Skiva Goblin

Класний фільм, окремо хочу похвалити музичний супровід "емітент", дуже атмосферний і гнітючий. Кіно з типу угадай ворога, глядач дивить і гадає хто там, що це? Особисто я думав, що вони зайшли на територію птаха тирана - Бронторніса. Є речі що не сподобались і могли б більше з цього витягнути, коротше, кому цікаво виживання доісторичних людей, в стилі хоррор, прошу до перегляду, но не чикайте чогось особливого.
6/10.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: