Кошеня

Непогана комедія

Проста комедія, деякі моменти порадували, але більшість не дуже.
Крім велетня та чаклуна, антагоніст ще старався зіграти добре але був момент в середині фільму де він був не зібраний та кінцевий бій з Олегом на горі був дуже слабенький (видно що діти "гралися" дерев'яними мечами, а не справжніми).
Вбивства старого та велетня зовсім нереалістичні. Дідик вмирав пару годин щоб сказати всі свої передсмертні репліки! І до того ж дідик та більшість з села слабенько зіграли свої ролі.
Велетень вмер від одного пошкрябення кинжалу...

Щодо хороших моментів то часом жарти добре зайшли, особливо сподобався момент коли антагоніст душив чаклуна та знаменита фраза "стріла в лоб так стріла в лоб".
Та й взагалі дуже багато епічних моментів, коли здається що це якась пародія на серйозний фільм, але це допомогло. Відчуваю, що режисер подивився їхні бійки і зрозумів що тільки комедія може врятувати фільм. І виявився правим.

У середині фільму був дуже сильний провал, що стає нудно, але витерпівши ті 10 хвилин далі фільм знову оговтався та "заходить" на рельси.

Ще можна помітити, що фільм як на американських гірках показуює то відмінну зйомку то погану (не той ракурс, відвалення фокусу, непотрібна сцена, затянутість реплік дідика, аж занадта шаблонність).

Акторів специфічних ролей як богатирів та жителів їхнього поселення треба сильніших, бо дітям грати дітей неважко, а от мужикам середнього віку махати мечем без досвіду та й старцю грати було набагато важче і, на жаль, вони не впорались як я б хотів.

Стандартна комедія, для гурманів дуже слабо (примітивний сценарій, гра акторів та бої), але як розважальне кіно може бути.

Оцінка: 6


Коментарі:

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Ми в соціальних мережах:Касові Збори, грн
(Вересень 13–16)

Сьогодні в кіно

Скоро в кіно

Форум

Останні рецензії