JackParry

Це вже не перший мультфільм студії, де головними героями є миші. Знаючи це, я був упевнений, що творці не підведуть. Ну і за підсумком можу сказати, що вийшло все досить непогано. Більш докладно спробую розібрати.

Сама стрічка є детективом і навіть можна сказати якоюсь версією відомого твору про Шерлока Холмса. Особисто в мене це викликало більше зацікавленості й інтересу. Можу сказати, що для рамок мультфільму історія не погана, проте це більше схоже на пригоди з елементами детективу. Адже в першу чергу дана картина буде цікава дітям і навряд чи для них потрібно створювати складні головоломки. Головне, щоб картина їх розважала та утримувала їх увагу. І з цим, я вважаю, проблем немає.

З персонажів найбільше мені запам'ятався головний лиходій. Він має непростий образ і поєднує в собі елегантність, хитрість, безумство і жагу влади. Все це створює образ якогось глави банди й кримінального авторитету, що як мені здалося, досить цікаво. Також головний детектив досить привабливий, але це не дивно враховуючи його прообраз. Інші дійові особи також мають свої особливості та гідності.

Ще слід зазначити, що в картині цікаво показаний устрій мишачого світу. Продемонстровано як і світлу його частину, так і темні аспекти. Все це доповнюється атмосферою Лондона. Плюс легкий гумор і пісні служать доповненням до всього вище перерахованого.

Висновок. Картина є досить цікавою історією про мишачі детективні витівки та пригоди. Рекомендую показати цей мультфільм дітям, а також подивитися самим, якщо любите розповіді про Шерлока Холмса. 7/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: