"Помпеї" - деякі історії пишуться кров'ю...

Стрічка "Помпеї", створена режисером Полом Андерсоном, побачила світ у лютому 2014 року. Вона не викликала великого ажіотажу серед глядачів і поділила їх на два табори: одні - в захваті від усього фільму загалом, інші - відзначають роль Кіта Харінгтона, відомого нам як Джон Сноу із серіалу "Гра Престолів".
Тим не менш, фільм вартий перегляду хоча б через те, що показує глядачеві - цінувати потрібно кожен момент, адже інколи вистачає лише секунди для втрати усього.
Отже, історія розпочинається в Стародавньому Римі, центром усіх подій стає величне місто Помпеї у підніжжя вулкана Везувій. Для того часу був характерний поділ людей на безправних рабів, тих, хто мав хоч якусь свободу і їх панів. У стрічці ми якраз і маємо можливість спостерігати за життям одного з поневолених людей - колись вільного кочівника Майла Кельта, який в ранньому віці втратив усю сім'ю, а зараз є безвольним гладіатором, який має постійно доводити, що він сильніший. Здавалося б, його життя так і завершиться у межах рингу, але одного разу він зустрічає благородну Касію, доньку свого господаря, і як це завжди буває, між молодими людьми пробігає іскра щирої любові. Майло марить днем, коли стане вільний і одружиться з коханою, проте усі його плани та бажання починають знищуватись, коли господар продає його іншому панові у Неаполь. Тому думка про те, що вони знову зустрінуться стала неможливою, бо раб не міг сам повернутися чи перепродатися назад. Сцена їх прощання змушувала уже "їсти" собі нерви, адже вони ж так кохали один одного...
Ось настає день катастрофи, жителі Помпеї опиняються в смертельній небезпеці, і як тільки Майло дізнається про це, одразу втікає від пана з надією врятувати Касію. Чи встиг Майло прийти коханій на допомогу? Чи змогли вони взагалі побачитись у цей вирішальний день? Цю інтригу я залишу для інших глядачів..
Якщо говорити про спецефекти і музичний супровід фільму, все ідеально підходило і надавало більшої різнобарвності цій стрічці, думаю, глядач зміг хоч трішки відчути настрій цих подій.

3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: