Маріночка

Любі друзі, якщо ви читали книги - не дивіться це кіно, це просто гамно! Перепрошую, але це дуже дуже дуже розчаровуюче!

Якщо ви НЕ читали книги - краще прочитайте оригінал, а не дивіться це кіно.

Книги - прекрасні! Фільм... Ну просто жах!
Якимось дивом в екранізаціі персонажі стали пласкими і несправжніми (агов, що по акторській грі?!), А сюжет став клішований (і такий, що в майбутньому перекреслює кілька ВАЖЛИВИХ сюжетних ліній) 🤦‍♀️

Втрачено купу всього цікавого, що робило історію чаруючою, цікавою, захопливою! І що наочно показувало зростання персонажів!

Мені реально шкода витраченого часу на ЦЕ!
1 з 2 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Serhii 8/10
гамно = лайно )
 
Доктор Смалець
гамно - русизм, правильно: гівно (нормат.) або гімно (розм.)
лайно - один із багатьох синонімів (кал, фекалії, екскременти тощо)
 

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: