EMP

Доволі похмурий фільм про «нового» бетмена (що на сьогодні - нетипово під тренд). Проте чогось, за що б хотілося реально за нього вчепитися – взагалі не має. Просто на один раз пробігтися… Суто для світу, загальної ідеї та подій. Це той випадок, де другорядні персонажі грають більше за головного героя. І це той випадок, де оцінка "герой" ставить більше питань, ніж дає відповіді просто за "наявність" такого поняття.
2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: