JackParry

Ця історія є досить популярною, особливо на заході. Однак я до цього моменту не бачив жодної екранізації та це моє перше знайомство з даною історією. Говорячи коротко, я був здивований і це приємне здивування.

Почну з того, що ця картина не схожа на класичні мультфільми Дісней. Зазвичай у нас на екрані присутні цілком реальні та зрозумілі ситуації. Тут же, як нам з самого початку каже стрічка, все відбувається інакше. Більшість персонажів є казково божевільними. У них свій лад миру, свої свята, свої закони. Але все ж таки головна героїня це звичайна дівчинка, разом з якою ми й поринаємо в даний світ.

Світ у роботі виглядає дуже різноманітним. Він одночасно притягує тебе, і водночас тобі хочеться вирватися з нього і знайти щось спокійне, звичне для тебе. Це справді унікальний досвід від перегляду мультфільмів Дісней. Трохи, щоправда, за світом втрачається головна героїня, оскільки вона має цілком звичайний образ, що чимось нагадує Попелюшку, але головне, що вона досить мила і дітям має сподобатися. Також все це, безумовно, дуже веселить. Коли ти поринаєш у цю атмосферу, сміх часом виривається назовні й ти не можеш його контролювати.

Підсумок. Картина досить незвичайна, але цікава та неординарна. Звичайно можливо, хтось не зрозуміє, що навколо відбувається, але все ж таки я рекомендую її подивитися як дорослим, так і дітям, стрічка підходить для всіх. 7/10
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: