Валерій Григоренко

Попередження: рецензія містить спойлери

Було дуже не цікаво дивитись. Гадав, лише мені стрічка нагадала "Зоряні війни", але, вочевидь, я не один такий...

Ідеї, яка б утримувала увагу глядача, тут не було. Злодії, які запросто вбивають звичайних людей, не хочуть вбивати головних героїв, коли ті не в змозі втекти. Все насичене чудернацькими кольорами та створіннями — які звісно ж мають людську будову,— але чогось надзвичайного у цьому немає, як це не абсурдно звучить. Під час перегляду постійно виринала думка: "Чому події розвиваються в квантовому вимірі, а не на звичайній Землі?". Гадаю, саме віддаленість від знайомого світу й знищила потенціял стрічки.
Все починається хаотично, бо так заманулось героям, а далі: типова халепа, типовий злодій, типовий гарний кінець і стрічка готова. Не вистачає драми із втратою когось із команди, щоби дійсно з'явилось бажання вболівати за поразку Канґа. Не вистачає й комедії, адже на всю стрічку цілих 2 смішних для мене жарти. Шкода Пола Радда, бо за його персонажем дуже цікаво та приємно спостерігати, але з таким сюжетом неможливо витягнути стрічку з прірви.
5.9 / 10.
1 з 1 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: