The Divine Weapon
Out Live
Out Live
The Unjust
The Unjust
Perfect Number
Perfect Number
Фільми того ж режисера: (Всі 7)
Nowhere to Hide
Nowhere to Hide
Their Last Love Affair
Their Last Love Affair
Bitter and Sweet
Bitter and Sweet
First Love
First Love
My Love, My Bride
My Love, My Bride
Gagman
Gagman
Рецензії: (Всі 1)

Режисер І Мьонсе (이명세), композитор Чо Сону.
Є корейські фільми, які я безмежно люблю, передивляюсь, слухаю музику, або просто згадую. Таких фільмів досить багато, але навіть серед них є найулюбленіші. Один з них – «Дуелянт».
Історія розгортається багато років тому, в епоху династії Чосон, і розповідає про молодого офіцера поліції, на ім'я Намсун (Ха Дживон), яка разом зі своїми колегами виявляє групу фальшивомонетників. Однак, оскільки злочинці не просто друкують власні гроші, але планують використати їх для руйнування економіки та повалення уряду. Намсун знайомиться з молодим чоловіком, відомим лише як Сумні Очі (Кан Донвон).
Більше про сюжет не буду писати. Бо це один з тих фільмів, які можна осягнути через чуттєве інтуїтивне сприйняття. Потрібно відключити логіку та інтелект, відкритись на правду та сприймати все, як реальний хід подій. Ми не знаємо передісторію цих подій, не знаємо історію цих героїв – вони лише тут, в реальному часі перед нами. Навіть, ко ... ли ми намагаємось вибудовувати собі реальні послідовність подій, все збивається – то зачаровує нас динамічними сценами, то абстрактними роздумами, то яскравими образами.
Легко помітити, що у фільмі є милування і листям клена, і тихими снігами і місяцем. Перша дуель в місячному світлі, друга - з міністром - в листях клена, що осипаються, остання - у снігу. Весь фільм ми милуємося, милуються і герої. Намсун милується чарівним світлом місяця, милується красою головного героя, його граціозним танцем з мечем. Герой же займається спогляданням постійно. Предмети його споглядання - пір'їнка, брязкальця, барвисті ліхтарі. Він занурений в себе, він ніби поза всім, що відбувається (але ми знаємо, що він не пропускає нічого).
Фільм переповнений естетикою дзен - це і чайна церемонія, і пейзажі, схожі на живопис, драматичне мистецтво (циркова вистава, жонглювання, пантоміма, маски), шлях меча і мистецтво воїна - це все об'єкти естетики дзен.
Фільм використовує всі засоби художньої виразності – світлотіні, півтонів, текстур тканини, які поглиблюють або розділяють простір. Темп, ритм то дискретний, то підкреслено швидкий з ефектом перемотування, або чарівно повільний.
Деякі сцени немов виписані виразно-чуттєвими мазками художника. Неймовірний візуальний ряд доповнюється такою ж виразною музикою. А останні сцени фільму – такий приголомшливий контраст - чорний, білий і червоний. Складно знайти символічне значення цих кольорів в дзен-буддійської традиції. Чорний колір - відсутність кольорів веселки, колір, який поглинає, але не відбиває світло, символ порожнечі - психічної і космічної, колір небуття; білий - колір смерті і водночас колір свободи від страхів, колір спокою; червоний - колір крові, особливо в поєднанні з білим, кров на снігу. Потужне підкреслення кольорів посилює враження від фінальної сцени, про яку один з героїв сказав «Я бачив, як чоловік і жінка бились гострими мечами, та здавалось, що вони танцюють»
Фільм веде нас від раціонального світовідчуття у світ емпіризму та ірраціональності.. Тому "спустошуємо свідомість" і повністю віддаємося спогляданню витвору мистецтва, яким і є цей фільм.

Коментувати

Увійдіть, будь ласка, щоб написати рецензію


Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Обговорення (форум)
Нещодавно переглянуті: