8/10 Відгук на фільм "Позивний Бандерас" Зази Буадзе

Це другий фільм цього реждисера, який я переглянув. У "Червоному" видалася дещо змазана кінцівка, хоча тут, можливо питання не так до режисера. як до сценаристів. Натомість "Позивний Бандерас" - стрічка, яка перевершила мої скептичні очікування. Бо знімати в Україні бойовик - видавалося чимось неможливим. Натомість отримали тверде кіно з досить цікавим сюжетом, де водночас вдалося висвітлити свій погляд на ті події, що теж немаловажливо.
Загалом - вчинки усіх персонажів добре мотивовані, є логіка і більшості з них можна повірити. Окрім, хіба що, головного героя - ну надто вже в нього непорушне лице і якісь надто добрі очі. У сценах сімейної ідилії він виглядав доречно, але повірити, що він безстрашний контр-розвідник - важко. Чого не скажеш, про інших командирів та сепаратистів.
Якби повикидати деякі ну надто вже наївні сцени, то взагалі б фільм вийшов майже ідеальним, динамічним. Між іншим, саунд-стрек теж приємний. Якщо не помиляюся. то музику писав той самий композитор, що й у "Червоному". Тобто команда уже спрацьована.
Однимсловом - мій суб"єктивний вердикт - тверда 8 з 10.
П.С. Так, я розглядаю це як художній витівр, не надто прискіпливо приглядаючись до того, що у 2014-му у нас не було стільки новенької техніки та новеньких уні-форм. та й події на частині Донбасу розгорталися дещо жвавіше.

2 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: