Фарбований Лис

Молодці. Я дуже переживав за Фантастичну четвірку, бо я люблю цих персонажів ще з дитинства. З огляду на стан Марвел в останні роки, мої побоювання росли. Та і остання екранізація Фантастичної четвірки була суцільним жахом. Та вони змогли. Це стильно, це візуально смачно, це цікаві персонажі в цікавому світі. За ними цікаво спостерігати, їх цікаво слухати, з ними цікаво подорожувати. І ти переживаєш за них. Як колись Тоні Старк, Тор, Халк і Капітан Америка стали основою для Саги нескінченності, так і Фантастична четвірка зараз стає основою подальших історій. Це той фільм який знає що він показує, який розуміє своїх героїв, знає їхню історію, поважає їхніх творців і поважає своїх глядачів.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: