Воно 2
Воно 2 (2019)
It Chapter Two

Валерій Григоренко

Дуже хороша частина. Значно ліпше відчувається, ніж перша, принаймні тому, що це вже закінчена історія (звісно є винятки, коли й перші частини є кращими, але це точно не про цю серію).
Чудова гра акторів, музичний супровід, операторська робота та страшні сцени, які виглядають насиченіше, ніж у 1-й. Повернення у спогади були вкрай приємними, адже я очікував, що тут буде лише доросле продовження. Хоч і багато чого відсутнє з книжки, але не відчувається ніби від цього історія страждає, а радше навпаки: лоґічний та доволі насичений розвиток подій. Навіть частково радий, що від деяких подій відмовились.
Дуже приємні та ностальґійні враження від стрічки.
Коментарі:
Поки коментарів нема. Будьте першими - напишіть коментар!

Увійдіть, будь ласка, щоб коментувати

Нещодавно переглянуті: