Serhii

Хай. Коли запускав його на Нетфлікс думав що це вийшов новий південно корейський серіал. І тільки десь на середині фільму зрозумів що це фільм. От і думай тепер це похвала в сторону серіалів з півд. Кореї або навпаки камінь в сторону фільму) Класний фільм, от чесно. Звичайно ж з південнокорейським "налітом" (по дитячому зроблені жарти, наївні події). Але ж за це ми і любимо їх правда?

Сподобалось - екшн. Класні битви, кров, відрубані кінцівки. Постапокаліпсис. Мені здалося, чи будівля (багатоповерхівка) та сама що була в Аліса і прикордоння?

Рекомендую прихильникам азіатських фільмів. Всім іншим - на ваш розсуд)

Doramyeon - де твоя рецензія?)
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Doramyeon 8/10
Вона давно є в інстаграм, але сюди я її ще не закидував.
1  
Serhii 7/10
Ок зрозумів.
 
Doramyeon 8/10
Що стосується того за що конкретно я любою корейські фільми, не беру в приклад цей фільм, бо це бойовичок на вечір, але без таких фільмів нікуди і вони є всюди. Точно не за наївність, хоча звісно я дивлюсь всі жанри, але в першу чергу за соціальний зміст, прямоту, побудову сюжетів від складних до простих і одночасно, геніальних та емоційну складову. Мова йде не про абсолютно кожен фільм, бо нігде в світі немає такого, щоб кожен фільм був шедевром, але саме в корейських фільмах були картини в яких я відчув різні спектри емоцій протягом перегляду однієї картини. А деякі картини були найважчими для сприйняття. Такого я не відчував в інших, але це мій особистий досвід та вподобання.
1  

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: