Girlanda

«Санта Барбара⛵️🏤💸🚁» («Santa Barbara» (1984-1993)) — американський серіял і найдовша мильна опера, яку Я бачив у Своєму житті (аж 2137 серій). Моє знайомство з цією теленовелою відбулося в середині Серпня 1995-го року на каналі УТ-2. Вступні титри з аркою та гучно-динамічною мелодією духових інструментів🎷🎶🎺 моментально запам'яталися всім і перетворилися на леґенду. Це був потужний шквал емоцій і «Санта Барбара⛵️🏤💸🚁» одразу ж стала культовою річчю в Моєму Селі. Це захоплення тривало до 31-го Грудня 1995-го року, а 1-го Січня 1996-го року, в Понеділок, Моє Село сильно збурилося — позаяк майже в той самий вечірній час Студія «1+1» розпочала трансляцію «Династії🏨✈️⛰⛲️» («Dynasty» (1981-1989)). Протистояння за вечірній перегляд тривало кілька місяців і вже навесні 1996-го року остаточну перемогу здобула «Династія🏨✈️⛰⛲️». Але це не було аж такою проблемою, позаяк час показу обох серіялів не був однаковим і Село мало можливість побачити початок «Санта Барбари⛵️🏤💸🚁», а потім перемикало під час реклами в «Династії🏨✈️⛰⛲️». А зранку серіяли повністю розходилися в часі й тому окремі односельчани мали можливість сповна насолодитися улюбленими теленовелами. Це телещастя тривало до 31-го Грудня 1996-го року й обірвалося раптово, бо з 1-го Січня 1997-го року Студія «1+1» перейшла на телехвилю УТ-2 і «Санта Барбара⛵️🏤💸🚁» з низкою инших телеречей УТ-2 припинила своє життя в Українському телепросторі.
Я добряче прикипів до «Санта Барбари⛵️🏤💸🚁» за ці 16 місяців із «хвостиком» (Моя 9-та і половина 10-ї кляси). Й окрім того, події були надзвичайно цікавими, а сюжетні перепетії вельми кумедними. Так, усе вельми розтягувалося, а більшість локацій і декорацій — простенько-примітивні, штучно й непереконливо нашвидкоруч зліплені і в цьому був свій особливий шарм. Проблем у персонажів також вистачало й інколи доля окремих героїв закінчувалася трагічно — тому цей серіял ніяк не можна назвати легковажним. Також вистачало різноманітних ляпів і сміховинних сюжетних поворотів, але все це дивовижним чином додавало «Санта Барбарі⛵️🏤💸🚁» додаткових балів.
Герої цієї мильної опери стали Нашим повсякденням і Ми доволі органічно вжилися з ними. Спершу відчувалася гіркота розчарування, злости і роздратування, позаяк рух окремих подій змінював свій напрям не туди, куди вели Наші-глядацькі бажання-обговорення-плани-прогнози. Але у такій довжелезній стрічці се є природною закономірністю — якийсь розвиток повинен бути й тому усе хоча й повільно, але закручувалося, розкручувалося, перекручувалося, підкручувалося, відкручувалося, покручувалося, викисало, перекисало, розкисало, бродило, переброджувалося...🌀 Болісно сприймав, коли хтось гинув — і шкода сугубо по-людськи і важко було усвідомлювати, що вони переставали бути часточкою життя🥀. Сумував, коли розходилися гарні пари💔. Я дуже любив окремих героїв і вболівав за них. Кілька персонажів досі є Моїми ідеалами вроди та взірцями аферизму-авантюризму. Навіть ті, до кого Я відчував антипатію чи байдужість мали бодай маленьке, але все одно тепле місце в Моєму серці💖.
Уже після 2010-го Я почав завантажувати й дивитися «Санта Барбару⛵️🏤💸🚁» з першої серії і Мені сподобалося. Окремих героїв грали різні актори, дехто зникав і знову з'являвся — і все це знаменита «Санта Барбара⛵️🏤💸🚁», яка подарувала Мені океан емоцій, спогадів та асоціяцій і тому ставлю 10 балів із 10-ти❗️
3 з 3 користувачів вважає цю рецензію корисною
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: